Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Individualios anglų kalbos pamokos suaugusiems AKS mokyklose

Individualios anglų kalbos pamokos suaugusiems AKS mokyklose

Registracija

Registracija į kursus

Datos ir laikai

Tvarkaraštis

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

60 arba 90 min

Grupės dydis

1-2 dalyviai (mokantis dviese, pamokos kainą dalinatės perpus)

Kaina

Nuo 200 EUR iki 300 EUR/10 pam po 60 min. (priklauso nuo pasirinkto mokytojo kvalifikacijos)

Kitos sąlygos

Parsisiųsti

NORIU REGISTRUOTIS Į INDIVIDUALIAS PAMOKAS AKS MOKYKLOJE MAN TINKAMU TVARKARAŠČIU

Jei ieškote nuotolinių anglų kalbos pamokų, daugiau informacijos rasite ČIA. 

INDIVIDUALIŲ ANGLŲ KALBOS PAMOKŲ AKS MOKYKLOSE KAINA:

Su PRADEDANČIUOJU MOKYTOJU: 200 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių 

Su PATYRUSIU MOKYTOJU: 250 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių (populiariausias paketas)

Su MOKYTOJU EKSPERTU: 300 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių

Primename, kad pamokos gali vykti individualiai arba poroje (dalinantis nurodytą pamokų kainą perpus). Jei norite mokytis poroje, tačiau neturite savo lygio porininko, UŽPILDYKITE ŠIĄ ANKETĄ ir pasistengsime artimiausiu metu rasti jums tinkamiausią bendramokslį.

KAIP PASIRINKTI ANGLŲ KALBOS MOKYTOJĄ

PRADEDANTYSIS MOKYTOJAS - mokytojas dirba pirmus metus, daug patirties neturi. Dirba su bendriniais kalbos lygiais iki B1, specializuotų kursų nedėsto.  

PATYRĘS MOKYTOJAS - mokytojas turi 2 - 5 metų darbo patirtį, išmano dėstymo metodikas, geba puikiai paruošti individualizuotą pamokų planą bet kokiu lygiu, tačiau nedirba su specializuotais kursais, nedėsto specialybinės kalbos, turi minimaliai patirties ruošiant kalbos egzaminams. 

MOKYTOJAS EKSPERTAS - turi 5 metų ar didesnę darbo patirtį, dirba su aukščiausiais kalbos lygiais (B2, C1, C2) ir dėsto specializuotus kursus (verslo, teisės, medicinos ir pan.), profesionaliai ruošia anglų kalbos (IELTS, TOEFL, SAT, GMAT ir kt.) egzaminams, ruošia valstybės tarnautojus CEPT testui.

Anglų kalbos mokytoją (gali būti lietuvis arba užsienietis) pasirinkite pagal savo poreikius. Kuo aukštesnis jūsų lygis arba didesni lūkesčiai, tuo stipresnio pedagogo jums prireiks. Jei ruošiatės egzaminams, siūlome rinktis tik mokytoją ekspertą. 

Mūsų mokytojų video galite peržiūrėti čia. 

Primename, kad individuali pamoka gali būti atšaukta arba nukelta ne vėliau kaip likus trims valandoms iki suplanuotos pamokos pradžios; kitu atveju pamoka bus laikoma įvykusia.

REGISTRACIJA Į INDIVIDUALIAS PAMOKAS: 

Užsiregistruoti individualioms pamokoms AKS mokyklose galite PASPAUDĘ ČIA arba bet kuriuo AKS el. paštu ar telefonu, kuriuos matote pačioje šio puslapio apačioje.

NESATE TIKRI DĖL SAVO ANGLŲ KALBOS LYGIO? ATLIKITE NEMOKAMĄ TESTĄ!

TRUMPAI APIE KURSUS:

Kursų metu didelis dėmesys skiriamas nuosekliam mokymuisi, kartojimui, asmeninių spragų identifikavimui, sisteminimui, naujos medžiagos siejimui su jau turima, kad jūs pamažu susikurtumėte mokymosi sistemą ir informacija jūsų galvose nebūtų padrika.

AKS deklaruoja lėtą, nuoseklų mokymąsi vardan vertingų žinių, o ne paskubomis graibstomą informaciją vardan sertifikato. Visiems pas mus atėjusiems mokiniams, įsigijusiems kursus, sertifikatą galime išduoti kad ir pirmą kursų dieną - jei jūs nenorite mokytis, nesimokykite.

Lėtas ir nuoseklus mokymasis - tai užtikrintas kelias į kalbos išmokimą. Skambiai reklamuojami mažos apimties 'stebuklingi' kursai - ar esate sutikę nors vieną žmogų, kuris po tokių kursų pradėjo laisvai naudoti kalbą? Galbūt pasisėmė motyvacijos, įtikėjo savo jėgomis, bet ar tikrai toks buvo 'kursų' tikslas?

Kalba - gyvas organizmas, jai prisijaukinti reikia laiko. Didžiausia klaida - save skubinti, bausti už neįsimenamus dalykus, jaustis kvailesniu už greičiau besimokančius. Visi turi savo tempą, ir visoks jis yra geras. Kalba reikia domėtis, būti smalsiam kaip vaikui, rasti sau tinkamą būdą įsiminti ir jokiu būdu negalima savęs skubinti, nes tik įsivarysite nereikalingų kompleksų. Pasitikėkite jums skirtu mokytoju, pasidalinkite su juo savo baimėmis, leiskite jam jus vesti į priekį.

