1. Pradinis
  2. Anglų kalbos kursai moksleiviams
  3. Ruošimas valstybiniam anglų kalbos egzaminui

Ruošimas valstybiniam anglų kalbos egzaminui

Kursai skirti 10-12 klasių moksleiviams, kurie ruošiasi laikyti anglų kalbos valstybinį egzaminą Lietuvoje ir siekia sustiprinti bei susisteminti savo anglų kalbos žinias arba patiria kalbos mokymosi sunkumų ir nori atsikratyti žinių spragų. Prieš registruodamiesi į pamokas atlikite anglų kalbos lygio nustatymo testą.
100 EUR/ 10pam. po 90min. ARBA 130 EUR/10pam. po 120min. ARBA 100 EUR/5pam. po 180min.
Ruošimas valstybiniam anglų kalbos egzaminui
100 EUR/ 10pam. po 90min. ARBA 130 EUR/10pam. po 120min. ARBA 100 EUR/5pam. po 180min.
Iki 10 moksleivių
Sąlygos (atsisiųsti)

REGISTRUOTIS Į VALSTYBINIO ANGLŲ KALBOS EGZAMINO PAMOKAS DABAR

TRUMPAI APIE RUOŠIMOSI EGZAMINUI KURSUS

Pamokų metu didelis dėmesys skiriamas nuosekliam mokymuisi, kartojimui, asmeninių spragų identifikavimui, sisteminimui, naujos medžiagos siejimui su jau turima, kad moksleiviai patys susikurtų mokymosi sistemą ir informacija jų galvose nebūtų padrika.

Moksleiviai skatinami kalbos mokymąsi suprasti kaip tikslingą, naudos atnešiantį procesą, o ne išskirtinai tik priemonę pasigerinti pažymius mokykloje. Labai didelis dėmesys skiriamas šnekamajai kalbai, kurios įgūdžių dėl didelių grupių mokyklose ir nepritaikytų programų vaikai beveik neturi, nors amžius gerinti būtent kalbėjimo įgūdžiams - idealus.

Šie kursai yra papildoma mokymo priemonė, mokantis anglų kalbos kaip pirmos užsienio kalbos mokykloje.

PASITIKRINTI SAVO ANGLŲ KALBOS LYGĮ DABAR! 

RUOŠIMOSI EGZAMINUI KURSŲ TIKSLAS

Užtikrintai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam egzaminui: suformuoti tvirtą ir aktyvią dažnai pasitaikančių žodžių bei frazių bazę; tobulinti rašymo ir klausymo įgūdžius, skaityti užsienio kalba be žodyno; gludinti tartį ir mokytis susikaupus klausytis, kai kalbėtojas neverčia savo kalbos į mokinio gimtąją.

Vienas svarbiausių kurso tikslų - parodyti moksleiviui tinkamiausius būdus 'prisijaukinti' anglų kalbą, taip padedant susitvarkyti su mokykloje galbūt įgytais kompleksais dėl kalbos nemokėjimo, lėtesnio darbo klasėje ar problemiškų santykių su mokytoju.

