1. Pradinis
  2. Stovyklos
  3. Vasaros anglų kalbos stovyklos 2022 #yoursummerinEnglish

Vasaros anglų kalbos stovyklos 2022 #yoursummerinEnglish

Vasaros anglų kalbos stovyklos 2022 #yoursummerinEnglish
Turinys


REGISTRACIJA 2022 metų VASARAI baigėsi - susitiksime kitais metais! Kol kas galite pasižiūrėti, kaip mums sekėsi 2022 vasarą:


Apie stovyklą

Stovyklos skirtos 11-17 metų jaunuoliams, daugiausia jų atvyksta iš Lietuvos ir Latvijos. Veiksmas vyksta AKS Anykščių stovyklavietėse, dalyviai gyvena savo atsivežtose palapinėse. Kiekvienoje pamainoje dalyvauja mokytojai iš užsienio. Išankstinėms registracijoms taikoma mažiausia kaina.

Pasirinkite preliminarias pamainas jau dabar, o jas keisti galėsite likus ne mažiau kaip 7 d. iki numatytos stovyklos pradžios datos, jei tik jūsų norimoje pamainoje bus vietų.  

Jei vykstate pas mus pirmą kartą, peržiūrėkite nuotraukas ir stories iš praėjusių stovyklų anglukalbosstudija Instagram paskyroje (#yoursummerinenglish), taip pat perskaitykite šį informacinį lankstinuką bei mūsų ilgametės stovyklautojos ir ištikimos fanės Ievos P. atsiliepimą apie #yoursummerinEnglish stovyklas

Spauskite čia, norėdami registruotis į stovyklą: užsiregistravus po rugpjūčio 1 d. - 200 EUR

Mūsų stovyklautojai pasakoja, kodėl jie vis grįžta į #yoursummerinEnglish stovyklas:


Lokacijos

AKS Mūšėjus (googlemaps AKS Stovyklavietė 1) iki 55 vaikų

AKS Burbiškis (googlemaps AKS Stovyklavietė 2) iki 60 vaikų

AKS Liveikiai (googlemaps AKS Stovyklavietė 3) iki 55 vaikų. Anykščių/Utenos rajonų sandūra, apie 110 km nuo Vilniaus, 120 km nuo Kauno, 75 km nuo Panevėžio, 20 km nuo Utenos ir 18 km nuo Anykščių. Visos stovyklavietės yra vienkiemiai, 10-20 min automobiliu viena nuo kitos, ežeringoje vietovėje, iki artimiausio apie 15-30 minučių pėstute, priklausomai nuo stovyklavietės. Parduotuvė pėsčiomis nepasiekiama, atsivežkite viską, ko jums prireiks. Visose stovyklavietėse yra erdvės gyventi viduje, užklupus prastam orui. Veiklos vyksta lauke arba viduje, priklausomai nuo oro. 

Stovyklos pobūdis

#yoursummerinenglish stovyklos nėra didelio fizinio aktyvumo ar sportinės stovyklos; pagrindinis stovyklos elementas - bendravimas, atsitraukus nuo telefono ir interneto, komandos ir grupės stiprinimas, saugios erdvės saviraiškai kūrimas, skirtingų vertybių ir požiūrio priėmimas (preferred names, pronouns, LGBTQ+ friendly), glaudus, šiltas ryšys su stovyklos vadovais. Stovykla taip pat griežtai laikosi vidaus TAISYKLIŲ, su kuriomis prašome susipažinti prieš atvykstant.

KALBA: pagrindinė kalba - anglų kalba; kai kurie vadovai taip pat reikalui esant susikalba lietuviškai, rusiškai, vokiškai ir prancūziškai. ATKREIPKITE DĖMESĮ, KAD PAAUGLIŲ, VISIŠKAI NEMOKANČIŲ ANGLŲ KALBOS, Į STOVYKLĄ PRIIMTI NEGALIME. Jiems bus didžiulis stresas nič nieko nesuprasti ir per savaitę tai nepasikeis. Visai kas kita, jei paauglys turi bent minimalų žodžių bagažą ir supranta bent dešimtadalį lėtai sakomo teksto - tuomet stovyklos vadovai ras būdą susikalbėti ir per vieną savaitę anglų kalbos progresas bus didžiulis. Spauskite čia, jei norite pasitikrinti anglų kalbos lygį nemokamai. 

KALBINĖ VEIKLA: veikla anglų kalba vyksta visą laiką (pamokos, žaidimai, projektai, vakaro renginiai), nes dauguma stovyklos vadovų nekalba lietuviškai. Dalyviams tarp savęs nedraudžiama kalbėtis lietuviškai, bet stovykloje dalyvauja paaugliai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, tad anglų kalba dažnai bus pagrindinė komunikacijos kalba ir tarp dalyvių. 

