Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Anglų kalbos pamokos 6-7 m. vaikams grupėje

Anglų kalbos pamokos 6-7 m. vaikams grupėje

Datos ir laikai

Tvarkaraštis

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

Vieną arba du kartus per savaitę (priklausomai nuo grupės)

Grupės dydis

Iki 10 vaikų

Kaina

100 EUR/ 10 pam.

Kitos sąlygos

Parsisiųsti

Anglų kalba vaikams Vilniuje, Kaune ir nuotoliniu būdu

REGISTRUOTIS GALITE PASPAUDĘ ČIA. 

GRUPĖS SUDĖTIS 

6-7 metų vaikai, kurie dar nesimokė anglų kalbos arba jau turi minimalius pagrindus. 

GRUPĖS TIKSLAS 

Supažindinti vaikus su anglų kalbos raidėmis, garsynu, padėti rašybos pagrindus, suformuoti reikalingiausių žodžių ir frazių aktyvųjį žodyną, pristatyti gramatikos kaip pagrindinės kalbos sistemos sampratą.

Taip pat pamokų metu vaikai skatinami reikšti mintis anglų kalba, į mokytoją kreiptis angliškai. Pradžioje ši raiška minimali, vaikai sunkiai dėlioja sakinius, bet netrunka priprasti prie dažniausiai kartojamų frazių ir apsipranta su kalbine aplinka. 

GRUPĖS NAUDA

Pradėjus anglų kalbos mokytis anksti, vaikams susiformavęs automatizmas padės natūraliai greičiau įsisavinti kalbinius dalykus ateityje.

Vaikams, kurie dar neina į mokyklą, šios pamokos labai naudingos socialine prasme - vaikas pratinasi dirbti grupėje, klausyti instrukcijų, susikaupti ilgesniam laikui.

GRUPĖS IŠSKIRTINUMAS

Pamokų metu su vaikais bendraujama tik angliškai; prie šios nepatogios komunikacijai padėties vaikas dažniausiai pripranta per tris - penkias pamokas. 

Kartais tėveliai, ypač tie, kurie namuose skiria daug laiko vaiko kalbiniam lavinimui, klausia mūsų, kuo AKS pamokos skirsis nuo tėvelių rengiamų namie. Pagrindiniai skirtumai būtų šie:

  • Pamokų planiškumas - 6-7m vaikų grupės pamokos vyksta pagal griežtą sistemišką planą. Kiekviena pamoka susieta su viena abėcėlės raide, po anglų kalbos vykstanti Art in English bei Music and Acting toliau tęsia tos pačios raidės įsisavinimą. Pamokos metu veikla suskirstoma į mažiausiai šešis etapus tam, kad būtų išlaikytas vaikų dėmesys. 
  • Mokytojų profesionalumas - visi AKS specialistai, dirbantys su vaikais, praėję Teacher Training (kids) mokymus, turi patirties dirbant su įvairaus amžiaus vaikais Lietuvoje ir užsienyje, moka valdyti grupę, vaikų emocijas ir dėmesį. Iš AKS mokytojų visada sulauksite profesionalių patarimų dėl vaiko papildomo mokymo. 
  • Medžiagos įvairovė - AKS gali pasigirti išteklių, skirtų vaikams, gausa, tačiau vadovaujamės 'mažiau yra daugiau' politika. Pamokų metu stengiamės naudoti mažiau video medijos, kad vaikai sukauptų dėmesį į gyvai kalbantį žmogų, ne tik tą, kuris 'gyvena' ekrane. Skatiname vaikus pačius atrasti skirtingus dalykus, liesti, keisti, klausti. Kaip papildoma įsiminimo priemonė pamokų metu naudojamas piešimas - vaikai naują informaciją įsimena kur kas greičiau, jei ją patys pasižymi popieriuje (tarkime, jei mokosi apie kūno dalis, kur kas paprasčiau jas įsiminti bus nuspalvinus žmogaus siluetą, kuriame tos dalys aiškiai matyti. Vėliau pamokos metu pačių vaikų piešiniai sėkmingai naudojami kaip demonstracinė medžiaga). 
  • Socializacija grupėje - lankydami pamokas su grupe, vaikai dirba visai kitaip, nei pavieniui. Jie mokosi nuoseklumo, tvarkos ir susikaupimo, mėgina padėti tiems, kuriems sunkiau sekasi, patys neatsilikti nuo grupės. Mokosi pagrindinių elgesio taisyklių, socialinių įgūdžių - kaip tiksliai paklausti to, kas neaišku, kada galima įsiterpti, kaip klausyti, kad išgirstum visą reikalingą informaciją. 
  • Nepažįstamo mokytojo autoritetas - dalyvaudami pamokoje, kurią veda ne šeimos narys, o nepažįstamas žmogus, vaikai atranda kitokį požiūrį į save (man ne viskas leidžiama) ir aplinką (čia yra dalykų, kurių aš nesuprantu). Per laiką, šylant santykiams su mokytoju ir grupės nariais, vaikai labiau atsipalaiduoja, tačiau pirminis įspūdis išlieka, tad pamokos metu lengviau išlaikyti discipliną ir tikslingą mokymąsi, nei mokantis namuose. 

GRUPĖS REZULTATAS

Nuosekliai lankydami šias anglų kalbos pamokas vaikai ima suprasti ilgus sakinius ir patys reikšti mintis rišliais trumpais sakiniais anglų kalba maždaug po 6-9 mėnesių mokymosi. 

Vaikai praranda kalbos baimę, išgirdę nesuprantamą žodį nepanikuoja, mėgina jį sieti su kalbančiojo mimika ir gestais; pamėgsta atrasti naujus žodžius ir juos sieti su jau turimais. Pradėję kalbos mokytis valstybinėje mokykloje, jaučiasi saugiau ir užtikrinčiau, retai turi problemų su dėmesio koncentracija kalbos pamokų metu.

Dažnai, mokantis užsienio kalbos, smarkiai pasitaiso ir vaiko gimtosios kalbos tarimas, artikuliacija ir raiška. 

GRUPĖS ALTERNATYVA

Jei jums netinka nė vienas iš nurodytų laikų, susisiekite su mumis dėl pamokų kitu laiku - visada turime sąrašą laukiančiųjų grupės internete nenurodytu laiku, ir galbūt trūksta tik jūsų, kad grupė galėtų pradėti darbą. Taip pat vaikai gali mokytis individualiai bet kurioje AKS mokykloje, nuotoliniu būdu arba jūsų namuose.

GRUPĖS KAINA  

Pamokų kaina 10 EUR/pam (100 EUR/10pam.). Bandomosios pamokos vaikų grupėse nerengiamos.

Mokėjimai visada atliekami už dešimt pamokų į priekį:

  • 100 EUR - lankant tik anglų kalbos pamokas,
  • 160 EUR - lankant anglų+Art in English
  • 190 EUR - lankant anglų+Art in English+Music and Acting.

Anglų kalba+Art in English+Music and Acting yra integruotas tarpusavyje susijusių pamokų kursas, kurį galite lankyti pilną arba dalimis.

Šie trys užsiėmimai vienas po kito vyksta šeštadieniais ir sekmadieniais (11:00 - anglų kalba, 12:00 - Art in English, 13:00 - Music and Acting).

Primename, kad vietų skaičius vaikų grupėse labai ribotas ir iškart nepasirinkę pilno kurso vėliau galite neturėti galimybės to padaryti dėl vietų stokos.

Registracija vykdoma el. paštu ir Studijos telefonais arba PASPAUDUS ČIA.