Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Ruošimas GMAT egzaminui

Ruošimas GMAT egzaminui

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

Pagal susitarimą

Grupės dydis

Tik individualios pamokos

Kaina

250 EUR/10 pamokų po 60 min arba 30 EUR/ 1 pamoka (60 min).

Kitos sąlygos

Parsisiųsti


Individualios ar poroje pasiruošimo GMAT egzaminui pamokos suaugusiems skirtos dalyviams nuo apytiksliai 20 metų (anksčiau šio egzamino dažniausiai neprireikia).

Trumpai apie GMAT egzaminą: GMAT egzaminas laikomas, jei dalyvis planuoja studijuoti su verslu susijusią specialybę ir universitetas reikalauja aukšto anglų kalbos bei matematikos lygio įrodymo.

Anglų Kalbos Studijoje GMAT egzaminui pasiruošti galite nuosekliai ir sistemingai - siūlome autentišką egzamino ruošimosi medžiagą, patyrusius dėstytojus ir efektyvią programą.

Prašome atkreipti dėmesį, kad matematinei GMAT daliai mes neruošiame - suteikiame visą medžiagą praktikuotis, tačiau matematikos nedėstome. Visas kursas sutelktas į kalbinius dalykus, specifinę verslo terminologiją ir daug daug praktikavimosi sprendžiant užduotis.

Už pamokas galima atsiskaityti kaskart  (30 EUR/60 min) arba iškart už dešimt pamokų - 250 EUR.

Jokios papildomos nuolaidos pamokoms netaikomos.

Atšaukus suplanuotą pamoką vėliau nei likus parai iki pamokos, užsiėmimas  apmokestinamas .

Įmokėti pinigai nėra grąžinami -  juos galima tik iškeisti į bet kokias kitas pamokas mūsų Studijoje tam pačiam arba kitam asmeniui.

Jei turite klausimų, visada kviečiame užsukti, parašyti ar paskambinti.

Užsiregistruoti į ruošimo GMAT egzaminui kursus Vilniuje ar Kaune arba sužinoti apie juos daugiau kviečiame el. paštu ir studijos telefonais.