Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Vasaros anglų kalbos išvykstamosios stovyklos Anykščiuose 2021 #yoursummerinEnglish

Vasaros anglų kalbos išvykstamosios stovyklos Anykščiuose 2021 #yoursummerinEnglish

Išvykstamosios vasaros stovyklos anglų kalba #yoursummerinenglish 


2021 stovyklų sezonas jau baigėsi; 2022 metų datas skelbsime 2021 spalį. Primename, kad planuojame susitikti ir Helovino bei Kalėdų stovyklose!

Stovyklos skirtos 11-17 metų jaunuoliams iš Lietuvos ir Latvijos. Veiksmas vyksta AKS Anykščių stovyklavietėse, dalyviai gyvena savo atsivežtose palapinėse. Kiekvienoje pamainoje dalyvauja mokytojai iš užsienio. Išankstinėms registracijoms taikoma mažiausia kaina.

Jei vykstate pas mus pirmą kartą, peržiūrėkite nuotraukas ir stories iš praėjusių stovyklų anglukalbosstudija Instagram paskyroje (#yoursummerinenglish), taip pat perskaitykite šį informacinį lankstinuką bei mūsų ilgametės stovyklautojos ir ištikimos fanės Ievos P. atsiliepimą apie #yoursummerinEnglish stovyklas

Spauskite čia, norėdami registruotis į stovyklą: užsiregistravus 06.01 ir vėliau - 170 EUR

Mūsų stovyklautojai pasakoja, kodėl jie vis grįžta į #yoursummerinEnglish stovyklas:


VIETA

AKS Mūšiejus (senoji stovyklavietė, googlemaps AKS Stovyklavietė 1) ir

AKS Rubikiai (naujoji stovyklavietė, googlemaps AKS Stovyklavietė 2).


Anykščių rajonas, AKS stovyklavietė 1 arba AKS stovyklavietė 2 (vienkiemiai, toli nuo visko). Apie 110 km nuo Vilniaus, 120 km nuo Kauno, 75 km nuo Panevėžio, 20 km nuo Utenos ir 18 km nuo Anykščių. Abi stovyklavietės netoliese viena kitos, ežeringoje vietovėje, greta net keturi ežerai - iki artimiausio apie 7 minutės pėstute, iki dailiausio - apie 20-30 minučių. Parduotuvė pėsčiomis nepasiekiama, atsivežkite viską, ko jums prireiks. Abiejose stovyklavietėse yra erdvės gyventi viduje, užklupus prastam orui. Veiklos vyksta lauke arba viduje, priklausomai nuo oro. 

STOVYKLOS POBŪDIS: #yoursummerinenglish stovyklos nėra didelio fizinio aktyvumo ar sportinės stovyklos; pagrindinis stovyklos elementas - bendravimas, atsitraukus nuo telefono ir interneto, komandos ir grupės stiprinimas, saugios erdvės saviraiškai kūrimas, skirtingų vertybių ir požiūrio priėmimas, glaudus, šiltas ryšys su stovyklos vadovais. Stovykla taip pat griežtai laikosi vidaus TAISYKLIŲ, su kuriomis prašome susipažinti prieš atvykstant.

KALBA: pagrindinė kalba - anglų kalba; kai kurie vadovai taip pat reikalui esant susikalba lietuviškai, rusiškai, vokiškai ir prancūziškai. ATKREIPKITE DĖMESĮ, KAD PAAUGLIŲ, VISIŠKAI NEMOKANČIŲ ANGLŲ KALBOS, Į STOVYKLĄ PRIIMTI NEGALIME. Jiems bus didžiulis stresas nič nieko nesuprasti ir per savaitę tai nepasikeis. Visai kas kita, jei paauglys turi bent minimalų žodžių bagažą ir supranta bent dešimtadalį lėtai sakomo teksto - tuomet stovyklos vadovai ras būdą susikalbėti ir per vieną savaitę anglų kalbos progresas bus didžiulis. Spauskite čia, jei norite pasitikrinti anglų kalbos lygį nemokamai. 

KALBINĖ VEIKLA: veikla anglų kalba vyksta visą laiką (pamokos, žaidimai, projektai, vakaro renginiai), nes dauguma stovyklos vadovų nekalba lietuviškai. Dalyviams tarp savęs nedraudžiama kalbėtis lietuviškai, bet stovykloje dalyvauja paaugliai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, tad anglų kalba dažnai bus pagrindinė komunikacijos kalba ir tarp dalyvių. 

UŽIMTUMAS: stovyklos veikla pagrįsta nuolatiniu bendravimu, tikslas - stovykloje jaustis komanda, užimtumas labai didelis. PERŽIŪRĖKITE pavyzdinį tvarkaraštį ČIA. 

