1. Pradinis
  2. Anglų kalbos kursai moksleiviams

Anglų kalbos kursai moksleiviams

Papildomos anglų kalbos pamokos visų klasių moksleiviams Vilniuje ir Kaune, individualiai ir nedidelėse grupėse. Efektyvus ruošimas IELTS, TOEFL, SAT, GMAT egzaminui, abiturientų ruošimas valstybiniam anglų kalbos egzaminui, bandomasis IELTS egzaminas. Šnekamosios anglų kalbos pamokos moksleiviams. Populiariausios tarptautinės vasaros stovyklos paaugliams Lietuvoje, teminės mini stovyklos per rudens, Kalėdų, žiemos ir pavasario atostogas.
Helovino išvykstamoji stovykla anglų kalba skirta 11-17 metų paaugliams, nebijantiems tamsos ir voratinklių! Pamainos data: 2023.11.02 - 2023.11.05 (keturios dienos). Pamaina vyks AKS stovyklavietėje 3, Utenos rajone. Kadangi ne vasara, gyvensime name, o ne palapinėse, tad vietų skaičius labai ribotas (iki 45 dalyvių). Stovyklos kaina 80 EUR, paskutinę savaitę prieš stovyklą-100 EUR.
Peržiūrėti
Šnekamosios anglų kalbos kursai grupėje skirti moksleiviams, jaučiantiems, kad atlikti gramatikos pratimus, skaityti ar rašyti angliškai nėra taip sunku, kaip reikšti mintis žodžiu. Kursų tikslas - pasiruošti anglų kalbos egzamino (valstybinio arba tarptautinio) kalbėjimo įskaitai ir įgyti stiprius praktinės kalbos pagrindus. Šnekamosios kalbos grupės nedirba pagal vadovėlį, kurso sandara laisvesnė, temas dažnai diktuoja patys kurso dalyviai.
Peržiūrėti
Papildomo mokymo anglų kalbos kursai skirti visų klasių moksleiviams. Šie kursai yra papildoma mokymo priemonė, mokantis anglų kalbos kaip pirmos užsienio kalbos mokykloje. Visos pamokos vyksta anglų kalba, didelis dėmesys šnekamajai kalbai. Pamokos padės susisteminti turimas žinias, užpildys mokymosi spragas ir aktyviai prisidės prie šnekamųjų įgūdžių lavinimo. Kviečiame prisijungti!
Peržiūrėti
Visų klasių moksleiviams, patiriantiems mokymosi sunkumų (arba anglų kalbą mokantiems GERIAU, nei jų bendraamžiai) ir norintiems tikslingai tobulintis, bandant pasiekti reikiamą kalbos lygį arba ruoštis egzaminams (valstybiniam, IELTS, SAT, TOEFL). Porininką savo pamokoms galite susirasti patys arba užsiregistruoti į porininkų laukiančių moksleivių sąrašą. Mokantis dviese pamokų kaina dalinama perpus.
Peržiūrėti
Individualios nuotolinės pamokos su anglų kalbos korepetitoriumi skirtos visų klasių moksleiviams, turintiems kalbos spragų arba besiruošiantiems anglų kalbos egzaminams (valstybiniam, IELTS, TOEFL, SAT AR GMAT), bet neturintiems laiko ar galimybių atvykti mokytis į kalbų mokyklą. Individualių pamokų tvarkaraštis, dažnumas ir turinys lanksčiai derinami pagal jūsų poreikius ir užimtumą.
Peržiūrėti
Visų klasių moksleiviams, patiriantiems mokymosi sunkumų ARBA anglų kalbą mokantiems geriau, nei jų bendraamžiai ir norintiems toliau tikslingai tobulintis arba ruoštis egzaminams (valstybiniam, IELTS, SAT, TOEFL). Mokytis galite ir poroje (pamokų kainą dalinama perpus).
Peržiūrėti
Individualios anglų kalbos pamokos jūsų namuose skirtos visų klasių moksleiviams iš Vilniaus ir Kauno, turintiems kalbos spragų ar besiruošiantiems egzaminams, bet neturintiems laiko ar galimybių atvykti mokytis į kalbų mokyklą. AKS yra vienintelė kalbų mokykla Lietuvoje, teikianti mokymo namuose paslaugą.
Peržiūrėti
Anglų kalbos studijoje moksleivius kviečiame mokytis ir prancūzų, vokiečių, ispanų, italų, kinų, japonų ir kt. kalbų. Parašykite mums, kokio mokytojo ieškote ir mes pasiūlysime jums patį tinkamiausią variantą, atitinkantį jūsų lūkesčius bei tvarkaraštį.
Peržiūrėti
Kursai skirti 2-3 klasių moksleiviams, kurie pirmus arba antrus metus mokosi anglų kalbos (mokykloje arba savarankiškai) ir turi minimalius pagrindus. Šie kursai yra papildoma mokymo priemonė, mokantis anglų kalbos kaip pirmos užsienio kalbos mokykloje. Visos pamokos vyksta anglų kalba, didelis dėmesys šnekamajai kalbai. Kviečiame prisijungti!
Peržiūrėti
Į papildomo mokymo pamokas kviečiame registruotis 4-5 klasių moksleivius, norinčius skirti daugiau dėmesio anglų kalbos žinių gilinimui, šnekamosios kalbos lavinimui ir praktikai. Mūsų mokytojai pasiruošę pagelbėti ir tiems moksleiviams, kurie dėl kokių nors priežasčių nusivylę savo anglų kalbos gebėjimais, nenoriai lanko anglų kalbos pamokas mokykloje, neturi motyvacijos.
