Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Anglų kalbos kursai pagal “Dungeons & Dragons”

Anglų kalbos kursai pagal “Dungeons & Dragons”

Registracija

Registracija į kursus

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

Pasitikslinkite tvarkraštyje

Grupės dydis

iki 10 dalyvių

Kaina

75 EUR/8 pam. po 90 min.

Kitos sąlygos

Parsisiųsti

Kursas puikiai tiks tiems, kurie siekia patobulinti šnekamosios anglų kalbos įgūdžius, praplėsti žodžių bazę, tačiau nenori graužti knygų!
Šis kursas ne tik pagerins anglų kalbos žinias, bet bus ir puiki pramoga.
Pamokų metu pasinersite į savo vaizduotės pasaulį, kartu su kolegomis kurdami nuotykių ir burtų istoriją. Net patys nustebsite, kokią lakią vaizduotę turite, būdami ne istorijos stebėtojais, o dalyviais!

Kodėl verta išmėginti šį kursą/pramogą Anglų Kalbos Studijoje?

  • Specializuota kalbos praktika. Pasirinkę anglų kalbos kursus pagal žaidimą vaidmenimis “Dungeons & Dragons” visą savo kurso laiką skirsite tobulinti savo kalbėjimo įgūdžius - jokio vadovėlio, jokių rutiniškų pratimų, tik šnekėjimo praktika.
  • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA.
  • Turinys. Pamokos metu susikursite savo personažą, vystysite istoriją mesdami kauliuką ir priimsite sprendimus, kurie nulems istorijos eigą.
  • Savo darbą mylintys mokytojai. Kursus AKS veda išskirtiniai mokytojai. AKS siekis - tapti geidžiamiausia kalbų mokytojų darboviete, tad darome viską, kad mūsų mokytojai į darbą eitų su džiaugsmu. Mokiniai akivaizdžią naudą jaučia pirmieji.
  • Logiškas tempas. Kursas pritaikytas vidutinio tempo mokiniui, nėra nei perkrautas, nei per lengvas.
  • Jauki aplinka. Studijoje yra visko, ko jums gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką, vengiame pernelyg oficialaus įvaizdžio, kad mokiniai nesijaustų susikaustę.
  • Svarbios smulkmenos. Studijoje galima nemokamai išgerti arbatos, kavos ir rasti nemokamų užkandžių - vaisių ar sausainių, o gal ko rimtesnio - kaip kada.


KITOS SĄLYGOS


Anglų kalbos pagal D&D kursas vyks AKS Jeruzalės filiale: I/III 18:00 - 19:30 val. nuo birželio 10 d. bei II/IV 18:00 - 19:30 val. nuo birželio 11 d.

Būtina išankstinė registracija.

Registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę, lygį (jei nežinote - atlikite testą puslapio dešinėje), pageidaujamą grupę.

Registruojami dalyviai turi būti ne žemesnio, nei B1+ lygio.

Praleistos pamokos nėra kompensuojamos, nebent atidedamos dėl sveikatos sutrikimų, gavus atitinkamos institucijos išrašą dėl ligos, arba komandiruotės atveju, gavus darbovietės patvirtintą įsakymą komandiruotei.


Užsiregistruoti į šį kursą Vilniaus Jeruzalės filiale, Ateities g. 2A, arba sužinoti daugiau kviečiame el. paštu ir studijos telefonu.