Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Marius

Marius

Tikrai rekomenduoju visiems tobulinti savo anglų kalbą Anglų klabos studijoje. Kodėl? Todėl, kad čia ne tik jauku, šilta atmosfera, bet ir labai įdomus bei įtraukiantis mokymo procesas - mokydamasis ne tik tobulini savo anglų kalbą, bet ir sužinai daug įdomių istorijų ar faktų. Puiki vieta ne tik mokytis, bet ir plėsti savo akiratį. Ačiū Enrikai!
Birutė

Birutė

Mokausi individualiai pas Juliją Loiterytę Jeruzalės AKS šiuo metu ir tikrai jaučiu kad esu patikimos rankose. Puiki komanda, puiki atmosfera tobulėti! :)
Kornelija

Kornelija

Nemėgau mokytis nei mokykloje, nei universitete, bet kai prireikė patobulinti anglų kalbos žinias, pasirinkau Anglų Kalbos Studiją ir nė kiek neapsirikau. Čia viskas kitaip, geruoju žinoma. Geriausia vieta išmokti, puikūs mokytojai ir šauni aplinka. Highly recommended!

Arijanda

Šią anglų k.studiją ''radau" per facebook'ą. Perskaičiau viską, kas buvo parašyta. Pirmiausia sudomino vaikų stovykla su angiškai kalbančiais vadovais. Buvo netikėti anglų k. kursai skirti tik medikams (gaila, kad nesusirinko grupė), tačiau patekau pas nuostabią greitakalbę Enriką. Ir taip viskas prasidėjo.... Man labai patiko jaukios studijos patalpos, pasitinkantys mažieji draugai (" nuimantys" rimtos įstaigos įtampą - gerąja prasme), betarpiškas bendravimas, lakstus bendravimas koreguojant lankymo grafiką atostogu metu. Užsiėmimai su dėstytoja Enrika buvo 'kitokie' nei kituose anglų k.kursuose: mes žiūrėdavome įdomius filmų/muzikos klipų fragmentus, po to diskutuodavome. Kad palengvėtų ir dingtų mūsų vidutinio amžiaus suaugusiųjų susikaustymas, "žaisdavome" testus, mokydamiesi sudėtingiausius žodžius, ir labiau įsidrąsindami reikšti savo minimalias mintis. :) Ačiū jaunam entuziastingam kolektyvui, bandant pralaužti mus suaugusius, kad pasakytume ne tik; " My name is....I live... I am 40.." Bet ir " In my opinion.... I suppose... I agree.... What a wonderful day..."

Orinta

Esu labai dėkinga AKS mokytojams už kantrybę ir nuoširdų darbą. Mokiausi beveik visus mokslo metus, turėjau skirtingus mokytojus, programas, bet visada buvo patenkinti mano lūkesčiai, o mokymosi rezultatai džiuginantys! Mokytojai kūrybingi, supratingi, akivaizdu, jų atrankai skiriamas didžiulis dėmesys. Mano anglų k. žinios patobulėjo, ir jei bus galimybė, ateityje pasirinksiu tik šį mokymo centrą, be jokių abejonių. Linkiu sėkmės plėstis, išlikti tokiems pat originaliems, mylintiems savo darbą ir dovanojantiems gerą nuotaiką. Ačiū!

Loreta

Sveiki, Visų pirma noriu padėkoti visoms AKS mokytojoms, kurios padėjo man mokytis anglų kalbą: Colin, Miglei, Eglei Enrikai, Inetai ir aišku Aurelijai, kuri nukreipdavo į tinkama grupę. Merginos, Jūs visos šaunios. Šioje studijoje man patinka tai, kad tu bendrauji su savo grupės studentais po kelis ir kiekvienas išsako savo nuomonę įvairiomis temomis, vėliau aptariame bendrai su visa grupe. Mokomės kalbą linksmai, be įtampos. Tai ir pramoga, ir žinios. Stropieji studentai paruošia labai įdomias prezentacijas su skaidrėmis, bei klausimynus. Visada pamokos vyksta prie kavos ar arbatos puodelio. Aš asmeniškai labai dżiaugiuosi kad nėra namų darbų. Taip pat kiekvienas studentas gali pasirinkti laiką, kada lankyti AKS studiją, darbo dienomis ar šeštadienį. Man asmeniškai patinka, kai per pamokas naudojami žaidimai, kad greičiau įsisavintų nauji žodžiai. Sėkmės visoms ir galvokite naujais temas.
Aušra

