1. Pradinis
  2. Anglų kalbos kursai moksleiviams
  3. Šnekamosios anglų kalbos kursai moksleiviams grupėje

Šnekamosios anglų kalbos kursai moksleiviams grupėje

Šnekamosios anglų kalbos kursai grupėje skirti moksleiviams, jaučiantiems, kad atlikti gramatikos pratimus, skaityti ar rašyti angliškai nėra taip sunku, kaip reikšti mintis žodžiu. Kursų tikslas - pasiruošti anglų kalbos egzamino (valstybinio arba tarptautinio) kalbėjimo įskaitai ir įgyti stiprius praktinės kalbos pagrindus. Šnekamosios kalbos grupės nedirba pagal vadovėlį, kurso sandara laisvesnė, temas dažnai diktuoja patys kurso dalyviai.
80 EUR/8 pam. po 90 min
Šnekamosios anglų kalbos kursai moksleiviams grupėje
80 EUR/8 pam. po 90 min
Iki 8 dalyvių
Sąlygos (atsisiųsti)

REGISTRUOTIS Į ŠNEKAMĄSIAS ONLINE PAMOKAS DABAR

Gramatika dar būtų visai nieko, bet kai prireikia kalbėti - išmuša prakaitas ir pasimiršta VISI angliški žodžiai? Atrodo, kad kitiems kalbėti angliškai ne ką sudėtingiau, nei gimtąja kalba, o tau baisus stresas? Jei mokykloje šnekamajai kalbai skiriama nedaug pamokos laiko, nieko keisto, kad tau trūksta praktinių įgūdžių! Jų prireiks ne tik artėjančio egzamino metu, bet ir ateityje studijuojant, keliaujant, savanoriaujant ir kitaip pažindinantis su pasauliu! Kuo anksčiau nugalėsi savo kalbėjimo baimę, tuo bus lengviau ateityje. 

Šnekamieji kursai smarkiai skiriasi nuo bendrinių kursų: jų metu nereikalingas vadovėlis, mokytojas kiekvienai pamokai ruošia naują, išskirtinai PRAKTINĘ medžiagą, kuri bus pristatoma diskutuojant, dirbant porose, ruošiant prezentacijas, klausiant ir atsakant, žiūrint ir komentuojant video bei dirbant su nauju žodynu (ypač - stengiantis jį iš pasyviosios atminties perkelti į aktyviąją, kad nereikėtų 'ieškoti žodžio kišenėje', kaip kad dažnai pasitaiko). 

KAM SKIRTA?

9-12 klasių moksleiviams, kuriems trūksta šnekamosios anglų kalbos įgūdžių. 

KAIP ŽINOTI, AR MAN TIKS GRUPĖS LYGIS?

Profesionalūs mūsų mokytojai užtikrins, kad grupėje jaustumeisi saugiai  ir užtikrintai net pirmųjų pamokų metu. Šie kursai tau puikiai tiks, jei esi bent B1 lygio - atlik testą ir  sužinok savo tikslų lygį!

KADA?

Šiuo metu gali prisijungti prie šių online grupių:

Pirmadieniais/trečiadieniais 17:30-19:00

Šeštadieniais 11:30-14:30 (dviguba pamoka)

Visos grupės vyks online iki pat vasaros. Vėliau papildomai praktikai susitiksime stovyklose :)

NUO KADA GALIU PRADĖTI?

Prie šnekamųjų grupių gali prisijungti bet kada, jei tik jose yra vietos. Grupės vyksta nuolat, be pertraukų visus metus; kadangi pamokas gali įsigyti blokais po 8, nėra jokių ilgalaikių įsipareigojimų. Po 8 pamokų gali tęsti toliau arba daryti pertrauką. Kursas pritaikytas besikeičiančiam dalyvių skaičiui ir įsitraukti į pamoką lengva nuo pirmųjų minučių.

Susisiek su mumis, pranešk, nuo kada nori jungtis, atlik 80 EUR įmoką ir atsiųsime tau visą prisijungimo informaciją bei asmeninius mokytojo/-os kontaktus. 

UŽ KIEK?

8 pamokos po 90 min. grupėje kainuoja 80 EUR. 

Šeštadienio grupėje vyksta dvigubos pamokos (po 180 min.), tad už 80 EUR įsigysi 4 šeštadienius. 

KAIP REGISTRUOTIS?

Gali registruotis tiesiogiai paskambinęs/parašęs į Naujamiesčio filialą 

8 609 60697 

naujamiestis@anglustudija.lt 

arba per registracijos nuorodą. 

Kodėl naudinga mokytis šnekamosios anglų kalbos būtent Anglų Kalbos Studijoje?

  • Buvome pirmieji Lietuvoje, sukūrę šnekamųjų pamokų kursą - ties tuo dirbame jau dvylika metų ir matome akivaizdžius rezultatus.
  • Specializuota kalbos praktika. Pasirinkę šnekamosios anglų kalbos kursus AKS visą savo kurso laiką skirsite tobulinti būtent savo kalbėjimo įgūdžius - jokio vadovėlio, jokių rutiniškų pratimų, tik šnekėjimo praktika. 
  • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA.
  • Turinys. Dažnai pamokai ruošite prezentacijas paskirtomis temomis arba kolegų prezentacijų komentarus.
  • Savo darbą mylintys mokytojai. Šnekamuosius kursus moksleiviams AKS veda išskirtiniai mokytojai. Dažnai tai tie patys mokytojai, kuriuos vasarą sutiksite mūsų anglų kalbos stovyklose!
  • Motyvuojantys namų darbai. Kursų metu mokiniai gauna kūrybiškų namų darbų užduočių - rašo dienoraščius, ruošia prezentacijas, žiūri video medžiagą, kurią aptars pamokų metu.  
  • Logiškas tempas. Kursas pritaikytas vidutinio tempo mokiniui, nėra nei perkrautas, nei labai lengvas.

Jei baigiantis mokslo metams jausi, kad norisi skirti dar daugiau laiko įtvirtinti žinias ir praktikuotis kalbą kasdienėse situacijose, kviečiame į #yoursummerinenglish vasaros stovyklas paaugliams Anykščių raj.! Taip pat per visas moksleivių atostogas rengiame temines išvykstamąsias stovyklas: Helovino, Kalėdų, Valentino ir Re-Spring :)