1. Pradinis
  2. Anglų kalbos kursai moksleiviams
  3. Ruošimas SAT egzaminui (individualiai)

Ruošimas SAT egzaminui (individualiai)

SAT (Scholastic Aptitude Test) egzamino pamokos skirtos planuojantiems studijuoti JAV ir besiruošiantiems laikyti SAT tarptautinį egzaminą. Pasiruošimo SAT pamokos vyksta individualiai arba poroje, SAT grupių AKS mokyklose nerenkame. Prieš registruodamiesi SAT pamokoms atlikite savo anglų kalbos lygio nustatymo testą.
330 EUR už 10 pam. po 60 min.
Ruošimas SAT egzaminui (individualiai)
330 EUR už 10 pam. po 60 min.
Tik individualiai ar poroje
Sąlygos (atsisiųsti)

REGISTRUOTIS Į RUOŠIMOSI SAT EGZAMINUI INDIVIDUALIAS PAMOKAS DABAR

Individualios ar poroje pasiruošimo SAT egzaminui pamokos moksleiviams ir suaugusiems skirtos kursų dalyviams nuo 15 metų.  

Trumpai apie SAT egzaminą: SAT egzaminas laikomas, jei dalyvis planuoja studijuoti JAV ir universitetas reikalauja    tam tikro anglų kalbos bei matematikos lygio įrodymo.

Anglų kalbos studijoje SAT egzaminui pasiruošti galite nuosekliai ir sistemingai - siūlome autentišką egzamino ruošimosi medžiagą, patyrusius dėstytojus ir efektyvią programą.

Prašome atkreipti dėmesį, kad matematinei SAT daliai mes neruošiame - suteikiame visą medžiagą praktikuotis, tačiau matematikos nedėstome. Visas kursas sutelktas į kalbinius dalykus, specifinę terminologiją ir daug daug praktikavimosi sprendžiant užduotis.

PAMOKŲ KAINA:

Su MOKYTOJU EKSPERTU: 330 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių

Primename, kad pamokos gali vykti individualiai arba poroje (dalinantis nurodytą pamokų kainą perpus). Jei norite mokytis poroje, tačiau neturite savo lygio porininko, REGISTRUODAMIESI PAŽYMĖKITE, KAD IEŠKOTE STUDY BUDDY ir pasistengsime artimiausiu metu rasti jums tinkamiausią bendramokslį.

APIE ANGLŲ KALBOS MOKYTOJĄ

MOKYTOJAS EKSPERTAS - turi 5 metų ar didesnę darbo patirtį, dirba su aukščiausiais kalbos lygiais (B2, C1, C2) ir dėsto specializuotus kursus (teisės, medicinos ir pan.), profesionaliai ruošia valstybiniams ir tarptautiniams (IELTS, TOEFL, SAT, GMAT ir kt.) egzaminams.

Anglų kalbos mokytoją (gali būti lietuvis arba užsienietis) pasirinkite pagal savo poreikius. Kuo aukštesnis jūsų lygis arba didesni lūkesčiai, tuo stipresnio pedagogo jums prireiks. 

Primename, kad individuali pamoka gali būti atšaukta arba nukelta ne vėliau kaip likus trims valandoms iki suplanuotos pamokos pradžios; kitu atveju pamoka bus laikoma įvykusia. 

Jokios papildomos nuolaidos pamokoms netaikomos. 

Jei turite klausimų, drąsiai rašykite ar skambinkite bet kurios AKS mokyklos kontaktais:

AKS MOKYKLOS:

ATEITIES g. 2A, Vilnius, Jeruzalė 8 675 33216 ateities@anglustudija.lt

SAVANORIų pr. 284A, Žaliakalnis 8 607 59971 kaunas@anglustudija.lt

T. ŠEVČENKOS g. 31, Vilnius, Naujamiestis 8 609 60697 naujamiestis@anglustudija.lt