1. Pradinis
  2. Anglų kalbos kursai vaikams
  3. Anglų kalbos pamokėlės 3-5 m. vaikams grupėje

Anglų kalbos pamokėlės 3-5 m. vaikams grupėje

Anglų kalbos pamokėlės 3-5 m. vaikams, mokantis anglų kalbos kaip bendravimo priemonės. Mokytojos bendrauja tik angliškai. Užsiėmimų metu vaikai skatinami aktyviai klausyti, susieti garsinę medžiagą su vaizdu, perteikti gautą informaciją pieštine forma.
100 EUR/10pam.
Anglų kalbos pamokėlės 3-5 m. vaikams grupėje
100 EUR/10pam.
Iki 10 vaikų
Sąlygos (atsisiųsti)

REGISTRUOTIS GALITE PASPAUDĘ ČIA.

GRUPĖS TIKSLAS 

Laiką iki mokyklos išnaudoti mokantis anglų kalbos kaip bendravimo priemonės.

GRUPĖS NAUDA 

Pradėjus kalbos mokytis anksti, susiformavęs automatizmas padės natūraliai greičiau įsisavinti kalbinius įgūdžius ateityje.

Vaikams, kurie nelanko darželio, šios pamokos labai naudingos ir socialine prasme - vaikas išmoksta elgtis grupėje, klausyti instrukcijų, susikaupti.

KO TIKĖTIS IŠ PIRMOSIOS PAMOKOS 

Tėveliai, atvedę vaikus į pirmąjį užsiėmimą, neturėtų išgyventi, jeigu vaikui sunkiau sekasi įsilieti į grupę, suprasti mokytoją, atlikti paskirtas užduotis. Dažniausiai pirmosios pamokos metu vaikas stebi aplinką, dalyvauja nedaug, atrodo išsiblaškęs ir sutrikęs - tai normalu, turint omenyje, kad vaikas pateko į anglakalbę aplinką, kurioje orientuojasi tik pagal pažįstamus dalykus - gestus ir mimikas, o kalbos nesupranta. Vaiko elgesys pasikeičia ir daugiau pozityvumo atsiranda po pirmų trijų - keturių pamokų, kai suvokiama pamokos eiga, priprantama prie mokytojo, atsiranda daugiau drąsos.

GRUPĖS REZULTATAS 

Nuosekliai lankydamas šias pamokas, vaikas susidomi anglų kalba, įgyja pagrindinių žodžių bagažą, ima atpažinti pasikartojančias frazes, reaguoti į instrukcijas anglų kalba, sukuria stabilų pamatą kalbos mokytis ateityje - kuo anksčiau pradedama vaiką pažindinti su kalba, tuo geresnio rezultato galima tikėtis.

Maždaug po 6-9 mėnesių jaučiamas ryškus progresas, palyginus su pirmosiomis pamokomis. Vaikas nebeturi kalbos baimės, išgirdęs nesuprantamą žodį nepanikuoja, o mėgina jį sieti su kalbančiojo mimika ir gestais; mielai žiūri video anglų kalba ir seka nesudėtingos dainos tekstą; pamažu suvokia skirtumą tarp gimtosios ir užsienio kalbos ir tikslą, kada kuri kalba skirta vartoti.

Labai dažnai, mokantis užsienio kalbos, smarkiai pasitaiso ir vaiko gimtosios kalbos tarimas, artikuliacija ir raiška.

GRUPĖS IŠSKIRTINUMAS 

Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA. Namų darbai tokio amžiaus vaikams dažniausiai neskiriami.

Kartais tėveliai, ypač tie, kurie namuose skiria daug laiko vaiko kalbiniam lavinimui, klausia mūsų, kuo AKS pamokos skirsis nuo tėvelių rengiamų namie. Pagrindiniai skirtumai būtų šie:

