Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Vasaros anglų kalbos išvykstamosios stovyklos Anykščiuose 2020 #yoursummerinEnglish

Vasaros anglų kalbos išvykstamosios stovyklos Anykščiuose 2020 #yoursummerinEnglish

Nuo 2020 06 01 stovykla #yoursummerinEnglish kainuoja 160 EUR (pilnas maitinimas).


Vietai už 160 EUR rezervuoti įmokėkite tik 20 EUR depozitą.

Pasirinkite preliminarias pamainas, jas galėsite keisti KOL PAMAINOSE BUS VIETŲ.  

Registracijos anketa nuorodoje: 

SPAUSKITE ČIA NORĖDAMI REGISTRUOTIS

SPAUSKITE ČIA, JEI NORITE BŪTI INFORMUOTI APIE PASKUTINĘ MINUTĘ ATSILAISVINUSIAS VIETAS IŠPARDUOTOSE PAMAINOSE 

Vasaros anglų kalbos išvykstamosios stovyklos skirtos 11-17 metų jaunuoliams iš Lietuvos ir Latvijos. Veiksmas vyksta AKS Anykščių stovyklavietėje, dalyviai gyvena savo atsivežtose palapinėse. Kiekvienoje pamainoje dalyvauja mokytojai iš užsienio. Išankstinėms registracijoms taikoma mažiausia kaina.

Primename: registruodamiesi galite nurodyti, kad norėtumėte gauti stovyklos marškinėlius su savo vardu (jų kaina 20 EUR). Vardiniai marškinėliai - puiki mintis dažnai vykstantiems į AKS stovyklas: jūsų vardą stovyklautojai ir mokytojai įsimins greičiau, taip pavyks užmegzti daugiau naujų pažinčių - net su tais, kurie niekada neįsimena vardų!  Registruodamiesi galėsite nurodyti pageidaujamą marškinėlių spalvą ir dydį. Marškinėlių priekyje bus AKS logotipas su užrašu Anglų kalbos studija, o nugaroje - jūsų vardas didelėmis spausdintinėmis raidėmis. Tokius pat marškinėlius dėvi visi stovyklos vadovai!


VIETA: Anykščių rajonas, AKS stovyklavietė (vienkiemis, toli nuo visko). Apie 110 km nuo Vilniaus, 120 km nuo Kauno, 75 km nuo Panevėžio, 20 km nuo Utenos ir 18 km nuo Anykščių. Stovyklavietė ežeringoje vietovėje, greta net keturi ežerai - iki artimiausio apie 7 minutės pėstute, iki dailiausio - apie 20 minučių. Parduotuvė pėsčiomis nepasiekiama, atsivežkite viską, ko jums prireiks. Stovyklavietėje - trys namai bei palapinių miestelis: viename name gyvena vadovai, kitame - užklupus stipriam lietui kraustosi dalyviai. Veiklos vyksta lauke arba viduje, priklausomai nuo oro. 

KALBA: pagrindinė kalba - anglų kalba; kai kurie vadovai taip pat reikalui esant susikalba lietuviškai, rusiškai, vokiškai ir prancūziškai. 

KALBINĖ VEIKLA: veikla anglų kalba vyksta visą laiką (pamokos, žaidimai, projektai, vakaro renginiai), nes dauguma stovyklos vadovų nekalba lietuviškai. Dalyviams tarp savęs nedraudžiama kalbėtis lietuviškai, bet stovykloje dalyvauja paaugliai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, tad anglų kalba dažnai bus pagrindinė komunikacijos kalba ir tarp dalyvių. 

UŽIMTUMAS: stovyklos veikla pagrįsta nuolatiniu bendravimu, tikslas - stovykloje jaustis komanda, užimtumas labai didelis.

APGYVENDINIMAS:  dalyviai gyvena savo atsivežtose palapinėse. Palapinių miestelis įsikūręs visiškai šalia mokytojų erdvės, tad dalyviai nepaliekami be priežiūros. Didelė dalis kiekvienos pamainos dalyvių būna jau anksčiau pas mus stovyklavę vaikai, kurie puikiai žino taisykles ir labai padeda užtikrinti tvarką bei saugumą stovykloje. Nakties metu vienoje palapinėje miega budintis mokytojas. 

PATOGUMAI : dušai, karštas vanduo, vidaus tualetai, elektra. Smarkaus lietaus atveju galima nakvoti name. 

