Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Oratorystės menas

Oratorystės menas

Registracija

Registracija į kursus

Datos ir laikai

Tvarkaraštis

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

Pasitikslinkite tvarkaraštyje

Grupės dydis

iki 10 dalyvių

Kaina

135 EUR/12 pam. po 135 min.

Kitos sąlygos

Parsisiųsti

REGISTRUOTIS Į ORATORYSTĖS PAMOKAS ANGLŲ KALBA DABAR

ORATORYSTĖS MENO KURSŲ KAINA MOKSLEIVIAMS:

135 EUR/12 pam. po 135 min.

Oratorystės meno kursai skirti vyresnių klasių moksleiviams, kuriems viešasis kalbėjimas ir kalbų sakymas yra sunkiai įkandamas riešutėlis bei tiems, kurie jaučia, kad atlikti gramatikos pratimus nėra taip sunku, kaip reikšti mintis žodžiu. Kursas puikiai tiks ir tiems, kurie tiesiog labai mėgsta pašnekėti :)

Pamokų metu susipažinsite su oratorystės meno kalbos subtilybėmis, išmoksite naujų žodžių, kalbėsite prieš klasę, ruošite prezentacijas, žiūrėsite trumpus video reportažus su garsiais ir žinomais viešojo kalbėjimo meistrais, nagrinėsite jų kalbas, technikas ir klaidas.

Kalba - gyvas organizmas, jai prisijaukinti reikia laiko. Didžiausia klaida - save skubinti, bausti už neįsimenamus dalykus, jaustis kvailesniu už greičiau besimokančius. Visi turi savo tempą ir visoks jis yra geras. Kalba reikia domėtis, būti smalsiam kaip vaikui, rasti sau tinkamą būdą įsiminti ir jokiu būdu negalima savęs skubinti, nes tik įsivarysite nereikalingų kompleksų. Pasitikėkite jums skirtu mokytoju, pasidalinkite su juo savo baimėmis, leiskite jam jus vesti į priekį.

Kodėl moksleiviams verta mokytis oratorystės meno Anglų kalbos studijoje?

 • Specializuota kalbos praktika. Pasirinkę oratorystės meno kursus AKS visą savo kurso laiką skirsite tobulinti būtent savo kalbėjimo įgūdžius - jokio vadovėlio, jokių rutiniškų pratimų, tik šnekėjimo praktika bendraamžių grupėje.
 • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA.
 • Turinys. Dažnai pamokai ruošite prezentacijas paskirtomis temomis arba kolegų prezentacijų komentarus.
 • Savo darbą mylintys mokytojai. Kursus AKS veda išskirtiniai mokytojai. AKS siekis - tapti geidžiamiausia kalbų mokytojų darboviete, tad darome viską, kad mūsų mokytojai į darbą eitų su džiaugsmu. Mokiniai akivaizdžią naudą jaučia pirmieji.
 • Motyvuojantys namų darbai. Kursų metu mokiniai gauna vertingų įvairiapusių namų darbų užduočių - rašo dienoraščius, ruošia prezentacijas, skaito papildomą literatūrą. Namų darbai nėra privalomi, tai jūsų pasirinkimas.
 • Logiškas tempas. Kursas pritaikytas vidutinio tempo mokiniui, nėra nei perkrautas, nei per lengvas.
 • Progreso sekimas. Kurso metu periodiškai rašysite žodyno mini atsiskaitymus, kurie padės stebėti savo pažangą gausinant aktyvųjį žodyną - taip įtvirtinama išmokta medžiaga ir matomas aiškus progresas. 
 • Finalinis įvertinimas. Baigę ne mažiau nei tris mėnesius oratorystės kursų, galite pasirinkti laikyti baigiamąjį testą, kurį sudaro žodyno patikrinimas ir 15 min. prezentacija pasirinkta tema - sėkmingai testą išlaikius jums įteiksime kursų baigimo sertifikatą. 
 • Jauki aplinka. Studijoje yra visko, ko jums gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką, vengiame pernelyg oficialaus įvaizdžio, kad mokiniai nesijaustų susikaustę.
 • Svarbios smulkmenos. Studijoje galima atsigerti arbatos, kavos ir rasti užkandžių - vaisių ar sausainių, o gal ko rimtesnio - kaip kada.
 • Papildoma veikla. Moksleivių dėmesiui mūsų biblioteka, iš kurios galima skolintis žurnalus (nuo tų apie mašinas iki gossip magazines) ir knygas.
 • Netikėtas atradimas. Po studiją, ypač Žvėryne ir Naujamiestyje, dažnai laksto draugiški šunys - Uma, Festa bei Azija. Drąsiai galite jas paglostyti, bet prašome nešerti.

KITOS SĄLYGOS

Būtina išankstinė registracija. Registruodamiesi telefonu arba el, paštu, būtinai nurodykite savo vardą, pavardę, lygį (PASITIKRINTI SAVO ANGLŲ KALBOS LYGĮ DABAR!), pageidaujamą grupę.

Registruojami dalyviai turi būti ne žemesnio, nei A2 lygio (bent minimaliai kalbantys angliškai).

Praleistos pamokos nėra kompensuojamos, nebent atidedamos dėl sveikatos sutrikimų, gavus gydytojo išrašą dėl ligos.

KURSŲ ALTERNATYVA

Jei nepageidaujate mokytis su grupe, visada galime pasiūlyti individualias pamokas jums tinkamu metu.

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS MOKSLEIVIAMS AKS MOKYKLOSE ČIA

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS MOKSLEIVIAMS NUOTOLINIU BŪDU ČIA

Jei turite klausimų, drąsiai rašykite ar skambinkite bet kurios AKS mokyklos kontaktais:

AKS MOKYKLOS:

ATEITIES g. 2A, Vilnius, Jeruzalė 8 675 33216 ateities@anglustudija.lt

GABIJOS g. 35, Vilnius, Pašilaičiai 8 672 40433 gabijos@anglustudija.lt

LIETUVIŲ g. 1, Kaunas, Žaliakalnis 8 607 59971 kaunas@anglustudija.lt

SĖLIŲ G. 18A, Vilnius, Žvėrynas 8 670 06287 info@anglustudija.lt

T. ŠEVČENKOS g. 31, Vilnius, Naujamiestis 8 609 60697 naujamiestis@anglustudija.lt