Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Anglų k. dienos stovyklos VILNIUJE ir KAUNE!

Anglų k. dienos stovyklos VILNIUJE ir KAUNE!

Registracija

Registracija į kursus

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

Programos metu dalyviai užimti, laisvo laiko skiriama minimaliai

Grupės dydis

Iki 10 dalyvių vienam mokytojui, iki 50 dalyvių pamainoje

Kaina

Priklauso nuo registracijos datos

NUO 2020 06.01 stovykla kainuoja  110 EUR (pietūs įskaičiuoti)!


Vietai už 110 EUR rezervuoti įmokėkite tik 20 EUR depozitą už vieną pamainą vienam vaikui.


Pasirinkite preliminarias pamainas, jas galėsite keisti. 

SPAUSKITE ČIA NORĖDAMI REGISTRUOTIS! 


VIETA: Dienos anglų kalbos stovyklos vyksta Vilniuje - Gabijos g. 35, Sėlių g. 18A, Ateities g. 2A, Ševčenkos g. 31 ir Kaune - Lietuvių g. 1,  Anglų kalbos studijos filialų patalpose. Visos pamainos vyksta visuose filialuose vienu metu, tad pasirinkite sau patogiausią. 

TRUKMĖ: Viena pilna dienos stovyklos pamaina trunka 5 dienas, nuo pirmadienio iki penktadienio. Galite įsigyti ir nepilną pamainą (25 EUR/ 1d.).

AMŽIUS: Stovykla skirta 3-12 metų vaikams ir paaugliams; pamokos vyksta dalyvius suskirsčius grupelėmis pagal amžių, išskirtiniais atvejais savaitės eigoje grupės gali būti perskirstomos pagal lygį;  išvykstamoji veikla vykdoma visiems drauge. Atkreipkite dėmesį, kad amžiaus ribos kiekvienoje grupėje priklauso nuo užsiregistravusiųjų amžiaus - vienoje pamainoje gali nutikti taip, kad jūsų septynmetis bus tik su bendraamžiais, kitoje, kad su juo bus ir šešiamečių bei aštuonmečių. 

LAIKAS: Kiekvieną dieną galite atvykti nuo 07:30 iki 09:00, stovykla baigiasi 17:15 (penktadieniais 17:00), vaikus galima atsiimti vėliausiai iki 17:30 (penktadieniais iki 17:15).

Dėmesio: vėluojant pasiimti savo vaiką po stovyklos, taikomas vienkartinis 5 EUR mokestis. Vėlavimas skaičiuojamas nuo 17:30 (penktadieniais nuo 17:15). 

MAITINIMAS: Vaikai valgo pietus kavinėje (įskaičiuota į stovyklos kainą), o priešpiečius ar kitus užkandžius vaikai kviečiami atsinešti patys.

KALBA: Visos stovyklos metu anglakalbiai ir lietuviakalbiai vadovai su vaikais bendrauja angliškai, labai prireikus - lietuviškai.

KAINA: Į stovyklos kainą įskaičiuoti pietūs ir dalis ekskursijų. Į stovyklos kainą neįskaičiuoti transporto bilietai ir papildomos ekskursijos (iki  5 EUR asmeniui už ekskursiją, dažniausiai viena, kartais dvi per pamainą). 

Dienos stovyklų kainos priklauso nuo registracijos datos. Registracijai reikia sumokėti tik depozitą. Jei pamainos metu išpuola šventinė diena, pamaina vyksta, bet dažniausiai su mažiau vaikų. Jei šventinę dieną dalyvauti negalėsite, praneškite apie tai ne vėliau kaip stovyklos pirmą dieną ir už praleidžiamą dieną išskaičiuosime proporcingą dalį stovyklos mokesčio (neskaičiuojant depozito). 

Pasirinktas pamainas galėsite keisti, bet ne vėliau kaip likus vienai savaitei iki pamainos pradžios.