APGYVENDINIMAS:  dalyviai gyvena savo atsivežtose palapinėse. Palapinių miestelis įsikūręs visiškai šalia mokytojų erdvės, tad dalyviai nepaliekami be priežiūros. Didelė dalis kiekvienos pamainos dalyvių būna jau anksčiau pas mus stovyklavę vaikai, kurie puikiai žino taisykles ir labai padeda užtikrinti tvarką bei saugumą stovykloje. Nakties metu budinčioje palapinėje miega budintis mokytojas

SAUGUMAS: mūsų stovyklose darbuotojų ir stovyklautojų santykis 1:6 (įprastinis reikalavimas stovykloje 1:12 vaikų), tad užtikriname, kad kiekvienas stovyklautojas bus matomas ir girdimas. Labai griežtai žiūrime į stovyklos taisyklių laikymąsi. Didžiąją dalį kiekvienos pamainos dažniausiai sudaro grįžtantys vaikai, kurie supranta, kaip veikia mūsų stovyklos ir mielai padeda užtikrinti tvarką. Nakties metu vienas stovyklos vadovas visada miega palapinėje lauke, kad būtų užtikrinta tyla ir skubi pagalba prireikus. Siekiame, kad nakties metu dalyviai išsimiegotų, tad neleidžiame jiems triukšmauti ilgiau, nei nurodyta tvarkaraštyje. Visose stovyklos patalpose veikia gaisro signalizacija ir yra gesintuvai. Kiekviena stovyklavietė turi pavojaus mygtuką, iškviečiantį apsaugos tarnybą.

PATOGUMAI : dušai, karštas vanduo, vidaus tualetai, elektra. Smarkaus lietaus atveju galima nakvoti name

MAITINIMAS:  suteikiamas pilnas maitinimas, gaminamas stovyklavietėje, turime maisto subjekto tvarkymo pažymėjimą. Galima atsivežti savo skanėstų smaguriavimui laisvu laiku, ypač dalinimuisi su naujais draugais prie laužo. Dėmesio: jei jūsų vaikas turi specialių mitybos pageidavimų, ypač stiprių alergijų dažnai pasitaikantiems produktams, įdėkite vaikui to, ką jis gali valgyti, nes pateikti visiškai atskiro meniu dalyviui neturime galimybės, tiekiame tik vieną bendrą visiems meniu.  

TRUKMĖ: stovykla prasideda sekmadienį 20:00 ir baigiasi šeštadienį 13:00 (išvykimas nuo 12:00 iki 13:00). 

ATVYKIMAS:  atvykimą iki stovyklos dalyviai organizuojasi savarankiškai.  Atvykti į stovyklą galima sekmadienio vakare, kad  nesigadintumėte  pirmadienio darbo dienos  (atvykti prašome ne anksčiau 20:00., kitu atveju teks palaukti, kol atsidarys vartai). Sekmadienį vaikai jau bus užimti - susipažinsime, pažaisime komandos formavimo žaidimų. Jei atvyksite pirmadienį, prašome atvykti iki 12:00. 

GYVŪNAI:  stovykloje tikrai bus šunų, greičiausiai visi du. Nepikti, socialūs, bet jei esate alergiški, atsižvelkite.  

TAISYKLĖS:  stovykloje apribotas naudojimasis telefonais ir kompiuteriais bei planšetėmis, šie prietaisai visada būna pas vadovus, o dalyviams naudotis išdalinami vakarais pusvalandžiui. Esant reikalui tėvai gali susisiekti tiesiogiai su vadovais. Stovykloje griežtai draudžiamas alkoholis, cigaretės ir bet kokios rūšies svaigiosios medžiagos. Mokytojai stovykloje taiko nulinio patyčių toleravimo programą. Grubiai taisykles pažeidę dalyviai tą pačią dieną sodinami į autobusą namo. 

