Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Geriausias anglų kalbos mokytojas Vilniuje arba Kaune

Geriausias anglų kalbos mokytojas Vilniuje arba Kaune

Rekomenduojame jums geriausią anglų kalbos mokytoją Vilniuje, Kaune, o gal ir visoje Lietuvoje! Tiesa, kažkas kitas jums rekomenduoja visai kitą žmogų. Dar kitas juokiasi iš pirmų dviejų ir perša trečią. Pasirinkti tikrai sudėtinga, ypač, jei niekada nesimokėte ir neturite supratimo, koks mokytojas jums tiktų ir patiktų. 

Jei norite išsirinkti mokytoją, kuris būtų jums pats pats geriausias ir į jo pamokas keliautumėte su džiaugsmu, apsvarstykite šiuos dalykus ir aptarkite juos su būsimais kandidatais į mokytojus:

*Ar norite anglakalbio, ar lietuviškai kalbančio mokytojo? Anglakalbiai mokytojai puikiai tinka norintiems praktikuotis šnekamąją kalbą, bet gan dažnai jie nebus labai stiprūs aiškinantis gramatiką; lietuvis mokytojas, atvirkščiai, kur kas dažniau gebės puikiai išaiškinti gramatikos subtilybes, bet neturės tokio natūralaus akcento ir žodyno. 

*Ar norite griežto, ar atlaidesnio mokytojo? Ar jus turi spausti ir nuolat kontroliuoti, ar geriau, kad lanksčiau derintų tvarkaraštį, nepyktų dėl nepadarytų namų darbų?

*Kaip dažnai norėtumėte mokytis? Jei planuojate daugiau nei dvi pamokas per savaitę, įsitikinkite, kad jūsų mokytojas galės jums skirti tiek laiko. Tiesa, jei mokytojo susigriebėte ieškoti piko metu (rugsėjį, spalį, lapkritį arba vasarį, kovą) - nenustebkite, jei geras mokytojas bus užimtas tiek, kad jūsų į tvarkaraštį įsprausti nebepavyks. O jei pavyks nesunkiai ir net bus galima keisti pamokų laiką kada panorėjus - kažkas ne taip, kodėl šis mokytojas taip menkai užsiėmęs? Gal ne toks geras, kaip jums pasirodė?

*Ar norite mokytis namie, darbe, ar pas mokytoją? O gal vis tik kalbų mokykloje? Mokantis jūsų ar mokytojo namie, tikėtina, už pamokas mokėsite mažiau, tačiau ir mokytojo įsipareigojimai bus visai kiti. Be to, namie visai ne mokymosi atmosfera - sunkiau susikaupti, lengvai nukrypstama į nesusijusias su pamoka temas, dėmesį gali išblaškyti durų skambutis ar naminiai gyvūnai. Tiesa, mūsų mokykloje taip pat laigo keli šunys, tad šitas nesiskaito :)

*Kiek pinigų galite mokėti už pamoką? Labai tikėtina, kad kuo brangesnė pamoka, tuo labiau patyręs ir save gerbiantis pedagogas. Žinoma, tai pasiteisina ne visada, bet jei rinksitės mokytoją tik pagal mažiausią kainą, galite labai nusivilti. Be to, patarimas kalbantis apie nuolaidos galimybes - tikrai geras mokytojas naujam klientui tikrai nedarys nuolaidos vien dėl to, kad klientas prašo. Kiekvienas darbuotojas turi teisę nusistatyti savo kainą ir dėl jos derėtis labai neetiška - jei kaina jums netinkama, tiesiog pasirinkite kitą mokytoją, kuris jums įkandamas. Nutinka, kad potencialūs klientai visai nepažįstamą mokytoją imasi protinti, jog jis per didelis brangininkas ir kad rinkos kainos neatitinka jo pasirinktų tarifų. Come on, people. 

*Ar pirmo pokalbio metu jums smagu su šiuo mokytoju kalbėtis? Jei dar nepradėjus mokytis su žmogumi nejauku, nieko nebus. Į pamokas negalite eiti per prievartą, jums turi patikti tiek pamokos atmosfera, tiek temos bei medžiaga, tiek galų gale tai, kaip mokytojas kalba, ar palaiko akių kontaktą ir panašiai. Nebijokite rinktis remdamiesi subjektyviais pojūčiais - juk renkatės sau. 


Sėkmės ieškant geriausio mokytojo! Jei reikės patarimo, renkantis tarp mūsiškių - skambinkite artimiausiam AKS filialui ;)