Aušra

Šnekamosios kalbos grupė - tikra pagalba norintiems įveikti kalbėjimo barjerą bei lavinti išmoktus teorinius įgūdžius, taip pat norint „palaikyti formą“ . Jie kitokie – smagūs, įvairūs, neįpareigojantys, prakalbinantys :-)
Jorinta

Jorinta

Jauki atmosfera ir šilti žmonės pateisino šūkį MOKYTIS SMAGU!
Joana

Joana

Pirmas dalykas, kuris patrauke mano demesi beieskant anglu kalbos kursu, tai, kad cia siule snekamuosius anglu kalbos kursus. Niekur anksciau apie tokius nesu girdejusi. O mokantis uzsienio kalbos svarbiausia yra sneketi. Kitas labai svarbus dalykas- kaina. Mano manymu, tai tikrai pigus kursai. Dar vienas pliusas, kuris man patinka, nereikia pirkti knygu, kurios brangiai kainuoja, o pasibaigus kursams dulka lentynoje. Atmosfera pamokoje tikrai labai silta, maloni, jautiesi atsipalaidaves, lyg atejes pas draugus paplepeti. Grupe nedidele, iki 6 zmoniu, tai padeda greiciau ismokti ir daugiau pakalbeti. Mokytoja Indre labai miela, silta ir maloni.
Gitana

Gitana

(Apie mokytoja Aurelija) Dziaugiuosi sutikusi puikia destytoja- tave. Tiek daug energijos, geru emociju duodi mokiniam. Tavo ziniu galybe ir profesionalumas leidzia tiketi, kad galima ir kitiems ismokti anglu kalbos ;) Man labai patiko, kad kalbi taip graziai angliskai, greitai ir kartu aiskiai. O plius dar emocijos, kalbejimo ispudis... Super! Prisipazinsiu, visada suprasdavau ka kalbi. Aciuuu!!! Kurso metodika buvo turininga. Ypac naudingi "diary", skaitymo uzduotys, pokalbiai, diskusijos. Ir net juokas!;))) grupeje buvo jauku ir silta!;) Ziauriai ziauriai gaila, kad nebegaliu kuri laika testi kursu. Bet galiu dziaugtis, kad zinau, kad tokie vyksta! Atsiradus galimybei, noresiu vel tavo studija susirasti!;))
Milda

Milda

We come and start yelling like children. I’ve never been in such joyful lessons – non-stop crazy laugh. I have such a feeling we have no fear to talk about everything we want. Sometimes we are serious. Especially when we try to learn grammar. Then we are full of hopes. Our teacher is the chief of this school. We are lucky. Because she is really exceptional. Feeling her students’ personalities. Where else could you find her? Looking forward to being together and improving.
Arūnas

Arūnas

"Anglu studiją" pradėjau lankyti, ko gero, nuo pat jos įsikūrimo, kada visi jaukiai sėdėjom viename mažame kambarėlyje. Mokykla auga, plečiasi, bet jaukumas ir paprastumas išlieka. Čia tiesiog mėgaujiesi mokymosi procesu - jokio streso, tik progresas.
Jūratė

Jūratė

The lessons are never monotonous, they inspire me to seek more knowledge and give me the right energy to enjoy every second of the learning process.
Gytis

Gytis

Labai džiaugiuosi atradęs šią mokyklą. Draugų rekomendacijos dėl mokytojų profesionalumo, įdomių bei įvairių mokymo programų, pasirodo, tikrai ne iš piršto laužtos. O įvairiapusiškas ir nenuobodus anglų kalbos mokymasis tikrai duoda naudos! :) Dar daugiau, čia gaunu gerą nuotaiką, teigiamų emocijų, sutinku daug draugiškų žmonių, čia net pavaišins šiltos arbatos puodeliu žiemą. :)
Beata

Beata

In this language school you can learn English doing everything: singing, joking, and, the most important thing: talking about everything: life, love... Here we do not have any taboos! Apart from language skills you get here new friends, plenty of good emotions and JUST FUN!!
Daiva

Daiva

The best thing is that you can find here a high teaching level and informal atmosphere all together. This is because of the teacher‘s good mood and professional attitude.
Olga

Olga

Before coming for my first lesson I didn't realise it would be so different from what I had imagined - it appeared to be much more interesting, fun and useful than I thought. Great teacher and perfectly chosen teaching methods make my learning process a real pleasure.
Ivona

