Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Music and Acting - muzika ir vaidyba vaikams

Music and Acting - muzika ir vaidyba vaikams

Datos ir laikai

Tvarkaraštis

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

Kartą per savaitę, tik šeštadieniais

Grupės dydis

Iki 10 vaikų

Kaina

90 EUR*/10 pam.

Kitos sąlygos

Parsisiųsti

GRUPĖS SUDĖTIS

3-5 m., 6-7 m. ir vyresni vaikai (skirtingose grupėse), mėgstantys klausyti muzikos, reikšti save per judesį, improvizuoti. Grupėje registruojasi ir vaikai, kuriems trūksta socialinės drąsos, sugebėjimų elgtis grupėje - Music&Acting pamokose drovesni vaikai per laiką randa būdų atsiskleisti, susikūrę saugumo zoną ima elgtis drąsiau, kelia savivertę. Tėveliai dažnai mūsų klausia, ar jų vaikas ne per mažas dalyvauti pamokose užsienio kalba - visada atsakome, kad svarbiausia, jog vaikas būtų pasiruošęs kelias valandas praleisti be mamos, visa kita jam tikrai nesukels streso. Moksleivių skiltyje rasite informacijos apie Music&Acting mokyklinio amžiaus vaikams. 

GRUPĖS TIKSLAS

Pamokėlių tikslas - formuoti anglų kalbos ir raiškos įgūdžius. Vaidyba ir muzika padės geriau suvokti kalbą ir jos tikslą, intonacijos ir tono svarbą.

Užsiėmimų metu vaikai mokysis įvairių išraiškos būdų (valdyti balsą, judėti, vaizduoti aplinkos daiktus, paaiškinti dalykus be žodžių, įsiklausyti į kitus, stebėti aplinką ir kt.).

Smagios vaidybinės ir muzikinės užduotys padės praplėsti mažųjų akiratį, ugdys jų vaizduotę ir kūrybiškumą, suteiks malonių įspūdžių. Pamokėlių metu skatinamas vaikučių pasitikėjimas savimi, lavinami socialiniai gebėjimai, įtvirtinama informacija, išmokta per anglų kalbos pamokas.

GRUPĖS IŠSKIRTINUMAS

Neformalioje atmosferoje, atsipalaidavę vaikai net nejaučia, kaip mokosi - reikšdami save per garsus ir judesį, drauge jie išmoksta daug angliškų žodžių, reaguoja į instrukcijas, atkartoja įsimintas frazes patys, bendraudami su mokytoju TIK anglų kalba (mokytojai kalba angliškai visą laiką, bet supranta mažuosius, kurie dar negali išreikšti minčių šia kalba). Vaikams ši pamoka patinka labiausiai turbūt todėl, kad yra labai nepanaši į pamoką!

GRUPĖS KAINA

Pamokų kaina 90 EUR*/10pam. Bandomosios pamokos vaikų grupėse nerengiamos.

*Savaitgaliais lankant daugiau nei vieną valandą, antros ir trečios valandos kaina mažesnė. Pirma užsiėmimų valanda kainuoja 9 €, antra - 6 €, trečia - 3 €. Atitinkamai 10 šeštadienių modulis kainuoja 90 €, 150 € arba 180 €.

Mokėjimai visada atliekami už dešimt pamokų į priekį:

  • 90 EUR - lankant tik Music&Acting pamokas,
  • 150 EUR - lankant anglų kalbą arba Art in English+Music&Acting
  • 180 EUR - lankant anglų kalbą+Art in English+Music and Acting.

Anglų kalba+Art in English+Music&Acting yra integruotas tarpusavyje susijusių pamokų kursas, kurį galite lankyti pilną arba dalimis.

Šie trys užsiėmimai vienas po kito vyksta šeštadieniais ir sekmadieniais (11:00 - anglų kalba, 12:00 - Art in English, 13:00 - Music&Acting).

Primename, kad vietų skaičius vaikų grupėse labai ribotas ir iškart nepasirinkę pilno kurso vėliau galite neturėti galimybės to padaryti dėl vietų stokos.

Registracija vykdoma ir papildoma informacija teikiama jūsų pasirinkto filialo el. paštu ir Studijos telefonais.