Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Ruošimas SAT egzaminui (individualiai)

Ruošimas SAT egzaminui (individualiai)

Datos ir laikai

Tvarkaraštis

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

-

Grupės dydis

Tik individualiai ar poroje

Kaina

Nuo 250 EUR iki 300 EUR už 10 pam. po 60 min. (priklausomai nuo pasirinkto mokytojo kvalifikacijos)

Kitos sąlygos

Parsisiųsti

REGISTRUOTIS Į RUOŠIMOSI SAT EGZAMINUI INDIVIDUALIAS PAMOKAS DABAR

Individualios ar poroje pasiruošimo SAT egzaminui pamokos moksleiviams ir suaugusiems skirtos kursų dalyviams nuo 15 metų.  

Trumpai apie SAT egzaminą: SAT egzaminas laikomas, jei dalyvis planuoja studijuoti JAV ir universitetas reikalauja    tam tikro anglų kalbos bei matematikos lygio įrodymo.

Anglų kalbos studijoje SAT egzaminui pasiruošti galite nuosekliai ir sistemingai - siūlome autentišką egzamino ruošimosi medžiagą, patyrusius dėstytojus ir efektyvią programą.

Prašome atkreipti dėmesį, kad matematinei SAT daliai mes neruošiame - suteikiame visą medžiagą praktikuotis, tačiau matematikos nedėstome. Visas kursas sutelktas į kalbinius dalykus, specifinę terminologiją ir daug daug praktikavimosi sprendžiant užduotis.

PAMOKŲ KAINA:

Su PATYRUSIU MOKYTOJU: 250 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių 

Su MOKYTOJU EKSPERTU: 300 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių

Primename, kad pamokos gali vykti individualiai arba poroje (dalinantis nurodytą pamokų kainą perpus). Jei norite mokytis poroje, tačiau neturite savo lygio porininko, REGISTRUODAMIESI PAŽYMĖKITE, KAD IEŠKOTE STUDY BUDDY ir pasistengsime artimiausiu metu rasti jums tinkamiausią bendramokslį.

KAIP PASIRINKTI ANGLŲ KALBOS MOKYTOJĄ

PATYRĘS MOKYTOJAS - mokytojas turi 2 - 5 metų darbo patirtį, išmano dėstymo metodikas, geba puikiai paruošti individualizuotą pamokų planą bet kokiu lygiu, tačiau nedirba su specializuotais kursais, nedėsto specialybinės kalbos, turi minimaliai patirties ruošiant kalbos egzaminams. 

MOKYTOJAS EKSPERTAS - turi 5 metų ar didesnę darbo patirtį, dirba su aukščiausiais kalbos lygiais (B2, C1, C2) ir dėsto specializuotus kursus (teisės, medicinos ir pan.), profesionaliai ruošia valstybiniams ir tarptautiniams (IELTS, TOEFL, SAT, GMAT ir kt.) egzaminams.

Anglų kalbos mokytoją (gali būti lietuvis arba užsienietis) pasirinkite pagal savo poreikius. Kuo aukštesnis jūsų lygis arba didesni lūkesčiai, tuo stipresnio pedagogo jums prireiks. Jei ruošiatės egzaminams ir jums būtinas aukštas balas, siūlome rinktis tik mokytoją ekspertą. 

Primename, kad individuali pamoka gali būti atšaukta arba nukelta ne vėliau kaip likus trims valandoms iki suplanuotos pamokos pradžios; kitu atveju pamoka bus laikoma įvykusia. 

Jokios papildomos nuolaidos pamokoms netaikomos. 

Jei turite klausimų, drąsiai rašykite ar skambinkite bet kurios AKS mokyklos kontaktais:

AKS MOKYKLOS:

ATEITIES g. 2A, Vilnius, Jeruzalė 8 675 33216 ateities@anglustudija.lt

GABIJOS g. 35, Vilnius, Pašilaičiai 8 672 40433 gabijos@anglustudija.lt

SAVANORIų pr. 284A, Žaliakalnis 8 607 59971 kaunas@anglustudija.lt

T. ŠEVČENKOS g. 31, Vilnius, Naujamiestis 8 609 60697 naujamiestis@anglustudija.lt