MAITINIMAS:  suteikiamas pilnas maitinimas. Galima atsivežti savo skanėstų smaguriavimui laisvu laiku, ypač dalinimuisi su naujais draugais prie laužo. Dėmesio: jei jūsų vaikas turi specialių mitybos pageidavimų, ypač stiprių alergijų dažnai pasitaikantiems produktams, įdėkite vaikui to, ką jis gali valgyti, nes pateikti visiškai atskiro meniu dalyviui neturime galimybės, tiekiame tik vieną bendrą visiems meniu.  

ATVYKIMAS:  atvykimą iki stovyklos dalyviai organizuojasi savarankiškai.  Atvykti į stovyklą galima sekmadienio vakare, kad  nesigadintumėte  pirmadienio darbo dienos  (atvykti prašome ne anksčiau 20:00., kitu atveju teks palaukti, kol atsidarys vartai). Sekmadienį vaikai jau bus užimti - susipažinsime, pažaisime komandos formavimo žaidimų. Jei atvyksite pirmadienį, prašome atvykti iki 12:00. 

GYVŪNAI:  stovykloje tikrai bus šunų, greičiausiai du arba trys. Nepikti, socialūs, bet jei esate alergiški, atsižvelkite.  

TAISYKLĖS:  stovykloje apribotas naudojimasis telefonais ir kompiuteriais bei planšetėmis, šie prietaisai visada būna pas vadovus, o dalyviams naudotis išdalinami vakarais pusvalandžiui. Esant reikalui tėvai gali susisiekti tiesiogiai su vadovais. Stovykloje griežtai draudžiamas alkoholis, cigaretės ir bet kokios rūšies svaigiosios medžiagos. Mokytojai stovykloje taiko nulinio patyčių toleravimo programą. Pažeidę taisykles dalyviai tą pačią dieną sodinami į autobusą namo. 

KITI SVARBŪS REIKALAI: galiojanti sveikatos pažyma (Forma 027-1/a), tėvų sutikimas, bent minimalios anglų kalbos žinios, palapinė, čiužinukas, miegmaišis, pagalvė, sulankstoma kėdė, indai, šiltos kojinės ir higienos priemonės, priemonės nuo vabzdžių, maišas keisčiausių daiktų (perukų, dažų, keistų rūbų, aksesuarų, akinių...) keliems vakaro renginiams, fantazija ir nusiteikimas nesukti galvos dėl smulkmenų (pvz., uodo krimstelėjimo).

Stovykla patiks tiems, kas  

  • mėgsta naujas pažintis ir anglų kalbą 
  • stovykloje norėtų susipažinti su visais stovyklautojais, jaustis saugus, o ne pasimesti minioje ir bendrauti tik savų ratelyje - AKS stovyklose optimalus dalyvių skaičius = sklandus bendravimas, integracija, glaudus bendradarbiavimas su vadovais ir jokių patyčių 
  • neliūdi savaitę būdami toliau nuo namų 
  • mėgsta būti gamtoje, nebijo lietaus, laužo kvapo ir gyvūnų 
  • mėgsta iššūkius, užduotis, darbą grupėje 
  • drąsiai klausia, smalsauja, tyrinėja, domisi 
  • neturi priklausomybės nuo ekrano (kokios rūšies jis bebūtų) arba norėtų tokios atsikratyti bent trumpam
  • mano, kad stovykla - nuostabi patirtis, o ne savaitės trukmės tremtis 

Padrąsinimas vaikinams, mėgstantiems anglų kalbą, bet bijantiems, kad kalbinėje stovykloje  didžiausią dalį dalyvių sudaro merginos (mes tiek daug kartų raminome šiuo klausimu  skambinančius mums telefonu, kad galiausiai nutarėme apsidrausti ir paskelbti viešai) - ne, kalbos  stovykloje nebūna VIEN tik merginos; lyčių pasiskirstymas dauguma atvejų 60%  merginų ir 40% vaikinų, tad registruokitės drąsiai. 


