Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Apie įmonę

Anglų kalbos studija – moderni kalbų mokykla Vilniuje (Žvėryne, Jeruzalėje, Naujamiestyje bei Pašilaičiuose) ir Kaune (Žaliakalnyje), įkurta 2009 metais. 

AKS rasite įspūdingą kursų įvairovę vaikams, moksleiviams, suaugusiems bei įmonėms. Pagrindinė mūsų teikiama paslauga - anglų kalbos kursai - pritaikyta kiekvieno poreikiams: galite rinktis bendrinius, itin populiarius šnekamuosius ar verslo kalbos kursus, taip pat išmėginti specializuotus modulius teisininkams ar medikams. AKS rasite ir niekur kitur neorganizuojamų gramatikos, žodyno bei tarimo specializuotų kursų. Moksleiviai bei studentai kviečiami ruoštis IELTS, SAT, GMAT bei TOEFL egzaminams su tarptautinių egzaminų specialistais iš viso pasaulio. Vaikams nuo trejų metų rengiamos pamokos derinamos su dailės, muzikos bei vaidybos užsiėmimais. Visos mūsų pamokos gali vykti gyvai AKS mokyklose, nuotoliniu būdu (Skype, Zoom ir kt.) arba jūsų namuose! Į VISUS KURSUS GALITE REGISTRUOTIS ČIA. 

Anglų kalbos studija yra akredituotas kalbų centras, turintis teisę tikrinti pretendentų į valstybės tarnautojų pareigas anglų kalbos žinias. Anglų kalbos testas gali būti atliekamas gyvai arba nuotoliniu būdu. 

AKS tikslas - būti geidžiamiausia kalbų mokytojų darboviete Lietuvoje, tad savo darbuotojams kuriame išskirtines darbo sąlygas, juos lepiname, skatiname tobulintis ir augti. Jūs, mūsų klientai, tai pajusite pirmieji: mūsų mokytojai myli savo darbą, pamokas planuoja kūrybiškai, kruopščiai ruošiasi kiekvienam susitikimui su jumis. 

Nenustebkite, jei jus, atvykusius į pamoką AKS, pasitiks vienas ar net keli smalsūs keturkojai. Anglų kalbos studija –  mokykla, draugiška gyvūnams.

AKS šūkis - mokytis smagu! Stengiamės, kad šį šūkį atspindėtų ne tik pamokos, bet ir mokyklų interjeras, vidaus taisyklės bei bendravimas su klientais. Kviečiame jus užsukti, susipažinti ir pradėti mokytis jau šiandien :) 


Taip pat primename, kad pagal galiojančius įstatymus turime jus informuoti, kur kreiptis, jei turėtumėte nusiskundimų dėl mūsų teikiamų paslaugų, kurių nepavyktų išspręsti tiesiogiai. Ginčai dėl sutarties netinkamo vykdymo ar nevykdymo ne teisme nagrinėjami Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo nustatyta tvarka Valstybinėje vartotojų teisių apsaugos tarnyboje, adresu Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainė www.vvtat.lt. Elektroniniu būdu prašymą galima pateikti per EGS platformą  http://ec.europa.eu/odr/