Ivona

I highly recommend "Anglu kalbos studija". The teacher is fabulous, I have learned a lot. Iam looking forward to visit my sister in New York and have a chance to speak English with native speakers.
Erikas

Erikas

If you want to improve your english skills, you won't find a better place in Vilnius! These lessons offer you a good atmosphere during the work time, one of the funniest and smartest teachers in the whole country and also very interesting teaching methods. Just try it and you will see, that it was the best choise, which you have ever made! :)
Monika

Monika

Mokytis sioje studijoje man buvo labai smagu. Pagilinau savo zinias bei pradejau laisviau sneketi anglu kalba. O svarbiausia tai, kad mokymasis buvo idomus. Zaisdavom zaidimus, kalbedavom ivairiomis populiariomis temos. Zinoma taip buvo daug lengviau mokytis. Sios anglu kalbos pamokos budavo tikrai labai linksmos!
Evelina

Evelina

AKS studijoje lankiau IELTS egzamino kursus. Nors lankiau neilgai, bet užteko, tikslas pasiektas - egzaminas išlaikytas, mokausi užsienyje. Studijoje viskas labai patiko: mokytoja (į visus turimus klausimus maloniai atsakoma), atmosfera, dėstoma medžiaga bei jos pateikimas. Anglų kalba su pagalba nėra tokia baisi ir sudėtinga kaip atrodo :)
Gediminas

Gediminas

Kaip buves Anglų Kalbos Studijos moksleivis iš Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos galiu pasakyti, kad šioje studijoje mokytis buvo tikrai verta. Sukurta atmosfera pamokų metu buvo tiesiog super ! Daug mokėmės, bendravom,o dar daugiau juokiamės. Kartais po užsiėmimų nebėgdavom namo, o likdavom pažaisti žaidimų, kurie buvo įdomūs ir naudingi, nes viskas vykdavo anglų kalba. Kalbant apie mokytoją, tai žodžių ir trūksta. Nesu tūrėjęs geresnės anglų kalbos mokytojos, tokių mokytojų trūksta mokyklose. Manau, kad ji turi daugelį pedagoginių savybių būdingų pedagogo darbui, o tai labai svarbu mokant vaikus. Tai tiek trumpai apie Anglų kalbos studiją ;)
Ieva

Ieva

"Psichoterapija, psichoanalize, psichodrama anglu kalba :) Aisku, Aurelijos charizmos deka! Arba kitais zodziais, geriausia vieta po darbu, jaukioje, neformalioje aplinkoje pabendrauti anglu kalba, kur net patys kukliausieji atsiveria ir pamilsta anglu kalba :)"
Inga

Inga

Mokytis kalbų niekada nemėgau, tiesa sakant - man tai buvo mažų mažiausia kančia, tačiau atkeliavus į Anglų Kalbos Studiją nuomonę pakeičiau kardinaliai. Šauni mokytoja, linksmi "grupiokai", gautos žinios ir praktika mane sužavėjo. Ačiū Anglų Kalbos Studijai, jog išmokė smagiai ir efektyviai mokytis kalbos!
Joana

Joana

AKS man išsikoduoja ne tik kaip Anglų Kalbos Studija. Man tai buvo ir Aurelijos kalbų studija, ir antradienio - ketvirtadienio studija. Keista, bet praleidau čia visus 4metų laikus. Rudenį kažkokie paklydėliai buvom, tik startavom dar, tada susipažinom su visa mokymo sistema ir piktąja kaimyne, tada buvo žiema, peštynės dėl pečiuko ir mandarinai, pavasarį sunku būdavo prisiverst, bet kažkokios jėgos mus čia sukviesdavo (galbūt tos tekstinės žinutės su priekaištingais tekstais, kodėl nepasirodai arba vėluoji), galbūt grėsmingai artėję egzaminai, kurių laikui bėgant pradėjom laukt kaip iššūkio, o ne kažkokio perdėtai reikšmingo žinių įvertinimo. Tada vasara, paskutiniai štrichai, egzaminėlis. Atsimenu, kaip egzaminų centro puslapį refreshinom, kai tik '10 egzamino užduotys buvo įkeltos, kurias operatyviai sureagavę persisprendėm. Tada išdidžiai sulaukėm rezultatų, pasukom kiekvienas savo keliais, ir kartais net gaila, kad kelelis į AKS pamirštas. Bet kuriuo atveju, Jūs - #1.
Justina

