1. Pradinis
 2. Anglų kalbos kursai moksleiviams
 3. INDIVIDUALŪS MOKSLEIVIŲ ANGLŲ KALBOS KURSAI DVIEM DALYVIAMS

INDIVIDUALŪS MOKSLEIVIŲ ANGLŲ KALBOS KURSAI DVIEM DALYVIAMS

Visų klasių moksleiviams, patiriantiems mokymosi sunkumų (arba anglų kalbą mokantiems GERIAU, nei jų bendraamžiai) ir norintiems tikslingai tobulintis, bandant pasiekti reikiamą kalbos lygį arba ruoštis egzaminams (valstybiniam, IELTS, SAT, TOEFL). Porininką savo pamokoms galite susirasti patys arba užsiregistruoti į porininkų laukiančių moksleivių sąrašą. Mokantis dviese pamokų kaina dalinama perpus.
Nuo 115 EUR iki 165 EUR/10 pam po 60 min. (priklauso nuo pasirinkto mokytojo kvalifikacijos)
INDIVIDUALŪS MOKSLEIVIŲ ANGLŲ KALBOS KURSAI DVIEM DALYVIAMS
Nuo 115 EUR iki 165 EUR/10 pam po 60 min. (priklauso nuo pasirinkto mokytojo kvalifikacijos)
2 dalyviai
Sąlygos (atsisiųsti)

REGISTRUOTIS Į INDIVIDUALIAS PAMOKAS DVIEM DALYVIAMS DABAR

INDIVIDUALIŲ ANGLŲ KALBOS PAMOKŲ DVIEM DALYVIAMS KAINA ASMENIUI:

Su PRADEDANČIUOJU MOKYTOJU: 115 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių 

Su PATYRUSIU MOKYTOJU: 140 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių (populiariausias paketas)

Su MOKYTOJU EKSPERTU: 165 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių

Jeigu norite mokytis poroje, tačiau neturite savo lygio porininko, REGISTRUODAMIESI NURODYKITE, KAD IEŠKOTE STUDY BUDDY ir pasistengsime artimiausiu metu rasti jums tinkamiausią bendramokslį.

KAIP PASIRINKTI ANGLŲ KALBOS MOKYTOJĄ

PRADEDANTYSIS MOKYTOJAS - mokytojas dirba pirmus metus, daug patirties neturi. Dirba su bendriniais kalbos lygiais iki B1, specializuotų kursų nedėsto.  

PATYRĘS MOKYTOJAS - mokytojas turi 2 - 5 metų darbo patirtį, išmano dėstymo metodikas, geba puikiai paruošti individualizuotą pamokų planą bet kokiu lygiu, tačiau nedirba su specializuotais kursais, nedėsto specialybinės kalbos, turi minimaliai patirties ruošiant kalbos egzaminams. 

MOKYTOJAS EKSPERTAS - turi 5 metų ar didesnę darbo patirtį, dirba su aukščiausiais kalbos lygiais (B2, C1, C2) ir dėsto specializuotus kursus (gramatikos, egzaminų, intensyvaus kartojimo ir pan.), profesionaliai ruošia valstybiniams bei tarptautiniams anglų kalbos (IELTS, TOEFL, SAT, GMAT ir kt.) egzaminams.

Anglų kalbos mokytoją (gali būti lietuvis arba užsienietis) pasirinkite pagal savo poreikius. Kuo aukštesnis jūsų lygis arba didesni lūkesčiai, tuo stipresnio pedagogo jums prireiks. Jei ruošiatės egzaminams, siūlome rinktis tik mokytoją ekspertą. 

Mūsų mokytojų video galite peržiūrėti čia. 

Primename, kad individuali pamoka bendru abiejų dalyvių sutarimu gali būti atšaukta arba nukelta ne vėliau kaip likus trims valandoms iki suplanuotos pamokos pradžios; kitu atveju pamoka bus laikoma įvykusia.

REGISTRACIJA Į PAMOKAS: 

Užsiregistruoti galite PASPAUDĘ ČIA arba bet kuriuo AKS el. paštu ar telefonu.

NESATE TIKRI DĖL SAVO ANGLŲ KALBOS LYGIO? ATLIKITE NEMOKAMĄ TESTĄ!

TRUMPAI APIE PAMOKAS

INDIVIDUALIOS anglų kalbos pamokos (korepetavimas) skirtos visų klasių moksleiviams, kurie patiria mokymosi sunkumų, turi spragų ir dėl šios priežasties nepajėgtų mokytis su grupe arba nori intensyviai padirbėti specifinėje srityje (pasiruošti egzaminui, pasikartoti gramatiką, išmokti taisyklingai rašyti ir pan.).

Taip pat individualūs kursai - puikus pasirinkimas moksleiviams, kurie anglų kalbą moka geriau, nei bendraamžiai, ir nori toliau tikslingai ją tobulinti aukštesniame lygyje. Individualūs kursai yra papildoma mokymo priemonė, mokantis anglų kalbos kaip pirmos arba antros užsienio kalbos mokykloje.

