1. Pradinis
 2. Anglų kalbos kursai moksleiviams
 3. Individualios nuotolinės anglų kalbos pamokos moksleiviams

Individualios nuotolinės anglų kalbos pamokos moksleiviams

Individualios nuotolinės pamokos su anglų kalbos korepetitoriumi skirtos visų klasių moksleiviams, turintiems kalbos spragų arba besiruošiantiems anglų kalbos egzaminams (valstybiniam, IELTS, TOEFL, SAT AR GMAT), bet neturintiems laiko ar galimybių atvykti mokytis į kalbų mokyklą. Individualių pamokų tvarkaraštis, dažnumas ir turinys lanksčiai derinami pagal jūsų poreikius ir užimtumą.
Nuo 220 EUR iki 330 EUR/10 pam po 60 min. (priklauso nuo pasirinkto mokytojo kvalifikacijos)
Individualios nuotolinės anglų kalbos pamokos moksleiviams
Nuo 220 EUR iki 330 EUR/10 pam po 60 min. (priklauso nuo pasirinkto mokytojo kvalifikacijos)
1-2 dalyviai (mokantis dviese, pamokos kainą dalinatės perpus)
Sąlygos (atsisiųsti)

REGISTRUOTIS Į INDIVIDUALIAS NUOTOLINES PAMOKAS

ONLINE anglų kalbos pamokos - greičiausias būdas pradėti mokytis! Suderinę pamokų laiką, mokytoją jums rasime tą pačią ar kitą dieną. 

NESATE TIKRI DĖL SAVO ANGLŲ KALBOS LYGIO? ATLIKITE NEMOKAMĄ TESTĄ!

INDIVIDUALIŲ NUOTOLINIŲ ANGLŲ KALBOS PAMOKŲ KAINA:

Su PRADEDANČIUOJU MOKYTOJU: 220 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių 

Su PATYRUSIU MOKYTOJU: 280 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių 

Su MOKYTOJU EKSPERTU: 330 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių

Primename, kad pamokos gali vykti individualiai arba poroje (dalinantis nurodytą pamokų kainą perpus). Jei norite mokytis poroje, tačiau neturite savo lygio porininko, REGISTRUODAMIESI NURODYKITE, KAD IEŠKOTE STUDY BUDDY ir pasistengsime artimiausiu metu rasti jums tinkamiausią bendramokslį.

KAIP PASIRINKTI ANGLŲ KALBOS MOKYTOJĄ

PRADEDANTYSIS MOKYTOJAS - mokytojas dirba pirmus metus, daug patirties neturi. Dirba su bendriniais kalbos lygiais iki B1, specializuotų kursų nedėsto.  

PATYRĘS MOKYTOJAS - mokytojas turi 2 - 5 metų darbo patirtį, išmano dėstymo metodikas, geba puikiai paruošti individualizuotą pamokų planą bet kokiu lygiu, tačiau nedirba su specializuotais kursais, nedėsto specialybinės kalbos, turi minimaliai patirties ruošiant kalbos egzaminams. 

MOKYTOJAS EKSPERTAS - turi 5 metų ar didesnę darbo patirtį, dirba su aukščiausiais kalbos lygiais (B2, C1, C2) ir dėsto specializuotus kursus (teisės, medicinos ir pan.), profesionaliai ruošia valstybiniams ir tarptautiniams (IELTS, TOEFL, SAT, GMAT ir kt.) egzaminams.

Anglų kalbos mokytoją (gali būti lietuvis arba užsienietis) pasirinkite pagal savo poreikius. Kuo aukštesnis jūsų lygis arba didesni lūkesčiai, tuo stipresnio pedagogo jums prireiks. Jei ruošiatės egzaminams, siūlome rinktis tik mokytoją ekspertą. 

Mūsų mokytojų video galite peržiūrėti čia. 

Primename, kad individuali ONLINE pamoka gali būti atšaukta arba nukelta ne vėliau kaip likus trims valandoms iki suplanuotos pamokos pradžios; kitu atveju pamoka bus laikoma įvykusia. 

REGISTRACIJA Į ONLINE PAMOKAS: 

Užsiregistruoti individualioms nuotolinėms pamokoms galite  PASPAUDĘ ČIA arba bet kuriuo AKS el. paštu ar telefonu, kuriuos matote pačioje šio puslapio apačioje.

Jei ieškote NE nuotolinių anglų kalbos pamokų ir norėtumėte mokytis AKS mokyklose, daugiau informacijos rasite ČIA. 

APIE NUOTOLINES PAMOKAS:

Nuotolinės anglų kalbos pamokos gali vykti lietuvių, rusų arba anglų kalba. Individualių nuotolinių pamokų metu didelis dėmesys skiriamas asmeninių spragų identifikavimui, sisteminimui, naujos medžiagos siejimui su jau turima, nuosekliam mokymuisi, dažnam kartojimui, kad pamažu susikurtumėte mokymosi sistemą ir informacija jūsų galvose nebūtų padrika. Svarbu, kad nuotolinės pamokos vyktų kiek įmanoma pastovesniu tvarkaraščiu - tokiu atveju galėsime užtikrinti greitesnę pažangą ir jus bei jūsų mokytoją tenkinantį rezultatą. Nuotolinių pamokų metu ypač reikalinga paties mokinio disciplina ir reiklumas sau - mokytojas turės labai mažai galimybių jums padėti, jei patys nebūsite rimtai nusiteikę pasiekti rezultatų. 

