Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Pavasario išvykstamoji stovykla paaugliams Anykščiuose RE-SPRING 04.14-17

Pavasario išvykstamoji stovykla paaugliams Anykščiuose RE-SPRING 04.14-17

SPAUSKITE ČIA NORĖDAMI REGISTRUOTIS UŽ GERIAUSIĄ KAINĄ

Iki vasaros beliko šešios savaitės,  bet galva pervargusi nuo mokslų, lauke dar šalta - ką veikti per atostogas? Jei tau 12 - 19 metų, worry no more: vos prasidėjus Velykų atostogoms tavęs lauksime AKS Anykščių stovyklavietėje, kur drauge mėginsime atgauti per žiemą užmigusią savo energiją keturias dienas leisdami visi kartu kalbėdami, žiūrėdami filmus, megzdami naujas draugystes ir testuodami savo rankomis pagamintus vitaminus! Visa veikla vyks anglų kalba, stovyklautojais rūpinsis vadovai iš Lietuvos bei užsienio

Svarbiausia žinutė apie RE-SPRING stovyklą ši: kadangi lauke bus pavasaris ir greičiausiai neitin karšta (nors nebūtinai), miegosime ne palapinėse kaip visada, o name, vadinasi, vietų skaičius labai ribotas. Vienu metu name miegoti telpa (bandėme per praėjusias stovyklas šaltuoju metų laiku) dvidešimt du žmonės; labai labai labai norint 25 (su galimu perkraustymu į mokytojų namą jei per didelė grūstis). Taigi, kas pirmesnis, tas ir tilps!

Primename: registruodamiesi galite nurodyti, kad norėtumėte gauti stovyklos marškinėlius su savo vardu (jų kaina 20 EUR). Vardiniai marškinėliai - puiki mintis dažnai vykstantiems į AKS stovyklas: jūsų vardą stovyklautojai ir mokytojai įsimins greičiau, taip pavyks užmegzti daugiau naujų pažinčių - net su tais, kurie niekada neįsimena vardų!  Registruodamiesi galėsite nurodyti pageidaujamą marškinėlių spalvą ir dydį. Marškinėlių priekyje bus AKS logotipas su užrašu Anglų kalbos studija, o nugaroje - jūsų vardas didelėmis spausdintinėmis raidėmis. Tokius pat marškinėlius dėvi visi stovyklos vadovai!


DATA: 2020 balandžio 14-17 dienomis. Atvykti galima antradienį vakare (nuo 18 val.) arba trečiadienį iš pat ryto.

KAINA: 50 EUR (paskutinę savaitę prieš stovyklą 70 EUR), maitinimas įskaičiuotas. REGISTRUOTIS

ATVYKIMAS: dalyviai atvyksta patys. Jei neturite galimybės atvykti patys, rašykite mums, bandysime derinti įsodinti jus į kitų dalyvių ekipažą. 

APGYVENDINIMAS: šildomame name su patogumais (tualetai viduje, karštas vanduo, elektra). Dalyviai turi atsivežti savo guolį (čiužinį, miegmaišį ar užklotą, kojines (kelios poros) ir kepurė nepakenks) - miegosime visi draugiškai savo įsirengtuose guoliuose ant grindų. Viduje šalta nebus, bet eisime ir į lauką, tad apsirenkite rimčiau, kad nesušlaptumėte ir nesušaltumėte. 

NEPAMIRŠTI: kadangi stovykla teminė, prašome atsivežti ne tik nuotaiką 'į temą', bet ir kuo daugiau temos atributų - ryškių, ypač žalių rūbų, perukų/akinių/skrybėlių fotosesijai, lūpdažių ir visko, ką tik sugalvojate. Taip pat gaminsime sveikus vitaminų kokteilius - jiems galite atsivežti savo mėgstamų vaisių


Registruotis taip pat galite Anykščių stovyklos informacijos telefonu 8 627 24960 arba el. paštu anyksciai@anglustudija.lt. Registruojantis nurodykite dalyvio vardą, pavardę, amžių, miestą, ar turite savo transportą (jei ne, dėl atvykimo mėginsime dalyvį kooperuoti su kitais dalyviais), ar atvyksite iš vakaro; jei registruojatės telefonu, nurodykite el. pašto adresą;).

Per tris dienas nuo registracijos atlikite 20 EUR depozitinį mokėjimą už stovyklą (jis negrąžinamas); tik gavus depozitą, įtrauksime jus į dalyvių sąrašą ir rezervuosime jums šiltą vietelę.  

Paskutinę savaitę prieš stovyklą atsiųsime jums Stovyklos sutartį, Tėvų sutikimo pavyzdį, Taisyklių sąrašą - pasirašytus dokumentus atsivešite į Stovyklą arba galėsite atsiųsti skanuotus el. paštu, Daiktų sąrašą ir Nuorodas, kaip atvykti.

Likusią sumą už stovyklą sumokėsite pavedimu prieš pat stovyklą arba grynais jau atvykę į stovyklą. Jei jums patogiau, atlikdami pirmąją įmoką galite iškart padengti visą sumą, tik nepamirškite mokėjimo paskirtyje nurodyti, kad tai 'už RE-SPRING stovyklą Anykščiuose'.

Į visus klausimus mielai atsakysime bet kokia jums patogia forma, jūs tik klauskite :)


Programoje labai preliminariai numatyta:

Antradienis, balandžio 14 d.:

18:00 Arrival of participants, unpacking, settling in

19:30 Opening circle with hot tea

20:30 Team building activities

21:30 Moaning Activity - What has been killing you recently? 

22:15 Fire Therapy - burning all your written complaints about life

23:00 Evening circle 


Trečiadienis, balandžio 15 d.:

09:00 Wake up 

09:30 Breakfast 

10:15 Morning circle 

11:00 Team building games with the newly arrived ones

12:00 Workshop 'Depression: reasons, signs and treatment'

14:00 Lunch 

15:00 Questions and Answers: Solvable or Not? One small step at a time

16:00 Surprise Activity! (made by YOU) 

17:00 Group work: Dreaming is for everyone! And we start TODAY. 

18:30 Dinner and Cleaning time 

20:00 Inspirational Movie and Discussion 

22:00 Evening Circle 


Ketvirtadienis, balandžio 16 d.:

09:00 Wake up 

09:30 Morning circle 

10:00 Breakfast 

11:00 Happy Faces' workshop (Photoshoot based) 

12:30 Developing a Story in different genres

14:00 Lunch 

15:00 For or Against? Taking sides (all group activity) 

16:30 All Emotions are Acceptable: anxiety, social awkwardness and other things that kill your confidence

17:45 Words Have Meaning: a little test to see how your words work on others 

19:00 Dinner and Cleaning time 

20:30 Trip to the observation tower

22:00 Evening Circle 


Penktadienis, balandžio 17 d.:

09:00 Wake up 

09:30 Morning circle 

10:00 Breakfast 

11:00 Forum Theatre (sharing your problems in small groups and later on acting out sketches based on them)

13:00 Cleaning Time 

14:00 Good Bye (Tears Optional)Iki pasimatymo per jūsų atostogas!