Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Kaip greitai išmokti anglų kalbą

Kaip greitai išmokti anglų kalbą

Turite mažiau nei savaitę išmokti anglų kalbą? Nieko sau, o kur jūs buvote anksčiau? Ir kodėl šiuo metu ne mokotės, o ieškote patarimų internete? Jei anglų kalbą būtų galima išmokti per trumpą laiką, ją mokėtų visi. Labai apgailestaujame, bet jūs norite įgyvendinti neįmanoma. 

Kad išmoktumėte kalbos, reikia pradėti jos mokytis. Čia kaip ir su loterija - nenusipirkus bilieto, nelabai kas gausis. Kalbai bilietas nebūtinas, jei tik turite internetą, tačiau pastangų įdėti reikės. Jei jūsų lygis - absoliutus nulis, jūs patenkate į didžiausios rizikos grupę pasimauti ant sukčių, kurie jums siūlys labai brangius (kartais ir pigesnius nei labai brangius) ir SUPER efektyvius (iš tikrųjų ne) slapčiausius būdus ir mega triukus, padėsiančius naują kalbą įsisavinti per itin trumpą laiką. Tarp siūlančių tokią magiją garsus ponas Algirdas Karalius ir jo Kolibrio metodas, Dorota Dovda, kuri pati 'moka' nesuskaičiuojamą kiekį kalbų, o internetas mirga nuo apgautųjų skundų... Viskas todėl ir dėl to, kad jūs tikite niekais ir leidžiatės maustomi. Imti pinigus už jūsų viltis - visiškai legalu, o daryti verslą ir nusivylusių - dar ir velniškai pelninga.

Jūsų gal ir neįtikinsime NEpirkti stebuklingų savaitės kursų, bet jei jūsų logika pabus, čia - nemokamas žingsnių sąrašas, ką daryti (jei jūs planuojate pradėti mokytis nuo visiško nulio). Užtruksite bent pusmetį, bet labiau tikėtina, kad bent metus (tai dėl to, kad šiandien jums atrodo, kad mokysitės kasdien, nepailsdami, kol išmoksite. Taip nebus, nes dar ir gyvenimą reikia gyventi). Taigi:

1. Išmokite pirmus šimtą pagrindinių žodžių. Aš, tu, eiti, būti, daryti, turėti, didelis, mažas, toli, arti ir panašiai. 

2. Susiraskite mėgstamo dainininko video klipų su titrais. Žiūrėkite daug ir dažnai. 

3. Nustokite googlinti, kaip greitai išmokti anglų kalbos. Ta prasme, rimtai. 

4. Išmokite skaičius, spalvas, savaitės dienas ir kelias daržoves. Vaisių nebūtina :)

5. Įsiminkite, kaip pasisveikinti, atsisveikinti, paklausti kelio, pasiskųsti sveikata. 

6. Susiraskite paprastutį tekstą (kokio Elementary lygio), išsiverskite jį, pamėginkite išmokti mintinai. 

7. Investuokite į gerą mokytoją. Tą, kuris nežadės stebuklų per savaitę. Ši investicija nebūtina, bet labai pasiteisinanti. Pasaulyje nebūtų TIEK kalbų mokyklų (beje, ir sporto klubų), jei žmonės turėtų ilgalaikės motyvacijos siekti tikslų vieni. Dviese lengviau.


Sėkmės mokantis!