Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

INDIVIDUALŪS ANGLŲ KALBOS KURSAI PER SKYPE

INDIVIDUALŪS ANGLŲ KALBOS KURSAI PER SKYPE

Registracija

Registracija į kursus

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

-

Grupės dydis

-

Kaina

300 EUR/10 pam. po 60 min.

Kitos sąlygos

Parsisiųsti

APIE KURSUS:

Pamokos gali vykti lietuvių, rusų arba anglų kalba. Individualių Skype pamokų metu didelis dėmesys skiriamas asmeninių spragų identifikavimui, sisteminimui, naujos medžiagos siejimui su jau turima, nuosekliam mokymuisi, dažnam kartojimui, kad jūs pamažu susikurtumėte mokymosi sistemą ir informacija jūsų galvose nebūtų padrika. Svarbu, kad Skype pamokos vyktų kiek įmanoma pastovesniu tvarkaraščiu - tokiu atveju galėsime užtikrinti greitesnę pažangą ir jus bei jūsų mokytoją tenkinantį rezultatą. Skype pamokų metu ypač reikalinga paties mokinio disciplina ir reiklumas sau - mokytojas turės labai mažai galimybių jums padėti, jei patys nebūsite rimtai nusiteikę pasiekti rezultatų. 

Skype pamokos niekuo nesiskiria nuo įprastinių pamokų klasėje, tik labiau taupo jūsų laiką (bent jau nuvykimo į pamoką ir parvykimo iš jos tai tikrai). Prašome iš anksto įsitikinti, kad jūsų kompiuteris ir interneto greitis bus tinkami pamokai - jei nesate tikri, sutarkite su mumis trumpą bandomąjį skambutį prieš pamoką. Jei pamokos metu kyla problemų su ryšiu ar pamoką tenka nutraukti dėl trukdžių iš mokinio pusės, pamoka apmokestinama kaip įvykusi ir pamokos laikas neprailginamas. Jei trikdžiai iš mokytojo/ mokyklos pusės, kaltę prisiimsime mes ir jūsų sugaištą laiką kompensuosime. 

AKS deklaruoja lėtą, nuoseklų mokymąsi vardan vertingų žinių, o ne paskubomis graibstomą informaciją vardan sertifikato. Visiems pas mus atėjusiems mokiniams, įsigijusiems kursus, sertifikatą galime išduoti kad ir pirmą kursų dieną - jei jūs nenorite mokytis, nesimokykite.

Lėtas ir nuoseklus mokymasis - tai užtikrintas kelias į kalbos išmokimą. Skambiai reklamuojami mažos apimties 'stebuklingi' kursai - ar esate sutikę nors vieną žmogų, kuris po tokių kursų pradėjo laisvai naudoti kalbą? Galbūt pasisėmė motyvacijos, įtikėjo savo jėgomis, bet ar tikrai toks buvo 'kursų' tikslas?

Kalba - gyvas organizmas, jai prisijaukinti reikia laiko. Didžiausia klaida - save skubinti, bausti už neįsimenamus dalykus, jaustis kvailesniu už greičiau besimokančius. Visi turi savo tempą, ir visoks jis yra geras. Kalba reikia domėtis, būti smalsiam kaip vaikui, rasti sau tinkamą būdą įsiminti ir jokiu būdu negalima savęs skubinti, nes tik įsivarysite nereikalingų kompleksų. Pasitikėkite jums skirtu mokytoju, pasidalinkite su juo savo baimėmis, leiskite jam jus vesti į priekį.

KURSŲ TIKSLAS:

Pasirinkus individualią programą, suformuoti tvirtą ir aktyvią dažnai pasitaikančių žodžių bei frazių bazę; tobulinti rašymo ir klausymo įgūdžius, skatinti skaityti užsienio kalba be žodyno; gludinti tartį ir mokytis susikaupus klausytis, kai kalbėtojas neverčia savo kalbos į jūsų gimtąją.

KURSŲ IŠSKIRTINUMAS:

  • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA. Gimtoji mokinio kalba pasitelkiama tik išskirtiniais atvejais, jūsų pageidavimu.
  • Asmeninis planas. Kiekvienam besimokančiam sudaromas personalizuotas ilgalaikis mokymosi planas, atsižvelgiant į asmeninius tikslus.
  • Mokytojai. AKS mokytojai - svarbiausias Studijos turtas. Juos atsirenkame labai kruopščiai. Kiekvieno iš jūsų prieš kursą paklausiame, kokio mokytojo norėtumėte ir stengiamės rasti tokį, kuris labiausiai atitiktų jūsų lūkesčius. Po pirmųjų pamokų klausiame, ar jums parinktas mokytojas tinka, jei nelabai - ieškome dar geresnio varianto, kol randame tai, ko jums reikia.
  • Medžiaga. AKS pagrindinių vadovėlių bazę iš pagrindų naujiname kasmet, visa mūsų medžiaga originali ir atestuota.
  • Motyvacija. Mokytojai nuolat seka jūsų progresą, duoda vertingų patarimų, prisitaiko prie kiekvieno indiviualaus tempo ir poreikių. Namų darbams pasirinktinai gaunate užduočių, tiksliai parinktų pagal jūsų lygį, taip išlaikant motyvaciją.

KURSŲ NAUDA:

Besimokantysis įgyja pasitikėjimo savo jėgomis, susistemina žinias, atranda sau palankiausią mokymosi būdą ir taupo laiką, mokydamasis kalbos nuotoliniu būdu.

Kursų metu besimokantieji turi asmeninį mokytojo kontaktą ir gali susisiekti su juo visais su anglų kalba susijusiais klausimais ne pamokų metu. Ilgesnės nei 15 min konsultacijos bei pagalba su vertimu apmokestinamos.

KURSŲ KAINA:

300 EUR/10 pam. po 60 min. arba 35 EUR/1 pamoka (60 min) mokant kaskart. Visos įmokos atliekamos iš anksto. Atšaukus pamoką likus mažiau nei parai iki jos pradžios, pamoka apmokestinama. 

REGISTRACIJA Į KURSĄ: 

Užsiregistruoti individualioms Skype pamokoms galite bet kuriuo AKS el. paštu ar telefonu, kuriuos matote puslapio apačioje.