Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Šnekamosios anglų kalbos kursai moksleiviams grupėje

Šnekamosios anglų kalbos kursai moksleiviams grupėje

Registracija

Registracija į kursus

Datos ir laikai

Tvarkaraštis

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

Pasitikslinkite tvarkraštyje

Grupės dydis

Iki 8 dalyvių

Kaina

75 EUR/8 pam. po 90 min ARBA 75 EUR/4 pam. po 180 min (šeštadienio grupėse)

Kitos sąlygos

Parsisiųsti

REGISTRUOTIS Į PAMOKAS DABAR

Šnekamosios anglų kalbos kursai skirti moksleiviams, jaučiantiems, kad atlikti gramatikos pratimus ar rašyti angliškai nėra taip sunku, kaip reikšti mintis žodžiu. Kursų galutinis tikslas - pasiruošti anglų kalbos egzamino kalbėjimo įskaitai.

Pamokų metu susipažinsite su šnekamosios anglų kalbos subtilybėmis, išmoksite naujų žodžių, kalbėsite prieš klasę, ruošite prezentacijas, žiūrėsite trumpus video reportažus, klausysite įrašų, šnekinsite klasės draugus.

Kalba - gyvas organizmas, jai prisijaukinti reikia laiko. Didžiausia klaida - save skubinti, bausti už neįsimenamus dalykus, jaustis kvailesniu už greičiau besimokančius. Visi turi savo tempą, ir visoks jis yra geras. Kalba reikia domėtis, būti smalsiam kaip vaikui, rasti sau tinkamą būdą įsiminti ir jokiu būdu negalima savęs skubinti, nes tik įsivarysite nereikalingų kompleksų. Pasitikėkite jums skirtu mokytoju, pasidalinkite su juo savo baimėmis, leiskite jam jus vesti į priekį.

Kodėl verta mokytis šnekamosios anglų kalbos Anglų Kalbos Studijoje?

 • Specializuota kalbos praktika. Pasirinkę šnekamosios anglų kalbos kursus AKS visą savo kurso laiką skirsite tobulinti būtent savo kalbėjimo įgūdžius - jokio vadovėlio, jokių rutiniškų pratimų, tik šnekėjimo praktika.
 • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA.
 • Turinys. Dažnai pamokai ruošite prezentacijas paskirtomis temomis arba kolegų prezentacijų komentarus.
 • Savo darbą mylintys mokytojai. Kursus AKS veda išskirtiniai mokytojai. AKS siekis - tapti geidžiamiausia kalbų mokytojų darboviete, tad darome viską, kad mūsų mokytojai į darbą eitų su džiaugsmu. Mokiniai akivaizdžią naudą jaučia pirmieji.
 • Motyvuojantys namų darbai. Kursų metu mokiniai gauna vertingų įvairiapusių namų darbų užduočių - rašo dienoraščius, ruošia prezentacijas, skaito papildomą literatūrą (grožinę ir profesinę).
 • Logiškas tempas. Kursas pritaikytas vidutinio tempo mokiniui, nėra nei perkrautas, nei per lengvas.
 • Progreso sekimas. Kurso metu periodiškai rašysite žodyno mini atsiskaitymus, kurie padės stebėti savo pažangą gausinant aktyvųjį žodyną - taip įtvirtinama išmokta medžiaga ir matomas aiškus progresas. 
 • Finalinis įvertinimas. Baigę ne mažiau nei tris mėnesius šnekamųjų kursų, galite pasirinkti laikyti baigiamąjį testą, kurį sudaro žodyno patikrinimas ir 15min prezentacija pasirinkta tema - sėkmingai testą išlaikius jums įteiksime kursų baigimo sertifikatą. 
 • Jauki aplinka. Studijoje yra visko, ko jums gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką, vengiame pernelyg oficialaus įvaizdžio, kad mokiniai nesijaustų susikaustę.
 • Svarbios smulkmenos. Studijoje galima nemokamai išgerti arbatos, kavos ir rasti nemokamų užkandžių - vaisių ar sausainių, o gal ko rimtesnio - kaip kada.
 • Papildoma veikla. Mokinių dėmesiui mūsų biblioteka, iš kurios galima skolintis žurnalus (nuo tų apie mašinas iki gossip magazines) ir knygas.
 • Netikėtas atradimas. Po studiją, ypač Žvėryne, laksto draugiški šunys. Drąsiai galite juos paglostyti, bet prašome nešerti.
 • Asmeninis ryšys. Mūsų mokykla - vidutinio dydžio, administracija pažįsta visus mokinius, žino jų vardus, kartu geria arbatą prieš pamokas, bendrauja, stengiasi padėti, jei mokiniai turi nusiskundimų pamokomis. Visada stengiamės, kad patektumėte į jums labiausiai tinkančią grupę ir liktumėte patenkinti mūsų paslaugomis. Mes nedarome iš jūsų tik verslo - mes gyvename tuo, ką dirbame.

PAPILDOMOS SĄLYGOS

Būtina išankstinė registracija internetu (REGISTRUOTIS INTERNETU DABAR) arba jums tinkamo AKS filialo el. paštu/ Studijos telefonais.

Bandomosios pamokos moksleivių grupėse nerengiamos.

Praleistos pamokos nėra kompensuojamos, nebent atidedamos dėl sveikatos sutrikimų, gavus atitinkamos institucijos išrašą dėl ligos.

Kursai vyksta visus mokslo metus. Vasarą kursai vyksta kitu tvarkaraščiu.

Jei turite klausimų, drąsiai rašykite ar skambinkite bet kurios AKS mokyklos kontaktais:

AKS MOKYKLOS:

ATEITIES g. 2A, Vilnius, Jeruzalė 8 675 33216 ateities@anglustudija.lt

GABIJOS g. 35, Vilnius, Pašilaičiai 8 672 40433 gabijos@anglustudija.lt

LIETUVIŲ g. 1, Kaunas, Žaliakalnis 8 607 59971 kaunas@anglustudija.lt

SĖLIŲ G. 18A, Vilnius, Žvėrynas 8 670 06287 info@anglustudija.lt

T. ŠEVČENKOS g. 31, Vilnius, Naujamiestis 8 609 60697 naujamiestis@anglustudija.lt