Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Ruošimas B2 First (FCE) egzaminui (individualiai)

Ruošimas B2 First (FCE) egzaminui (individualiai)

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

-

Grupės dydis

Tik individualiai ar poroje

Kaina

Nuo 250 EUR iki 300 EUR už 10 pam. po 60 min. (priklausomai nuo pasirinkto mokytojo kvalifikacijos)

Kitos sąlygos

Parsisiųsti

REGISTRUOTIS Į RUOŠIMOSI FCE EGZAMINUI PAMOKAS DABAR

Trumpai apie FCE egzaminą: FCE egzaminas laikomas, jei mokinys planuoja studijuoti ar įsidarbinti  užsienyje ir reikalingas tam tikro anglų kalbos lygio įrodymas. Egzaminą sudaro penkios dalys: kalbėjimo, skaitymo, rašymo, kalbos struktūros bei klausymo. Šis egzaminas prilygsta brandos egzaminams ir galioja neribotą laiką.

Anglų Kalbos Studijoje FCE egzaminui pasiruošti galite nuosekliai ir sistemingai - siūlome autentišką egzamino ruošimosi medžiagą, patyrusius dėstytojus ir efektyvią programą.

PAMOKŲ KAINA:

Su PATYRUSIU MOKYTOJU: 250 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių 

Su MOKYTOJU EKSPERTU: 300 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių

Primename, kad pamokos gali vykti individualiai arba poroje (dalinantis nurodytą pamokų kainą perpus). Jei norite mokytis poroje, tačiau neturite savo lygio porininko, UŽSIREGISTRUOKITE PAMOKOMS SU STUDY BUDDY ir pasistengsime artimiausiu metu rasti jums tinkamiausią bendramokslį.

KAIP PASIRINKTI ANGLŲ KALBOS MOKYTOJĄ

PATYRĘS MOKYTOJAS - mokytojas turi 2 - 5 metų darbo patirtį, išmano dėstymo metodikas, geba puikiai paruošti individualizuotą pamokų planą bet kokiu lygiu, tačiau nedirba su specializuotais kursais, nedėsto specialybinės kalbos, turi minimaliai patirties ruošiant kalbos egzaminams. 

MOKYTOJAS EKSPERTAS - turi 5 metų ar didesnę darbo patirtį, dirba su aukščiausiais kalbos lygiais (B2, C1, C2) ir dėsto specializuotus kursus (teisės, medicinos ir pan.), profesionaliai ruošia valstybiniams ir tarptautiniams (IELTS, TOEFL, SAT, GMAT ir kt.) egzaminams.

Anglų kalbos mokytoją (gali būti lietuvis arba užsienietis) pasirinkite pagal savo poreikius. Kuo aukštesnis jūsų lygis arba didesni lūkesčiai, tuo stipresnio pedagogo jums prireiks. Jei ruošiatės egzaminams ir jums būtinas aukštas balas, siūlome rinktis tik mokytoją ekspertą. 

Primename, kad individuali pamoka gali būti atšaukta arba nukelta ne vėliau kaip likus trims valandoms iki suplanuotos pamokos pradžios; kitu atveju pamoka bus laikoma įvykusia. 

Jei turite klausimų, drąsiai rašykite ar skambinkite bet kurios AKS mokyklos kontaktais:

AKS MOKYKLOS:

ATEITIES g. 2A, Vilnius, Jeruzalė 8 675 33216 ateities@anglustudija.lt

GABIJOS g. 35, Vilnius, Pašilaičiai 8 672 40433 gabijos@anglustudija.lt

SAVANORIŲ pr. 284A, Kaunas, Žaliakalnis 8 607 59971 kaunas@anglustudija.lt

T. ŠEVČENKOS g. 31, Vilnius, Naujamiestis 8 609 60697 naujamiestis@anglustudija.lt