  • Pamokų planiškumas - 3-5 m. vaikų grupės pamokos vyksta pagal sistemišką planą. Kiekvieno šeštadienio pamokėlė susieta su viena abėcėlės raide, po anglų kalbos vykstanti Art in English bei Music and Acting toliau tęsia tos pačios raidės įsisavinimą. Pamokos metu veikla suskirstoma į mažiausiai šešis etapus tam, kad būtų išlaikytas vaikų dėmesys.
  • Mokytojų profesionalumas - visi AKS specialistai, dirbantys su vaikais, praėję Teacher Training (kids) mokymus, turi patirties dirbant su įvairaus amžiaus vaikais Lietuvoje ir užsienyje, moka valdyti grupę, vaikų emocijas ir dėmesį. Iš AKS mokytojų visada sulauksite profesionalių patarimų dėl vaiko papildomo ugdymo.
  • Medžiagos įvairovė - AKS gali pasigirti išteklių, skirtų vaikams, gausa, tačiau vadovaujamės 'mažiau yra daugiau' politika. Pamokų metu stengiamės naudoti mažiau video medijos, kad vaikai sukauptų dėmesį į gyvai kalbantį žmogų, ne tik tą, kuris 'gyvena' ekrane. Skatiname vaikus pačius atrasti skirtingus dalykus, liesti, keisti, klausti. Kaip papildoma įsiminimo priemonė pamokų metu naudojamos piešimo/spalvinimo užduotys - vaikai naują informaciją įsimena kur kas greičiau, jei ją patys pasižymi popieriuje (tarkime, jei mokosi apie kūno dalis, kur kas paprasčiau jas įsiminti bus nuspalvinus žmogaus siluetą, kuriame tos dalys aiškiai matyti. Vėliau pamokos metu pačių vaikų piešiniai sėkmingai naudojami kaip demonstracinė medžiaga. Tai minime todėl, kad sutinkame tėvelių, kuriems piešimo užduotis pamokos metu atrodo laiko švaistymas).
  • Socializacija grupėje - lankydami pamokas su grupe, mažyliai visai kitaip dirba, nei pavieniui. Jiems lengviau įsitraukti į veiklą ir išlaikyti dėmesį, kitų vaikų atradimai suveikia kaip savi. Labai svarbu, kad vaikai pamažu pratinasi prie veiklos eiliškumo, suvokia, kad negalima bet kada pertraukti pamokos ir užsiimti veikla, kuri neįtraukta į pamokos eigą. Taip pat dalyviai mokosi gerbti kitų vaikų nuomonę ir laiką, išmoksta palaukti savo eilės, kalbėti po vieną. Jaunesnieji pamokos dalyviai greitai perima vyresniųjų pavyzdį, tad pamokos socialine prasme ypač naudingos patiems mažiausiems, o vyriausieji pasiima viską, kas geriausia, iš kalbinės pusės.
  • Nepažįstamo mokytojo autoritetas - dalyvaudami pamokoje, kurią veda ne šeimos narys, o nepažįstamas žmogus, vaikai atranda kitokį požiūrį į save (man ne viskas leidžiama) ir aplinką (čia yra dalykų, kurių aš nesuprantu). Per laiką, šylant santykiams su mokytoju ir grupės nariais, vaikai labiau atsipalaiduoja, tačiau pirminis įspūdis išlieka, tad pamokos metu lengviau išlaikyti discipliną ir tikslingą mokymąsi, nei mokantis namuose.

GRUPĖS KAINA

Pamokų kaina 10 EUR/pam (100 EUR/10pam.). Bandomosios pamokos vaikų grupėse nerengiamos.

Mokėjimai visada atliekami už dešimt pamokų į priekį: 

  • 100 EUR - lankant tik anglų kalbos pamokas, 
  • 160 EUR - lankant anglų+Art in English 
  • 190 EUR - lankant anglų+Art in English+Music and Acting. 

Anglų kalba+Art in English+Music and Acting yra integruotas tarpusavyje susijusių pamokų kursas, kurį galite lankyti pilną arba dalimis. 

Šie trys užsiėmimai vienas po kito vyksta šeštadieniais  (11:00 - anglų kalba, 12:00 - Art in English, 13:00 - Music and Acting).

Ypač jaunesniems dalyviams, kuriems nauja kalbinė informacija įsimenama lėčiau (ir jos įsiminimą labai skatina papildomas darbas su vaizdais, garsais ir judesiu), rekomenduojamas pilnas trijų valandų kursas.

Primename, kad vietų skaičius vaikų grupėse labai ribotas ir iškart nepasirinkę pilno kurso vėliau galite neturėti galimybės to padaryti dėl vietų stokos.

Registracija vykdoma el. paštu ir Studijos telefonais arba PASPAUDUS ČIA.