Nuotolinės pamokos niekuo nesiskiria nuo įprastinių pamokų klasėje, tik labiau taupo jūsų laiką (bent jau nuvykimo į pamoką ir parvykimo iš jos tai tikrai). Prašome iš anksto įsitikinti, kad jūsų kompiuteris ir interneto greitis bus tinkami pamokai - jei nesate tikri, sutarkite su mumis trumpą bandomąjį skambutį prieš pamoką. Jei pamokos metu kyla problemų su ryšiu ar pamoką tenka nutraukti dėl trukdžių iš mokinio pusės, pamoka apmokestinama kaip įvykusi ir pamokos laikas neprailginamas. Jei trikdžiai iš mokytojo/ mokyklos pusės, kaltę prisiimsime mes ir jūsų sugaištą laiką kompensuosime. 

Pasirinkus mokymąsi Online, galėsime jums pasiūlyti geriausiai jūsų lūkesčius atitinkantį mokytoją - rinksimės iš visų AKS dirbančių mokytojų, o ne konkretaus filialo specialistų, kadangi lokacija dirbant nuotoliniu būdu nebėra svarbi. 

PAMOKŲ TIKSLAS:

Pasirinkus individualią programą, suformuoti tvirtą ir aktyvią dažnai pasitaikančių žodžių bei frazių bazę; tobulinti rašymo ir klausymo įgūdžius, skatinti skaityti užsienio kalba be žodyno; gludinti tartį ir mokytis susikaupus klausytis, kai kalbėtojas neverčia savo kalbos į jūsų gimtąją. Jūsų pageidavimu pamokų metu galime ruoštis valstybiniam arba tarptautiniam anglų kalbos egzaminui (IELTS, TOEFL, SAT, GMAT). 

PAMOKŲ IŠSKIRTINUMAS:

 • Lankstus tvarkaraštis - mokykitės jums patogiausiu metu, nesiderinkite prie niekieno tvarkaraščio, perplanuokite pamokų laiką, iš anksto susitarus
 • Jokio blaškymosi - pasirinkę nuotolines pamokas mokykitės ten, kur jums patogu ir taupykite laiką.
 • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA. Gimtoji mokinio kalba pasitelkiama tik išskirtiniais atvejais, jūsų pageidavimu (kartais to gali prireikti net ir aukštesniems lygiams aiškinant gramatiką).
 • Jūs ir tik JŪS. Visas mokytojo dėmesys bus skirtas tik jums. Temos, kurias pasirinksite, bus aktualios būtent jums - nesimokysite nieko, kas jums neaktualu. 
 • Akivaizdus progresas. Individualios pamokos su profesionaliu AKS mokytoju leis kur kas greičiau pastebėti progresą, palyginus su mokymusi grupėje ar savarankiškai ir pagerinti rezultatus mokykloje.
 • Asmeninis planas. Kiekvienam besimokančiam sudaromas personalizuotas ilgalaikis mokymosi planas, atsižvelgiant į asmeninius tikslus.
 • Mokytojai. AKS mokytojai - svarbiausias Studijos turtas. Juos atsirenkame labai kruopščiai. Kiekvieno iš jūsų prieš kursą paklausiame, kokio mokytojo norėtumėte ir stengiamės rasti tokį, kuris labiausiai atitiktų jūsų lūkesčius. Po pirmųjų pamokų klausiame, ar jums parinktas mokytojas tinka, jei nelabai - ieškome dar geresnio varianto, kol randame tai, ko jums reikia.
 • Medžiaga. AKS pagrindinių vadovėlių bazę iš pagrindų naujiname kasmet, visa mūsų medžiaga originali ir atestuota.
 • Motyvacija. Mokytojai nuolat seka jūsų progresą, duoda vertingų patarimų, prisitaiko prie kiekvieno indiviualaus tempo ir poreikių. Namų darbams pasirinktinai gaunate užduočių, tiksliai parinktų pagal jūsų lygį, taip išlaikant motyvaciją.

PAMOKŲ NAUDA:

Moksleivis įgyja pasitikėjimo savo jėgomis, susistemina žinias, atranda sau palankiausią mokymosi būdą ir taupo laiką, mokydamasis kalbos nuotoliniu būdu. Mokantis ilgesnį laiką ženkliai gerėja anglų kalbos pažymiai mokykloje. 

Kursų metu besimokantieji turi asmeninį mokytojo kontaktą ir gali susisiekti su juo visais su anglų kalba susijusiais klausimais ne pamokų metu. Ilgesnės nei 15 min konsultacijos bei pagalba su vertimu apmokestinamos.

REGISTRACIJA Į PAMOKAS

Registracija vykdoma studijos telefonais ir el. paštu arba  PASPAUDUS ČIA.

Jei turite papildomų klausimų - susisiekite, mielai atsakysime.

Registruodamiesi į pamokas suteikite mums kuo daugiau informacijos - kokio mokytojo pageidaujate, kiek turite mokymosi patirties, ar planuojate skirti laiko namų darbams - visos šios detalės mums padės kuo geriau išpildyti jūsų lūkesčius ir užtikrinti, kad pamokos bus naudingos.