UŽIMTUMAS: stovyklos veikla pagrįsta nuolatiniu bendravimu, tikslas - stovykloje jaustis komanda, užimtumas labai didelis. PERŽIŪRĖKITE pavyzdinį tvarkaraštį ČIA. 

APGYVENDINIMAS:  dalyviai gyvena savo atsivežtose palapinėse. Palapinių miestelis įsikūręs visiškai šalia mokytojų erdvės, tad dalyviai nepaliekami be priežiūros. Didelė dalis kiekvienos pamainos dalyvių būna jau anksčiau pas mus stovyklavę vaikai, kurie puikiai žino taisykles ir labai padeda užtikrinti tvarką bei saugumą stovykloje. Nakties metu budinčioje palapinėje miega budintis mokytojas

SAUGUMAS: mūsų stovyklose darbuotojų ir stovyklautojų santykis 1:6 (įprastinis reikalavimas stovykloje 1:12 vaikų), tad užtikriname, kad kiekvienas stovyklautojas bus matomas ir girdimas. Labai griežtai žiūrime į stovyklos taisyklių laikymąsi. Didžiąją dalį kiekvienos pamainos dažniausiai sudaro grįžtantys vaikai, kurie supranta, kaip veikia mūsų stovyklos ir mielai padeda užtikrinti tvarką. Nakties metu vienas stovyklos vadovas visada miega palapinėje lauke, kad būtų užtikrinta tyla ir skubi pagalba prireikus. Siekiame, kad nakties metu dalyviai išsimiegotų, tad neleidžiame jiems triukšmauti ilgiau, nei nurodyta tvarkaraštyje. Visose stovyklos patalpose veikia gaisro signalizacija ir yra gesintuvai. Kiekviena stovyklavietė turi pavojaus mygtuką, iškviečiantį apsaugos tarnybą.

PATOGUMAI : dušai, karštas vanduo, vidaus tualetai, elektra. Smarkaus lietaus atveju galima nakvoti name

MAITINIMAS:  suteikiamas pilnas maitinimas, gaminamas stovyklavietėje, turime maisto subjekto tvarkymo pažymėjimą. Galima atsivežti savo skanėstų smaguriavimui laisvu laiku, ypač dalinimuisi su naujais draugais prie laužo. Dėmesio: jei jūsų vaikas turi specialių mitybos pageidavimų, ypač stiprių alergijų dažnai pasitaikantiems produktams, įdėkite vaikui to, ką jis gali valgyti, nes pateikti visiškai atskiro meniu dalyviui neturime galimybės, tiekiame tik vieną bendrą visiems meniu.  

TRUKMĖ: stovykla atidaroma sekmadienį 20:00 ir uždaroma šeštadienį 13:00 (išvykimas nuo 12:00 iki 13:00). 

ATVYKIMAS:  atvykimą iki stovyklos dalyviai organizuojasi savarankiškai.  Atvykti į stovyklą galima sekmadienio vakare, kad  nesigadintumėte  pirmadienio darbo dienos  (atvykti prašome ne anksčiau 20:00., kitu atveju teks palaukti, kol atsidarysime). Sekmadienį vaikai jau bus užimti - susipažinsime, pažaisime komandos formavimo žaidimų. Jei atvyksite pirmadienį, prašome atvykti iki 12:00. Jei galite rinktis, rekomenduojame atvykti jau sekmadienį, tądien susirenka apie 70-90% vaikų. 

GYVŪNAI:  stovykloje tikrai bus šunų. Nepikti, socialūs, bet jei esate alergiški, atsižvelkite.  

TAISYKLĖS:  stovykloje apribotas naudojimasis telefonais ir kompiuteriais bei planšetėmis, šie prietaisai visada būna pas vadovus, o dalyviams naudotis išdalinami vakarais pusvalandžiui. Esant reikalui tėvai gali susisiekti tiesiogiai su vadovais. Stovykloje griežtai draudžiamas alkoholis, cigaretės ir bet kokios rūšies svaigiosios medžiagos. Mokytojai stovykloje taiko nulinio patyčių toleravimo programą. Grubiai taisykles pažeidę dalyviai tą pačią dieną sodinami į autobusą namo. 

KAINA:

užsiregistravus rugpjūčio 1 d. ir vėliau - 200 EUR. 