Justina

Šilta ir jauki atmosfera. Proga susipažinti su naujais žmonėmis ir išmokti dirbti, ne tik individualiai. Geras ir kokybiškas paruošimas. Mokytoja draugiška,padedanti ir išmananti savo darbą :).
Marina

Marina

Mano atmintyje išlikę tik patys geriausi prisiminimai apie šią studiją. Dėstytoja Aurelija sugebėjo pamokas padaryti įdomias, linksmas, kas kartą vis kitokias. Anglų kalbos žinios tobulinamos ne tradiciniu klausinėjimo – atsakinėjimo metodu, tačiau skatinant kūrybiškumą, imituojant gyvenimiškas situacijas.
Petras

Petras

Mokiausi Anglų Kalbos Studijoje, kai buvau abiturientas (kai dar kainos buvo kur kas didesnės nei dabar :)) ir nė kiek nesigailiu! Užsiėmimai niekad neprailgdavo, dėstoma medžiaga būdavo sukoncentruota ir lengvai priimama, tai labai svarbu besimokant. Dėstoma informacija atspindi egzamino reikalavimus, todėl nėra mokoma to, ko nereikia. Mano dėstytoja panelė Aurelija :) , fainas, linksmas žmogus, mokantis bendrauti su jaunimu, ji visados privers nusišypsoti :). Su šiltais prisiminimais atsimenu užsiėmimus. Tikrai labai rekomenduoju, o ypač abiturientams, šią studiją. Sėkmės !
Rasa

Rasa

I’ve never regretted joining Anglų Kalbos Studija. The teacher was young and creative so she knew how to make a lesson attractive especially for young students, how to encourage and involve all of them in a work. Every lesson was a great time spent in doing various tasks and analyzing mistakes with a little humor. Small groups of friendly students and cosy atmosphere make you feel relaxed and self-confident. Of course, to make your best you also have to practice at home but at the lessons you gradually understand your gaps and in what way you should study.
Virginija

Virginija

Kokias asociacijas man sukelia "Anglų kalbos studija" - Bartas su Liza, Patrikas, "Thinking light", skanus pyragas po sunkios darbo dienos, jaukus židinys (gaila nekūrenamas :-)), nuostabiai gražios Aurelijos pėdkelnės (!) ir, žinoma, tikras energijos ir puikių emocijų kamuolėlis - pati Aurelija! Sunkiais "nekalbadieniais" Tamsta Mokytoja visgi pralauždavo ledus. Kokiais būdais tai padarydavo? - pati atsakyti sau į šį klausimą negaliu. Bet visgi tai suveikdavo. Ir dėl visų šių dalykų norisi sugrįžti atgal!

Dovilė

Anglų kalbos studijoje sukuriama draugiška ir jauki atmosfera, ir tai skatina norą vėl ir vėl tenai sugrįžti. Paskaitos ne tik kad nenuobodžios, bet labai informatyvios bendros pasaulėžiūros prasme.Naujų žodžių bagažas neįtikėtinas, "CHOP - CHOP" vienas mėgstamiausių. Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią Anglų kalbos studiją. Ačiū už smagiai praleistą laiką!
Greta

Greta

Mokytoja Eglė B. labai šiltas ir nuoširdus žmogus. Ateityje norėčiau sutikti daugiau tokių žmonių kaip ji, kadangi laikas su ja labai greit ištirpdavo, visad pasiteiraudavo kaip sekasi, galima sakyti, kad bendravimas vyko ne kaip su mokytoja, o kaip su drauge, tas labai džiugno :)
Tomas

Tomas

I'm very glad that I have opportunity to learn at Anastasia. She is always very helpful, sees when you need help and, ofcourse, helps. I have never seen her not wearing a smile, she's always in a good mood. Her lessons are always interesting and attractive, sometimes funny and sometimes very serious and makes you fall into contemplation. The atmosphere in every lesson is very positive. We can talk a lot about it, but all I wish is to make sure it by yourself! :)