2020 STOVYKLŲ  DATOS 

Pirma pamaina -  06.22-06.27 I Love You, Hater (VIETŲ NEBĖRA) - šioje pamainoje gilinsimės į patyčių prasmę, priežastis bei pasekmes. Bandysime suprasti, kaip galime padėti tam, iš kurio tyčiojasi, kaip pačiam išvengti patyčių ir - svarbiausia - kaip atskirti, kur baigiasi juokai ir prasideda patyčios. Mokysimės priimti kitus tokius, kokie jie yra, nekategorizuoti, neieškoti 'etiketės', bandyti įsisąmoninti, kad 'toks kaip visi' arba 'toks prie kokio aš pratęs' nebūtinai yra ir 'geriausias'. Kartu kursime mūsų visų Safe Place, kurioje gerai jaučiasi visi iki vieno - ir vakarėlių sielos, ir tyleniai, menininkai ir matematikai, mainstreamas ir counterculture, sėdintys spintoje ir jau išlindę iš jos.  VIETŲ NEBĖRA 

Antra pamaina -   06.29-07.04  Open Up Your Mind (VIETŲ NEBĖRA) - pamaina apie pasaulio spalvas ir galimybes, platų mąstymą ir sakymą taip nuotykiams! Bandysime išmokti į kiekvieną situaciją pažiūrėti iš kelių perspektyvų, neapsiriboti viena kategoriška nuomone, neturėti stereotipų ir išankstinių nusistatymų, visada pagalvoti, ar patikrinome faktus, prieš juos perpasakodami kitiems. Mėginsime išlįsti iš savo komforto zonos ir leisti sau improvizuoti. Įsitikinsime, kad kiekvieno iš mūsų galimybės - beribės, viskas priklauso tik nuo tinkamo požiūrio ir tavo paties pastangų! VIETŲ NEBĖRA   

Trečia pamaina - 07.06-07.11 Brain Power (VIETŲ NEBĖRA)  -  gilinsimės į žmogaus proto galimybes, būdus įsiminti informaciją bei gerinti atmintį! Nustatysime, kokį būdą įsiminti dalykus naudojate jūs ir kaip taikyti kitus įsiminimo būdus, kurie jums sekasi sunkiau. Analizuosime, kaip skirtingi žmonės gali mąstyti apie tuos pačius dalykus skirtingais būdais - ir tai yra priimtina ir visiškai normalu. Palyginsime, kaip dirba skirtingų gyvūnų smegenys, pasidomėsime, kaip smegenų veikla daro įtaką emocijoms. Aptarsime būdus atsipalaiduoti ir pailsinti galvą, kad neperdegtumėte įtemptais gyvenimo etapais.  VIETŲ NEBĖRA 

Ketvirta pamaina - 07.13-07.18 Talk to Me  (VIETŲ NEBĖRA) - ypatinga pamaina apie savitarpio ryšio kūrimą, bendravimą ir bendrystę. Mokysimės valdyti neigiamas emocijas ir kalbėtis net tada, kai pikta ant viso pasaulio. Stengsimės suprasti, kad ne visi kalba vienodai, tačiau visi vienodai nori būti išgirsti. Ieškosime tinkamiausio būdo prieiti prie kitokio, nei tu pats, paklausti teisingo klausimo, kokybiškai išklausyti ir palaikyti pokalbį. Bandysime ir prakalbinti, ir patys kalbėti, dalintis, pasitikėti pašnekovu. Atrasime, kad ne nuo pirmo sakinio prasideda draugystė ir kad kokybiškas laikas kartu gali suartinti net didžiausias priešingybes.  VIETŲ NEBĖRA 

Penkta pamaina - 07.20-07.25 Culture Exchange (VIETŲ NEBĖRA)    -  kalbėsime apie skirtingas šalis ir kultūras, pažindinsimės su mums neįprastomis tradicijomis, maisto kultūra svetur, mandagumo ir svetingumo principais, įvairia muzika bei menu, neįprastais mūsų ausims ir akims.  Pamainoje dalyvaujantys užsieniečiai mokytojai išsamiai pristatys savo šalis, papasakos įdomių smulkmenų, galėsite klausti visko, kas jums pasirodys įdomu. Turėkite ką papasakoti ir apie savo šalį, gali prisireikti! Gal mokate tradicinį šokį ar dainą, o gal autentišką kalbos dialektą? Gal norėsite pagaminti tradicinį patiekalą? Pasiruoškite!   VIETŲ NEBĖRA

