Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Marius

Marius

Tikrai rekomenduoju visiems tobulinti savo anglų kalbą Anglų kalbos studijoje. Kodėl? Todėl, kad čia ne tik jauku, šilta atmosfera, bet ir labai įdomus bei įtraukiantis mokymo procesas - mokydamasis ne tik tobulini savo anglų kalbą, bet ir sužinai daug įdomių istorijų ar faktų. Puiki vieta ne tik mokytis, bet ir plėsti savo akiratį. Ačiū Enrikai!
Birutė

Birutė

Mokausi individualiai pas Juliją Loiterytę Jeruzalės AKS šiuo metu ir tikrai jaučiu kad esu patikimos rankose. Puiki komanda, puiki atmosfera tobulėti! :)
Aušra

Aušra

Šnekamosios kalbos grupė - tikra pagalba norintiems įveikti kalbėjimo barjerą bei lavinti išmoktus teorinius įgūdžius, taip pat norint „palaikyti formą“ . Jie kitokie – smagūs, įvairūs, neįpareigojantys, prakalbinantys :-)
Milda

Milda

We come and start yelling like children. I’ve never been in such joyful lessons – non-stop crazy laugh. I have such a feeling we have no fear to talk about everything we want. Sometimes we are serious. Especially when we try to learn grammar. Then we are full of hopes. Our teacher is the chief of this school. We are lucky. Because she is really exceptional. Feeling her students’ personalities. Where else could you find her? Looking forward to being together and improving.
Arūnas

Arūnas

"Anglu studiją" pradėjau lankyti, ko gero, nuo pat jos įsikūrimo, kada visi jaukiai sėdėjom viename mažame kambarėlyje. Mokykla auga, plečiasi, bet jaukumas ir paprastumas išlieka. Čia tiesiog mėgaujiesi mokymosi procesu - jokio streso, tik progresas.
Beata

Beata

In this language school you can learn English doing everything: singing, joking, and, the most important thing: talking about everything: life, love... Here we do not have any taboos! Apart from language skills you get here new friends, plenty of good emotions and JUST FUN!!
Olga

Olga

Before coming for my first lesson I didn't realise it would be so different from what I had imagined - it appeared to be much more interesting, fun and useful than I thought. Great teacher and perfectly chosen teaching methods make my learning process a real pleasure.
Erikas

Erikas

If you want to improve your english skills, you won't find a better place in Vilnius! These lessons offer you a good atmosphere during the work time, one of the funniest and smartest teachers in the whole country and also very interesting teaching methods. Just try it and you will see, that it was the best choise, which you have ever made! :)
Gediminas

Gediminas

Kaip buves Anglų Kalbos Studijos moksleivis iš Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos galiu pasakyti, kad šioje studijoje mokytis buvo tikrai verta. Sukurta atmosfera pamokų metu buvo tiesiog super ! Daug mokėmės, bendravom,o dar daugiau juokiamės. Kartais po užsiėmimų nebėgdavom namo, o likdavom pažaisti žaidimų, kurie buvo įdomūs ir naudingi, nes viskas vykdavo anglų kalba. Kalbant apie mokytoją, tai žodžių ir trūksta. Nesu tūrėjęs geresnės anglų kalbos mokytojos, tokių mokytojų trūksta mokyklose. Manau, kad ji turi daugelį pedagoginių savybių būdingų pedagogo darbui, o tai labai svarbu mokant vaikus. Tai tiek trumpai apie Anglų kalbos studiją ;)
Ieva

Ieva

"Psichoterapija, psichoanalize, psichodrama anglu kalba :) Aisku, Aurelijos charizmos deka! Arba kitais zodziais, geriausia vieta po darbu, jaukioje, neformalioje aplinkoje pabendrauti anglu kalba, kur net patys kukliausieji atsiveria ir pamilsta anglu kalba :)"
Inga

Inga

Mokytis kalbų niekada nemėgau, tiesa sakant - man tai buvo mažų mažiausia kančia, tačiau atkeliavus į Anglų Kalbos Studiją nuomonę pakeičiau kardinaliai. Šauni mokytoja, linksmi "grupiokai", gautos žinios ir praktika mane sužavėjo. Ačiū Anglų Kalbos Studijai, jog išmokė smagiai ir efektyviai mokytis kalbos!
Joana

Joana

AKS man išsikoduoja ne tik kaip Anglų Kalbos Studija. Man tai buvo ir Aurelijos kalbų studija, ir antradienio - ketvirtadienio studija. Keista, bet praleidau čia visus 4metų laikus. Rudenį kažkokie paklydėliai buvom, tik startavom dar, tada susipažinom su visa mokymo sistema ir piktąja kaimyne, tada buvo žiema, peštynės dėl pečiuko ir mandarinai, pavasarį sunku būdavo prisiverst, bet kažkokios jėgos mus čia sukviesdavo (galbūt tos tekstinės žinutės su priekaištingais tekstais, kodėl nepasirodai arba vėluoji), galbūt grėsmingai artėję egzaminai, kurių laikui bėgant pradėjom laukt kaip iššūkio, o ne kažkokio perdėtai reikšmingo žinių įvertinimo. Tada vasara, paskutiniai štrichai, egzaminėlis. Atsimenu, kaip egzaminų centro puslapį refreshinom, kai tik '10 egzamino užduotys buvo įkeltos, kurias operatyviai sureagavę persisprendėm. Tada išdidžiai sulaukėm rezultatų, pasukom kiekvienas savo keliais, ir kartais net gaila, kad kelelis į AKS pamirštas. Bet kuriuo atveju, Jūs - #1.
Marina