Lina

Su įmone „Anglų kalbos studija“ pradėjome dirbti 2014 metais. Ieškojom anglų kalbos mokytojo, ne anglakalbio, vienam iš vadovų ir AKS mums pasiūlė puikų žmogų ir profesionalią specialistę Anastasiia Romanovą. Dabar su ja anglų kalbos individualiai mokosi 7 mūsų aukščiausios vadvybės vadovai. Anastasiia pasižymi pukiais bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimais, turi unikalią savybę –kiekvienam žmogui, besimokančiam anglų kalbos, geba medžiagą pritaikyti taip, kad jis maksimaliai tobulėtų visais kalbos žinių ir įgūdžių aspektais, užpildydamas turimas spragas. Kartu Anasasiia pati taip moka prisiderinti prie žmogaus, jo tempo ir suvokimo bei išmokimo ypatybių,, kad mokymosi procesas tampa ir malonus, ir naudingas, ir efektyvus. Ir nors įtampos nelieka, tačiau Anastasiia sugeba išlikti reikli tiek sau, tiek studentams ir išlaiko progresą mokymosi procese. Esame labai patenkinti tiek bendradarbiavimu su AKS, tiek mūsų mokytoja Anastasiia ir rekomenduotume ją ir AKS įmonę kitoms įmonėms kaip puikią organizaciją anglų kalbos mokymuisi.

Inesa

Neieškojau „geriausių“ kursų - išrinkau arčiau darbo. Gavusi vadovėlį, pagalvojau, kad reikia, tikriausiai, nusileisti pora laipteliais žemiau... bet likau. Džiaugiuosi, kad patingėjau ieškoti kitų variantų . Dėstytoja Erika sukūrė šiltą, draugišką atmosferą. Nejaučiu streso dėl to, kad žinau mažiau nei kiti ir dėkoju dėstytojai už kantrybę, nuoseklumą, išsamų dėstymą. Stebiuosi, kad nors nerandu laiko savarankiškam mokymui ir per mažai laiko skiriu namų darbams, bet kažkaip tos kalbos žinios „užsilaiko“ galvoje. Dėstytoja sugeba atkreipti dėmesį į esminius dalykus, kurie padeda informacijos įsisavinimui. O Erikos nuoširdus juokas dar ir atgaiva po darbo dienos.
Rūta

Rūta

Mokytoja Anastasiia labai šilta, visada besišypsanti ir jautri studentams mokytoja. Entuziastinga, išradinga, pamokos su žaidimo elementais, tad mokytis yra tikrai fun! Tikrai jaučiasi ir matosi, kad jai yra svarbu, kad besimokantys suprastų ką mokosi.
Kristina

Kristina

Pamokos pas Ivaną buvo nuostabios. Gavau daug žinių ir gerų patarimų apie anglų TOEFL egzaminą. Taip pat šis žmogus įkvėpė mane nenuleisti ranku ir siekti savo svajonės, kad ir kas benutiktu. Pirmos pamokos buvo nedrąsios, kaip per anglų pamokas mokykloje, bet galiausiai į kursus pas Ivaną ėjau kaip pas gerą draugą, kuris nuoširdžiai manim tiki ir padeda. :)
Simona

Simona

Nepasitikinti savo anglų kalbos sugebėjimais ir nusivylusi savimi pradėjau lankyti šnekamosios anglų kalbos pamokas pas mokytoją Miglę, tikėdamasi, kad ateityje sugebėsiu laisviau ir drąsiau kalbėti anglų kalba. Ir dabar galiu pasakyti didelį ačiū. Pamokose nė vienas nelieka pamirštas, o mokytoja Miglė neleidžia išsisukti su paprastu, "standartiniu" atsakymu. Kiekvieną kartą turėdavome vis kitą pamokos temą, kartais įdomesnę, kartais sudėtingesnę ar nuobodesnę, tačiau daugiau ar mažiau liečiančią kiekvieną iš mūsų. Svarbiausia tai, kad kiekvieną kartą atėjus į pamoką tu jauti, kad nori ir gali pasakyti daugiau, nebijodamas galbūt netobulo savo anglų kalbos tarimo ar netobulotai sudėto sakinio. Didesnis pasitikėjimas savo anglų kalba ir mokytojos Miglės žodžiai "tu gali" atvėrė man galimybę patikėti savimi ir įsidarbinti tarptautinėje kompanijoje, kurioje anglų kalba reikalinga kasdien. Tad, jei atsibodo kukliai nudelbti akis, kai reikia suregzti sakinį anglų kalba ir reikia "spyrio" tobulėjimo link rekomenduoju patikėti savimi su anglų kalbos studijos ir galbūt mokytojos Miglės pagalba!