1. Pradinis
  2. Anglų kalbos kursai vaikams
  3. Anglų k. dienos stovyklos VILNIUJE ir KAUNE!

Anglų k. dienos stovyklos VILNIUJE ir KAUNE!

Anglų kalbos dienos stovyklos 6-12 metų vaikams ir paaugliams Vilniuje ir Kaune! Puiki galimybė suderinti atostogas ir anglų kalbos tobulinimą. Visos darbo dienos užimtumas (07:30-17:30). Pasirinkite tinkamiausią filialą: Vilniuje - Pašilaičiuose, Žvėryne, Naujamiestyje, Jeruzalėje; Kaune - Žaliakalnyje. Išankstiniams pardavimams taikoma mažiausia kaina. Vasaros stovyklos 2021 jau netrukus!
Priklauso nuo registracijos datos
Anglų k. dienos stovyklos VILNIUJE ir KAUNE!
Priklauso nuo registracijos datos
Iki 10 dalyvių vienam mokytojui, iki 50 dalyvių pamainoje

VASAROS ANGLŲ KALBOS DIENOS STOVYKLOS VILNIUJE IR KAUNE

SPAUSKITE ČIA NORĖDAMI REGISTRUOTIS! 

Vietai už 120 EUR rezervuoti įmokėkite tik 20 EUR depozitą už vieną pamainą vienam vaikui.

Pasirinkite preliminarias pamainas, jas galėsite keisti.

VIETA: Dienos anglų kalbos stovyklos vyksta Vilniuje - Gabijos g. 35, Sėlių g. 18A, Ateities g. 2A, Ševčenkos g. 31 ir Kaune - Lietuvių g. 1,  Anglų kalbos studijos filialų patalpose. Visos pamainos vyksta visuose filialuose vienu metu, tad pasirinkite sau patogiausią. 

TRUKMĖ: Viena pilna dienos stovyklos pamaina trunka 5 dienas, nuo pirmadienio iki penktadienio. Galite įsigyti ir nepilną pamainą (30 EUR/ 1d.).

AMŽIUS: Stovykla skirta 6-12 metų vaikams ir paaugliams; pamokos vyksta dalyvius suskirsčius grupelėmis pagal amžių, išskirtiniais atvejais savaitės eigoje grupės gali būti perskirstomos pagal lygį;  išvykstamoji veikla vykdoma visiems drauge. Atkreipkite dėmesį, kad amžiaus ribos kiekvienoje grupėje priklauso nuo užsiregistravusiųjų amžiaus - vienoje pamainoje gali nutikti taip, kad jūsų septynmetis bus tik su bendraamžiais, kitoje, kad su juo bus ir šešiamečių bei aštuonmečių. 

LAIKAS: Kiekvieną dieną galite atvykti nuo 07:30 iki 09:00, stovykla baigiasi 17:15 (penktadieniais 17:00), vaikus galima atsiimti vėliausiai iki 17:30 (penktadieniais iki 17:15).

Dėmesio: vėluojant pasiimti savo vaiką po stovyklos, taikomas vienkartinis 5 EUR mokestis. Vėlavimas skaičiuojamas nuo 17:30 (penktadieniais nuo 17:15). 

MAITINIMAS: Vaikai valgo pietus kavinėje (įskaičiuota į stovyklos kainą), o priešpiečius ar kitus užkandžius vaikai kviečiami atsinešti patys.

KALBA: Visos stovyklos metu anglakalbiai ir lietuviakalbiai vadovai su vaikais bendrauja angliškai, labai prireikus - lietuviškai.

KAINA: Į stovyklos kainą įskaičiuoti pietūs ir dalis ekskursijų. Į stovyklos kainą neįskaičiuoti transporto bilietai ir papildomos ekskursijos (iki  5 EUR asmeniui už ekskursiją, dažniausiai viena, kartais dvi per pamainą). Visi rekvizitai įmokoms šio puslapio apačioje.

Dienos stovyklų kainos priklauso nuo registracijos datos. Registracijai reikia sumokėti tik depozitą. Jei pamainos metu išpuola šventinė diena, pamaina vyksta, bet dažniausiai su mažiau vaikų. Jei šventinę dieną dalyvauti negalėsite, praneškite apie tai ne vėliau kaip stovyklos pirmą dieną ir už praleidžiamą dieną išskaičiuosime proporcingą dalį stovyklos mokesčio (neskaičiuojant depozito). 