KITI SVARBŪS REIKALAI: galiojanti sveikatos pažyma (Forma 027-1/a), tėvų sutikimas, bent minimalios anglų kalbos žinios, palapinė, čiužinukas, miegmaišis, pagalvė, sulankstoma kėdė, indai, šiltos kojinės ir higienos priemonės, priemonės nuo vabzdžių, maišas keisčiausių daiktų (perukų, dažų, keistų rūbų, aksesuarų, akinių...) keliems vakaro renginiams, fantazija ir nusiteikimas nesukti galvos dėl smulkmenų (pvz., uodo krimstelėjimo). Išsamus DAIKTŲ SĄRAŠAS ČIA

MERCH: registruodamiesi galite nurodyti, kad norėtumėte gauti stovyklos marškinėlius su savo vardu (jų kaina 20 EUR). Vardiniai marškinėliai - puiki mintis dažnai vykstantiems į AKS stovyklas: jūsų vardą stovyklautojai ir mokytojai įsimins greičiau, taip pavyks užmegzti daugiau naujų pažinčių - net su tais, kurie niekada neįsimena vardų! Registruodamiesi galėsite nurodyti pageidaujamą marškinėlių spalvą ir dydį. Marškinėlių priekyje bus AKS logotipas su užrašu Anglų kalbos studija, o nugaroje - jūsų vardas didelėmis spausdintinėmis raidėmis. Tokius pat marškinėlius dėvi visi stovyklos vadovai!

PADRĄSINIMAS: vaikinams, mėgstantiems anglų kalbą, bet bijantiems, kad kalbinėje stovykloje didžiausią dalį dalyvių sudaro merginos (mes tiek daug kartų raminome šiuo klausimu skambinančius mums telefonu, kad galiausiai nutarėme apsidrausti ir paskelbti viešai) - ne, kalbos stovykloje nebūna VIEN tik merginos; lyčių pasiskirstymas dauguma atvejų 60% merginų ir 40% vaikinų, tad registruokitės drąsiai.

PRO TIPS: mūsų ištikima stovyklautoja Saulė paruošė patarimų rinkinuką važiuojantiems į mūsų stovyklas pirmą kartą. Enjoy :) How-to-survive-AKS-101 Saule.pdf

PATIKS TAU, JEIGU: mėgsti naujas pažintis ir anglų kalbą (arba atvirkščiai - bijai naujų pažinčių ir nedrąsiai bendrauja anglų kalba - tokie dalyviai pas mus greit apsipranta, randa bendraminčių ir susidraugauja su mokytojais. Drovesni ir uždaresni stovyklautojai dažnai po stovyklos sako, kad tai buvo labiausiai jiems patikusi stovykla iš daugelio bandytų - asmeninis dėmesys visos stovyklos metu ir atsižvelgimas į individualų tempą daro savo). 

Stovykloje norėtum susipažinti su visais stovyklautojais, jaustis saugus, o ne pasimesti minioje ir bendrauti tik savų ratelyje - AKS stovyklose optimalus dalyvių skaičius = sklandus bendravimas, integracija, glaudus bendradarbiavimas su vadovais ir jokių patyčių

Neturi su kuo vykti į stovyklą ar mielai stovyklautum vienas - labai didelė mūsų stovyklautojų dalis atvyksta po vieną. 

Neturi priklausomybės nuo ekrano (kokios rūšies jis bebūtų) arba norėtum tokios atsikratyti bent trumpam

2021 VASAROS STOVYKLŲ #yoursummerinenglish  DATOS 

(identiškos abiejose stovyklavietėse)

Pirma pamaina -  06.21-06.26 Brain Power (PAMAINA JAU ĮVYKO)  -  gilinsimės į žmogaus proto galimybes, būdus įsiminti informaciją bei gerinti atmintį! Nustatysime, kokį būdą įsiminti dalykus naudojate jūs ir kaip taikyti kitus įsiminimo būdus, kurie jums sekasi sunkiau. Analizuosime, kaip skirtingi žmonės gali mąstyti apie tuos pačius dalykus skirtingais būdais - ir tai yra priimtina ir visiškai normalu. Palyginsime, kaip dirba skirtingų gyvūnų smegenys, pasidomėsime, kaip smegenų veikla daro įtaką emocijoms. Aptarsime būdus atsipalaiduoti ir pailsinti galvą, kad neperdegtumėte įtemptais gyvenimo etapais.

Antra pamaina - 06.28-07.03  Too Cool for School (PAMAINA JAU ĮVYKO) - pasidomėsime, kaip mokykliniai dalykai ir mokymasis keitėsi skirtingais istorijos etapais skirtingose pasaulio šalyse; sužinosime, kodėl vieniems mokykloje lengva, o kitiems sunku ir kokių gudrybių galima imtis, kad būtų lengviau mokytis; kuo skiriasi skirtingos mokyklų sistemos? Ar reikalingi namų darbai? Kas geriau, online mokymasis ar gyva klasė? Ko trūksta, kad mokymo sistema atitiktų tavo lūkesčius? Kodėl kartais mokomasi namuose (home-schooling)? Kas būtų, jei tu niekada nebūtum ėjęs į mokyklą? Kodėl taip svarbu, kad vaikai iš neturtingų šalių taip pat galėtų eiti į mokyklą? Tiek daug klausimų, tikimės, kartu spėsime visus aptarti!

