Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Individualūs anglų kalbos kursai moksleiviams

Individualūs anglų kalbos kursai moksleiviams

Registracija

Registracija į kursus

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

Jūsų pageidavimu

Grupės dydis

-

Kaina

30 EUR/ 60min. Įsigyjant 10 pamokų 250 EUR/10pam po 60min.

Kitos sąlygos

Parsisiųsti

TRUMPAI APIE KURSUS

Kursai skirti visų klasių moksleiviams, kurie patiria mokymosi sunkumų, turi spragų ir dėl šios priežasties nepajėgtų mokytis su grupe.

Taip pat individualūs kursai - puikus pasirinkimas moksleiviams, kurie anglų kalbą moka geriau, nei bendraamžiai, ir nori toliau tikslingai ją tobulinti aukštesniame lygyje. Individualūs kursai yra papildoma mokymo priemonė, mokantis anglų kalbos kaip pirmos arba antros užsienio kalbos mokykloje.

Kursų metu didelis dėmesys skiriamas nuosekliam mokymuisi, kartojimui, asmeninių spragų identifikavimui, sisteminimui, naujos medžiagos siejimui su jau turima, kad moksleiviai pamažu susikurtų mokymosi sistemą ir informacija jų galvose nebūtų padrika.

Moksleiviai skatinami kalbos mokymąsi suprasti kaip tikslingą, naudos atnešiantį procesą, o ne priemonę pasigerinti pažymius mokykloje. Labai didelis dėmesys skiriamas šnekamajai kalbai, kurios įgūdžių dėl didelių grupių mokyklose vaikai dažniausiai turi nedaug. 

KURSŲ TIKSLAS

Suformuoti tvirtą ir aktyvią dažnai pasitaikančių žodžių bei frazių bazę; tobulinti rašymo ir klausimo įgūdžius, skatinti skaityti užsienio kalba be žodyno; gludinti tartį ir mokytis susikaupus klausytis, kai kalbėtojas neverčia savo kalbos į mokinio gimtąją.

Vienas svarbiausių kurso tikslų, dirbant su moksleiviais, kurie turi mokymosi sunkumų - parodyti tinkamiausius būdus 'prisijaukinti' anglų kalbą, taip padedant susitvarkyti su mokykloje galbūt įgytais kompleksais dėl kalbos nemokėjimo, lėtesnio darbo klasėje ar problemiškų santykių su mokytoju.

KURSŲ IŠSKIRTINUMAS

 • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA. Gimtoji mokinio kalba pasitelkiama tik išskirtiniais atvejais.
 • Asmeninis planas. Kiekvienam besimokančiam pritaikomas asmeninis ilgalaikis mokymosi planas, suderintas su Švietimo Ministerijos nustatytais vidurinių mokyklų mokymosi planais.
 • Mokytojai. AKS mokytojai - svarbiausias Studijos turtas. Juos atsirenkame labai kruopščiai. Kiekvieno moksleivio prieš kursą paklausiame, kokio mokytojo jis norėtų, ir stengiamės rasti tokį, kuris labiausiai atitiktų lūkesčius. Po pirmųjų pamokų visada klausiame, ar moksleiviui tinka parinktas mokytojas, jei nelabai - ieškome dar geresnio varianto, kol randame tai, ko reikia moksleiviui.
 • Medžiaga. AKS pagrindinių vadovėlių bazę iš pagrindų naujiname kasmet, visa mūsų medžiaga originali ir atestuota.
 • Motyvacija. Mokytojai nuolat seka moksleivių progresą, duoda vertingų patarimų, prisitaiko prie kiekvieno moksleivio indiviualaus tempo ir poreikių. Namų darbams moksleiviai gauna užduočių, tiksliai parinktų pagal jų lygį, taip išlaikant motyvaciją.
 • Bendradarbiavimas. Mokytojai glaudžiai bendradarbiauja su moksleivių tėvais, suteikdamos jiems informaciją apie moksleivio pažangą.
 • Aplinka. Studijoje yra visko, ko moksleiviui gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką.
 • Savęs vertinimas. Dažnai moksleivių tėveliai džiaugiasi, kad anksčiau anglų kalbos nemėgęs jų vaikas (problemos mokykloje su mokytoju ar įsienėjęs įsitikinimas 'aš nesugebu'), pradėjęs lankyti pamokas AKS, ima visai kitaip 'įsileisti' kalbą, ja nuoširdžiai susidomi, labiau pasitiki savo jėgomis. Mūsų mokytojai dirba ne tik su knyga, jos dirba su kiekvienu vaiku ir bendradarbiauja su tėvais.
 • Svarbios smulkmenos. Studijoje kviečiame pasivaišinti  arbata, kava, užkandžiais, pavartyti žurnalų kol laukiate pamokos. 
 • Papildoma veikla. Moksleivių dėmesiui mūsų biblioteka, iš kurios galima skolintis žurnalus (nuo tų apie mašinas iki gossip magazines) ir knygas.
 • Netikėtas atradimas. Po studiją dažnai laigo draugiški šunys. Drąsiai galite paglostyti, bet prašome nešerti.

KURSŲ NAUDA

Moksleiviai įgyja pasitikėjimo savo jėgomis, susistemina žinias, atranda sau palankiausią mokymosi būdą, pagerina pažymius mokykloje.

Ankstyvas mokymosi spragų identifikavimas užtikrina efektyvesnį mokymąsi ateityje.

Kursų metu moksleiviai turi asmeninį mokytojo kontaktą ir gali susisiekti su juo visais su anglų kalba susijusiais klausimais ne pamokų metu.

KURSŲ REZULTATAS

Baigus minimalios rekomenduotinos trukmės kursą, jei mokinys vykdo mokytojo nurodymus, atlieka namų darbus ir sistemingai lanko pamokas, tikėtinas pažymių vidurkio mokykloje pakilimas vienu-dviem balais. 

KURSŲ KAINA

250 EUR už 10 pamokų po 60min arba 30 EUR už vieną 60min pamoką. 

REGISTRACIJA Į KURSĄ

Registracija vykdoma studijos telefonais ir el. paštu.

Jei turite papildomų klausimų - susisiekite, mielai atsakysime.