Šešta pamaina - 07.27-08.01 Movie Time  (VIETŲ NEBĖRA)     -  ši pamaina mėgstantiems filmus ir norintiems pasidalinti tiek žiniomis, tiek įspūdžiais apie juos! Mėginsime ne tik aptarti jūsų mėgstamiausius, bet ir pasidomėti faktais apie aktorių gyvenimus, o kai kurias žymias filmų scenas - suvaidinti patys.  Kalbėsime apie tai, kaip kuriamas filmas, nuo pat idėjos, aktorių atrankų iki finalinio produkto ir reklamos. Kodėl vieni filmai populiarūs ir rodomi visame pasaulyje, o kiti pasiekiami vos saujelei žmonių? Kuo skiriasi Holivudas ir Bolivudas? Kokia kalba sukurtų filmų daugiausia pasaulyje? Kaip dubliuojami filmai? Kas per kalbos yra Sindarin ir Klingon?   VIETŲ NEBĖRA

Septinta pamaina - 08.03-08.08 Pics or it Didn't Happen (VIETŲ NEBĖRA)    -  Facebook'as, Instagramas, gražus gyvenimas nuotraukose. Kuo daugiau like'ų, tuo gyvenimas gražesnis. O kas po visu tuo? Kaip gyvena populiariausi influenceriai, kai niekas nemato? Kaip ir kodėl jie tapo žinomi? Kiek nuotraukų prireikia vienam geram kadrui? Ar tikrai įdomu tik tai, kas gražu ir nudailinta? Kokia fotografavimo kultūros galima žala ir kokia akivaizdi nauda? Kaip fotografija pasikeitė per paskutinius dvidešimt metų ir kaip galimai keisis ateityje? Diskutuosim ir fotografuosim!   VIETŲ NEBĖRA 

Aštunta pamaina - 08.10-08.15  Crazy Science  (VIETŲ NEBĖRA)    -  Mokytis kur kas smagiau, kai niekas nerašo pažymių! Kokie mokslai dabar ant bangos? Įdomūs faktai iš įvairių mokslo sričių, kurių nėra kada mokytis mokykloje. Populiarusis mokslas, pasaulį pakeitę (ir tebekeičiantys!) atradimai, kompiuteriai, dirbtinis intelektas, 'visko' teorija, robotika, kosmoso užkariavimas, juodosios skylės, medicinos atradimai (DNR perrašymas kaip ligų prevencija, 3D spausdinti implantai ir panašiai!), kas mes, kur mes ir kas bus po šimto metų. Religija ar mokslas, ar yra vienas atsakymas? Kaip mokslininkai (ne šiaip rašytojai) spėjo ateitį prieš šimtmetį ir kas iš to išėjo. Tiek daug dalykų, kaip reiks tilpti į šešias dienas?!   VIETŲ NEBĖRA

Devinta pamaina - 08.17-08.22 Truth or Myth?   (LIKO 4 VIETOS)      - Pamaina apie sąmokslo teorijas, nepatikrintus faktus ir būdus mulkinti visuomenę bei save. Mokysimės atidumo, atskirti klaidingą informaciją nuo faktų, tikrinti šaltinių patikimumą ir neskleisti gandų neįsitikinus, kad jie pagrįsti. Aptarsime Deepfake fenomeną, fake news ir naujų technologijų įtaką informacijos sklaidai. Gilinsimės, kokia auditorija lengviausiai paveikiama ir kodėl sąmokslo teorijos taip lengvai sklinda. Praktiškai patikrinsime, kaip veikia 'sugedęs telefonas'.  Registruotis 


Stovyklos kaina priklauso nuo stovyklos rezervacijos datos:

! Maitinimas ir depozitas į nurodytas kainas jau įskaičiuoti !     

užsiregistravus 06.01 ir vėliau - 160 EUR


KAIP REGISTRUOTIS:

Registruotis galite čia

Po registracijos atlikite 20 EUR depozitinį mokėjimą už stovyklą (jis negrąžinamas); pagal depozito gavimo datą bus priskirta stovyklos kaina, kaip nurodyta kainų sąraše aukščiau. 

Gavę depozitinį 20 EUR mokėjimą, rezervuojame jums vietą pamainoje ir rezervaciją patvirtiname el. laišku.  Paskutinę savaitę prieš stovyklą atsiunčiame Stovyklos sutartį, Tėvų sutikimo pavyzdį, Taisyklių sąrašą, (pasirašytus dokumentus atsivešite į Stovyklą arba galėsite atsiųsti skanuotus el. paštu), Daiktų sąrašą ir Nuorodas, kaip atvykti;

Likusią sumą už stovyklą sumokėsite pavedimu prieš pat stovyklą arba grynais jau atvykę į stovyklą. 

