1. Pradinis
  2. Anglų kalbos kursai moksleiviams
  3. Bendriniai anglų kalbos kursai visų klasių moksleiviams grupėje

Bendriniai anglų kalbos kursai visų klasių moksleiviams grupėje

Papildomo mokymo anglų kalbos kursai skirti visų klasių moksleiviams. Šie kursai yra papildoma mokymo priemonė, mokantis anglų kalbos kaip pirmos užsienio kalbos mokykloje. Visos pamokos vyksta anglų kalba, didelis dėmesys šnekamajai kalbai. Pamokos padės susisteminti turimas žinias, užpildys mokymosi spragas ir aktyviai prisidės prie šnekamųjų įgūdžių lavinimo. Kviečiame prisijungti!
100 EUR/ 10 pam.
Bendriniai anglų kalbos kursai visų klasių moksleiviams grupėje
100 EUR/ 10 pam.
4-10
Sąlygos (atsisiųsti)

Papildomas anglų kalbos mokymas visų klasių moksleiviams grupėse Vilniuje, Kaune ir nuotoliniu būdu!

REGISTRUOTIS Į PAMOKAS DABAR

TRUMPAI APIE KURSUS

Kursų metu didelis dėmesys skiriamas nuosekliam mokymuisi, kartojimui, asmeninių spragų identifikavimui, sisteminimui, naujos medžiagos siejimui su jau turima, kad moksleiviai pamažu susikurtų mokymosi sistemą ir informacija jų galvose nebūtų padrika.

Moksleiviai skatinami kalbos mokymąsi suprasti kaip tikslingą, naudos atnešiantį procesą, o ne priemonę pasigerinti pažymius mokykloje. Labai didelis dėmesys skiriamas šnekamajai kalbai, kurios įgūdžiai dėl didelių grupių mokyklose ir nepritaikytų programų dažnai nepakankami. 

KURSŲ TIKSLAS

Suformuoti tvirtą ir aktyvią dažnai pasitaikančių žodžių bei frazių bazę; tobulinti rašymo ir klausymo įgūdžius, skatinti skaityti užsienio kalba be žodyno; gludinti tartį ir mokytis susikaupus klausytis, kai kalbėtojas neverčia savo kalbos į mokinio gimtąją.

Vienas svarbiausių kurso tikslų - parodyti moksleiviui tinkamiausius būdus 'prisijaukinti' anglų kalbą, taip padedant susitvarkyti su mokykloje galbūt įgytais kompleksais dėl kalbos nemokėjimo, lėtesnio darbo klasėje ar problemiškų santykių su mokytoju.

KURSŲ IŠSKIRTINUMAS

  • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA.
  • Mokytojai. AKS mokytojai - svarbiausias Studijos turtas. Juos atsirenkame labai kruopščiai. Mūsų mokytojai supranta, kad pamokoje svarbiausia - labai aiškiai išaiškinti viską, kas gali būti neaišku, o visa kita - tik papildomos priemonės. Mes darome viską, kad sukurtume kuo glaudesnį ryšį tarp AKS mokinių ir mokytojų, tarp mokytojų ir tėvų. Mes už gražius santykius ir ilgalaikę draugystę.
  • Medžiaga. AKS pagrindinių vadovėlių bazę iš pagrindų naujiname kasmet.
  • Aplinka. Studijoje yra visko, ko moksleiviui gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką.
  • Savęs vertinimas. Dažnai moksleivių tėvai džiaugiasi, kad anksčiau anglų kalbos nemėgęs jų vaikas (problemos mokykloje su mokytoja ar įsisenėjęs įsitikinimas 'aš nesugebu'), pradėjęs lankyti pamokas AKS, ima visai kitaip 'įsileisti' kalbą, ja nuoširdžiai susidomi, labiau pasitiki savo jėgomis. Mūsų mokytojai dirba ne tik su knyga - jie dirba su kiekvienu moksleiviu ir bendradarbiauja su tėvais.
  • Papildoma veikla. Moksleivių dėmesiui mūsų biblioteka, iš kurios galima skolintis žurnalus (nuo tų apie mašinas iki gossip magazines) ir knygas.

KURSŲ NAUDA

Moksleiviai įgyja pasitikėjimo savo jėgomis, susistemina žinias, atranda sau palankiausią mokymosi būdą.

Ankstyvas mokymosi spragų identifikavimas užtikrina efektyvesnį mokymąsi ateityje.

Kursų metu moksleiviai turi asmeninį mokytojo kontaktą ir gali susisiekti su juo visais su anglų kalba susijusiais klausimais ne pamokų metu.

KURSŲ REZULTATAS

Baigus minimalios rekomenduotinos trukmės (pusės metų) kursą, jei mokinys vykdo mokytojo nurodymus, atlieka namų darbus ir sistemingai lanko pamokas, tikėtinas pažymių vidurkio mokykloje pakilimas vienu-dviem balais.

Moksleivis pradeda savarankiškai reikšti mintis rišliais angliškais sakiniais, įgyja pasitikėjimo savimi kalbos aplinkoje, išmoksta daug naujų žodžių ir išsigrynina patogiausią sau mokymosi būdą.

KURSŲ ALTERNATYVA

Jei nepageidaujate mokytis su grupe, visada galime pasiūlyti individualias pamokas jums tinkamu metu.

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS MOKSLEIVIAMS AKS MOKYKLOSE ČIA

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS MOKSLEIVIAMS NUOTOLINIU BŪDU ČIA

Kiekvieną vasarą įgytas anglų kalbos žinias kviečiame pritaikyti praktikoje stovyklaujant su mumis #yoursummerinenglish stovyklose Anykščių rajone!

SĄLYGOS

Būtina išankstinė registracija internetu (REGISTRUOTIS INTERNETU DABAR) arba jums tinkamo AKS filialo el. paštu/ Studijos telefonais.

Bandomosios pamokos moksleivių grupėse nerengiamos.

Praleistos pamokos nėra kompensuojamos, nebent atidedamos dėl sveikatos sutrikimų, gavus atitinkamos institucijos išrašą dėl ligos.

Kursai vyksta visus mokslo metus. 

Jei turite klausimų, drąsiai rašykite ar skambinkite bet kurios AKS mokyklos kontaktais.