Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Ruošimas IELTS egzaminui

Ruošimas IELTS egzaminui

Registracija

Registracija į kursus

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

Pasitikslinkite tvarkaraštyje

Grupės dydis

Iki 10 moksleivių

Kaina

100 EUR/10 pam. po 90min. arba 100 EUR/5 pam. po 180min.

Kitos sąlygos

Parsisiųsti

TRUMPAI APIE KURSUS

Kursų metu didelis dėmesys skiriamas aptarti pagrindiniams egzamino reikalavimams, specifinėms užduotims (ypač komplikuotai rašymo užduočiai ir nesunkiai, bet klaidinančiai kalbėjimo užduočiai), dažniausiai pasitaikančioms klaidoms. Atkreipkite dėmesį, kad kursas nėra skirtas anglų kalbos lygio kėlimui. Jei jūsų lygis žemesnis, nei Upper-Intermediate, pradžiai jums tinkamesni gali būti bendriniai anglų kalbos kursai moksleiviams (pagal jums tinkamą mokyklinę klasę), o ne specializuoti IELTS kursai.

KURSŲ TIKSLAS

Per vieną - du mėnesius susipažinti su IELTS egzamino seka, struktūra ir reikalavimais, pasipraktikuoti visų egzamine pasitaikančių tipų užduotis, smarkiai patobulinti IELTS-specific žodyną, identifikuoti asmenines spragas ir silpnąsias vietas bei su mokytojo pagalba jas eliminuoti, sužinoti dažniausiai daromas klaidas IELTS egzamine ir kaip skiriamas Band Score balas, susisteminti visas savo turimas žinias taip, kad jos kuo geriau atitiktų IELTS reikalavimus.

AKS IELTS kursus dėsto mokytojai, laikę egzaminą ir susipažinę su jo tvarka bei vertinimo sistema. Kai kurie AKS mokytojai yra dirbę oficialaus IELTS egzamino centre.

Dėmesio, minimalus laikotarpis, kurį turėtumėte skirti IELTS egzamino pasiruošimui (namuose ar mokykloje, nesvarbu) yra du mėnesiai. Nelaukite paskutinės minutės, geriau skirkite laiko informacijai įsisavinti bei "susigulėti". Atkreipkite dėmesį taip pat į tai, kad jei pasiruošę egzaminui jį laikysite tik po mėnesio ar vėliau, jūsų pasiruošimas nueis veltui - egzaminą laikyti rekomenduojama iškart baigus pasiruošimą.

KURSŲ IŠSKIRTINUMAS

  • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA.
  • Profesionalūs mokytojai. AKS mokytojai - svarbiausias Studijos turtas. Jas atsirenkame labai kruopščiai. Mūsų mokytojai supranta, kad pamokoje svarbiausia - labai aiškiai išaiškinti viską, kas gali būti neaišku, o visa kita - tik papildomos priemonės.
  • Medžiaga. AKS IELTS vadovėlių bazę iš pagrindų naujiname kasmet. Visa medžiaga autentiška, iš oficialių šaltinių. IELTS neįmanoma pasiruošti iš vienos knygos; tiek medžiagos, kiek nemokamai gausite per vieną kursą, sudarytų paties kurso kainą, tad mėginti įsigyti visą reikalingą medžiagą ir mokytis savarankiškai nėra tikslinga. Kurso metu skiriama labai daug būtinų namų darbų, atsižvelkite į tai planuodami savo laiką.
  • Aplinka. Studijoje yra visko, ko moksleiviui gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką.
  • Tik svarbiausia informacija. IELTS kursai labai sistemiški ir intensyvūs, jų metu sužinosite tik tai, kas labiausiai reikalinga. Taupydami jūsų laiką neruošiame užduočių, skirtų bendram kalbos tobulinimui - skiriame tik tas užduotis, kurios tiesiogiai padeda pasiruošti egzaminui.
  • Svarbios smulkmenos. Studijoje kviečiame pasivaišinti arbata, kava, sultimis ir užkandžiais - vaisiais ar sausainiais, o gal kuo rimtesniu - kaip kada.
  • Papildoma literatūra. Moksleiviui pageidaujant, namų darbams mokytojas skirs papildomos medžagos ruoštis savarankiškai - visiškai nemokamai.
  • Profesionalios rekomendacijos. Kurso metu mokytojas seks jūsų progresą ir rekomenduos geriausią egzamino datą, jei turėsite galimybę rinktis. Neskatinsime jūsų mokytis kuo ilgiau - ruošiantis IELTS tai netikslinga.
  • Netikėtas atradimas.  Po Studiją, ypač Žvėryne, dažnai laksto draugiški šunys. Moksleiviai dažnai jomis džiaugiasi labiau nei geru IELTS balu, tačiau jei esate alergiški, atsižvelkite.

