1. Pradinis
 2. Karjera

Kviečiame prisijungti prie AKS svajonių komandos!

Jei jauti, kad anglų kalba tau vis veliasi tarp gimtosios kalbos žodžių. 

Jei atrodo, kad mokyti - lengviausias pasaulyje užsiėmimas. Ar bent jau smagiausias!

Jei ieškai kolektyvo, kuriame pritampa net įdomiausi miesto keistuoliai. 

Nori patogaus darbo grafiko, kurį derintum prie savo planų taip, kaip patogiausia TAU. 

Mums reikia susipažinti.

Kviečiame prisijungti prie AKS svajonių komandos! 

Jei kils neaiškumų, drąsiai rašyk į dreamteam@anglustudija.lt

Šiuo metu ieškome kolektyvo papildymo (freelancerių bei savanorių) darbui su vaikais, paaugliais ir suaugusiais Vilniuje, Kaune ir online - individualių pamokų vedimas, grupių vedimas jūsų pasirinktu tvarkaraščiu. 

Mielai kviečiame į pokalbius ir studentus - aptarsime jūsų galimybes, apmokysime ir leisime įsivažiuoti savo tempu!

STEP 1: Užpildyk pre-employment formą, kad sužinotume kuo daugiau apie tave iki susitinkant. 

STEP 2: Lauk žinių iš mūsų. 

Kviečiame prisijungti prie AKS svajonių komandos!

Kodėl tau patiks dirbti AKS mokyklose?

 • ypatingai lankstus tvarkaraštis - gali rinktis tuos mokinius ar grupes, kurios vyksta tau tinkamu metu; niekas nesiūlys dirbti tada, kai nenori. Variantų yra pačių įvairiausių, nuo ankstyvų rytų iki vėlyvų savaitgalių, nuo vienos valandos per savaitę iki rimto krūvio, you decide. 
 • užtikrintas mokinių srautas - tau nereikės ieškoti mokinių, galvoti apie reklamą, kelti telefono nepatogiu metu viliantis, kad skambina naujas tavo klientas - visa tai padarysime už tave. Jei tu nori mokyti - mes tau rasime mokinių. 
 • didžiulė laisvė mokytojui - gali dirbti taip, kaip tau atrodo teisingiausia. Mes tau nepiršime specifinių metodikų, neliepsime daryti tik taip o ne kitaip, visada stengsimės parinkti mokinius, kurie labiausiai tiks tavo būdui ir tavo mokymo stiliui. 
 • priėjimas prie resursų ir klasių 24/7 - ruoštis pamokoms gali bet kada, kad ir naktį. Jei namie negali susikaupti ar nepasitiki savo interneto greičiu, online pamokas gali vesti atvykęs į bet kurią AKS mokyklą bet kuriuo metu. 
 • turbūt didžiausias mokytojų kolektyvas visoje Lietuvoje - kruopščiai atrinkti kolegos, kurie patars, pavaduos susirgus, atsiųs medžiagos, jei jos nerandi, leis stebėti pamokas, kad pasisemtum patirties, padės, paguos ir gal net nueis kartu kavos (ar į MC, ką čia slėpti).
 • mes visada tavo pusėje - nebarsime, neskriausime ir kasdien nepriminsime, jei kažkas nepasiseks. Pradėjus mokyti dažnai nutinka įvairių kuriozų, tai visiškai natūralu. 
 • tik atrinkti ir tau labiausiai tinkantys mokiniai - galėsi pasirinkti amžių, lygius ir kurso tematiką, kuri tau labiausiai prie širdies. Visada skatinsime plėsti akiratį, tačiau jokiu būdu nemėginsime primesti drastiškų sprendimų. 
 • administracinis darbas atliktas už tave - konfliktiški mokiniai, keblumai kontaktuojant su mokiniais, netinkamas tvarkaraštis, paskutinės minutės pasikeitimai - čia mūsų reikalas, forget it. 
 • darbas su individualios veiklos pažymėjimu - jokio įsipareigojimo konkrečioms darbo valandoms, jokių primestų tau neįdomių pamokų, jokių 'ne' atostogoms. Freelancing at its best. 
 • efektyvi pamokų valdymo ir sąskaitų išrašymo online sistema - jokių neaiškių popierių, lentelių ar ataskaitų. Mes taupome tavo laiką ir nereikalaujame nieko, kas nėra absoliučiai būtina. 
 • draugiški, patyrę ir greit reaguojantys padalinių vadovai - jie visada padės bet kokiu klausimu, išgelbės pamiršus slaptažodį ar mokyklos raktą, per 20 min suveiks trūkstamą vadovėlį ar perveš iš vienos mokyklos į kitą, jei išsisuksi koją - jei reikia pagalbos, mes visada pasiruošę. Ir ne tik darbiniais klausimais.