Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Anglų k. dienos stovyklos VILNIUJE ir KAUNE!

Anglų k. dienos stovyklos VILNIUJE ir KAUNE!

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

Programos metu dalyviai užimti, laisvo laiko skiriama minimaliai

Grupės dydis

Iki 10 dalyvių vienam mokytojui, iki 50 dalyvių pamainoje

Kaina

110 EUR

Nuo 06.31 penkių dienų trukmės stovykla kainuoja 110 EUR (pietūs įskaičiuoti)! 


Vietai už 110 EUR rezervuoti įmokėkite tik 20 EUR depozitą.

Pasirinkite preliminarią pamainą, ją galėsite keisti. 


Registracijos anketa nuorodoje žemiau:

Registruotis galite čia


VIETA: Dienos anglų kalbos stovyklos vyksta Vilniuje - Sėlių g. 18A, Ateities g. 2A, Ozo g. 41, Ševčenkos g. 31, Gabijos g. 35 ir Kaune - Lietuvių g. 1,  Anglų kalbos studijos filialų patalpose. Visos pamainos vyksta visuose filialuose vienu metu, tad pasirinkite sau patogiausią. 

TRUKMĖ: Viena pilna dienos stovyklos pamaina trunka 5 dienas, nuo pirmadienio iki penktadienio. Galite įsigyti ir nepilną pamainą (25 EUR/ 1d.).

AMŽIUS: Stovykla skirta 3-12 metų vaikams ir paaugliams; pamokos vyksta dalyvius suskirsčius grupelėmis pagal amžių, išskirtiniais atvejais savaitės eigoje grupės gali būti perskirstomos pagal lygį; išvykstamoji veikla vykdoma visiems drauge. Atkreipkite dėmesį, kad amžiaus ribos kiekvienoje grupėje priklauso nuo užsiregistravusiųjų amžiaus - vienoje pamainoje gali nutikti taip, kad jūsų septynmetis bus tik su bendraamžiais, kitoje, kad su juo bus ir šešiamečių bei aštuonmečių. 

LAIKAS: Kiekvieną dieną galite atvykti nuo 07:30 iki 09:00, stovykla baigiasi 17:15 (penktadieniais 17:00), vaikus galima atsiimti vėliausiai iki 17:30 (penktadieniais iki 17:15).

Dėmesio: vėluojant pasiimti savo vaiką po stovyklos daugiau nei 15 min., taikomas vienkartinis 5 EUR mokestis. Vėlavimas skaičiuojamas nuo 17:30 (penktadieniais nuo 17:15). 

MAITINIMAS: Vaikai valgo pietus kavinėje (įskaičiuota į stovyklos kainą), o priešpiečius ar kitus užkandžius vaikai kviečiami atsinešti patys.

KALBA: Visos stovyklos metu anglakalbiai ir lietuviakalbiai vadovai su vaikais bendrauja angliškai, labai prireikus - lietuviškai.

KAINA: Į stovyklos kainą įskaičiuoti pietūs ir dalis ekskursijų. Į stovyklos kainą neįskaičiuoti transporto bilietai ir papildomos ekskursijos (iki  5 EUR asmeniui už ekskursiją, dažniausiai viena per pamainą). 

Dienos stovyklų kainos priklauso nuo registracijos datos. Registracijai reikia sumokėti tik depozitą. Jei pamainos metu išpuola šventinė diena, pamaina vyksta, bet dažniausiai su mažiau vaikų. Jei šventinę dieną dalyvauti negalėsite, praneškite apie tai ne vėliau kaip stovyklos pirmą dieną ir už praleidžiamą dieną išskaičiuosime proporcingą dalį stovyklos mokesčio (neskaičiuojant depozito). 

Pasirinktas pamainas galėsite keisti, bet ne vėliau kaip likus vienai savaitei iki pamainos pradžios.