Peržiūrėti
Į šiuos kursus kviečiame 6-7 klasių moksleivius, penktus arba šeštus metus besimokančius anglų kalbos. Šie kursai padės susisteminti turimas žinias, užpildys mokymosi spragas ir aktyviai prisidės prie šnekamųjų įgūdžių lavinimo.
Peržiūrėti
Kursai skirti 8-9 klasių moksleiviams, patiriantiems mokymosi sunkumų, turintiems spragų. Šie kursai yra papildoma mokymo priemonė, mokantis anglų kalbos kaip pirmos užsienio kalbos mokykloje. Pamokose didelis dėmesys skiriamas šnekamajai kalbai.
Peržiūrėti
Kursai skirti 10-12 klasių moksleiviams, kurie ruošiasi laikyti anglų kalbos valstybinį egzaminą Lietuvoje ir siekia sustiprinti bei susisteminti savo anglų kalbos žinias arba patiria kalbos mokymosi sunkumų ir nori atsikratyti žinių spragų. Prieš registruodamiesi į pamokas atlikite anglų kalbos lygio nustatymo testą.
Peržiūrėti
Anglų kalbos kursai planuojantiems laikyti IELTS egzaminą ir siekiantiems 6 - 8 Band Score. Tinkami ir kaip pagrindinė, ir kaip papildoma ruošimosi egzaminui priemonė. Jei planuojate rinktis IELTS pamokas grupėje, įsitikinkite, kad jūsų anglų kalbos lygis ne žemesnis nei B2. Jei lygis nesiekia B2, egzaminui rekomenduojame ruoštis ne su grupe, o individualiose pamokose.
Peržiūrėti
SAT (Scholastic Aptitude Test) egzamino pamokos skirtos planuojantiems studijuoti JAV ir besiruošiantiems laikyti SAT tarptautinį egzaminą. Pasiruošimo SAT pamokos vyksta individualiai arba poroje, SAT grupių AKS mokyklose nerenkame. Prieš registruodamiesi SAT pamokoms atlikite savo anglų kalbos lygio nustatymo testą.
Peržiūrėti
TOEFL egzamino pamokos skirtos moksleiviams, norintiems tinkamai pasiruošti tarptautiniam TOEFL egzaminui bei išsilaikyti jį kuo geresniu balu. Kviečiame registruotis ir moksleivius, jau laikiusius TOEFL, bet nesurinkusius norimo balo ir planuojančius egzaminą perlaikyti. TOEFL kursai rengiami tik individualiai - Vilniuje, Kaune ir nuotoliniu būdu.
Peržiūrėti
B2 First (anksčiau vadintas FCE) egzamino pamokos skirtos moksleiviams, planuojantiems studijuoti ar gyventi užsienyje ir ketinantiems laikyti FCE tarptautinį anglų kalbos egzaminą kaip įrodymą esamam kalbos lygiui. Egzamino sudėtingumas: B2. Rekomenduojame prieš registruojantis į pamokas atlikti anglų kalbos lygio nustatymo testą.
Peržiūrėti
Moksleivių užimtumo grupė Music and Acting - viena mėgstamiausių moksleivių grupių AKS, joje noriai dalyvauja ir berniukai, ir mergaitės! Kursas paremtas muzika ir įsiminimu per ritmiką bei kartojimą. Pamokoms papildomų priemonių įsigyti nereikia.
Peržiūrėti
Moksleivių užimtumo grupė 'Art in English' - viena smagiausių ir mėgstamiausių moksleivių grupių AKS, kurioje noriai dalyvauja ir berniukai, ir mergaitės! Pamokose integruota dailė moko aktyvaus klausymo ir padeda atsipalaidavus pasyviai įsiminti naują informaciją. Šios pamokos dažnai derinamos su Music and Acting moduliu.
Peržiūrėti
#yoursummerinEnglish - AKS anglų kalbos vasaros stovyklos palapinėse moksleiviams, organizuojamos jau 15 sezoną. Galimybė suderinti vasaros atostogas ir anglų kalbos praktiką su mokytojais iš viso pasaulio! AKS stovyklavietės įsikūrusios Anykščių/Utenos raj.
Peržiūrėti
Kviečiame drauge praverti duris į magišką, “Hario Poterio” motyvais paruoštą stovyklą su nakvyne anglų kalba! 8-14 metų vaikams skirtos savaitgalio stovyklos su nakvyne AKS mokyklose VILNIUJE rengiamos jau 7-us metus! Kiekviena Hario Poterio stovykla VISADA grįžta su nauja programa ir tema!
Peržiūrėti
Kalėdų pratęsimo išvykstamoji stovykla anglų kalba skirta 11-17 metų paaugliams. Pamainos data: 2023.12.27 - 2023.12.30 (keturios dienos). Pamaina vyks AKS stovyklavietėje 2, Anykščių rajone. Kadangi ne vasara, gyvensime name, o ne palapinėse, tad vietų skaičius labai ribotas (iki 40 dalyvių). Stovyklos kaina 80 EUR, paskutinę savaitę prieš stovyklą 100 EUR.
Peržiūrėti