1. Pradinis
  2. Anglų kalbos kursai suaugusiems

Anglų kalbos kursai suaugusiems

Anglų kalbos kursai suaugusiems Vilniuje ir Kaune. Bendrinė, šnekamoji, teisinė ir verslo anglų kalba, IELTS, TOEFL, SAT, GMAT grupėse bei individualiai.
Išlaikykite anglų kalbos testą valstybės tarnautojams už labai gerą kainą! Nuotoliniu būdu arba gyvai, be jokių eilių, jei reikia skubiai - ir tą pačią dieną. Testo su pažyma kaina 40 EUR - tai viena žemiausių testo kainų Lietuvoje. AKS yra akredituota anglų kalbos mokykla ir oficialus CEPT (Cambridge English Placement Test) testavimo centras. Išduodama pažyma atitinka Valstybės tarnybos departamento reikalavimus.
Peržiūrėti
Kalbėjimas angliškai kelia stresą, vis pritrūkstate žodžių, jūsų sakiniai trumpi arba labai painūs? Reikia daugiau praktikos! Šnekamosios anglų kalbos kursai - puikus sprendimas retai turintiems galimybę anglų kalbą vartoti praktiškai. Šnekamajam kursui nereikalingas vadovėlis. Į grupę galite jungtis bet kada, jei joje yra vietos. Kviečiame registruotis nuo A2 ir aukštesnio kalbos lygio. Nesate tikri dėl savo lygio? Kreipkitės į bet kurią AKS mokyklą pasikonsultuoti dėl jums tinkamos grupės parinkimo.
Peržiūrėti
Individualios nuotolinės anglų kalbos pamokos skirtos visų anglų kalbos lygių suaugusiems, turintiems kalbos spragų, bet neturintiems laiko ar galimybių atvykti mokytis į kalbų mokyklą. Individualių pamokų tvarkaraštis, dažnumas ir kurso turinys lanksčiai derinami prie jūsų poreikių ir galimybių. Individualių anglų pamokų kaina priklauso nuo pasirinkto mokytojo kvalifikacijos. Galite įsigyti pavienes pamokas arba modulius po dešimt pamokų geriausia kaina.
Peržiūrėti
Individualios anglų kalbos pamokos dviem dalyviams skirtos visų anglų kalbos lygių suaugusiems, kurie nori tobulinti savo anglų kalbą itin mažoje, dviejų asmenų grupėje Vilniuje, Kaune arba nuotoliniu būdu. Pamokos puikiai tinkamos pageidaujantiems specifinio kurso (profesinio žodyno, labai aukšto lygio ir pan.) ar greitesnio rezultato. Porą galite susirasti patys arba registruotis į porininko laukiančių sąrašą ir mes jums padėsime!
Peržiūrėti
Individualios pamokos skirtos visų anglų kalbos lygių suaugusiems, kurie nori tobulinti savo anglų kalbą ne grupėje. Pamokos puikiai tinkamos dirbantiems slenkančiu grafiku ar dažnai išvykstantiems, taip pat tiems, kas pageidauja specifinio kurso (profesinio žodyno, labai aukšto lygio ir pan.) ar greitesnio rezultato.
Peržiūrėti
Bendrinės anglų kalbos kursai grupėse skirti norintiems nuosekliai tobulinti savo anglų kalbos žinias ir kelti bendrą kalbos lygį. Kursų metu tobulinate savo rašymo, kalbėjimo, gramatikos įgūdžius, plečiate akvyvųjį žodyną. Bendrinės grupės rengiamos nuo A0 iki C1 lygio. Prieš registruojantis į bendrinius kursus būtina atlikti nemokamą anglų kalbos lygio nustatymo testą, kad patektumėte į tinkamo lygio grupę. Baigus kursus išduodamas anglų kalbos lygio pažymėjimas.
Peržiūrėti
Verslo anglų kalbos kursai skirti norintiems tobulinti savo verslo anglų kalbos žinias, dirbant visuose keturiuose kalbos lygmenyse - rašyme, skaityme, kalbėjime ir gramatikoje, taip pat siekiantiems papildomai išmokti naujų verslo terminų. Verslo grupės rengiamos nuo B1 lygio. Jei nerandate tinkamo grupės laiko, kviečiame registruotis į individualias pamokas Vilniuje, Kaune arba online lanksčiu tvarkaraščiu.
