Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Intensyvūs Šnekamosios Anglų kalbos kursai suaugusiems

Intensyvūs Šnekamosios Anglų kalbos kursai suaugusiems

Registracija

Registracija į kursus

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

Naujos grupės formuojamos nuolat. Artimiausios datą pasitikslinkite tvarkaraštyje

Grupės dydis

iki 10 dalyvių

Kaina

160 EUR/16 pam. po 135 min.

Kitos sąlygos

Parsisiųsti

REGISTRUOTIS GALITE PASPAUDĘ ČIA. 

Šnekamosios anglų kalbos kursai skirti jaučiantiems, kad atlikti gramatikos pratimus ar rašyti angliškai nėra taip sunku, kaip reikšti mintis žodžiu; taip pat tiems, kuriems anglų kalba reikalinga tik bendravimui (konferencijose, bendraujant telefonu su klientais, keliaujant).

Kursas puikiai tiks ir tiems, kurie tiesiog labai mėgsta pašnekėti! Turime mokinių, kurie šnekamuosius kursus lanko metus ar dvejus - ne todėl, kad labai sunkiai sekasi mokytis, o todėl, kad smagu susipažinti su vis naujais žmonėmis ir gerai praleisti laiką. 

Pamokų metu susipažinsite su šnekamosios anglų kalbos subtilybėmis, išmoksite naujų žodžių, kalbėsite prieš klasę, ruošite prezentacijas, žiūrėsite trumpus video reportažus, klausysite įrašų, šnekinsite kolegas.

Kuo skiriasi intensyvūs šnekamosios anglų kalbos kursai nuo įprastų šnekamosios anglų kalbos kursų? Šnekamosios anglų kalbos kursai dažniausiai vyksta du kartus per savaitę, užsiėmimų laikas 90 minučių ir kursą rekomenduojame lanktyti 3 mėnesius. Intensyvūs kursai tinkamiausi tiems, kurie viską nori gauti čia ir dabar, kadangi mokomasi 4 kartus per savaitę,  pamokos trukmė - 135 minutės, o kursas užtrunka vos vieną mėnesį vietoje įprastų trijų! 

Kalba - gyvas organizmas, jai prisijaukinti reikia laiko. Didžiausia klaida - save skubinti, bausti už neįsimenamus dalykus, jaustis kvailesniu už greičiau besimokančius. Visi turi savo tempą, ir visoks jis yra geras. Kalba reikia domėtis, būti smalsiam kaip vaikui, rasti sau tinkamą būdą įsiminti ir jokiu būdu negalima savęs skubinti, nes tik įsivarysite nereikalingų kompleksų. Pasitikėkite jums skirtu mokytoju, pasidalinkite su juo savo baimėmis, leiskite jam jus vesti į priekį.

Kodėl verta mokytis šnekamosios anglų kalbos Anglų Kalbos Studijoje?

 • Specializuota kalbos praktika. Pasirinkę šnekamosios anglų kalbos kursus AKS visą savo kurso laiką skirsite tobulinti būtent savo kalbėjimo įgūdžius - jokio vadovėlio, jokių rutiniškų pratimų, tik šnekėjimo praktika.
 • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA.
 • Turinys. Dažnai pamokai ruošite prezentacijas paskirtomis temomis arba kolegų prezentacijų komentarus.
 • Savo darbą mylintys mokytojai. Kursus AKS veda išskirtiniai mokytojai. AKS siekis - tapti geidžiamiausia kalbų mokytojų darboviete, tad darome viską, kad mūsų mokytojai į darbą eitų su džiaugsmu. Mokiniai akivaizdžią naudą jaučia pirmieji.
 • Motyvuojantys namų darbai. Kursų metu mokiniai gauna vertingų įvairiapusių namų darbųužduočių - rašo dienoraščius, ruošia prezentacijas, skaito papildomą literatūrą (grožinę ir profesinę).
 • Logiškas tempas. Kursas pritaikytas vidutinio tempo mokiniui, nėra nei perkrautas, nei per lengvas.
 • Progreso sekimas. Kurso metu periodiškai rašysite žodyno mini atsiskaitymus, kurie padės stebėti savo pažangą gausinant aktyvųjį žodyną - taip įtvirtinama išmokta medžiaga ir matomas aiškus progresas. 
 • Finalinis įvertinimas. Baigę intensyvius šnekamuosius kursus, galite pasirinkti laikyti baigiamąjį testą, kurį sudaro žodyno patikrinimas ir 15min prezentacija pasirinkta tema - sėkmingai testą išlaikius jums įteiksime kursų baigimo sertifikatą
 • Jauki aplinka. Studijoje yra visko, ko jums gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką, vengiame pernelyg oficialaus įvaizdžio, kad mokiniai nesijaustų susikaustę.
 • Svarbios smulkmenos. Studijoje galima nemokamai išgerti arbatos, kavos ir rasti nemokamų užkandžių - vaisių ar sausainių, o gal ko rimtesnio - kaip kada.
 • Papildoma veikla. Mokinių dėmesiui mūsų biblioteka, iš kurios galima skolintis žurnalus (nuo tų apie mašinas iki gossip magazines) ir knygas.
 • Renginiai. Visi AKS mokiniai kiekvieną paskutinį mėnesio penktadienį laukiami AKS Games' Night renginyje. Tai stalo žaidimų ir kino vakarai, juose dalyvauja AKS administracija, mokytojai ir mokiniai.  Praneškite savo mokytojai, kad norėtumėte dalyvauti, ir ji papasakos jums daugiau. Informacija apie artimiausius renginius taip pat skelbiama AKS Facebook profilyje www.facebook.com/anglustudija.lt  
 • Netikėtas atradimas. Po studiją, ypač Žvėryne, laksto draugiški šunys. Drąsiai galite juos paglostyti, bet prašome nešerti.
 • Asmeninis ryšys. Mūsų mokykla - vidutinio dydžio, administracija pažįsta visus mokinius, žino jų vardus, kartu geria arbatą prieš pamokas, bendrauja, stengiasi padėti, jei mokiniai turi nusiskundimų pamokomis. Visada stengiamės, kad patektumėte į jums labiausiai tinkančią grupę ir liktumėte patenkinti mūsų paslaugomis. Mes nedarome iš jūsų tik verslo - mes gyvename tuo, ką dirbame.

KITOS SĄLYGOS

Būtina išankstinė registracija.
Registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę, lygį (jei nežinote - atlikite testą puslapio dešinėje), pageidaujamą grupę. 

Registruojami dalyviai turi būti ne žemesnio, nei A2 lygio.

MOKĖJIMAS ATLIEKAMAS UŽ VISĄ KURSĄ, 160 EUR, ne vėliau nei likus trims darbo dienoms iki pamokų pradžios. Vieta rezervuojama tik gavus apmokėjimą.

Praleistos pamokos nėra kompensuojamos, nebent atidedamos dėl sveikatos sutrikimų, gavus atitinkamos institucijos išrašą dėl ligos, arba komandiruotės atveju, gavus darbovietės patvirtintą įsakymą komandiruotei.

Užsiregistruoti į šnekamuosius anglų kalbos kursus Vilniuje ar Kaune arba sužinoti apie juos daugiau kviečiame el. paštu ir studijos telefonais.