KURSŲ NAUDA

Moksleiviai per trumpą laiką pasiruošia IELTS egzaminui ir gauna visą informaciją, kuri gali padėti egzaminą išlaikyti kuo geriau. Taip pat, moksleiviui pageidaujant, suteikiama papildomos nemokamos medžiagos ruoštis savarankiškai. Visi moksleiviai gauna asmeninį mokytojo kontaktą ir gali prašyti jo pagalbos visais su IELTS susijusiais klausimais ne pamokų metu. Per patį IELTS laikymo piką AKS rengia ir bandomuosius IELTS egzaminus, kurie gan tiksliai parodys jūsų pasiruošimo lygį. 

Kartu su IELTS egzamino balu dažnai reikalingos ir moksleivio rekomendacijos universitetui ar motyvaciniai laiškai - AKS mokytojai už papildomą mokestį jums padės jas parašyti arba peržiūrės jau parašytas ir ištaisys klaidas. Pabrėžiame, kad mokytojai jūsų rašto darbų nerašys už jus, o tik padės viską padaryti kuo geriau. 

KURSŲ REZULTATAS

Iki minimumo sumažinama rizika gauti per mažą egzamino balą, maždaug 90% atvejų mokytojas jau iš anksto gali labai tiksliai pasakyti, koks bus jūsų IELTS įvertinimas.

Jei mokytojas mato, kad didelė tikimybė, jog moksleivis gaus per mažą balą (dėl pasiruošimui skirto laiko stokos arba pradinio per žemo kalbos lygio), moksleiviui primygtinai rekomenduojama egzamino laikymą atidėti. Svarbu - daugeliu atvejų, perlaikant IELTS pirmąjį pusmetį po jo laikymo, balas būna lygiai toks pat, tad laikyti IELTS galvojant, kad "jeigu ką, perlaikysiu", nekokia mintis.

KURSŲ ALTERNATYVA

Jei nepageidaujate mokytis su grupe, visada galime pasiūlyti individualias pamokas jums tinkamu metu.

Pamokos individualiai/poroje:  25 EUR/60min mokant už 10 pamokų į priekį arba 30 EUR/60min mokant kaskart.

KURSŲ KAINA

100 EUR už 5 pamokas po 180min. arba 100 EUR už 10 pamokų po 90 min. Į kainą įskaičiuota visa pamokų medžiaga, papildomų įmokų nėra. 

KITOS SĄLYGOS

Būtina išankstinė registracija jums tinkamo AKS filialo el. paštu arba Studijos telefonais.

Registruojantis el. paštu nurodykite moksleivio vardą ir pavardę, amžių, klasę, mokyklą ir kontaktinį telefono numerį, taip pat planuojamą oficialaus egzamino datą ir minimalų balą, kuris reikalingas išlaikymui.

Bandomosios pamokos IELTS grupėse nerengiamos.

Praleistos pamokos nėra kompensuojamos, nebent atidedamos dėl sveikatos sutrikimų, gavus atitinkamos institucijos išrašą dėl ligos.

Kursai grupėse vyksta visus mokslo metus, prisijungti galite bet kada, iš anksto sutarę su administracija - naujos grupės laukti nebūtina, pamokų turinys pritaikytas besikeičiančiai grupės sudėčiai.