Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Music and Acting - muzika ir vaidyba vaikams grupėje

Music and Acting - muzika ir vaidyba vaikams grupėje

Datos ir laikai

Tvarkaraštis

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

Tik šeštadieniais (kartą per savaitę)

Grupės dydis

Iki 10 vaikų

Kaina

100 EUR*/10 pam.

Kitos sąlygos

Parsisiųsti

Anglų kalba vaikams Vilniuje, Kaune ir nuotoliniu būdu

REGISTRUOTIS GALITE PASPAUDĘ ČIA.

GRUPĖS SUDĖTIS

3-5 m., 6-7 m. ir vyresni vaikai (skirtingose grupėse), mėgstantys klausyti muzikos, reikšti save per judesį, improvizuoti. Grupėje registruojasi ir vaikai, kuriems trūksta socialinės drąsos, sugebėjimų elgtis grupėje - Music&Acting pamokose drovesni vaikai per laiką randa būdų atsiskleisti, susikūrę saugumo zoną ima elgtis drąsiau, kelia savivertę. Tėveliai dažnai mūsų klausia, ar jų vaikas ne per mažas dalyvauti pamokose užsienio kalba - visada atsakome, kad svarbiausia, jog vaikas būtų pasiruošęs kelias valandas praleisti be mamos, visa kita jam tikrai nesukels streso. Moksleivių skiltyje rasite informacijos apie Music&Acting mokyklinio amžiaus vaikams. 

GRUPĖS TIKSLAS

Pamokų vaikams tikslas - formuoti anglų kalbos ir raiškos įgūdžius. Vaidyba ir muzika padės geriau suvokti kalbą ir jos tikslą, intonacijos ir tono svarbą.

Anglų kalbos užsiėmimų metu vaikai mokysis įvairių išraiškos būdų (valdyti balsą, judėti, vaizduoti aplinkos daiktus, paaiškinti dalykus be žodžių, įsiklausyti į kitus, stebėti aplinką ir kt.).

Smagios vaidybinės ir muzikinės užduotys padės praplėsti mažųjų akiratį, ugdys jų vaizduotę ir kūrybiškumą, suteiks malonių įspūdžių. Pamokėlių metu skatinamas vaikučių pasitikėjimas savimi, lavinami socialiniai gebėjimai, įtvirtinama informacija, išmokta per anglų kalbos pamokas.

GRUPĖS IŠSKIRTINUMAS

Neformalioje atmosferoje, atsipalaidavę vaikai net nejaučia, kaip mokosi - reikšdami save per garsus ir judesį, drauge jie išmoksta daug angliškų žodžių, reaguoja į instrukcijas, atkartoja įsimintas frazes patys, bendraudami su mokytoju TIK anglų kalba (mokytojai kalba angliškai visą laiką, bet supranta mažuosius, kurie dar negali išreikšti minčių šia kalba). Vaikams ši pamoka patinka labiausiai turbūt todėl, kad yra nei kiek nepanaši į pamoką!

GRUPĖS KAINA

Anglų kalbos pamokų vaikams kaina 100 EUR*/10pam. Bandomosios pamokos vaikų grupėse nerengiamos.

*Savaitgaliais lankant daugiau nei vieną valandą, antros ir trečios valandos kaina mažesnė. Pirma užsiėmimų valanda kainuoja 10 €, antra - 6 €, trečia - 3 €. Atitinkamai 10 šeštadienių modulis kainuoja 100 €, 160 € arba 190 €.

Mokėjimai visada atliekami už dešimt pamokų į priekį:

  • 100 EUR - lankant tik Music&Acting pamokas,
  • 160 EUR - lankant anglų kalbą arba Art in English+Music&Acting
  • 190 EUR - lankant anglų kalbą+Art in English+Music and Acting.

Anglų kalba+Art in English+Music&Acting yra integruotas tarpusavyje susijusių pamokų kursas, kurį galite lankyti pilną arba dalimis.

Šie trys užsiėmimai vienas po kito vyksta šeštadieniais ir sekmadieniais (11:00 - anglų kalba, 12:00 - Art in English, 13:00 - Music&Acting).

Primename, kad vietų skaičius vaikų grupėse labai ribotas ir iškart nepasirinkę pilno kurso vėliau galite neturėti galimybės to padaryti dėl vietų stokos.

Registracija vykdoma ir papildoma informacija teikiama jūsų pasirinkto filialo el. paštu ir Studijos telefonais arba PASPAUDUS ČIA.