Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Individualūs anglų kalbos kursai suaugusiems

Individualūs anglų kalbos kursai suaugusiems

Registracija

Registracija į kursus

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

-

Grupės dydis

-

Kaina

30 EUR/ 60min. Įsigyjant 10 pamokų: 250 EUR/10 pam. po 60 min.

Kitos sąlygos

Parsisiųsti

TRUMPAI APIE KURSUS:

Kursų metu didelis dėmesys skiriamas nuosekliam mokymuisi, kartojimui, asmeninių spragų identifikavimui, sisteminimui, naujos medžiagos siejimui su jau turima, kad jūs pamažu susikurtumėte mokymosi sistemą ir informacija jūsų galvose nebūtų padrika.

AKS deklaruoja lėtą, nuoseklų mokymąsi vardan vertingų žinių, o ne paskubomis graibstomą informaciją vardan sertifikato. Visiems pas mus atėjusiems mokiniams, įsigijusiems kursus, sertifikatą galime išduoti kad ir pirmą kursų dieną - jei jūs nenorite mokytis, nesimokykite.

Lėtas ir nuoseklus mokymasis - tai užtikrintas kelias į kalbos išmokimą. Skambiai reklamuojami mažos apimties 'stebuklingi' kursai - ar esate sutikę nors vieną žmogų, kuris po tokių kursų pradėjo laisvai naudoti kalbą? Galbūt pasisėmė motyvacijos, įtikėjo savo jėgomis, bet ar tikrai toks buvo 'kursų' tikslas?

Kalba - gyvas organizmas, jai prisijaukinti reikia laiko. Didžiausia klaida - save skubinti, bausti už neįsimenamus dalykus, jaustis kvailesniu už greičiau besimokančius. Visi turi savo tempą, ir visoks jis yra geras. Kalba reikia domėtis, būti smalsiam kaip vaikui, rasti sau tinkamą būdą įsiminti ir jokiu būdu negalima savęs skubinti, nes tik įsivarysite nereikalingų kompleksų. Pasitikėkite jums skirtu mokytoju, pasidalinkite su juo savo baimėmis, leiskite jam jus vesti į priekį.

 

KURSŲ TIKSLAS:

Pasirinkus individualią programą, suformuoti tvirtą ir aktyvią dažnai pasitaikančių žodžių bei frazių bazę; tobulinti rašymo ir klausymo įgūdžius, skatinti skaityti užsienio kalba be žodyno; gludinti tartį ir mokytis susikaupus klausytis, kai kalbėtojas neverčia savo kalbos į jūsų gimtąją.

 

KURSŲ IŠSKIRTINUMAS:

 • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA. Gimtoji mokinio kalba pasitelkiama tik išskirtiniais atvejais, jūsų pageidavimu.
 • Asmeninis planas. Kiekvienam besimokančiam sudaromas personalizuotas ilgalaikis mokymosi planas, atsižvelgiant į asmeninius tikslus.
 • Mokytojai. AKS mokytojai - svarbiausias Studijos turtas. Juos atsirenkame labai kruopščiai. Kiekvieno iš jūsų prieš kursą paklausiame, kokio mokytojo norėtumėte, ir stengiamės rasti tokį, kuris labiausiai atitiktų lūkesčius. Po pirmųjų pamokų visada klausiame, ar jums tinka parinktas mokytojas, jei nelabai - ieškome dar geresnio varianto, kol randame tai, ko jums reikia.
 • Medžiaga. AKS pagrindinių vadovėlių bazę iš pagrindų naujiname kasmet, visa mūsų medžiaga originali ir atestuota.
 • Motyvacija. Mokytojai nuolat seka jūsų progresą, duoda vertingų patarimų, prisitaiko prie kiekvieno indiviualaus tempo ir poreikių. Namų darbams pasirinktinai gaunate užduočių, tiksliai parinktų pagal jūsų lygį, taip išlaikant motyvaciją.
 • Aplinka. Studijoje yra visko, ko jums gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką, vengiame pernelyg oficialaus įvaizdžio.
 • Svarbios smulkmenos. Studijoje kviečiame pasivaišinti arbata, kava ir užkandžiais - vaisiais ar sausainiais, o gal kuo rimtesniu - kaip kada.
 • Papildoma veikla. Jūsų dėmesiui mūsų biblioteka, iš kurios galima skolintis žurnalus (nuo tų apie mašinas iki gossip magazines) ir knygas.
 • Netikėtas atradimas.  Po studiją dažnai laksto keli šunėkai, ypač dažnai juos sutiksite Žvėryne ir Žaliakalnyje. Drąsiai galite juos paglostyti, bet prašome nešerti.
 • Asmeninis ryšys. Mūsų mokykla - vidutinio dydžio, administracija pažįsta visus mokinius, žino jų vardus, kartu geria arbatą prieš pamokas, bendrauja, stengiasi padėti, jei mokiniai turi nusiskundimų pamokomis. Visada stengiamės, kad patektumėte į jums labiausiai tinkančią grupę ir liktumėte patenkinti mūsų paslaugomis. Mes nedarome iš jūsų tik verslo - mes gyvename tuo, ką dirbame.
 • Renginiai. Visi AKS mokiniai kiekvieną paskutinį mėnesio penktadienį laukiami AKS Games' Night renginyje. Tai stalo žaidimų ir kino vakarai, juose dalyvauja AKS administracija, mokytojai ir mokiniai. Praneškite savo mokytojui, kad norėtumėte dalyvauti, ir jis papasakos jums daugiau. Informacija apie artimiausius renginius taip pat skelbiama AKS Facebook profilyje www.facebook.com/anglustudija.lt.

 

KURSŲ NAUDA:

Besimokantysis įgyja pasitikėjimo savo jėgomis, susistemina žinias, atranda sau palankiausią mokymosi būdą.

Kursų metu besimokantieji turi asmeninį mokytojo kontaktą ir gali susisiekti su juo visais su anglų kalba susijusiais klausimais ne pamokų metu.