Peržiūrėti
Trumpas sistemiškas kursas, kurio metu pakartojama/ prisimenama/ įsisavinama pagrindinė anglų kalbos gramatika, taisyklės ir laikų vartojimas. Į šį kursą gali registruotis ir 10-12 klasių moksleiviai, jei jų kalbos lygis atitinka renkamos grupės lygį (atlikite nemokamą testą). Gramatikos kursas labai tinkamas prieš pradedant šnekamąjį kursą arba iškart po jo, jei norima skirti papildomo laiko pasigilinti į neaiškius gramatikos aspektus.
Peržiūrėti
Kursai skirti B1-B2 lygio anglų kalbos vartotojams, kiek per dažnai ieškantiems žodžių kišenėje ir jaučiantiems, kad šnekamoji kalba labai pasitaisytų, jei sukurtumėte platesnę aktyviai naudojamų žodžių bazę. Šis kursas dažnai įsigyjamas kartu su šnekamosios kalbos kursais. Prieš registruodamiesi būtinai atlikite nemokamą lygio nustatymo testą, kad galėtumėte pasirinkti sau tinkamo lygio grupę.
Peržiūrėti
Kursai skirti B1-B2 lygio anglų kalbos vartotojams, stokojantiems teisinės kalbos žinių ir siekiantiems jas patobulinti. Didelis dėmesys kurso metu skiriamas teisinės kalbos žodyno plėtimui, pagrindinių frazių įsisavinimui, rašto darbams. Jei jūsų teisinės kalbos interesų laukas labai specifinis, rekomenduojame teisinės anglų kalbos mokytis individualiose pamokose.
Peržiūrėti
Anglų kalbos kursai planuojantiems laikyti IELTS egzaminą ir siekiantiems 6 - 8 Band Score. Tinkami ir kaip pagrindinė, ir kaip papildoma ruošimosi egzaminui priemonė. Prieš pradėdami pamokas, įsitikinkite, kad jūsų anglų kalbos lygis ne žemesnis nei B2. Jei lygis nesiekia B2, egzaminui rekomenduojame ruoštis ne su grupe, o individualiose pamokose.
Peržiūrėti
GMAT egzaminas laikomas, jei dalyvis planuoja studijuoti užsienyje su verslu susijusią specialybę (dažniausiai magistro laipsniui) ir universitetas reikalauja tam tikro anglų kalbos bei matematikos lygio įrodymo. GMAT egzaminui ruošiame tik individualiai ir tik kalbinei daliai. Matematikos daliai galime suteikti medžiagos mokytis savarankiškai.
Peržiūrėti
Trumpas sistemiškas kursas, skirtas norintiems patobulinti savo anglų kalbos rašybą ir sužinoti, kaip rašyti glaustai, sklandžiai ir suprantamai. Kurso metu daug dėmesio skiriama teksto struktūros ir sakinių struktūros mokymuisi.
Peržiūrėti
Tarimo tobulinimo kursai skirti norintiems skirti dėmesio savo anglų kalbos tarimui, ištaisyti per laiką suformuotus klaidingus tarimo įgūdžius, nugludinti netinkamą akcentą.
Peržiūrėti
Medicinos anglų kalbos kursai skirti dirbantiems medicinos srityje ir norintiems nuosekliai tobulinti savo profesinės anglų kalbos žinias B1/B2 lygiu, dirbant visuose keturiuose kalbos lygmenyse - rašyme, skaityme, kalbėjime ir gramatikoje.
Peržiūrėti
Individualios anglų kalbos pamokos jūsų namuose ar biure skirtos visų anglų kalbos lygių suaugusiems, turintiems kalbos spragų, bet neturintiems laiko ar galimybių atvykti mokytis į kalbų mokyklą. AKS yra vienintelė mokykla Lietuvoje, teikianti mokymo namuose paslaugą. Pamokos vyksta Vilniuje ir Kaune. Visi mūsų mokytojai apmokyti, garantuojame pamokų kokybę.
Peržiūrėti
Intensyvūs šnekamosios anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune tiems, kas nenori mokytis gramatikos iš vadovėlio, bet nori kuo daugiau šnekamosios kalbos praktikos! Pamokos keturis kartus per savaitę - ryškų progresą pajusite jau po kelių savaičių!
Peržiūrėti
Intensyvūs bendrinės anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune norintiems greitai patobulinti savo anglų kalbos įgūdžius. Trijų mėnesių kursas per keturias savaites!
Peržiūrėti
Anglų kalbos studijoje galite mokytis ir prancūzų, vokiečių, ispanų, italų, kinų, japonų ir kt. kalbų. Parašykite mums, kokio mokytojo ieškote ir mes pasiūlysime jums patį tinkamiausią variantą, atitinkantį jūsų lūkesčius bei tvarkaraštį.
Peržiūrėti