Marina

Mano atmintyje išlikę tik patys geriausi prisiminimai apie šią studiją. Dėstytoja Aurelija sugebėjo pamokas padaryti įdomias, linksmas, kas kartą vis kitokias. Anglų kalbos žinios tobulinamos ne tradiciniu klausinėjimo – atsakinėjimo metodu, tačiau skatinant kūrybiškumą, imituojant gyvenimiškas situacijas.
Petras

Petras

Mokiausi Anglų Kalbos Studijoje, kai buvau abiturientas (kai dar kainos buvo kur kas didesnės nei dabar :)) ir nė kiek nesigailiu! Užsiėmimai niekad neprailgdavo, dėstoma medžiaga būdavo sukoncentruota ir lengvai priimama, tai labai svarbu besimokant. Dėstoma informacija atspindi egzamino reikalavimus, todėl nėra mokoma to, ko nereikia. Mano dėstytoja panelė Aurelija :) , fainas, linksmas žmogus, mokantis bendrauti su jaunimu, ji visados privers nusišypsoti :). Su šiltais prisiminimais atsimenu užsiėmimus. Tikrai labai rekomenduoju, o ypač abiturientams, šią studiją. Sėkmės !
Rasa

Rasa

I’ve never regretted joining Anglų Kalbos Studija. The teacher was young and creative so she knew how to make a lesson attractive especially for young students, how to encourage and involve all of them in a work. Every lesson was a great time spent in doing various tasks and analyzing mistakes with a little humor. Small groups of friendly students and cosy atmosphere make you feel relaxed and self-confident. Of course, to make your best you also have to practice at home but at the lessons you gradually understand your gaps and in what way you should study.
Greta

Greta

Mokytoja Eglė B. labai šiltas ir nuoširdus žmogus. Ateityje norėčiau sutikti daugiau tokių žmonių kaip ji, kadangi laikas su ja labai greit ištirpdavo, visad pasiteiraudavo kaip sekasi, galima sakyti, kad bendravimas vyko ne kaip su mokytoja, o kaip su drauge, tas labai džiugno :)
Tomas

Tomas

I'm very glad that I have opportunity to learn at Anastasia. She is always very helpful, sees when you need help and, of course, helps. I have never seen her not wearing a smile, she's always in a good mood. Her lessons are always interesting and attractive, sometimes funny and sometimes very serious and makes you fall into contemplation. The atmosphere in every lesson is very positive. We can talk a lot about it, but all I wish is to make sure it by yourself! :)
Rūta

Rūta

Mokytoja Anastasiia labai šilta, visada besišypsanti ir jautri studentams mokytoja. Entuziastinga, išradinga, pamokos su žaidimo elementais, tad mokytis yra tikrai fun! Tikrai jaučiasi ir matosi, kad jai yra svarbu, kad besimokantys suprastų ką mokosi.
Kristina

Kristina

Pamokos pas Ivaną buvo nuostabios. Gavau daug žinių ir gerų patarimų apie anglų TOEFL egzaminą. Taip pat šis žmogus įkvėpė mane nenuleisti ranku ir siekti savo svajonės, kad ir kas benutiktu. Pirmos pamokos buvo nedrąsios, kaip per anglų pamokas mokykloje, bet galiausiai į kursus pas Ivaną ėjau kaip pas gerą draugą, kuris nuoširdžiai manim tiki ir padeda. :)
Simona

Simona

Nepasitikinti savo anglų kalbos sugebėjimais ir nusivylusi savimi pradėjau lankyti šnekamosios anglų kalbos pamokas pas mokytoją Miglę, tikėdamasi, kad ateityje sugebėsiu laisviau ir drąsiau kalbėti anglų kalba. Ir dabar galiu pasakyti didelį ačiū. Pamokose nė vienas nelieka pamirštas, o mokytoja Miglė neleidžia išsisukti su paprastu, "standartiniu" atsakymu. Kiekvieną kartą turėdavome vis kitą pamokos temą, kartais įdomesnę, kartais sudėtingesnę ar nuobodesnę, tačiau daugiau ar mažiau liečiančią kiekvieną iš mūsų. Svarbiausia tai, kad kiekvieną kartą atėjus į pamoką tu jauti, kad nori ir gali pasakyti daugiau, nebijodamas galbūt netobulo savo anglų kalbos tarimo ar netobulotai sudėto sakinio. Didesnis pasitikėjimas savo anglų kalba ir mokytojos Miglės žodžiai "tu gali" atvėrė man galimybę patikėti savimi ir įsidarbinti tarptautinėje kompanijoje, kurioje anglų kalba reikalinga kasdien. Tad, jei atsibodo kukliai nudelbti akis, kai reikia suregzti sakinį anglų kalba ir reikia "spyrio" tobulėjimo link rekomenduoju patikėti savimi su anglų kalbos studijos ir galbūt mokytojos Miglės pagalba!