KURSŲ IŠSKIRTINUMAS

  • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA.
  • Mokytojai. AKS mokytojai - svarbiausias Studijos turtas. Jas atsirenkame labai kruopščiai. Mūsų mokytojai supranta, kad pamokoje svarbiausia - labai aiškiai išaiškinti viską, kas gali būti neaišku, o visa kita - tik papildomos priemonės. Mes darome viską, kad sukurtume kuo glaudesnį ryšį tarp AKS mokinių ir mokytojų, tarp mokytojų ir tėvų. Mes už gražius santykius ir ilgalaikę draugystę.
  • Medžiaga. AKS pagrindinių vadovėlių bazę naujiname kasmet.
  • Aplinka. Studijoje yra visko, ko moksleiviui gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką.
  • Savęs vertinimas. Dažnai moksleivių tėveliai džiaugiasi, kad anksčiau anglų kalbos nemėgęs jų paauglys (problemos mokykloje su mokytoju ar įsisenėjęs įsitikinimas 'aš nesugebu'), pradėjęs lankyti pamokas AKS, ima visai kitaip prisileisti kalbą, ja nuoširdžiai susidomi, labiau pasitiki savo jėgomis. Mūsų mokytojai dirba ne tik su knyga, jos dirba su kiekvienu paaugliu ir bendradarbiauja su tėvais. Itin problemiško santykio su kalba atveju siūlysime pradėti nuo individualių pamokų (kad mokinys imtų pasitikėti pedagogu, suprastų, ko iš jo tikimasi, priprastų prie pamokų tempo bei turinio), o tada pamažu pereiti prie grupinių (kad nepriprastų prie vieno mokytojo, per daug neįsipatogintų ir mokėtų dirbti ne vien asmeniškai skatinamas, bet ir grupėje, kur reikia dalintis pedagogo dėmesį). 
  • Svarbios smulkmenos. Studijoje galima nemokamai pasidaryti arbatos, kavos ir rasti nemokamų užkandžių - vaisių ar sausainių, o gal ko rimtesnio - kaip kada.
  • Papildoma veikla. Moksleivių dėmesiui mūsų biblioteka, iš kurios galima skolintis žurnalus (nuo tų apie mašinas iki gossip magazines) ir knygas.
  • Netikėtas atradimas.  Po Studiją, ypač Naujamiestyje, dažnai laksto draugiški šunys. Moksleiviai kartais jais džiaugiasi labiau nei pagerėjusiais pažymiais mokykloje, tačiau jei esate alergiški, atsižvelkite.

RUOŠIMOSI EGZAMINUI KURSŲ NAUDA

Moksleiviai įgyja pasitikėjimo savo jėgomis, susistemina žinias, atranda sau palankiausią mokymosi būdą, tinkamai pasiruošia valstybiniam anglų kalbos egzaminui.

Ankstyvas mokymosi spragų identifikavimas užtikrina efektyvesnį mokymąsi ateityje.

Kursų metu moksleiviai turi asmeninį mokytojo kontaktą ir gali susisiekti su juo visais su anglų kalba susijusiais klausimais ne pamokų metu.

KURSŲ REZULTATAS

Baigus minimalios rekomenduojamos trukmės kursą, jei mokinys vykdo mokytojo nurodymus, atlieka namų darbus ir sistemingai lanko pamokas, tikėtinas pažymių vidurkio mokykloje pakilimas vienu-dviem balais, numatomo egzamino rezultato pakilimas bent 10 % .

KURSŲ ALTERNATYVA

Jei nepageidaujate mokytis su grupe, visada galime pasiūlyti individualias pamokas jums tinkamu metu.

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS MOKSLEIVIAMS AKS MOKYKLOSE ČIA

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS MOKSLEIVIAMS NUOTOLINIU BŪDU ČIA

KURSŲ KAINA

100 EUR už 10 pamokų po 90min, 100 EUR už 5 pamokas po 180min. arba 130 EUR už 10 pamokų po 120min. (priklauso nuo to, kokios trukmės pamokas pasirinksite). 

PAPILDOMOS SĄLYGOS

Būtina išankstinė registracija internetu (REGISTRUOTIS INTERNETU DABAR) arba jums tinkamo AKS filialo el. paštu/ Studijos telefonais.

Bandomosios pamokos moksleivių grupėse nerengiamos.

Praleistos pamokos nėra kompensuojamos, nebent atidedamos dėl sveikatos sutrikimų, gavus atitinkamos institucijos išrašą dėl ligos.

Kursai vyksta visus mokslo metus. Vasarą kursai vyksta kitu tvarkaraščiu.

Jei turite klausimų, drąsiai rašykite ar skambinkite bet kurios AKS mokyklos kontaktais:

AKS MOKYKLOS:

ATEITIES g. 2A, Vilnius, Jeruzalė 8 675 33216 ateities@anglustudija.lt

LIETUVIŲ g. 1, Kaunas, Žaliakalnis 8 607 59971 kaunas@anglustudija.lt

T. ŠEVČENKOS g. 31, Vilnius, Naujamiestis 8 609 60697 naujamiestis@anglustudija.lt