Trečia pamaina - 07.05-07.10 I Love You, Hater (PAMAINA JAU ĮVYKO) - šioje pamainoje gilinsimės į patyčių prasmę, priežastis bei pasekmes. Bandysime suprasti, kaip galime padėti tam, iš kurio tyčiojasi, kaip pačiam išvengti patyčių ir - svarbiausia - kaip atskirti, kur baigiasi juokai ir prasideda patyčios. Mokysimės priimti kitus tokius, kokie jie yra, nekategorizuoti, neieškoti 'etiketės', bandyti įsisąmoninti, kad 'toks kaip visi' arba 'toks prie kokio aš pratęs' nebūtinai yra ir 'geriausias'. Kartu kursime mūsų visų Safe Place, kurioje gerai jaučiasi visi iki vieno - ir vakarėlių sielos, ir tyleniai, menininkai ir matematikai, mainstreamas ir counterculture, sėdintys spintoje ir jau išlindę iš jos. 

Ketvirta pamaina - 07.12-07.17 Believe it or Not (PAMAINA JAU ĮVYKO-  Pamaina apie sąmokslo teorijas, nepatikrintus faktus ir būdus mulkinti visuomenę bei save. Mokysimės atidumo, atskirti klaidingą informaciją nuo faktų, tikrinti šaltinių patikimumą ir neskleisti gandų neįsitikinus, kad jie pagrįsti. Aptarsime Deepfake fenomeną, fake news ir naujų technologijų įtaką informacijos sklaidai. Gilinsimės, kokia auditorija lengviausiai paveikiama ir kodėl sąmokslo teorijos taip lengvai sklinda. Praktiškai patikrinsime, kaip veikia 'sugedęs telefonas'.

Penkta pamaina - 07.19-07.24 The X Factor (PAMAINA JAU ĮVYKO) - manai, kad turi talentą, koks jis bebūtų? Norėtum parodyti jį kitiems, bet nedrąsu? Būtų smagu gauti draugiškos kritikos ir patobulėti, o gal pažiūrėti, kaip sekasi talentų ringe kitiems? Neturi jokio aiškiai įvardinamo talento, bet esi charizmatiškas ir mėgsti daug ir garsiai kalbėti? O gal kaip tik baisiausiai bijai naujų žmonių, nors jauti, kad galėtum juos sudominti, bet neturi supratimo, KAIP? Mes pasiruošę rasti TAVO X-faktorių -  tai, dėl ko tu pats unikaliausias ir įdomiausias! Turėsime visą savaitę, saugią aplinką ir daug palaikymo. Prisijunk!  REGISTRUOTIS

Šešta pamaina - 07.26-07.31 Movie Time  (PAMAINA JAU ĮVYKO)  -  ši pamaina mėgstantiems filmus ir norintiems pasidalinti tiek žiniomis, tiek įspūdžiais apie juos! Mėginsime ne tik aptarti jūsų mėgstamiausius, bet ir pasidomėti faktais apie aktorių gyvenimus, o kai kurias žymias filmų scenas - suvaidinti patys.  Kalbėsime apie tai, kaip kuriamas filmas, nuo pat idėjos, aktorių atrankų iki finalinio produkto ir reklamos. Kodėl vieni filmai populiarūs ir rodomi visame pasaulyje, o kiti pasiekiami vos saujelei žmonių? Kuo skiriasi Holivudas ir Bolivudas? Kokia kalba sukurtų filmų daugiausia pasaulyje? Kaip dubliuojami filmai? Kas per kalbos yra Sindarin ir Klingon?

Septinta pamaina - 08.02-08.07 Your Camp, Your Rules! (PAMAINA JAU ĮVYKO) -  ši pamaina labai savita ir išskirtinė, padėsianti stovyklautojams suvokti lyderystės svarbą, komandinio darbo principus ir derybų subtilybes. Visą savaitę stovyklą organizuos patys dalyviai! Stovyklos vadovai padės įgyvendinti idėjas ir stebės, kad nebūtų nueita per toli, o stovyklautojai galės susikurti būtent tokią stovyklą, kokios nori patys! DĖMESIO: įprastinis stovyklos tvarkaraštis šią savaitę negalioja. Stovyklą perkurti galima galiojančių TAISYKLIŲ rėmuose. Jei turite idėjų, kurioms išpildyti reikės išankstinio pasiruošimo, susisiekite su mumis anyksciai@anglustudija.lt ir pasistengsime jums padėti. 

