You are here:Anglų kalbos kursai vaikams|Art in English - meninė raiška vaikams

Art in English - meninė raiška vaikams

Art in English - meninė raiška vaikams
 • Datos ir laikai: Pasitikslinkite tvarkaraštyje puslapio dešinėje.
 • Vaikų amžius: 3-5m ir 6-7m
 • Užsiėmimų trukmė ir dažnumas: 60min
 • Vaikų skaičius grupėje: Iki 15 vaikų
 • Kaina: 90 EUR/10pam.
 • Kitos sąlygos: AKS propaguoja minimalų kompiuterio kaip mokomosios priemonės naudojimą vaikų pamokose.

  Būtina išankstinė registracija info@anglustudija.lt arba Studijos telefonu.

  Registruojantis el. paštu nurodykite vaiko vardą ir pavardę, amžių, savo kontaktinį tel. nr.

  MOKĖJIMAI ATLIEKAMI UŽ 10 PAMOKŲ Į PRIEKĮ, PO 90 EUR (lankant tik Art in English pamokas), 150 EUR (lankant Art in English+anglų arba Music and Acting) arba 180 EUR (lankant anglų+Art in English+Music and Acting), ne vėliau nei likus trims darbo dienoms iki pamokų pradžios.
  Bandomosios pamokos vaikų grupėse nerengiamos.

  Praleistos pamokos nėra kompensuojamos, nebent atidedamos dėl sveikatos sutrikimų, gavus atitinkamos institucijos išrašą dėl ligos.

  Šeštadieniais 11:00 - 14:00 gretimoje klasėje vyksta Šnekamosios anglų kalbos pamoka, tėveliai, kviečiame prisijungti!


Vaikų užimtumo grupė Art in EnglishGRUPĖS SUDĖTIS:

3-5 bei 6-8m vaikai (skirtingose grupėse), mėgstantys atrasti kažką naujo, reikšti save per spalvas, kūrybą, randantys džiaugsmą sukurdami kažką savo rankomis. Grupėje registruojasi ir vaikai, kuriems trūksta socialinės drąsos, sugebėjimų elgtis grupėje – Art in English pamokose drovesni vaikai per laiką randa būdų atsiskleisti, susikūrę saugumo zoną ima elgtis drąsiau, kelia savivertę.

Moksleivių skiltyje rasite informacijos apie Art in English mokyklinio amžiaus vaikams.GRUPĖS TIKSLAS:

Pamokų tikslas - formuoti anglų kalbos ir vaizduojamojo meno įgūdžius, integruoti papildomus mokomuosius dalykus į kalbos pamoką. Meninė raiška padės geriau suvokti tekstą, raides, raiškos ant popieriaus tikslą. Užsiėmimų metu vaikai mokysis įvairių meninės išraiškos būdų - piešimo, liejimo akvarele, lipdymo, aplikavimo, karpymo, spalvų ir faktūrų derinimo, loginio rūšiavimo ir kt., taip pat pamokose integruojami ekologijos, istorijos, geografijos, pasaulio pažinimo ir kiti mokomieji dalykai.

Smagios, netikėtos ir spalvingos užduotys padės praplėsti mažųjų akiratį, ugdys jų vaizduotę ir kūrybiškumą, suteiks malonių įspūdžių. Pamokėlių metu skatinamas vaikučių pasitikėjimas savimi, lavinami socialiniai gebėjimai.

Kiekvienos pamokos metu dalyviai savo rankomis sukuria po vieną darbelį, kuriame jungiami daugiau nei trys raiškos būdai.


GRUPĖS IŠSKIRTINUMAS:

Neformalioje atmosferoje, atsipalaidavę vaikai net nejaučia, kaip mokosi - reikšdami save per spalvas ir kūrybą, drauge jie išmoksta daug angliškų žodžių, reaguoja į instrukcijas, atkartoja įsimintas frazes patys, bendraudami su mokytoja TIK anglų kalba (mokytoja kalba angliškai visą laiką, bet supranta mažuosius, kurie dar negali išreikšti minčių šia kalba).


GRUPĖS KAINA:


Pamokų kaina 90 EUR/ 10 pam. Bandomosios pamokos vaikų grupėse nerengiamos.

Mokėjimai visada atliekami už dešimt pamokų į priekį:

90 EUR - lankant tik Art in English pamokas,

150 EUR - lankant anglų kalbą arba Music&Acting+Art in English

180 EUR - lankant anglų kalbą+Art in English+Music and Acting.

Anglų kalba+Art in English+Music&Acting yra integruotas tarpusavyje susijusių pamokų kursas, kurį galite lankyti pilną arba dalimis.

Šie trys užsiėmimai vienas po kito vyksta šeštadieniais ir nuo šiol jau ir SEKMADIENIAIS (11:00 - anglų kalba, 12:00 - Art in English, 13:00 - Music&Acting).


Primename, kad vietų skaičius vaikų grupėse labai ribotas ir iškart nepasirinkę pilno kurso vėliau galite neturėti galimybės to padaryti dėl vietų stokos.

Registracija vykdoma ir papildoma informacija teikiama el. paštu ir Studijos telefonu.