1. Pradinis
  2. Anglų kalbos kursai suaugusiems
  3. 40 EUR - anglų kalbos lygio testas valstybės tarnautojams

40 EUR - anglų kalbos lygio testas valstybės tarnautojams

Išlaikykite anglų kalbos testą valstybės tarnautojams už labai gerą kainą! Nuotoliniu būdu arba gyvai, be jokių eilių, jei reikia skubiai - ir tą pačią dieną. Testo su pažyma kaina 40 EUR - tai viena žemiausių testo kainų Lietuvoje. AKS yra akredituota anglų kalbos mokykla ir oficialus CEPT (Cambridge English Placement Test) testavimo centras. Išduodama pažyma atitinka Valstybės tarnybos departamento reikalavimus.
40 EUR
40 EUR - anglų kalbos lygio testas valstybės tarnautojams
40 EUR
Individualiai

Sveiki atvykę į pretendentų į Valstybės Tarnybą anglų kalbos Testavimo Centrą! 

Registracija anglų k. lygio nustatymo testui valstybės tarnautojams: naujamiestis@anglustudija.lt arba  8 609 60697.

Žemiau pateiktame video susipažinkite su anglų kalbos testo valstybės tarnautojams tvarka. 


CEPT testas reikalingas kandidatuojant į valstybės tarnybą arba kitais atvejais, kai iš jūsų prašoma oficialios tarptautinės anglų kalbos lygio įrodymo pažymos. 

CEPT testas vyksta akredituotoje kalbų mokykloje, atvykus iš anksto sutartu laiku ir trunka iki 80 min., iš jų 60 min. - dalis prie kompiuterio raštu, antra dalis - žodžiu - iki dešimties minučių. Testo pabaigoje jums išrašomas sertifikatas pagal jūsų lygį. Testą galima laikyti ir nuotoliniu būdu

Testui mielai padėsime pasiruošti iš anksto - jei jaučiatės netvirtai, įsigiję kelias individualias pamokas su mokytoju galėsite susisteminti savo žinias, pasipraktikuoti ir jaustis geriau egzamino dieną. Vienos individualios konsultacijos kaina 38 EUR. Testo metu mūsų darbuotojai jums pagelbėti neturės galimybės.  

Valstybės tarnautojų anglų kalbos lygio testo (su pažyma) kaina jį laikant darbo dienomis (tarp 08:00 ir 17:00) - 40 EUR, savaitgalį ir ne darbo valandomis (darbo dienomis iki 08:00 ir po 17:00) - 55 EUR.

Testas trunka apie 60-80 min. 

Atvykę į testą (jei jį laikote gyvai) turėkite savo asmens dokumentą ir, jei norėtumėte savų, o ne mūsiškių -  ausines. Laikydami testą online pasiruoškite parodyti savo asmens dokumentą per kompiuterio kamerą, įsitikinkite, kad veikia kompiuterio mikrofonas, kad turite naują Skype programą (kuri leis dalintis ekranu). 

NESATE TIKRI DĖL SAVO ANGLŲ KALBOS LYGIO? ATLIKITE NEMOKAMĄ TESTĄ.