1. Pradinis
  2. Anglų kalbos kursai moksleiviams
  3. Ruošimas B2 First (FCE) egzaminui (individualiai)

Ruošimas B2 First (FCE) egzaminui (individualiai)

B2 First (anksčiau vadintas FCE) egzamino pamokos skirtos moksleiviams, planuojantiems studijuoti ar gyventi užsienyje ir ketinantiems laikyti FCE tarptautinį anglų kalbos egzaminą kaip įrodymą esamam kalbos lygiui. Egzamino sudėtingumas: B2. Rekomenduojame prieš registruojantis į pamokas atlikti anglų kalbos lygio nustatymo testą.
330 EUR už 10 pam. po 60 min.
Ruošimas B2 First (FCE) egzaminui (individualiai)
330 EUR už 10 pam. po 60 min.
Tik individualiai ar poroje
Sąlygos (atsisiųsti)

REGISTRUOTIS Į RUOŠIMOSI FCE EGZAMINUI PAMOKAS DABAR

Trumpai apie FCE egzaminą: FCE egzaminas laikomas, jei mokinys planuoja studijuoti ar įsidarbinti  užsienyje ir reikalingas tam tikro anglų kalbos lygio įrodymas. Egzaminą sudaro penkios dalys: kalbėjimo, skaitymo, rašymo, kalbos struktūros bei klausymo. Šis egzaminas prilygsta brandos egzaminams ir galioja neribotą laiką.

Anglų Kalbos Studijoje FCE egzaminui pasiruošti galite nuosekliai ir sistemingai - siūlome autentišką egzamino ruošimosi medžiagą, patyrusius dėstytojus ir efektyvią programą.

PAMOKŲ KAINA:

Su MOKYTOJU EKSPERTU: 330 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių

Primename, kad pamokos gali vykti individualiai arba poroje (dalinantis nurodytą pamokų kainą perpus). Jei norite mokytis poroje, tačiau neturite savo lygio porininko, UŽSIREGISTRUOKITE PAMOKOMS SU STUDY BUDDY ir pasistengsime artimiausiu metu rasti jums tinkamiausią bendramokslį.

APIE ANGLŲ KALBOS MOKYTOJĄ

MOKYTOJAS EKSPERTAS - turi 5 metų ar didesnę darbo patirtį, dirba su aukščiausiais kalbos lygiais (B2, C1, C2) ir dėsto specializuotus kursus (teisės, medicinos ir pan.), profesionaliai ruošia valstybiniams ir tarptautiniams (IELTS, TOEFL, SAT, GMAT ir kt.) egzaminams.

Anglų kalbos mokytoją (gali būti lietuvis arba užsienietis) pasirinkite pagal savo poreikius. Kuo aukštesnis jūsų lygis arba didesni lūkesčiai, tuo stipresnio pedagogo jums prireiks. 

Primename, kad individuali pamoka gali būti atšaukta arba nukelta ne vėliau kaip likus trims valandoms iki suplanuotos pamokos pradžios; kitu atveju pamoka bus laikoma įvykusia. 

Jei turite klausimų, drąsiai rašykite ar skambinkite bet kurios AKS mokyklos kontaktais:

AKS MOKYKLOS:

ATEITIES g. 2A, Vilnius, Jeruzalė 8 675 33216 ateities@anglustudija.lt

SAVANORIŲ pr. 284A, Kaunas, Žaliakalnis 8 607 59971 kaunas@anglustudija.lt

T. ŠEVČENKOS g. 31, Vilnius, Naujamiestis 8 609 60697 naujamiestis@anglustudija.lt