Stovyklų kainos  pagal registracijos datą (registracijos data laikoma depozito gavimo data): 

užsiregistravus po 2019 05 31 - 110 EUR 


2019 m. DIENOS STOVYKLŲ PAMAINŲ DATOS (vienodos visuose AKS filialuose) VILNIUJE IR KAUNE:

ANTRA PAMAINA birželio 3 d. - 7 d. 5 SENSES - penki žmogaus pojūčiai, kiekvienai dienai po vieną 

TREČIA PAMAINA birželio 10 d. - 14 d. AROUND THE WORLD - šalys, tradicijos, kalbos ir keistenybės 

KETVIRTA PAMAINA birželio 17 d. - 21 d.  SURVIVOR: MISSION IMPOSSIBLE - darbas komandoje, įsiklausymas, įvairios  (ne) įveikiamos misijos 

PENKTA PAMAINA birželio 25 d. - 28 d. SPORTS & OLYMPICS - judėjimas, žmogaus kūnas ir jo galimybės, sportas visame pasaulyje 

ŠEŠTA PAMAINA liepos 1 d. - 5 d. DESTINATION IMAGINATION - vaizduotės lavinimas, vaikų mąstymas 

SEPTINTA PAMAINA liepos 8 d. - 12 d. HOLLYWOOD - žymūs žmonės, žvaigždės, aktoriai ir muzikantai 

AŠTUNTA PAMAINA liepos 15 d. - 19 d. ANIMAL PLANET - laukiniai ir naminiai gyvūnai, kaip jais rūpintis 

DEVINTA PAMAINA liepos 22 d. - 26 d. SUPERHEROES - superherojai, paslėptos galios, rūpinimasis silpnesniu už save 

DEŠIMTAPAMAINA liepos 29 d. - rugpjūčio 2 d. MAD SCIENCE - bandymai, atradimai, mokslas 

VIENUOLIKTAPAMAINA rugpjūčio 5 - 9 d. SPACE STATION VACATION - kosmosas, planetos, lėktuvai ir raketos 

DVYLIKTAPAMAINA rugpjūčio 12 - 16 d. SECRET SPY SCHOOL - slaptieji agentai, mįslės ir rebusai (nepamirškite informuoti, ar 08.15 d. dalyvausite stovykloje (nedarbo diena)) Registruotis

TRYLIKTAPAMAINA rugpjūčio 19 - 23 d.  UNDER THE WATER - povandeniniai lobiai, nematyti gyvūnai, paslaptys jūroje Registruotis

KETURIOLIKTAPAMAINA rugpjūčio 26 -  30 d. ADVENTURE LAND - nuotykių ir žaidimų perteklius - visokių rūšių ir temų, žaisime ir tyrinėsime, kol pastovėsime ant kojų Registruotis


KAIP REGISTRUOTIS:

Registruotis galite čia

Registracijos data laikoma depozito gavimo data. Depozitinė įmoka yra 20 EUR už pamainą (40 EUR už dvi pamainas ir t.t.; depozitinis mokėjimas yra negrąžinamas). Gavę depozitinį mokėjimą, automatiškai rezervuojame jums vietą pasirinkta data (ją galima keisti ne vėliau nei likus savaitei iki pasirinktos stovyklos pradžios datos).

Paskutinį trečiadienį prieš stovyklą atsiunčiame jums Bendrąją stovyklos sutartį, Tėvų sutikimo pavyzdį, Taisyklių sąrašą, išsamų Pamainos tvarkaraštį ir Stovyklos vertinimo anketą. Visus dokumentus turėsite atsivežti užpildytus (arba iš anksto atsiųsti el. paštu skanuotus) pirmąją stovyklos dieną, o vertinimo anketą - paskutinę stovyklos dieną.

Likusią sumą už stovyklą sumokėkite pavedimu prieš pat stovyklą arba grynais jau atvykę į stovyklą.


Visiems stovyklų dalyviams po stovyklos dovanojama 20% nuolaida anglų kalbos kursams grupėse vienam pamokų mėnesiui už vieną dalyvautą pamainą. Dalyvavus dviejose, trijose ir daugiau pamainų, nuolaida atitinkamai galioja daugiau mėnesių.


Peržiūrėti praėjusių stovyklų foto galite čia: Peržiūrėti stovyklų nuotraukas

Į visus kilusius klausimus mielai atsakysime el. paštu ir Studijos telefonais, o jei užsuksite pas mus - ir gyvai. Susitiksime per atostogas!