KITI SVARBŪS REIKALAI: bent minimalios anglų kalbos žinios, palapinė, čiužinukas, miegmaišis, pagalvė, sulankstoma kėdė, indai, šiltos kojinės ir higienos priemonės, priemonės nuo vabzdžių, maišas keisčiausių daiktų (perukų, dažų, keistų rūbų, aksesuarų, akinių...) vakaro renginiams, fantazija ir nusiteikimas nesukti galvos dėl smulkmenų (pvz., uodo krimstelėjimo). Išsamus DAIKTŲ SĄRAŠAS ČIA

MERCH: registruodamiesi galite nurodyti, kad norėtumėte gauti stovyklos marškinėlius su savo vardu (jų kaina 20 EUR). Vardiniai marškinėliai - puiki mintis dažnai vykstantiems į AKS stovyklas: jūsų vardą stovyklautojai ir mokytojai įsimins greičiau, taip pavyks užmegzti daugiau naujų pažinčių - net su tais, kurie niekada neįsimena vardų! Registruodamiesi galėsite nurodyti pageidaujamą marškinėlių spalvą ir dydį. Marškinėlių priekyje bus AKS logotipas su užrašu Anglų kalbos studija, o nugaroje - jūsų vardas didelėmis spausdintinėmis raidėmis. Tokius pat marškinėlius dėvi visi stovyklos vadovai! Stovyklautojų prašymu šiemet turėsite galimybę įsigyti ir onesių (kombinezonų, 60 EUR), kurie puikiai šildo vėsesniais vakarais bei saugo nuo uodų ir kuriuos taip pat dėvi visi stovyklos vadovai. 

Jei į stovyklą registruojatės gegužę-birželį ar vėliau, marškinėlių ir kombinezonų pardavimai jau gali būti sustabdyti. 

PADRĄSINIMAS: vaikinams, mėgstantiems anglų kalbą, bet bijantiems, kad kalbinėje stovykloje didžiausią dalį dalyvių sudaro merginos (mes tiek daug kartų raminome šiuo klausimu skambinančius mums telefonu, kad galiausiai nutarėme apsidrausti ir paskelbti viešai) - ne, kalbos stovykloje nebūna VIEN tik merginos; lyčių pasiskirstymas dauguma atvejų 60% merginų ir 40% vaikinų, tad registruokitės drąsiai.

PRO TIPS: mūsų ištikima stovyklautoja Saulė paruošė patarimų rinkinuką važiuojantiems į mūsų stovyklas pirmą kartą. Enjoy :) How-to-survive-AKS-101 Saule.pdf

Čia patys stovyklautojai pasakoja, ką mes veikiame stovykloje:


PATIKS TAU, JEIGU: 

-mėgsti naujas pažintis ir anglų kalbą (arba atvirkščiai - bijai naujų pažinčių ir nedrąsiai bendrauja anglų kalba - tokie dalyviai pas mus greit apsipranta, randa bendraminčių ir susidraugauja su mokytojais. Drovesni ir uždaresni stovyklautojai dažnai po stovyklos sako, kad tai buvo labiausiai jiems patikusi stovykla iš daugelio bandytų - asmeninis dėmesys visos stovyklos metu ir atsižvelgimas į individualų tempą daro savo). 

-stovykloje norėtum susipažinti su visais stovyklautojais, jaustis saugus, o ne pasimesti minioje ir bendrauti tik savų ratelyje - AKS stovyklose optimalus dalyvių skaičius = sklandus bendravimas, integracija, glaudus bendradarbiavimas su vadovais ir jokių patyčių

-neturi su kuo vykti į stovyklą ar mielai stovyklautum vienas - labai didelė mūsų stovyklautojų dalis atvyksta po vieną. 

-neturi priklausomybės nuo ekrano (kokios rūšies jis bebūtų) arba norėtum tokios atsikratyti bent trumpam.

-esi atviras pasauliui, palaikantis ir draugiškas, aplink save nori kurti saugią erdvę, kurioje visi jaustųsi savimi.


2022 VASAROS STOVYKLŲ #yoursummerinenglish  DATOS 

(identiškos visose stovyklavietėse)

Pirma pamaina -  06.20-06.25 MOVIE TIME  - filmai, serialai, užkulisiai, žymūs režisieriai ir aktoriai, žanrai, realybės šou - ar būti išties žinomu visada smagu? REGISTRUOTIS 

Antra pamaina - 06.27-07.02  THE INVENTION OF LYING - kodėl žmonės meluoja? Ar 'baltas melas' egzistuoja? Kaip atpažinti melavimą? Diplomatija ar melas - kur riba? Melo detektoriai, kas vyksta smegenyse meluojant, didžiausių pasaulio melagių istorijos ir kas būtų, jei niekas niekada nemeluotų? REGISTRUOTIS

Trečia pamaina - 07.04-07.09 GIRL POWER - pamaina išskirtinai TIK merginoms: apie lyčių 'normas', kas 'mergaitiška', o kas 'ne', kas tas feminizmas, lyčių stereotipai (berniukai neverkia, mergaitės netampa inžinierėmis), toksiškas vyriškumas, biologinė ir socialinė lytis, mada pagal lytį ir kaip tai keitėsi skirtingais istorijos laikotarpiais. REGISTRUOTIS

