1. Pradinis
 2. Anglų kalbos kursai moksleiviams
 3. IELTS kursai moksleiviams

IELTS kursai moksleiviams

Anglų kalbos kursai planuojantiems laikyti IELTS egzaminą ir siekiantiems 6 - 8 Band Score. Tinkami ir kaip pagrindinė, ir kaip papildoma ruošimosi egzaminui priemonė. Jei planuojate rinktis IELTS pamokas grupėje, įsitikinkite, kad jūsų anglų kalbos lygis ne žemesnis nei B2. Jei lygis nesiekia B2, egzaminui rekomenduojame ruoštis ne su grupe, o individualiose pamokose.
100 EUR/10 pam. po 90min. arba 100 EUR/5 pam. po 180min.
IELTS kursai moksleiviams
100 EUR/10 pam. po 90min. arba 100 EUR/5 pam. po 180min.
Iki 10 moksleivių
Sąlygos (atsisiųsti)

IELTS kursai Vilniuje, Kaune ir nuotoliniu būdu

REGISTRUOTIS Į IELTS KURSUS DABAR

TRUMPAI APIE RUOŠIMOSI IELTS EGZAMINUI KURSUS GRUPĖJE

IELTS kursų metu didelis dėmesys skiriamas aptarti pagrindiniams egzamino reikalavimams, specifinėms užduotims (ypač komplikuotai rašymo užduočiai ir nesunkiai, bet klaidinančiai kalbėjimo užduočiai), dažniausiai pasitaikančioms klaidoms. Atkreipkite dėmesį, kad kursas nėra skirtas anglų kalbos lygio kėlimui. Jei jūsų lygis žemesnis, nei Upper-Intermediate, pradžiai jums tinkamesni gali būti bendriniai anglų kalbos kursai moksleiviams (pagal jums tinkamą mokyklinę klasę), o ne specializuoti IELTS kursai.

PASITIKRINTI SAVO ANGLŲ KALBOS LYGĮ DABAR! 

IELTS KURSŲ GRUPĖJE KAINA

100 EUR už 5 pamokas po 180min. arba 100 EUR už 10 pamokų po 90 min. (priklausomai, kokio tipo kursą pasirinksite). Į kainą įskaičiuota visa pamokų medžiaga

IELTS KURSŲ GRUPĖS ALTERNATYVA

Jei nepageidaujate mokytis su grupe, visada galime pasiūlyti individualias pamokas jums tinkamu metu.

Daugiau apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS MOKSLEIVIAMS AKS MOKYKLOSE ČIA

Daugiau apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS MOKSLEIVIAMS NUOTOLINIU BŪDU ČIA

KURSŲ TIKSLAS

Per vieną - du mėnesius susipažinti su IELTS egzamino seka, struktūra ir reikalavimais, pasipraktikuoti visų egzamine pasitaikančių tipų užduotis, smarkiai patobulinti IELTS-specific žodyną, identifikuoti asmenines spragas ir silpnąsias vietas bei su mokytojo pagalba jas eliminuoti, sužinoti dažniausiai daromas klaidas IELTS egzamine ir kaip skiriamas Band Score balas, susisteminti visas savo turimas žinias taip, kad jos kuo geriau atitiktų IELTS reikalavimus.

AKS IELTS pamokas veda mokytojai, patys laikę egzaminą ir/arba išsamiai susipažinę su jo tvarka bei vertinimo sistema. Kai kurie AKS mokytojai dirba IELTS egzaminų centre.

Minimalus laikotarpis, kurį turėtumėte skirti IELTS egzamino pasiruošimui (namuose ar mokykloje, nesvarbu) yra du mėnesiai. Nelaukite paskutinės minutės, geriau skirkite laiko informacijai įsisavinti bei "susigulėti". Atkreipkite dėmesį taip pat į tai, kad jei pasiruošę egzaminui jį laikysite tik po mėnesio ar vėliau, jūsų pasiruošimas nueis veltui - egzaminą laikyti rekomenduojama iškart baigus pasiruošimą.

IELTS KURSŲ IŠSKIRTINUMAS

 • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA.
 • Profesionalūs mokytojai. AKS mokytojai - svarbiausias Studijos turtas. Jas atsirenkame labai kruopščiai. Mūsų mokytojai supranta, kad pamokoje svarbiausia - labai aiškiai išaiškinti viską, kas gali būti neaišku, o visa kita - tik papildomos priemonės.
 • Medžiaga. AKS IELTS vadovėlių bazę iš pagrindų naujiname kasmet. Visa medžiaga autentiška, iš oficialių šaltinių. IELTS neįmanoma pasiruošti iš vienos knygos; tiek medžiagos, kiek nemokamai gausite per vieną kursą, sudarytų paties kurso kainą, tad mėginti įsigyti visą reikalingą medžiagą ir mokytis savarankiškai nėra tikslinga. 
 • Kurso metu skiriama labai daug būtinų namų darbų, atsižvelkite į tai planuodami savo laiką.
 • Tik svarbiausia informacija. IELTS kursai labai sistemiški ir intensyvūs, jų metu sužinosite tik tai, kas labiausiai reikalinga. Taupydami jūsų laiką neruošiame užduočių, skirtų bendram kalbos tobulinimui - skiriame tik tas užduotis, kurios tiesiogiai padeda pasiruošti egzaminui.
 • Papildoma literatūra. Moksleiviui pageidaujant, namų darbams mokytojas skirs papildomos medžagos ruoštis savarankiškai - visiškai nemokamai.
 • Profesionalios rekomendacijos. Kurso metu mokytojas seks jūsų progresą ir rekomenduos geriausią egzamino datą, jei turėsite galimybę rinktis. Neskatinsime jūsų mokytis kuo ilgiau - ruošiantis IELTS tai netikslinga.

IELTS KURSŲ NAUDA

 • Moksleiviai per trumpą laiką pasiruošia IELTS egzaminui ir gauna visą informaciją, kuri gali padėti egzaminą išlaikyti kuo geriau. 
 • Moksleiviui pageidaujant, suteikiama papildomos nemokamos medžiagos ruoštis savarankiškai
 • Visi moksleiviai gauna asmeninį mokytojo kontaktą ir gali prašyti jo pagalbos visais su IELTS susijusiais klausimais ne pamokų metu. 
 • Per patį IELTS laikymo piką AKS rengia ir bandomuosius IELTS egzaminus, kurie gan tiksliai parodys jūsų pasiruošimo lygį. 
 • Kartu su IELTS egzamino balu dažnai reikalingos ir moksleivio rekomendacijos universitetui ar motyvaciniai laiškai - AKS mokytojai už papildomą mokestį jums padės jas parašyti arba peržiūrės jau parašytas ir ištaisys klaidas. 
 • Iki minimumo sumažinama rizika gauti per mažą egzamino balą - 90% atvejų mokytojas jau iš anksto gali labai tiksliai pasakyti, koks bus jūsų IELTS įvertinimas.