INDIVIDUALIŲ PAMOKŲ TIKSLAS:

Pasirinkus individualią programą, suformuoti tvirtą ir aktyvią dažnai pasitaikančių žodžių bei frazių bazę; tobulinti rašymo ir klausymo įgūdžius, skatinti skaityti užsienio kalba be žodyno; gludinti tartį ir mokytis susikaupus klausytis, kai kalbėtojas neverčia savo kalbos į jūsų gimtąją.

INDIVIDUALIŲ PAMOKŲ IŠSKIRTINUMAS:

 • Lankstus tvarkaraštis - mokykitės jums patogiausiu metu, nesiderinkite prie niekieno tvarkaraščio, perplanuokite pamokų laiką, iš anksto susitarus
 • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA. Gimtoji mokinio kalba pasitelkiama tik išskirtiniais atvejais, jūsų pageidavimu.
 • Jūs ir tik JŪS. Visas mokytojo dėmesys bus skirtas tik jums. Temos, kurias pasirinksite, bus aktualios būtent jums - nesimokysite nieko, kas jums neaktualu. 
 • Akivaizdus progresas. Individualios pamokos su profesionaliu AKS mokytoju leis kur kas greičiau pastebėti progresą, palyginus su mokymusi grupėje ar savarankiškai.
 • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA. Gimtoji mokinio kalba pasitelkiama tik išskirtiniais atvejais, jūsų pageidavimu.
 • Asmeninis planas. Kiekvienam besimokančiam sudaromas personalizuotas ilgalaikis mokymosi planas, atsižvelgiant į asmeninius tikslus.
 • Mokytojai. AKS mokytojai - svarbiausias Studijos turtas. Juos atsirenkame labai kruopščiai. Kiekvieno iš jūsų prieš kursą paklausiame, kokio mokytojo norėtumėte, ir stengiamės rasti tokį, kuris labiausiai atitiktų lūkesčius. Po pirmųjų pamokų visada klausiame, ar jums tinka parinktas mokytojas, jei nelabai - ieškome dar geresnio varianto, kol randame tai, ko jums reikia.
 • Medžiaga. AKS pagrindinių vadovėlių bazę iš pagrindų naujiname kasmet, visa mūsų medžiaga originali ir atestuota.
 • Motyvacija. Mokytojai nuolat seka jūsų progresą, duoda vertingų patarimų, prisitaiko prie kiekvieno indiviualaus tempo ir poreikių. Namų darbams pasirinktinai gaunate užduočių, tiksliai parinktų pagal jūsų lygį, taip išlaikant motyvaciją.
 • Aplinka. Studijoje yra visko, ko jums gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką, vengiame pernelyg oficialaus įvaizdžio.
 • Svarbios smulkmenos. Studijoje kviečiame pasivaišinti arbata, kava ir užkandžiais - vaisiais ar sausainiais, o gal kuo rimtesniu - kaip kada.
 • Papildoma veikla. Jūsų dėmesiui mūsų biblioteka, iš kurios galima skolintis žurnalus (nuo tų apie mašinas iki gossip magazines) ir knygas.
 • Netikėtas atradimas.  Po studiją dažnai laksto keli šunėkai, ypač dažnai juos sutiksite Žvėryne ir Žaliakalnyje. Drąsiai galite juos paglostyti, bet prašome nešerti.
 • Asmeninis ryšys. Mūsų mokykla - vidutinio dydžio, administracija pažįsta visus mokinius, žino jų vardus, kartu geria arbatą prieš pamokas, bendrauja, stengiasi padėti, jei mokiniai turi nusiskundimų pamokomis. Visada stengiamės, kad patektumėte į jums labiausiai tinkančią grupę ir liktumėte patenkinti mūsų paslaugomis. Mes nedarome iš jūsų tik verslo - mes gyvename tuo, ką dirbame.
 • Renginiai. Visi AKS mokiniai kiekvieną paskutinį mėnesio penktadienį laukiami AKS Games' Night renginyje. Tai stalo žaidimų ir kino vakarai, juose dalyvauja AKS administracija, mokytojai ir mokiniai. Praneškite savo mokytojui, kad norėtumėte dalyvauti, ir jis papasakos jums daugiau. Informacija apie artimiausius renginius taip pat skelbiama AKS Facebook profilyje www.facebook.com/anglustudija.lt.

INDIVIDUALIŲ PAMOKŲ NAUDA:

Besimokantysis įgyja pasitikėjimo savo jėgomis, susistemina žinias, atranda sau palankiausią mokymosi būdą, daro greitesnį progresą nei mokydamiesi grupėje ar savarankiškai.

Kursų metu besimokantieji turi asmeninį mokytojo kontaktą ir gali susisiekti su juo visais su anglų kalba susijusiais klausimais ne pamokų metu.


Registruodamiesi į pamokas suteikite mums kuo daugiau informacijos - kokio mokytojo pageidaujate, kiek turite mokymosi patirties, ar planuojate skirti laiko namų darbams - visos šios detalės mums padės kuo geriau išpildyti jūsų lūkesčius ir užtikrinti, kad pamokos bus naudingos.