Ketvirta pamaina - 07.11-07.16 WHAT'S OUT THERE -  kosmosas, planetos, fizika ir religija, gyvenimas po mirties, visatos pradžia ir pabaiga (?), gyvybės formos, kosmoso užkariavimas, mokslinė fantastika. REGISTRUOTIS

Penkta pamaina - 07.18-07.23 REAL IS BEAUTIFUL - socialinės medijos ir realus gyvenimas, FOMO, priklausomybė nuo interneto, draugavimas online, karantino mokykla, kibernetinis nusikalstamumas, atsiribojimas nuo realybės - kaip į ją sugrįžti? REGISTRUOTIS

Šešta pamaina - 07.25-07.30 GANGSTER PARADISE  -  nusikaltimų psichologija, įžymūs istoriniai nusikaltimai, teismų sistemos ir bausmės skirtingose šalyse, mirties bausmė, serijiniai žudikai, pabėgimai iš kalėjimo. REGISTRUOTIS

Septinta pamaina - 08.01-08.06 CAN'T RELATE -  santykiai su draugais, tėvais, romantiniai santykiai, kaip draugystes pradėti/išlaikyti/nutraukti/atsigauti joms nutrūkus, kaip atpažinti toksiškus santykius, atsakomybės prisiėmimas santykiuose, susikalbėjimas su tėvais, autoriteto įtaka santykiams, subalansuoti santykiai, atsiprašymas, aktyvus klausymasis. REGISTRUOTIS

Aštunta pamaina - 08.08-08.13  TIME TRAVEL  - istorija, kaip planeta gyveno iki žmogaus, civilizacijos, svarbiausi žmonijos išradimai, ateitis ir technologijos. REGISTRUOTIS

Devinta pamaina - 08.15-08.20 AROUND THE WORLD    -  skirtingos šalys, skirtingos kultūros, kalbos ir religijos, tradicijos, šeimos modeliai, visuomenės su(si)skirstymas, demokratija ir diktatūra, žodžio laisvė, vaikų pareigos ir atsakomybės skirtingose šalyse, maisto kultūra, meno kryptys. REGISTRUOTIS

Dešimta pamaina - 08.22-08.27 YOUR CAMP YOUR RULES  - Vienintelė pamaina, kurioje negalioja nei įprastas tvarkaraštis, nei įprastos taisyklės. Pamainą kuriate jūs patys su stovyklos vadovų pagalba! Komandinis darbas, lyderiavimas, idėjų įgyvendinimas praktiškai - išmėginkite save kūrybiniame procese! REGISTRUOTIS


Kaip registruotis

Registruotis galite paspaudę ČIA

Iškart po registracijos gausite automatinį registracijos gavimo laišką su mokėjimo informacija iš anyksciai@anglustudija.lt. Neapmokėta registracija galios penkias dienas, vėliau automatiškai anuliuosis.

Depozitas už stovyklą yra įskaičiuotas į stovyklos kainą ir nėra grąžinamas, bet jei Vyriausybės nurodymu stovyklos nevyks, gali būti perkeliamas ateities stovykloms. 

Jei mokate ne visą stovyklos kainą iškart, likusią sumą už stovyklą sumokėsite pavedimu likus savaitei iki stovyklos. Atsiskaityti grynais atvykus į stovyklą galimybės nebus.  

Paskutinėmis savaitėmis prieš stovyklų sezoną į jūsų paskyrą įkeliame Stovyklos sutartį ir kitus reikalingus dokumentus. Juos galėsite pasirašyti prisijungę prie savo paskyros mūsų tinklapyje. Po dokumentų pasirašymo pamainų keisti nebegalima, tad rekomenduojame pasirašyti sutartį paskutinę savaitę prieš stovyklą. 

Pasirašius dokumentus į savo el. paštą gausite QR kodą, kuris bus jūsų stovyklos bilietas. 


Į visus klausimus apie stovyklą mielai atsakysime anyksciai@anglustudija.lt, IG anglukalbosstudija, FB Anglų Kalbos Studija, 8 627 24960.

ČIA PATEIKIAMAS ŠABLONINIS STOVYKLOS TVARKARAŠTIS

Jo struktūra kasmet ir kiekvienoje pamainoje panaši, bet visiškai keičiasi temos, tarppamokinės ir popamokinės veiklos.

SAVO ATSILIEPIMĄ APIE STOVYKLĄ GALITE PALIKTI ČIA. 


1577190836782.png


Peržiūrėkite stovyklos valgiaraštį čia:

AKS Valgiarastis.pdf

Maitinimo organizavimo tvarkos aprašas čia:

Maitinimo organizavimo tvarkos aprašas AKS stovyklose.pdf

Maisto tvarkymo subjekto registracijos pažymėjimas: 

Maisto subjekto registracijos pažymėjimas.pdf