Praėjusių stovyklų foto čia: Peržiūrėti stovyklų nuotraukas

Visiems stovyklų dalyviams po stovyklos dovanojama 20% nuolaida   anglų kalbos kursams Vilniuje ir Kaune naujiems mokslo metams (vienam mėnesiui už kiekvieną lankytą pamainą).

Į visus kilusius klausimus mielai atsakysime el. paštu, telefonu arba, jei užsuksite pas mus -  gyvai. Iki susitikimo vasarą!


Žemiau pateikiamas šabloninis tvarkaraštis. Jo struktūra kasmet ir kiekvienoje pamainoje panaši, bet visiškai keičiasi temos, tarppamokinės ir popamokinės veiklos.


PIRMADIENIS

09:00-09:30 Kėlimasis, dušas, pasiruošimas dienai

09:30-10:00 Ryto mankšta

10:00-10:30 Pusryčiai

10:30-12:00 Ėjimas iki ežero, maudynės, ryto ratas prie ežero, grįžimas į stovyklavietę

12:00 Baigiama dalyvių registracija. Pristatoma stovyklos programa, vadovai ir taisyklės. Išrenkamas paštininkas

12:15-13:30 Lygio nustatymo testas (raštu bei žodžiu)

13:30-14:00 Trumpa pertrauka, testų rezultatų paskelbimas, suskirstymas į grupes (SPALVOS)

14:00-15:00 Pietūs

15:00-16:30 Kalbinė veikla grupėse

16:30-19:00 Pasiruošimas grupėmis pristatyti savo anglų kalbos komandą vakaro renginyje

19:00-19:30 Vakarienė

19:30-20:00 Tvarkymasis (patalpų ir aplinkos)

20:00-20:30 Telefonų laikas

20:30- 22:00 Susipažinimo renginys (grupės pristato savo pasirodymus, renkamas geriausias, žaidžiami anglų kalbos žaidimai prie arbatos, norintys kviečiami žaisti futbolo ar badmintono renginiui pasibaigus)

22:00 Vakaro ratas

23:00 Naktinė arbata ir sriuba aplink laužą

24:00 Tyla

ANTRADIENIS

09:00-09:30 Kėlimasis, dušas, pasiruošimas dienai

09:30-10:00 Ryto mankšta

10:00-10:30 Pusryčiai

10:30-12:30 Ėjimas iki ežero, maudynės, ryto ratas prie ežero, grįžimas į stovyklavietę

12:30-14:00 Kalbos užsiėmimas grupėse

14:00-15:00 Pietūs

15:00-16:30 Stalo žaidimai/ skaitymo laikas

16:30-18:30 Kalbos užsiėmimas grupėse

18:30-19:00 Trumpa sporto pertrauka lauke

19:00-19:30 Vakarienė

19:30-20:00 Tvarkymasis (patalpų ir aplinkos)

20:00-20:30 Telefonų laikas

20:30-21:15 Vakaro ratas. Pristatomas stovyklos paštas

21:15-23:00 Vakaro programa (organizuoja vyr. mokytojas)

23:00 Naktinė arbata ir sriuba aplink laužą, vienas kitas Kontakto roundas arba Važiuojam į šiaurę

24:00 Tyla

TREČIADIENIS

09:00-09:30 Kėlimasis, dušas, pasiruošimas dienai

09:30-10:00 Ryto mankšta

10:00-10:30 Pusryčiai

10:30-12:30 Ėjimas iki ežero, maudynės, ryto ratas prie ežero, grįžimas į stovyklavietę

12:30-14:00 Kalbos užsiėmimas grupėse

14:00-15:00 Pietūs

15:00-16:30 Forum theater. Pats sėkmingiausias ir dalyviams labiausiai patinkantis vaidybinis užsiėmimas ever

16:30-18:30 Kalbos užsiėmimas grupėse

18:30-19:00 Trumpa sporto pertrauka lauke

19:00-19:30 Vakarienė

19:30-20:00 Tvarkymasis (patalpų ir aplinkos)

