1. Pradinis
  2. Anglų kalbos kursai moksleiviams
  3. Art in English - meninė raiška anglų k. 2-5 kl. grupėje

Art in English - meninė raiška anglų k. 2-5 kl. grupėje

Moksleivių užimtumo grupė 'Art in English' - viena smagiausių ir mėgstamiausių moksleivių grupių AKS, kurioje noriai dalyvauja ir berniukai, ir mergaitės! Pamokose integruota dailė moko aktyvaus klausymo ir padeda atsipalaidavus pasyviai įsiminti naują informaciją. Šios pamokos dažnai derinamos su Music and Acting moduliu.
100 EUR*/10 pam.
Art in English - meninė raiška anglų k. 2-5 kl. grupėje
100 EUR*/10 pam.
Iki 10 moksleivių
Sąlygos (atsisiųsti)

REGISTRUOTIS Į PAMOKAS DABAR

GRUPĖS SUDĖTIS

2-3kl. bei 4-5kl. moksleiviai (skirtingose grupėse), mėgstantys atrasti kažką naujo, reikšti save per spalvas, kūrybą, randantys džiaugsmą sukurdami kažką savo rankomis. Grupėje sėkmingai dalyvauja ir moksleiviai, kuriems trūksta socialinės drąsos, sugebėjimų elgtis grupėje – Art in English pamokose drovesni vaikai per laiką randa būdų atsiskleisti, susikūrę saugumo zoną ima elgtis drąsiau, kelia savivertę.

Vaikų skiltyje rasite informacijos apie Art in English ikimokyklinio amžiaus vaikams.

GRUPĖS TIKSLAS

Pamokų tikslas - formuoti anglų kalbos ir vaizduojamojo meno įgūdžius, integruoti papildomus mokomuosius dalykus į kalbos pamoką. Meninė raiška padės geriau suvokti tekstą, raides, raiškos ant popieriaus tikslą. Užsiėmimų metu vaikai mokysis įvairių meninės išraiškos būdų - piešimo, liejimo akvarele, lipdymo, aplikavimo, karpymo, spalvų ir faktūrų derinimo, loginio rūšiavimo ir kt., taip pat pamokose integruojami ekologijos, istorijos, geografijos, pasaulio pažinimo ir kiti mokomieji dalykai.

Smagios, netikėtos ir spalvingos užduotys padės praplėsti mažųjų akiratį, ugdys jų vaizduotę ir kūrybiškumą, suteiks malonių įspūdžių. Pamokėlių metu skatinamas moksleivių kūrybiškumas, pasitikėjimas savimi, lavinami socialiniai gebėjimai. Kadangi visos instrukcijos pamokos metu duodamos angliškai, vaikai efektyviai tobulina klausymo įgūdžius, išmoksta sietinepažįstamus žodžius su kontekstu, kalbančiojo išraiška.

Kiekvienos pamokos metu dalyviai savo rankomis sukuria po vieną darbelį, kuriame jungiami daugiau nei trys raiškos būdai.

GRUPĖS IŠSKIRTINUMAS

Neformalioje atmosferoje, atsipalaidavę moksleiviai net nejaučia, kaip mokosi - reikšdami save per spalvas ir kūrybą, drauge jie išmoksta daug angliškų žodžių, reaguoja į instrukcijas, atkartoja įsimintas frazes patys, bendraudami su mokytoju TIK anglų kalba (mokytojas kalba angliškai visą laiką).

GRUPĖS KAINA

Pamokų kaina 100 EUR*/10pam. Bandomosios pamokos vaikų grupėse nerengiamos.

*Savaitgaliais lankant daugiau nei vieną valandą, antros ir trečios valandos kaina mažesnė. Pirma užsiėmimų valanda kainuoja 10 €, antra - 6 €, trečia - 3 €. Atitinkamai 10 šeštadienių modulis kainuoja 100 €, 160 € arba 190 €.

Mokėjimai visada atliekami už dešimt pamokų į priekį:

  • 100 EUR - lankant tik Art in English pamokas,
  • 160 EUR - lankant anglų kalbą arba Music&Acting+Art in English
  • 190 EUR - lankant anglų kalbą+Art in English+Music and Acting.

Anglų kalba+Art in English+Music&Acting yra integruotas tarpusavyje susijusių pamokų kursas, kurį galite lankyti pilną arba dalimis.

Šie trys užsiėmimai vienas po kito vyksta šeštadieniais ir nuo šiol jau ir SEKMADIENIAIS (11:00 - anglų kalba, 12:00 - Art in English, 13:00 - Music&Acting).

Primename, kad vietų skaičius moksleivių grupėse labai ribotas ir iškart nepasirinkę pilno kurso vėliau galite neturėti galimybės to padaryti dėl vietų stokos.

KITOS SĄLYGOS

Būtina išankstinė registracija. 
Registruojantis el. paštu nurodykite moksleivio vardą ir pavardę, amžių, vieno iš tėvų vardą ir kontaktinį tel. nr.

MOKĖJIMAI ATLIEKAMI UŽ 10 PAMOKŲ Į PRIEKĮ, PO 100 EUR (lankant tik Art in English pamokas), 160 EUR(lankant Art in English+anglų arba Music and Acting) arba 190 EUR (lankant anglų+Art in English+Music and Acting), ne vėliau nei likus trims darbo dienoms iki pamokų pradžios.

Bandomosios pamokos moksleivių grupėse nerengiamos.

Praleistos pamokos nėra kompensuojamos, nebent atidedamos dėl sveikatos sutrikimų, gavus atitinkamos institucijos išrašą dėl ligos.

Šeštadieniais 11:00 - 14:00 gretimoje klasėje vyksta Šnekamosios anglų kalbos pamoka, tėveliai, kviečiame prisijungti!