1. Pradinis
  2. Anglų kalbos kursai moksleiviams
  3. Anglų kalbos kursai 2/3 kl. moksleiviams grupėje

Anglų kalbos kursai 2/3 kl. moksleiviams grupėje

Kursai skirti 2-3 klasių moksleiviams, kurie pirmus arba antrus metus mokosi anglų kalbos (mokykloje arba savarankiškai) ir turi minimalius pagrindus. Šie kursai yra papildoma mokymo priemonė, mokantis anglų kalbos kaip pirmos užsienio kalbos mokykloje. Visos pamokos vyksta anglų kalba, didelis dėmesys šnekamajai kalbai. Kviečiame prisijungti!
100 EUR/10 pam. po 90 min.
Anglų kalbos kursai 2/3 kl. moksleiviams grupėje
100 EUR/10 pam. po 90 min.
Iki 10 moksleivių
Sąlygos (atsisiųsti)

REGISTRUOTIS Į PAMOKAS DABAR

TRUMPAI APIE MOKSLEIVIŲ KURSUS GRUPĖJE

Kursų metu didelis dėmesys skiriamas nuosekliam mokymuisi, kartojimui, sisteminimui, naujos medžiagos siejimui su jau turima, kad moksleiviai pamažu susikurtų mokymosi sistemą ir informacija jų galvose nebūtų padrika.

Moksleiviai skatinami suvokti kalbą kaip vientisą organizmą, o ne atskiras taisykles, ir priemonę bendrauti, o ne mokomąjį dalyką. Skiriama daug dėmesio garsynui tobulinti, pagrindinėms konstrukcijoms įsisavinti, dažniausiai pasitaikančioms klaidoms eliminuoti. 

KURSŲ TIKSLAS

Suformuoti tvirtą ir aktyvią reikalingiausių žodžių bei frazių bazę; tobulinti rašymo įgūdžius; gludinti tartį ir mokytis susikaupus klausytis, kai kalbėtojas neverčia savo kalbos į mokinio gimtąją. 

Vienas svarbiausių kurso tikslų - parodyti vaikui tinkamiausius būdus 'prisijaukinti' anglų kalbą, taip padedant susitvarkyti su mokykloje įgytais kompleksais dėl kalbos nemokėjimo, lėtesnio darbo klasėje ar problemiškų santykių su mokytoju.

KURSŲ IŠSKIRTINUMAS

  • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA.
  • MokytojaiAKS mokytojai - svarbiausias Studijos turtas. Juos atsirenkame labai kruopščiai. Mūsų mokytojai supranta, kad pamokoje svarbiausia - labai aiškiai išaiškinti viską, kas gali būti neaišku, o visa kita - tik papildomos priemonės. Mes darome viską, kad sukurtume kuo glaudesnį ryšį tarp AKS mokinių ir mokytojų, tarp mokytojų ir tėvų. Mes už gražius santykius ir ilgalaikę draugystę. 
  • MedžiagaAKS pagrindinių vadovėlių bazę iš pagrindų naujiname kasmet. 
  • Aplinka. Studijoje yra visko, ko moksleiviui gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką. 
  • Savęs vertinimasDažnai moksleivių tėveliai džiaugiasi, kad anksčiau anglų kalbos nemėgęs jų vaikas (problemos mokykloje su mokytoju ar įsienėjęs įsitikinimas 'aš nesugebu'), pradėjęs lankyti pamokas AKS, ima visai kitaip 'įsileisti' kalbą, ja nuoširdžiai susidomi, labiau pasitiki savo jėgomis. Mūsų mokytojai dirba ne tik su knyga, jos dirba su kiekvienu vaiku ir bendradarbiauja su tėvais.  
  • Svarbios smulkmenos. Studijoje galima nemokamai pasidaryti arbatos, kavos, sulčių ir rasti nemokamų užkandžių - vaisių ar sausainių, o gal ko rimtesnio - kaip kada.
  • Papildoma veikla. Moksleivių dėmesiui mūsų biblioteka, iš kurios galima skolintis žurnalus (nuo tų apie mašinas iki gossip magazines) ir knygas.
  • Netikėtas atradimas.  Po Studiją dažnai pamatysite lakstant kelis draugiškus šunis, ypač daug šansų juos sutikti Žvėryne ir Žaliakalnyje. Drąsiai juos paglostykite, tik labai prašome nešerti. 

KURSŲ NAUDA

Moksleiviai įgyja pasitikėjimo savo jėgomis, susistemina žinias, atranda sau palankiausią mokymosi būdą.

Ankstyvas mokymosi spragų identifikavimas užtikrina efektyvesnį mokymąsi ateityje.

Kursų metu moksleiviai turi asmeninį mokytojo kontaktą ir gali susisiekti su juo visais su anglų kalba susijusiais klausimais ne pamokų metu. 

KURSŲ REZULTATAS

Baigus minimalios rekomenduotinos trukmės kursą, jei mokinys vykdo mokytojo nurodymus, atlieka namų darbus ir sistemingai lanko pamokas, tikėtinas pažymių vidurkio mokykloje pakilimas vienu-dviem balais.

Moksleivis pradeda savarankiškai reikšti mintis rišliais angliškais sakiniais, įgyja pasitikėjimo savimi kalbos aplinkoje, išmoksta daug naujų žodžių ir išsigrynina patogiausią sau mokymosi būdą.

KURSŲ GRUPĖJE ALTERNATYVA

Jei nepageidaujate mokytis su grupe, visada galime pasiūlyti individualias pamokas jums tinkamu metu.

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS MOKSLEIVIAMS AKS MOKYKLOSE ČIA

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS MOKSLEIVIAMS NUOTOLINIU BŪDU ČIA

PAPILDOMOS SĄLYGOS

Būtina išankstinė registracija internetu (REGISTRUOTIS INTERNETU DABAR) arba jums tinkamo AKS filialo el. paštu/ Studijos telefonais.

Bandomosios pamokos moksleivių grupėse nerengiamos.

Praleistos pamokos nėra kompensuojamos, nebent atidedamos dėl sveikatos sutrikimų, gavus atitinkamos institucijos išrašą dėl ligos.

Kursai vyksta visus mokslo metus. Vasarą kursai vyksta kitu tvarkaraščiu.

Jei turite klausimų, drąsiai rašykite ar skambinkite bet kurios AKS mokyklos kontaktais:

AKS MOKYKLOS:

ATEITIES g. 2A, Vilnius, Jeruzalė 8 675 33216 ateities@anglustudija.lt

SAVANORIŲ pr. 284A, Kaunas, Žaliakalnis 8 607 59971 kaunas@anglustudija.lt

T. ŠEVČENKOS g. 31, Vilnius, Naujamiestis 8 609 60697 naujamiestis@anglustudija.lt