20:00-20:30 Telefonų laikas

20:30-21:30 Vakaro ratas. Pristatomas stovyklos paštas

21:30-22:00 Laisvas laikas, pasiruošimas žygiui

22:00-00:00 Naktinis žygis! Keliausim palei ežerą į mišką vaikyti nakties dvasių ir ieškoti gerosios fėjos su sausainiais ir arbata :) Nepamirškit žibintuvėlių ir gerų batų, taip pat nepaleiskit draugo rankos iš saujos - ragana pagaus ;)

KETVIRTADIENIS

09:00-09:30 Kėlimasis, dušas, pasiruošimas dienai

09:30-10:00 Ryto mankšta

10:00-10:30 Pusryčiai

10:30-12:30 Ėjimas iki ežero, maudynės, ryto ratas prie ežero, grįžimas į stovyklavietę

12:30-14:00 Kalbos užsiėmimas grupėse

14:00-15:00 Pietūs

15:00-16:30 Stalo žaidimai/ skaitymo laikas

16:30-18:30 Kalbos užsiėmimas grupėse

18:30-19:00 Trumpa sporto pertrauka lauke

19:00-19:30 Vakarienė

19:30-20:00 Tvarkymasis (patalpų ir aplinkos)

20:00-20:30 Telefonų laikas

20:30-21:15 Vakaro ratas. Pristatomas stovyklos paštas

21:15-23:00 Vakaro programa (organizuoja vyr. mokytojas)-Talentų vakaras! Rodysim, kas ką sugebam - šokti, traukti dainas, deklamuoti, skaldyti pokštus, valdyti kamuolį, pojus ar kortas, daryti špagatą ir ko tik ne... :) Svarbiausia - didelės šypsenos ir raudonos nuo plojimų rankos

23:00 Naktinė arbata ir sriuba, pižamų vakaras - visi apsirėdo pižamomis, atsineša savo pagalves ir užklotus, norintys žiūri filmus, kiti dalyvauja gyvenimiškų istorijų pasakojime prie arbatos ir žvakių. Kiekvienas turi istoriją, kuria norėtų pasidalinti... Prieš miegą vadovai skaitys pasaką!

PENKTADIENIS

09:00-09:30 Kėlimasis, dušas, pasiruošimas dienai

09:30-10:00 Ryto mankšta

10:00-10:30 Pusryčiai

10:30-12:30 Ėjimas iki ežero, maudynės, ryto ratas prie ežero, grįžimas į stovyklavietę

12:30-14:00 Kalbos užsiėmimas grupėse

14:00-15:00 Pietūs

15:00-16:30 Stalo žaidimai/ skaitymo laikas

16:30-18:30 Kalbos užsiėmimas grupėse

18:30-19:00 Trumpa sporto pertrauka lauke

19:00-19:30 Vakarienė

19:30-20:00 Tvarkymasis (patalpų ir aplinkos)

20:00-20:30 Telefonų laikas

20:30-21:15 Vakaro ratas. Pristatomas stovyklos paštas

21:15-23:00 Vakaro programa (organizuoja vyr. mokytojas)- Movie night! 

23:00 Naktinė arbata ir sriuba aplink laužą, vakarojimas prie laužo su žaidimais. Šiąnakt, jei būsite geri, galima nemiegoti, vis tik paskutinė naktis stovykloje!

24:00 Tyla

ŠEŠTADIENIS

09:00-09:30 Kėlimasis, dušas, pasiruošimas dienai

09:30-10:00 Ryto mankšta

10:00-10:30 Pusryčiai

10:30-12:00 Ėjimas iki ežero, maudynės, uždarymo ratas prie ežero, grįžimas į stovyklavietę

12:00-13:00 Tvarkymasis, aplinkos tvarkymas, ašarojimas draugams į petį, email'ų ir instagramų dalinimasis, vykimas namo


SAVO ATSILIEPIMĄ APIE STOVYKLĄ GALITE PALIKTI ČIA. 


Peržiūrėkite stovyklos valgiaraštį čia:

AKS Valgiarastis.pdf

Maitinimo organizavimo tvarkos aprašas čia:

Maitinimo organizavimo tvarkos aprašas AKS stovyklose.pdf

Maisto tvarkymo subjekto registracijos pažymėjimas: 

Maisto subjekto registracijos pažymėjimas.pdf