Aštunta pamaina - 08.09-08.14  Book Nerd, That's ME!  (PAMAINA JAU ĮVYKO)  - mėgsti skaityti? Labai mėgsti skaityti? Labai labai mėgsti skaityti? Puiku - atsivežk visas mėgstamiausias knygas, turėsime savaitę joms aptarti, padiskutuoti knygose pateiktomis temomis,  perrašyti istorijų pradžias ir pabaigas, susipažinti su rašytojų gyvenimais ir galbūt, jei bus noro, patiems parašyti.  Tai bus rami, kūrybiška stovyklos savaitė, kurioje nereikės niekur skubėti, bus laiko mintims ir sau. 

Devinta pamaina - 08.16-08.21 Culture Exchange (PAMAINA JAU ĮVYKO)    -  kalbėsime apie skirtingas šalis ir kultūras, pažindinsimės su mums neįprastomis tradicijomis, maisto kultūra svetur, mandagumo ir svetingumo principais, įvairia muzika bei menu, neįprastais mūsų ausims ir akims.  Pamainoje dalyvaujantys užsieniečiai mokytojai išsamiai pristatys savo šalis, papasakos įdomių smulkmenų, galėsite klausti visko, kas jums pasirodys įdomu. Turėkite ką papasakoti ir apie savo šalį, gali prisireikti! Gal mokate tradicinį šokį ar dainą, o gal autentišką kalbos dialektą? Gal norėsite pagaminti tradicinį patiekalą? Pasiruoškite!  

Dešimta pamaina - 08.23-08.28 Final Countdown (PAMAINA JAU ĮVYKO)  - paskutinis stovyklos šansas šią vasarą ir paskutinė savaitė pasikartoti, kas pamiršta per atostogas! Tai - rimčiausia vasaros pamaina, kurioje nuodugniai ištestuosime tavo anglų kalbos žinias ir per savaitę pasistengsime patobulinti tas sritis, kuriose didžiausia bėda - kalbėjimą, žodyną, rašymą arba gramatiką! Susisteminsime tai, ką jau moki ir pamėginsime iškart pritaikyti kuo daugiau naujų žinių praktiškai. Jei anglų kalba mokykloje tau ne pati mėgstamiausia pamoka, ši pamaina tau kaip tik - mes pasiruošę per savaitę pakeisti tavo nuomonę! 

KAIP REGISTRUOTIS:

Registruotis galite paspaudę ČIA

Iškart po registracijos atlikite 20 EUR depozitinį mokėjimą už stovyklą (jis negrąžinamas, bet jei Vyriausybės nurodymu stovyklos nevyks, gali būti perkeliamas ateities stovykloms); pagal depozito gavimo datą bus priskirta stovyklos kaina, kaip nurodyta kainų sąraše aukščiau. 

Gavę depozitinį 20 EUR mokėjimą, rezervuojame jums vietą pamainoje ir rezervaciją patvirtiname el. laišku.  Paskutinę savaitę prieš stovyklą atsiunčiame Stovyklos sutartį, Tėvų sutikimo pavyzdį, Taisyklių sąrašą, (pasirašytus dokumentus atsivešite į Stovyklą arba galėsite atsiųsti skanuotus el. paštu), Daiktų sąrašą ir Nuorodas, kaip atvykti;

Likusią sumą už stovyklą sumokėsite pavedimu prieš pat stovyklą arba grynais jau atvykę į stovyklą. 

Visiems stovyklų dalyviams po stovyklos dovanojama 20% nuolaida anglų kalbos kursams grupėse Vilniuje ir Kaune naujiems mokslo metams (vienam mėnesiui už kiekvieną lankytą pamainą).

Į visus klausimus apie stovyklą mielai atsakysime anyksciai@anglustudija.lt, IG anglukalbosstudija, FB Anglų Kalbos Studija, 8 627 24960.

ČIA PATEIKIAMAS ŠABLONINIS STOVYKLOS TVARKARAŠTIS

Jo struktūra kasmet ir kiekvienoje pamainoje panaši, bet visiškai keičiasi temos, tarppamokinės ir popamokinės veiklos.

SAVO ATSILIEPIMĄ APIE STOVYKLĄ GALITE PALIKTI ČIA. 


1577190836782.png


Peržiūrėkite stovyklos valgiaraštį čia:

AKS Valgiarastis.pdf

Maitinimo organizavimo tvarkos aprašas čia:

Maitinimo organizavimo tvarkos aprašas AKS stovyklose.pdf

Maisto tvarkymo subjekto registracijos pažymėjimas: 

Maisto subjekto registracijos pažymėjimas.pdf