Stovyklų kainos  pagal registracijos datą (registracijos data laikoma depozito gavimo data):

užsiregistravus 2020 06 01 ir vėliau - 110 EUR 


2020 m. DIENOS STOVYKLŲ PAMAINŲ DATOS (vienodos visuose AKS filialuose) VILNIUJE IR KAUNE:

PIRMA PAMAINA  birželio 15 - 19 // TEAM SPIRIT - sportas, žaidimai, draugystė ir pagalba vienas kitam!  REGISTRUOTIS

ANTRA PAMAINA birželio 22 - 26 //  TIME TRAVEL - kelionė laiku, istorija, senovė, ateitis ir kas mūsų laukia?  REGISTRUOTIS

TREČIA PAMAINA birželio 29 - liepos 3 //  PROFESSIONS - kuo žmonės dirba ir kuo norėčiau būti aš?  REGISTRUOTIS

KETVIRTA PAMAINA liepos 7 - 10 (Pirmadienį nevyks) // ANIMAL KINGDOM - laukiniai ir naminiai gyvūnai, kaip jais rūpintis REGISTRUOTIS

PENKTA PAMAINA liepos 13 - 17 //  TV - žymūs veidai iš televizijos, filmai, savo filmo kūrimas, vaidyba  REGISTRUOTIS

ŠEŠTA PAMAINA liepos 20  - 24 // ANCIENT CIVILIZATIONS - Egiptas, inkai, majai, senovės Roma - istorija, mitai ir faktai  REGISTRUOTIS

SEPTINTA PAMAINA liepos 27 - 31 // CIRCUS SHOW - cirkas, akrobatika, triukai, jūsų talentai  REGISTRUOTIS

AŠTUNTA PAMAINA rugpjūčio 3 - 7 // MAD SCIENCE - bandymai, atradimai, mokslas, netikėti faktai - REGISTRUOTIS

DEVINTA PAMAINA rugpjūčio 10 - 14 // LET'S CELEBRATE - kokias šventes žmonės švenčia visame pasaulyje?  REGISTRUOTIS

DEŠIMTA PAMAINA rugpjūčio 17- 21 // ARTS AND CRAFTS - menas, jo rūšys, žymūs menininkai, menas jūsų rankomis REGISTRUOTIS

VIENUOLIKTA PAMAINA rugpjūčio 24 - 28 //  AMERICAN WEEK - JAV kultūra, istorija, geografija ir žymūs žmonės  REGISTRUOTIS


KAIP REGISTRUOTIS:

REGISTRUOTS GALITE PASPAUDĘ ČIA

Registracijos data laikoma depozito gavimo data. Depozitinė įmoka yra 20 EUR už pamainą (40 EUR už dvi pamainas ir t.t.; depozitinis mokėjimas yra negrąžinamas). Gavę depozitinį mokėjimą, rezervuojame jums vietą pasirinkta data (ją galima keisti ne vėliau nei likus savaitei iki pasirinktos stovyklos pradžios datos) ir rezervaciją patvirtiname el. laišku.

Paskutinę savaitę prieš stovyklą atsiunčiame jums Bendrąją stovyklos sutartį, Tėvų sutikimo pavyzdį, Taisyklių sąrašą, išsamų Pamainos tvarkaraštį ir Stovyklos vertinimo anketą. Visus dokumentus turėsite atsivežti užpildytus (arba iš anksto atsiųsti el. paštu skanuotus) pirmąją stovyklos dieną, o vertinimo anketą - paskutinę stovyklos dieną.

Likusią sumą už stovyklą sumokėkite pavedimu prieš pat stovyklą arba grynais jau atvykę į stovyklą.


Visiems stovyklų dalyviams po stovyklos dovanojama 20% nuolaida anglų kalbos kursams grupėse vienam pamokų mėnesiui už vieną dalyvautą pamainą. Dalyvavus dviejose, trijose ir daugiau pamainų, nuolaida atitinkamai galioja daugiau mėnesių.


Peržiūrėti praėjusių stovyklų foto galite čia: Peržiūrėti stovyklų nuotraukas

Į visus kilusius klausimus mielai atsakysime el. paštu ir Studijos telefonais, o jei užsuksite pas mus - ir gyvai. Susitiksime per atostogas!


SAVO ATSILIEPIMĄ APIE STOVYKLĄ KVIEČIAME PALIKTI ČIA.