Individualių pamokų turinys derinamas prie jūsų poreikių. Pamokoms galite pasirinkti lietuvį arba užsienietį mokytoją. Pamokų laikas derinamas prie jūsų tvarkaraščio ir jūsų prašymu gali keistis kurso eigoje. 

Prieš pradedant pamokas pasitikrinkite savo lygį PASPAUDĘ ČIA

PAMOKŲ TIKSLAS

Suformuoti tvirtą ir aktyvią dažnai pasitaikančių žodžių bei frazių bazę; tobulinti rašymo ir klausimo įgūdžius, skatinti skaityti užsienio kalba be žodyno; gludinti tartį ir mokytis susikaupus klausytis, kai kalbėtojas neverčia savo kalbos į mokinio gimtąją. Vyresniųjų klasių moksleivių ruošimas remiasi būsimo egzamino užduotimis

Vienas svarbiausių kurso tikslų, dirbant su moksleiviais, kurie turi mokymosi sunkumų - parodyti tinkamiausius būdus 'prisijaukinti' anglų kalbą, taip padedant susitvarkyti su mokykloje galbūt įgytais kompleksais dėl kalbos nemokėjimo, lėtesnio darbo klasėje ar problemiškų santykių su mokytoju.

PAMOKŲ IŠSKIRTINUMAS

 • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA. Gimtoji mokinių kalba pasitelkiama tik išskirtiniais atvejais.
 • Specializuotas planas. Pagal abiejų dalyvių poreikius ir asmeninius tikslus sudaromas personalizuotas ilgalaikis mokymosi planas, suderintas su Švietimo Ministerijos nustatytais vidurinių mokyklų mokymosi planais.
 • Mokytojai. AKS mokytojai - svarbiausias Studijos turtas. Juos atsirenkame labai kruopščiai. Kiekvieno moksleivio prieš kursą paklausiame, kokio mokytojo jis norėtų, ir stengiamės rasti tokį, kuris labiausiai atitiktų lūkesčius. Po pirmųjų pamokų visada klausiame, ar moksleiviui tinka parinktas mokytojas, jei nelabai - ieškome dar geresnio varianto, kol randame tai, ko reikia moksleiviui.
 • Medžiaga. AKS pagrindinių vadovėlių bazę iš pagrindų naujiname kasmet, visa mūsų medžiaga originali ir atestuota.
 • Motyvacija. Mokytojai nuolat seka moksleivių progresą, duoda vertingų patarimų, prisitaiko prie kiekvieno moksleivio individualaus tempo ir poreikių. Namų darbams moksleiviai gauna užduočių, tiksliai parinktų pagal jų lygį, taip išlaikant motyvaciją.
 • Bendradarbiavimas. Mokytojai glaudžiai bendradarbiauja su moksleivių tėvais, suteikdamos jiems informaciją apie moksleivio pažangą.
 • Aplinka. Studijoje yra visko, ko moksleiviui gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką.
 • Savęs vertinimas. Dažnai moksleivių tėveliai džiaugiasi, kad anksčiau anglų kalbos nemėgęs jų vaikas (problemos mokykloje su mokytoju ar įsienėjęs įsitikinimas 'aš nesugebu'), pradėjęs lankyti pamokas AKS, ima visai kitaip 'įsileisti' kalbą, ja nuoširdžiai susidomi, labiau pasitiki savo jėgomis. Mūsų mokytojai dirba ne tik su knyga, jos dirba su kiekvienu vaiku ir bendradarbiauja su tėvais.
 • Svarbios smulkmenos. Studijoje kviečiame pasivaišinti  arbata, kava, užkandžiais, pavartyti žurnalų kol laukiate pamokos. 
 • Netikėtas atradimas. Po studiją dažnai laigo draugiški šunys. Drąsiai galite paglostyti, bet prašome nešerti.

PAMOKŲ NAUDA

Moksleiviai įgyja pasitikėjimo savo jėgomis, susistemina žinias, atranda sau palankiausią mokymosi būdą, pagerina pažymius mokykloje.

Ankstyvas mokymosi spragų identifikavimas užtikrina efektyvesnį mokymąsi ateityje, geresnius egzaminų rezultatus.

Kursų metu moksleiviai turi asmeninį mokytojo kontaktą ir gali susisiekti su juo visais su anglų kalba susijusiais klausimais ne pamokų metu.

PAMOKŲ REZULTATAS

Baigus minimalios rekomenduotinos trukmės kursą, jei mokiniai vykdo mokytojo nurodymus, atlieka namų darbus ir sistemingai lanko pamokas, tikėtinas pažymių vidurkio mokykloje pakilimas vienu-dviem balais. 

REGISTRACIJA Į PAMOKAS

Registracija vykdoma studijos telefonais ir el. paštu arba PASPAUDUS ČIA.

Jei turite papildomų klausimų - susisiekite, mielai atsakysime.

Registruodamiesi į pamokas suteikite mums kuo daugiau informacijos - kokio mokytojo pageidaujate, kiek turite mokymosi patirties, ar planuojate skirti laiko namų darbams - visos šios detalės mums padės kuo geriau išpildyti jūsų lūkesčius ir užtikrinti, kad pamokos bus naudingos.