1. Pradinis
 2. Anglų kalbos kursai suaugusiems
 3. Individualios anglų kalbos pamokos suaugusiems AKS mokyklose

Individualios anglų kalbos pamokos suaugusiems AKS mokyklose

Individualios pamokos skirtos visų anglų kalbos lygių suaugusiems, kurie nori tobulinti savo anglų kalbą ne grupėje. Pamokos puikiai tinkamos dirbantiems slenkančiu grafiku ar dažnai išvykstantiems, taip pat tiems, kas pageidauja specifinio kurso (profesinio žodyno, labai aukšto lygio ir pan.) ar greitesnio rezultato.
Nuo 230 EUR iki 330 EUR/10 pam po 60 min. (priklauso nuo pasirinkto mokytojo kvalifikacijos)
Individualios anglų kalbos pamokos suaugusiems AKS mokyklose
Nuo 230 EUR iki 330 EUR/10 pam po 60 min. (priklauso nuo pasirinkto mokytojo kvalifikacijos)
1-2 dalyviai (mokantis dviese, pamokos kainą dalinatės perpus)
Sąlygos (atsisiųsti)

Individualios anglų kalbos pamokos Vilniuje ir Kaune

Individualios anglų kalbos pamokos - tai privačios pamokos korepetitoriaus principu, kai mokytojas dirba su vienu ar dviem mokiniais. Individualios anglų kalbos pamokos padeda pasiekti greičiausių rezultatų, nes visas mokytojo dėmesys skiriamas tik jums, kurso tvarkaraštis ir pamokų turinys derinamas prie jūsų poreikių. 

INDIVIDUALIŲ ANGLŲ KALBOS PAMOKŲ AKS MOKYKLOSE KAINA:

 • Su PRADEDANČIUOJU MOKYTOJU230 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių 
 • Su PATYRUSIU MOKYTOJU280 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių (populiariausias paketas)
 • Su MOKYTOJU EKSPERTU: 330 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių

NORIU REGISTRUOTIS Į INDIVIDUALIAS PAMOKAS AKS MOKYKLOJE

Jei ieškote nuotolinių anglų kalbos pamokų, daugiau informacijos rasite ČIA. 

Individualių pamokų metu didelis dėmesys skiriamas nuosekliam mokymuisi, kartojimui, asmeninių spragų identifikavimui, sisteminimui, naujos medžiagos siejimui su jau turima, kad jūs susikurtumėte mokymosi sistemą ir informacija jūsų galvose nebūtų padrika.

Besimokantysis privačiose pamokose įgyja pasitikėjimo savo jėgomis, susistemina žinias, atranda sau palankiausią mokymosi būdą, daro greitesnį progresą nei mokydamiesi grupėje ar savarankiškai.

Kursų metu besimokantieji turi asmeninį mokytojo kontaktą ir gali susisiekti su juo visais su anglų kalba susijusiais klausimais ne pamokų metu.

Primename, kad privačios anglų kalbos pamokos gali vykti individualiai arba poroje (dalinantis nurodytą pamokų kainą perpus). Jei norite mokytis poroje, tačiau neturite savo lygio porininko, REGISTRUODAMIESI NURODYKITE, KAD IEŠKOTE STUDY BUDDY ir pasistengsime artimiausiu metu rasti jums tinkamiausią bendramokslį.

KAIP PASIRINKTI ANGLŲ KALBOS MOKYTOJĄ INDIVIDUALIOMS PAMOKOMS

PRADEDANTYSIS MOKYTOJAS - mokytojas dirba pirmus metus, daug patirties neturi. Dirba su bendriniais kalbos lygiais iki B1, specializuotų kursų nedėsto.  

PATYRĘS MOKYTOJAS - mokytojas turi 2 - 5 metų darbo patirtį, išmano dėstymo metodikas, geba puikiai paruošti individualizuotą pamokų planą bet kokiu lygiu, tačiau nedirba su specializuotais kursais, nedėsto specialybinės kalbos, turi minimaliai patirties ruošiant kalbos egzaminams. 

