Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

NAUJAMETINĖ DIENOS STOVYKLA / GOODBYE 2019 / 12.30-01.03!

NAUJAMETINĖ DIENOS STOVYKLA / GOODBYE 2019 / 12.30-01.03!


winter%20children.jpg


REGISTRUOTIS kviečiame ČIA. 

Apie stovyklą:

VIETA: Naujametinė anglų kalbos dienos stovykla vyksta DVIEJUOSE AKS FILIALUOSE: Vilniuje T. Ševčenkos g. 31 ir Kaune - Lietuvių g. 1. 

TRUKMĖ: Viena pilna naujametinės dienos stovyklos pamaina trunka 4 dienas, nuo pirmadienio iki penktadienio. Trečiadienį (sausio 1 d.) stovykla nevyks. Galite įsigyti ir nepilną pamainą (25 EUR/ 1 d.).

AMŽIUS: Stovykla skirta 6-12 metų vaikams ir paaugliams; pamokos vyksta dalyvius suskirsčius grupelėmis pagal lygį, išvykstamoji veikla vykdoma visiems drauge. Atkreipkite dėmesį, kad amžiaus ribos kiekvienoje grupėje priklauso nuo užsiregistravusiųjų amžiaus - vienoje pamainoje gali nutikti taip, kad jūsų septynmetis bus tik su bendraamžiais, kitoje, kad su juo bus ir šešiamečių bei aštuonmečių.

LAIKAS: Kiekvieną dieną galite atvykti nuo 07:30 iki 09:00, stovykla baigiasi 17:15 (penktadieniais 17:00), vaikus galima atsiimti iki 17:30.

Dėmesio: vėluojant pasiimti savo vaiką po stovyklos, taikomas vienkartinis 5 EUR mokestis.

MAITINIMAS: Vaikai valgo pietus kavinėje (įskaičiuota į stovyklos kainą), o priešpiečius ar kitus užkandžius vaikai kviečiami atsinešti patys.

KALBA: Visos stovyklos metu anglakalbiai ir lietuviakalbiai vadovai su vaikais bendrauja angliškai, labai prireikus - lietuviškai .

KAINA: Į stovyklos kainą įskaičiuoti pietūs ir dalis ekskursijų. Į stovyklos kainą neįskaičiuoti transporto bilietai ir papildomos ekskursijos (iki 5 EUR asmeniui už ekskursiją, dažniausiai vieną per pamainą).

Stovyklos kaina priklauso nuo registracijos datos. Registracijai reikia sumokėti tik depozitą (20 EUR, kuris yra negrąžinamas). 


Stovyklos kainos pagal registracijos datą (registracijos data laikoma depozito gavimo data):

užsiregistravus po 2019 12 01 - 90 EUR


2019 - 2020 m. NAUJAMETINĖS STOVYKLOS PAMAINOS DATA VILNIUJE IR KAUNE:

Gruodžio 30 d. – sausio 03 d. (išskyrus sausio 1 d.)    GOODBYE 2019 


KAIP REGISTRUOTIS:

Registruotis galite paspaudę čia


Registracijos data laikoma depozito gavimo data. Depozitinė įmoka yra 20 EUR už pamainą (depozitinis mokėjimas yra negrąžinamas). Gavę depozitinį mokėjimą, automatiškai rezervuojame jums vietą.

Paskutinį trečiadienį prieš stovyklą atsiunčiame jums Bendrąją stovyklos sutartį, Tėvų sutikimo pavyzdį, Taisyklių sąrašą, išsamų Pamainos tvarkaraštį ir Stovyklos vertinimo anketą. Visus dokumentus turėsite atsivežti užpildytus (arba iš anksto atsiųsti skanuotus el. paštu) pirmąją stovyklos dieną, o vertinimo anketą - paskutinę stovyklos dieną.

Likusią sumą už stovyklą sumokėkite pavedimu prieš pat stovyklą arba grynais jau atvykę į stovyklą.

Visiems stovyklų dalyviams po stovyklos dovanojama 20% nuolaida anglų kalbos kursams grupėse vienam pamokų mėnesiui už vieną dalyvautą pamainą. Dalyvavus dviejose, trijose ir daugiau pamainų, nuolaida atitinkamai galioja daugiau mėnesių.

Peržiūrėti praėjusių stovyklų foto galite čia: www.facebook.com/anglustudija.lt/photos

Jeigu kils klausimų mielai atsakysime el. paštu ir Studijos telefonais, o jei užsuksite pas mus - susipažinsime gyvai. Iki susitikimo per per atostogas!


SAVO ATSILIEPIMĄ APIE STOVYKLĄ KVIEČIAME PALIKTI ČIA.