Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Anglų k. dienos stovyklos VILNIUJE ir KAUNE!

Anglų k. dienos stovyklos VILNIUJE ir KAUNE!

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

Visos stovyklos programos metu dalyviai užimti, laisvo laiko skiriama nėra.

Grupės dydis

Iki 12 dalyvių vienai mokytojai.

Kaina

Priklauso nuo registracijos datos

VIETA: Dienos anglų kalbos stovyklos vyksta Vilniuje - Sėlių g. 18A, Ateities g. 2A, Ozo g. 41, Ševčenkos g. 31 ir Kaune - Lietuvių g. 1,  Anglų kalbos studijos filialų patalpose. Visos pamainos vyksta visuose filialuose vienu metu, tad pasirinkite sau patogiausią. 

TRUKMĖ: Viena pilna dienos stovyklos pamaina trunka 5 dienas, nuo pirmadienio iki penktadienio. Galite įsigyti ir nepilną pamainą.

AMŽIUS:      Stovykla skirta    3-12 metų vaikams ir paaugliams; pamokos vyksta dalyvius suskirsčius grupelėmis pagal lygį,     i   švykstamoji veikla vykdoma visiems drauge. Atkreipkite dėmesį, kad amžiaus ribos kiekvienoje grupėje priklauso nuo užsiregistravusiųjų amžiaus - vienoje pamainoje gali nutikti taip, kad jūsų septynmetis bus tik su bendraamžiais, kitoje, kad su juo bus ir šešiamečių bei aštuonmečių. 

LAIKAS: Kiekvieną   dieną galite atvykti nuo 07:30 iki 09:30, stovykla baigiasi 17:15 (penktadieniais 17:00), vaikus galima atsiimti iki 17:30.

Dėmesio: vėluojant pasiimti savo vaiką po stovyklos daugiau nei 15 min., taikomas vienkartinis 5 EUR mokestis.

MAITINIMAS: Vaikai valgo pietus kavinėje (įskaičiuota į stovyklos kainą), o priešpiečius ar kitus užkandžius vaikai kviečiami atsinešti patys.

KALBA: Visos stovyklos metu anglakalbiai ir lietuviakalbiai vadovai su vaikais bendrauja angliškai, labai prireikus - lietuviškai .

KAINA: Į stovyklos kainą įskaičiuoti pietūs ir dalis ekskursijų. Į stovyklos kainą neįskaičiuoti transporto bilietai ir papildomos ekskursijos (iki 3 EUR asmeniui už ekskursiją, dažniausiai viena per pamainą). 

Dienos stovyklų kainos priklauso nuo registracijos datos.    Registracijai reikia sumokėti tik depozitą. Jei pamainos metu išpuola šventinė diena, pamaina vyksta, bet dažniausiai su mažiau vaikų. Registruojantis paminėkite, ar galėsite stovykloje dalyvauti šventinę dieną (jei ne, už šią dieną nemokėsite). 

Pasirinktas pamainas galėsite keisti, bet ne vėliau kaip likus vienai savaitei iki pamainos pradžios.

Stovyklų kainos  pagal registracijos datą (registracijos data laikoma depozito gavimo data):

užsiregistravus po 2016 05 31 - 110 EUR


2017 m. DIENOS STOVYKLŲ PAMAINŲ DATOS (vienodos visuose AKS filialuose)       VILNIUJE IR KAUNE:

PIRMA PAMAINA gegužės 29 d. - birželio 2 d. IMPOSSIBLE IS NOTHING

ANTRA PAMAINA birželio 5 d. - 9 d. MAD SCIENCE

TREČIA PAMAINA birželio 12 d. - 16 d. TEAMWORK!

KETVIRTA PAMAINA birželio 19 d. - 23 d. HISTORY OF YOUR CITY

PENKTA PAMAINA birželio 26 d. - 30 d. UNDER THE WATER

ŠEŠTA PAMAINA liepos 3 d. - 7 d. SPORTS & OLYMPICS

SEPTINTA PAMAINA liepos 10 d. - 14 d. HOLLYWOOD

AŠTUNTA PAMAINA liepos 17 d. - 21 d. SURVIVOR

DEVINTA PAMAINA liepos 24 d. - 28 d. GO GREEN

DEŠIMTA PAMAINA liepos 31 d. - rugpjūčio 4 d. ANIMAL PLANET

VIENUOLIKTA PAMAINA rugpjūčio 7 d. - 11 d. 5 SENSES

DVYLIKTA PAMAINA rugpjūčio 14 d. - 18 d. ALL AROUND THE WORLD

TRYLIKTA PAMAINA rugpjūčio 21 d. - 25 d. TIME TRAVELERS

KETURIOLIKTA PAMAINA rugpjūčio 28 d. - 31 d. BACK TO SCHOOL

 

KAIP REGISTRUOTIS:

Registruotis kviečiame Studijos telefonu arba el. paštu.  Registruojantis nurodykite dalyvio vardą, pavardę, amžių stovyklos metu, mamos arba tėčio vardą ir pavardę, kontaktinį telefoną, el. pašto adresą.

Per penkias dienas nuo registracijos atlikite 20 EUR depozitinį mokėjimą už pamainą (40 EUR už dvi pamainas ir t.t.; depozitinis mokėjimas yra negrąžinamas). Registracijos data laikoma depozito gavimo data. 

Gavę depozitinį mokėjimą, automatiškai rezervuojame jums vietą pasirinkta data (ją galima keisti ne vėliau nei likus savaitei iki pasirinktos stovyklos pradžios datos).

Paskutinį trečiadienį prieš stovyklą atsiunčiame jums Bendrąją stovyklos sutartį, Tėvų sutikimo pavyzdį, Taisyklių sąrašą, išsamų Pamainos tvarkaraštį ir Stovyklos vertinimo anketą. Visus dokumentus turėsite atsivežti užpildytus (arba iš anksto atsiųsti el. paštu skanuotus) pirmąją stovyklos dieną, o vertinimo anketą - paskutinę stovyklos dieną.

Likusią sumą už stovyklą sumokėkite pavedimu prieš pat stovyklą arba grynais jau atvykę į stovyklą.


Visiems stovyklų dalyviams po stovyklos dovanojama 20% nuolaida    anglų kalbos kursams grupėse vienam pamokų mėnesiui už vieną dalyvautą pamainą.   Dalyvavus dviejose, trijose ir daugiau pamainų, nuolaida atitinkamai galioja daugiau mėnesių.


Peržiūrėti praėjusių stovyklų foto galite čia:   www.facebook.com/anglustudija.lt/photos

Į visus kilusius klausimus mielai atsakysime   el. paštu ir Studijos telefonais, o jei užsuksite pas mus - ir gyvai.   Susitiksime per atostogas!