Vasaros anglų kalbos stovyklos Anykščiuose 2022 #yoursummerinenglish

06.19 - 08.27
Anykščių raj.
Pamainos kaina 200 EUR
Registruojantis nuo 08.01

Pasaulis tavo kieme

Stovyklos dalyviai iš Lietuvos ir Latvijos, stovyklos vadovai iš viso pasaulio - tarptautinė vasaros stovykla neišvykstant iš Lietuvos!

Nulis tolerancijos patyčioms

Mums nejuokinga juoktis iš to, kokie esame skirtingi! Mokomės priimti ir išgirsti. Kietuoliai ir tyleniai, keistuoliai ir moksliukai - etiketes palikite namie, mes jų neskaitome. Kuriame saugią erdvę visiems drauge būti tiesiog pačiais savimi.

Gamta, daug gamtos

Nakvynė palapinėje, nepakartojami saulėlydžiai ir saulėtekiai, laužas ir ežeras, uodai ir varlės - viskas, ko reikia geram poilsiui ir galvos išvalymui.

Jokių telefonų

Mes norime bendrauti žiūrėdami jums į akis, todėl telefonais naudojamės kartą per dieną po pusvalandį.

Registracija į stovyklą

Stovyklautojo duomenys

Atstovo duomenys

Atvykimo būdas

Palapinė

Pasirinkite pamainas

Devinta pamaina, AROUND THE WORLD
08.14 - 08.20
Skirtingos šalys, skirtingos kultūros, kalbos ir religijos, tradicijos, šeimos modeliai, visuomenės su(si)skirstymas, demokratija ir diktatūra, žodžio laisvė, vaikų pareigos ir atsakomybės skirtingose šalyse, maisto kultūra, meno kryptys.
Dešimta pamaina, YOUR CAMP YOUR RULES
08.21 - 08.27
Vienintelė pamaina, kurioje negalioja nei įprastas tvarkaraštis, nei įprastos taisyklės. Pamainą kuriate jūs patys su stovyklos vadovų pagalba! Komandinis darbas, lyderiavimas, idėjų įgyvendinimas praktiškai - išmėginkite save kūrybiniame procese!

Kaip sužinojote apie mūsų stovyklą?

Reikalingi sutikimai