1. Pradinis
  2. Anglų kalbos kursai moksleiviams
  3. Music and Acting - muzika ir vaidyba 2-5 kl. grupėje

Music and Acting - muzika ir vaidyba 2-5 kl. grupėje

Moksleivių užimtumo grupė Music and Acting - viena mėgstamiausių moksleivių grupių AKS, joje noriai dalyvauja ir berniukai, ir mergaitės! Kursas paremtas muzika ir įsiminimu per ritmiką bei kartojimą. Pamokoms papildomų priemonių įsigyti nereikia.
100 EUR*/10 pam.
Music and Acting - muzika ir vaidyba 2-5 kl. grupėje
100 EUR*/10 pam.
Iki 10 moksleivių
Sąlygos (atsisiųsti)

REGISTRUOTIS Į PAMOKAS DABAR

GRUPĖS SUDĖTIS

2-3kl. bei 4-5kl. moksleiviai (skirtingose grupėse), mėgstantys klausyti muzikos, reikšti save per judesį, improvizuoti. Grupėje registruojasi ir mokiniai, kuriems trūksta socialinės drąsos, sugebėjimų elgtis grupėje - Music&Acting pamokose drovesni vaikai per laiką randa būdų atsiskleisti, susikūrę saugumo zoną ima elgtis drąsiau, kelia savivertę. Daugelis tėvelių pastebi, kad vaikai atsipalaiduoja užsienio kalbos kontekste, ima domėtis svetima kalba ne tik pamokų metu. 

Vaikų skiltyje rasite informacijos apie Music&Acting ikimokyklinio amžiaus vaikams.

GRUPĖS TIKSLAS

Pamokų tikslas - formuoti anglų kalbos ir raiškos įgūdžius. Vaidyba ir muzika padės geriau suvokti kalbą ir jos tikslą, intonacijos ir tono svarbą.

Užsiėmimų metu moksleiviai mokysis įvairių išraiškos būdų (valdyti balsą, judėti, vaizduoti aplinkos daiktus, paaiškinti dalykus be žodžių, įsiklausyti į kitus, stebėti aplinką ir kt.).

Smagios vaidybinės ir muzikinės užduotys padės praplėsti akiratį, ugdys vaizduotę ir kūrybiškumą, suteiks malonių įspūdžių. Užduotys ir instrukcijos skiriamos tik anglų kalba, tad lavėja moksleivių kalbos suvokimas, išmokę dainų tekstus moksleiviai papildo savo žodyno atsargas, ima kalbėti pilnesniais sakiniais.

GRUPĖS IŠSKIRTINUMAS

Neformalioje atmosferoje, atsipalaidavę moksleiviai net nejaučia, kaip mokosi - reikšdami save per garsus ir judesį, drauge jie išmoksta daug angliškų žodžių, reaguoja į instrukcijas, atkartoja įsimintas frazes patys, bendraudami su mokytoju TIK anglų kalba. Moksleiviams ši pamoka patinka labiausiai turbūt todėl, kad yra labai nepanaši į pamoką!

GRUPĖS KAINA

Pamokų kaina 100 EUR*/10pam. Bandomosios pamokos vaikų grupėse nerengiamos.

*Savaitgaliais lankant daugiau nei vieną valandą, antros ir trečios valandos kaina mažesnė. Pirma užsiėmimų valanda kainuoja 10 €, antra - 6 €, trečia - 3 €. Atitinkamai 10 šeštadienių modulis kainuoja 100 €, 160 € arba 190 €.

Mokėjimai visada atliekami už dešimt pamokų į priekį:

  • 100 EUR - lankant tik Music&Acting pamokas,
  • 160 EUR - lankant anglų kalbą arba Art in English+Music&Acting
  • 190 EUR - lankant anglų kalbą+Art in English+Music and Acting.

Anglų kalba+Art in English+Music&Acting yra integruotas tarpusavyje susijusių pamokų kursas, kurį galite lankyti pilną arba dalimis.

Šie trys užsiėmimai vienas po kito vyksta tik šeštadieniais  (11:00 - anglų kalba, 12:00 - Art in English, 13:00 - Music&Acting).

Primename, kad vietų skaičius vaikų grupėse labai ribotas ir iškart nepasirinkę pilno kurso vėliau galite neturėti galimybės to padaryti dėl vietų stokos.

KITOS SĄLYGOS

Būtina išankstinė REGISTRACIJA INTERNETU arba studijos telefonais ar el. paštu (pasirinkite sau partogiausią filialą).

Registruojantis el. paštu nurodykite moksleivio vardą ir pavardę, amžių, vieno iš tėvų vardą ir kontaktinį tel. nr.

MOKĖJIMAI ATLIEKAMI UŽ 10 PAMOKŲ Į PRIEKĮ, PO 100 EUR (lankant tik Music&Acting pamokas), 160 EUR(lankant Music&Acting+arba Art in English, arba anglų) arba 190 EUR (lankant anglų+Art in English+Music and Acting), ne vėliau nei likus trims darbo dienoms iki pamokų pradžios.

Bandomosios pamokos moksleivių grupėse nerengiamos.

Praleistos pamokos nėra kompensuojamos, nebent atidedamos dėl sveikatos sutrikimų, gavus atitinkamos institucijos išrašą dėl ligos.

Šeštadieniais 11:00 - 14:00 visuose filialuose vyksta Šnekamosios anglų kalbos pamokos suaugusiems, tėveliai, kviečiame prisijungti, kol jūsų vaikai mokosi gretimoje klasėje!