Pasirinktas pamainas galėsite keisti, bet ne vėliau kaip likus vienai savaitei iki pamainos pradžios.

Stovyklų kainos  pagal registracijos datą (registracijos data laikoma depozito gavimo data):

užsiregistravus 2021 06 01 ir vėliau - 120 EUR 

Visi rekvizitai įmokoms šio puslapio apačioje.

2021 m. DIENOS STOVYKLŲ PAMAINŲ DATOS (vienodos visuose AKS filialuose) VILNIUJE IR KAUNE:

PIRMA PAMAINA  birželio 14 - 18 // MONSTER RETREAT - vampyrai, vilkolakiai, mumijos zombiai ir įvairūs padarai!  

ANTRA PAMAINA birželio 21 - 25 //  SURVIVAL MODE - gamta, stovyklavimas, įvairūs atokūs pasaulio kampeliai ir iššūkiai gryname ore  

TREČIA PAMAINA birželio 28 - liepos 2 //  WHAT A JOURNEY! - transporto priemonės, skirtingi keliavimo būdai bei populiariausios kelionių vietos  

KETVIRTA PAMAINA liepos 5 - 9 // ATHLETIC PURSUIT - įvairios sporto šakos, turnyrai ir žaidimai  

PENKTA PAMAINA liepos 12 - 16 //  OKAY, the UK! - Jungtinės Karalystės kultūra, istorija, geografija ir žymūs žmonės  

ŠEŠTA PAMAINA liepos 19  - 23 // STORYTELLING - Pasakos, filmai, knygos ir kiti istorijų pasakojimo būdai  

SEPTINTA PAMAINA liepos 26 - 30 // LOOK UP! - Astrologija, astronomija, orai, kosmosas, dangus ir visa tai, kas jame  

AŠTUNTA PAMAINA rugpjūčio 2 - 6 // TREASURE ISLAND - paplūdimiai, piratai, jūrų gyventojai, legendos ir mitai  

DEVINTA PAMAINA rugpjūčio 9 - 13 // WILD WEST - kaubojai, indėnai ir kitos Šiaurės Amerikos istorijos  

DEŠIMTA PAMAINA rugpjūčio 16 - 20 // MASTER CHEF - skirtingų tautų virtuvės, maisto produktai, naminiai gyvuliai 

VIENUOLIKTA PAMAINA rugpjūčio 23 - 27 //  SECRET SPY SCHOOL - užkoduotos žinutės, slaptos misijos ir šnipų darbo ypatybės  

KAIP REGISTRUOTIS:

REGISTRUOTS GALITE PASPAUDĘ ČIA

Registracijos data laikoma depozito gavimo data. Depozitinė įmoka yra 20 EUR už pamainą (40 EUR už dvi pamainas ir t.t.; depozitinis mokėjimas yra negrąžinamas). Gavę depozitinį mokėjimą, rezervuojame jums vietą pasirinkta data (ją galima keisti ne vėliau nei likus savaitei iki pasirinktos stovyklos pradžios datos) ir rezervaciją patvirtiname el. laišku.

Paskutinę savaitę prieš stovyklą atsiunčiame jums Bendrąją stovyklos sutartį, Tėvų sutikimo pavyzdį, Taisyklių sąrašą, išsamų Pamainos tvarkaraštį ir Stovyklos vertinimo anketą. Visus dokumentus turėsite atsivežti užpildytus (arba iš anksto atsiųsti el. paštu skanuotus) pirmąją stovyklos dieną, o vertinimo anketą - paskutinę stovyklos dieną.

Likusią sumą už stovyklą sumokėkite pavedimu prieš pat stovyklą arba grynais jau atvykę į stovyklą.

Visiems stovyklų dalyviams po stovyklos dovanojama 20% nuolaida anglų kalbos kursams grupėse vienam pamokų mėnesiui už vieną dalyvautą pamainą. Dalyvavus dviejose, trijose ir daugiau pamainų, nuolaida atitinkamai galioja daugiau mėnesių.

Peržiūrėti praėjusių stovyklų foto galite čia: Peržiūrėti stovyklų nuotraukas

Į visus kilusius klausimus mielai atsakysime el. paštu ir Studijos telefonais, o jei užsuksite pas mus - ir gyvai. Susitiksime per atostogas!


SAVO ATSILIEPIMĄ APIE STOVYKLĄ KVIEČIAME PALIKTI ČIA.