1. Pradinis
 2. Anglų kalbos kursai suaugusiems
 3. Medicinos anglų kalba

Medicinos anglų kalba

Medicinos anglų kalbos kursai skirti dirbantiems medicinos srityje ir norintiems nuosekliai tobulinti savo profesinės anglų kalbos žinias B1/B2 lygiu, dirbant visuose keturiuose kalbos lygmenyse - rašyme, skaityme, kalbėjime ir gramatikoje.
100 EUR/8 pam. po 60 min.
Medicinos anglų kalba
100 EUR/8 pam. po 60 min.
Iki 10 dalyvių
Sąlygos (atsisiųsti)

REGISTRUOTIS GALITE PASPAUDĘ ČIA. 

Pamokų metu susipažinsite su medicininės anglų kalbos gramatika profesiniame kontekste, skaitysite, kalbėsite prieš klasę, ruošite prezentacijas, žiūrėsite trumpus video reportažus medicinos tematika, klausysite įrašų, šnekinsite kolegas.

MEDICAL ENGLISH kursus dėsto labiausiai patyrę AKS mokytojai, įvairiapusės, įdomios asmenybės - diplomatiškos, subtilios, leidžia atsiskleisti kiekvienam iš jūsų, pastebi jūsų asmenines klaidas, gali patarti dėl tolimesnio kalbinio tobulėjimo.

AKS deklaruoja lėtą, nuoseklų mokymąsi vardan vertingų žinių, o ne paskubomis graibstomą informaciją vardan sertifikato. Visiems pas mus atėjusiems mokiniams, įsigijusiems kursus, sertifikatą galime išduoti kad ir pirmą kursų dieną - jei jūs nenorite mokytis, nesimokykite.

Lėtas ir nuoseklus mokymasis - tai užtikrintas kelias į kalbos išmokimą. Skambiai reklamuojami mažos apimties 'stebuklingi' kursai - ar esate sutikę nors vieną žmogų, kuris po tokių kursų pradėjo laisvai naudoti kalbą? Galbūt pasisėmė motyvacijos, įtikėjo savo jėgomis, bet ar tikrai toks buvo 'kursų' tikslas?

Kalba - gyvas organizmas, jai prisijaukinti reikia laiko. Didžiausia klaida - save skubinti, bausti už neįsimenamus dalykus, jaustis kvailesniu už greičiau besimokančius. Visi turi savo tempą, ir visoks jis yra geras. Kalba reikia domėtis, būti smalsiam kaip vaikui, rasti sau tinkamą būdą įsiminti ir jokiu būdu negalima savęs skubinti, nes tik įsivarysite nereikalingų kompleksų. Pasitikėkite jums skirtu mokytoju, pasidalinkite su juo savo baimėmis, leiskite jam jus vesti į priekį.

Kodėl verta mokytis MEDICAL ENGLISH Anglų kalbos studijoje?

 • Naujausi vadovėliai. AKS MEDICAL ENGLISH kursams skirti vadovėliai - kasmet nauji, kitų išteklių bazė taip pat periodiškai atnaujinama. Būkite tikri, kad jūsų kursas bus paruoštas pagal naujausias užsienio kalbos mokymo tendencijas.
 • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA.
 • Daug šnekamosios kalbos. Trečdalį kurso - kur kas daugiau, nei kitose kalbų mokyklose - sudaro šnekamosios kalbos praktika.
 • Savo darbą mylintys mokytojai. Medicininės kalbos kursus AKS veda išskirtiniai mokytojai. AKS siekis - tapti geidžiamiausia kalbų mokytojų darboviete, tad darome viską, kad mūsų mokytojai į darbą eitų su džiaugsmu. Mokiniai akivaizdžią naudą jaučia pirmieji.
 • Motyvuojantys namų darbai. Kursų metu mokiniai gauna vertingų, įvairiapusių namų darbų užduočių - ruošia prezentacijas, skaito papildomą literatūrą (grožinę ir profesinę).
 • Logiškas tempas. Kursas pritaikytas vidutinio tempo mokiniui, nėra nei perkrautas, nei per lengvas.
 • Progreso sekimas. Kurso metu mokiniai periodiškai rašo mini testus - taip įtvirtinama išmokta medžiaga ir matomas progresas.
 • Finalinis įvertinimas. Kurso gale laikomas baigiamasis testas, kurio rezultatas įrašomas į kursų baigimo sertifikatą.
 • Jauki aplinka. Studijoje yra visko, ko jums gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką, vengiame pernelyg oficialaus ofiso įvaizdžio.
 • Svarbios smulkmenos. Studijoje siūlome pasidaryti arbatos, kavos, sulčių ir pasivaišinti užkandžiais - vaisiais ar sausainiais, o gal kuo rimtesniu - kaip kada.
 • Papildoma veikla. Jūsų dėmesiui mūsų biblioteka, iš kurios galima skolintis žurnalus (nuo tų apie mašinas iki gossip magazines) ir knygas.
 • Netikėtas atradimas. Po studiją, ypač Naujamiestyje, dažnai laksto draugiški šunys. Drąsiai galite juos paglostyti, bet prašome nešerti.
 • Asmeninis ryšys. Mūsų mokykla - vidutinio dydžio, administracija pažįsta visus mokinius, žino jų vardus, kartu geria arbatą prieš pamokas, bendrauja, stengiasi padėti, jei mokiniai turi nusiskundimų pamokomis. Visada stengiamės, kad patektumėte į jums labiausiai tinkančią grupę ir liktumėte patenkinti mūsų paslaugomis. Mes nedarome iš jūsų tik verslo - mes gyvename tuo, ką dirbame.

GRUPĖS ALTERNATYVA

Jei nepageidaujate mokytis su grupe, visada galime pasiūlyti individualias pamokas jums tinkamu metu.

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS AKS MOKYKLOSE ČIA

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS NUOTOLINIU BŪDU ČIA.