MOKYTOJAS EKSPERTAS - turi 5 metų ar didesnę darbo patirtį, dirba su aukščiausiais kalbos lygiais (B2, C1, C2) ir dėsto specializuotus kursus (teisės, medicinos ir pan.), profesionaliai ruošia anglų kalbos (IELTS, TOEFL, SAT, GMAT ir kt.) egzaminams, ruošia valstybės tarnautojus anglų kalbos CEPT testui.

Anglų kalbos mokytoją (gali būti lietuvis arba užsienietis) individualioms anglų kalbos pamokoms pasirinkite pagal savo poreikius. Kuo aukštesnis jūsų anglų kalbos lygis arba didesni lūkesčiai, tuo stipresnio pedagogo jums prireiks. Jei ruošiatės egzaminams, siūlome rinktis tik mokytoją ekspertą

Mūsų anglų kalbos mokytojų priststaymo video galite peržiūrėti čia. 

REGISTRACIJA Į INDIVIDUALIAS ANGLŲ KALBOS  PAMOKAS VILNIUJE IR KAUNE: 

Užsiregistruoti individualioms pamokoms AKS mokyklose Vilniuje ir Kaune galite PASPAUDĘ ČIA arba bet kuriuo AKS el. paštu ar telefonu.

NESATE TIKRI DĖL SAVO ANGLŲ KALBOS LYGIO? ATLIKITE NEMOKAMĄ TESTĄ!

Primename, kad individuali pamoka gali būti atšaukta arba nukelta ne vėliau kaip likus trims valandoms iki suplanuotos pamokos pradžios; kitu atveju pamoka bus laikoma įvykusia.

INDIVIDUALIŲ ANGLŲ KALBOS PAMOKŲ IŠSKIRTINUMAS:

 • Lankstus tvarkaraštis - mokykitės jums patogiausiu metu, nesiderinkite prie niekieno tvarkaraščio, perplanuokite pamokų laiką, iš anksto susitarus

 • Jūs ir tik JŪS. Visas mokytojo dėmesys bus skirtas tik jums. Temos, kurias pasirinksite, bus aktualios būtent jums - nesimokysite nieko, kas jums neaktualu. 

 • Akivaizdus progresas. Individualios pamokos su profesionaliu AKS mokytoju leis kur kas greičiau pastebėti progresą, palyginus su mokymusi grupėje ar savarankiškai.

 • Asmeninis planas. Kiekvienam besimokančiam sudaromas personalizuotas ilgalaikis mokymosi planas, atsižvelgiant į asmeninius tikslus.

 • Mokytojas, kurį išsirenkate patys. AKS tinklapio registracijoje į individualias anglų kalbos pamokas jums sudarytos sąlygos patiems detalizuoti, kokio mokytojo ieškote ir išsifiltruoti mūsų gausų mokytojų būrį pagal savo lūkesčius, taip palengvinant tinkamiausio pedagogo pasirinkimą. Kiekvienas mokytojas turi savo aprašymą ir prisistatymo video, kurie padės jums išsirinkti. Po pirmųjų pamokų visada klausiame, ar jums tinka pasirinktas mokytojas, jei nelabai - ieškome dar geresnio varianto, kol randame tai, ko jums reikia.

 • Originali, atestuota ir nuolat atnaujinama mokymosi medžiaga. AKS pagrindinių vadovėlių bazę iš pagrindų naujiname kasmet.

 • Motyvacija. Mokytojai nuolat seka jūsų progresą, duoda vertingų patarimų, prisitaiko prie kiekvieno individualaus tempo ir poreikių. Namų darbams pasirinktinai gaunate užduočių, tiksliai parinktų pagal jūsų lygį, taip išlaikant motyvaciją.

 • Aplinka. AKS mokyklose yra visko, ko jums gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką, vengiame pernelyg oficialaus įvaizdžio.

 • Svarbios smulkmenos. Studijoje kviečiame pasivaišinti arbata, kava ir užkandžiais - vaisiais ar sausainiais.

 • Asmeninis ryšys. Mūsų mokykla - vidutinio dydžio, administracija pažįsta visus mokinius, žino jų vardus, kartu geria arbatą prieš pamokas, bendrauja, stengiasi padėti, jei mokiniai turi nusiskundimų pamokomis. Visada siekiame, kad patektumėte į jums labiausiai tinkančią grupę ir liktumėte patenkinti mūsų paslaugomis.