Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

PAVASARIO DIENOS STOVYKLA 04.06-09 / CAN YOU FEEL THE SPRING?

PAVASARIO DIENOS STOVYKLA 04.06-09 / CAN YOU FEEL THE SPRING?

UŽSIREGISTRUOTI Į STOVYKLĄ BET KURIAME AKS FILIALE SPAUSKITE ČIA

APIE STOVYKLĄ:

VIETA: Pavasario anglų kalbos dienos stovykla vyks visuose AKS filialuose Vilniuje - Sėlių g. 18A, Ševčenkos g. 31, Ateities g. 2A, Gabijos g. 35 ir viename Kaune - Lietuvių g. 1, Anglų kalbos studijos filialų patalpose. Stovykla vyksta visuose šiuose filialuose vienu metu, tad pasirinkite sau patogiausią.

TRUKMĖ: Viena pilna dienos stovyklos pamaina truks 4 dienas, nuo antradienio iki penktadienio (pirmadienį nevyks). Galite įsigyti ir nepilną pamainą (30 EUR/ 1d.).

AMŽIUS: Stovykla skirta 6-12 metų vaikams ir paaugliams; pamokos vyksta dalyvius suskirsčius grupelėmis pagal lygį, išvykstamoji veikla vykdoma visiems drauge. Atkreipkite dėmesį, kad amžiaus ribos kiekvienoje grupėje priklauso nuo užsiregistravusiųjų amžiaus - vienoje pamainoje gali nutikti taip, kad jūsų septynmetis bus tik su bendraamžiais, kitoje, kad su juo bus ir šešiamečių bei aštuonmečių.

LAIKAS: Kiekvieną dieną galite atvykti nuo 07:30 iki 09:30, stovykla baigiasi 17:15 (penktadienį 17:00), vaikus galima atsiimti iki 17:30.

Dėmesio: vėluojant pasiimti savo vaiką po stovyklos, taikomas vienkartinis 5 EUR mokestis.

MAITINIMAS: Vaikai valgo pietus kavinėje (įskaičiuota į stovyklos kainą), o priešpiečius ar kitus užkandžius vaikai kviečiami atsinešti patys.

KALBA: Visos stovyklos metu anglakalbiai ir lietuviakalbiai vadovai su vaikais bendrauja angliškai, labai prireikus - lietuviškai .

KAINA: Į stovyklos kainą įskaičiuoti pietūs ir dalis ekskursijų. Į stovyklos kainą neįskaičiuoti transporto bilietai ir papildomos ekskursijos (iki 5 EUR asmeniui už ekskursiją, dažniausiai viena per pamainą).

Stovyklos kaina priklauso nuo registracijos datos. Registracijai reikia sumokėti tik depozitą (20 EUR, negrąžinamas). 


Stovyklos kainos pagal registracijos datą (registracijos data laikoma depozito gavimo data):

užsiregistravus iki 2021 03 01 - 80 EUR

užsiregistravus po 2021 03 01 - 100 EUR


2021 m. PAVASARIO STOVYKLOS PAMAINOS DATA (vienoda visuose AKS filialuose) VILNIUJE IR KAUNE:

Balandžio 6 d. – 9 d. CAN YOU FEEL THE SPRING


KAIP REGISTRUOTIS:


Registruotis galite čia


Registracijos data laikoma depozito gavimo data. Depozitinė įmoka yra 20 EUR už pamainą (depozitinis mokėjimas yra negrąžinamas). Gavę depozitinį mokėjimą, automatiškai rezervuojame jums vietą.

Paskutinį trečiadienį prieš stovyklą atsiunčiame jums Bendrąją stovyklos sutartį, Tėvų sutikimo pavyzdį, Taisyklių sąrašą, išsamų Pamainos tvarkaraštį ir Stovyklos vertinimo anketą. Visus dokumentus turėsite atsivežti užpildytus (arba iš anksto atsiųsti el. paštu skanuotus) pirmąją stovyklos dieną, o vertinimo anketą - paskutinę stovyklos dieną.

Likusią sumą už stovyklą sumokėkite pavedimu prieš pat stovyklą arba grynais jau atvykę į stovyklą.

Visiems stovyklų dalyviams po stovyklos dovanojama 20% nuolaida anglų kalbos kursams grupėse vienam pamokų mėnesiui už vieną dalyvautą pamainą. Dalyvavus dviejose, trijose ir daugiau pamainų, nuolaida atitinkamai galioja daugiau mėnesių.

Peržiūrėti praėjusių stovyklų foto galite čia: www.facebook.com/anglustudija.lt/photos

Į visus kilusius klausimus mielai atsakysime el. paštu ir Studijos telefonais, o jei užsuksite pas mus - ir gyvai. Susitiksime per atostogas!


SAVO ATSILIEPIMĄ APIE STOVYKLĄ KVIEČIAME PALIKTI ČIA.