1. Pradinis
  2. Anglų kalbos kursai vaikams

Anglų kalbos kursai vaikams

Anglų kalbos pamokos vaikams Vilniuje ir Kaune su patyrusiais specialistais (lietuviais ar gimtakalbiais) - didelis dėmesys šnekamajai kalbai, individualių arba grupinių pamokų variantai darbo dienomis bei šeštadieniais. Dienos stovyklos vaikams anglų kalba per kiekvienas mokyklos atostogas (rudens, Kalėdų, žiemos, pavasario ir vasaros), unikalios Hario Poterio teminės savaitgalio stovyklos. Ankstyvojo ugdymo pagalba vaikams, painiojantiems kelias kalbas, tarties korekcijos.
Anglų kalbos pamokėlės 3-5 m. vaikams, mokantis anglų kalbos kaip bendravimo priemonės. Mokytojos bendrauja tik angliškai. Užsiėmimų metu vaikai skatinami aktyviai klausyti, susieti garsinę medžiagą su vaizdu, perteikti gautą informaciją pieštine forma.
Peržiūrėti
Anglų kalbos pamokos 6-7m vaikams, kurie dar visai nesimokė anglų kalbos arba jau turi minimalius pagrindus. Pamokų metu maksimalus dėmesys skiriamas bendravimui bei aktyviam klausymui, stengiantis kuo labiau skatinti pagrindinių daiktavardžių ir veiksmažodžių įsiminimą. Anglų kalba vaikams gali būti derinama ir su Art in English bei Music and Acting moduliais.
Peržiūrėti
Vaikų užimtumo Art in English pamokose formuojami anglų kalbos ir vaizduojamojo meno įgūdžiai integruojant papildomus mokomuosius dalykus į kalbos pamoką. Užsiėmimo tikslas - atsipalaidavus priimti kalbą kaip foną ir pasyviai įsiminti naują informaciją. Anglų kalba vaikams mokoma kūrybiškai!
Peržiūrėti
Vaikų užimtumo grupė Music and Acting - viena mėgstamiausių vaikų grupių AKS, joje noriai dalyvauja ir berniukai, ir mergaitės! Anglų kalba vaikams iš dainelių, kalbos ritmikos, įsimenant naujus žodžius. Pamokos vaikams neprailgsta ir gali būti derinamos su Art in English bei įprastos anglų kalbos pamokomis. Anglų kalbos pamokoms vaikams nereikia įsigyti jokios papildomos atributikos.
Peržiūrėti
Anglų kalbos dienos stovyklos 6-12 metų vaikams ir paaugliams Vilniuje ir Kaune! Puiki galimybė suderinti atostogas ir anglų kalbos tobulinimą. Visos darbo dienos užimtumas (07:30-17:30). Pasirinkite tinkamiausią filialą: Vilniuje - Pašilaičiuose, Žvėryne, Naujamiestyje, Jeruzalėje; Kaune - Žaliakalnyje. Išankstiniams pardavimams taikoma mažiausia kaina. Vasaros stovyklos 2021 jau netrukus!
Peržiūrėti