Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Anglų kalbos kursai 4/5 kl. moksleiviams

Anglų kalbos kursai 4/5 kl. moksleiviams

Datos ir laikai

Tvarkaraštis

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

Pasitikslinkite tvarkaraštyje

Grupės dydis

Iki 10 moksleivių

Kaina

90 EUR/10 pam.

Kitos sąlygos

Parsisiųsti

TRUMPAI APIE KURSUS

Kursų metu didelis dėmesys skiriamas nuosekliam mokymuisi, kartojimui, sisteminimui, naujos medžiagos siejimui su jau turima, kad moksleiviai pamažu susikurtų mokymosi sistemą ir informacija jų galvose nebūtų padrika. 

Moksleiviai skatinami reikšti mintis anglų kalba, daug dirbama tobulinant tartį ir klausymo įgūdžius - tai svarbiausi kalbos aspektai  trečiaisiais-ketvirtaisiais kalbos mokymosi metais.

KURSŲ TIKSLAS

Suformuoti pagrindinių žodžių ir frazių bazę; tobulinti rašybos įgūdžius; gludinti tartį ir mokytis atidžiai klausytis teksto anglų kalba bei teisingai jį girdėti; susipažinti su pagrindinėmis, reikalingiausiomis gramatikos taisyklėmis; susikurti individualią įsiminimo ir mokymosi sistemą.

Kurso metu taip pat stengiamasi parodyti vaikui tinkamiausius būdus 'prisijaukinti' anglų kalbą, taip padedant susitvarkyti su mokykloje įgytais kompleksais dėl kalbos nemokėjimo, lėtesnio darbo klasėje ar problemiškų santykių su mokytoju.

KURSŲ IŠSKIRTINUMAS

  • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA.
  • Mokytojai AKS mokytojai - svarbiausias Studijos turtas. Juos atsirenkame labai kruopščiai. Mūsų mokytojai supranta, kad pamokoje svarbiausia - labai aiškiai išaiškinti viską, kas gali būti neaišku, o visa kita - tik papildomos priemonės. Mes darome viską, kad sukurtume kuo glaudesnį ryšį tarp AKS mokinių ir mokytojų, mokytojų ir tėvų. Mes už gražius santykius ir ilgalaikę draugystę.
  • Medžiaga. AKS pagrindinių vadovėlių bazę iš pagrindų naujiname kasmet 
  • Aplinka. Studijoje yra visko, ko moksleiviui gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką.
  • Savęs vertinimasDažnai moksleivių tėveliai džiaugiasi, kad anksčiau anglų kalbos nemėgęs jų vaikas (problemos mokykloje su mokytoju ar įsienėjęs įsitikinimas 'aš nesugebu'), pradėjęs lankyti pamokas AKS, ima visai kitaip 'įsileisti' kalbą, ja nuoširdžiai susidomi, labiau pasitiki savo jėgomis. Mūsų mokytojai dirba ne tik su knyga, jos dirba su kiekvienu vaiku ir bendradarbiauja su tėvais.  
  • Svarbios smulkmenos. Studijoje galima nemokamai pasidaryti arbatos, kavos, sulčių ir rasti nemokamų užkandžių - vaisių ar sausainių, o gal ko rimtesnio - kaip kada.
  • Papildoma veikla. Moksleivių dėmesiui mūsų biblioteka, iš kurios galima skolintis žurnalus (nuo tų apie mašinas iki gossip magazines) ir knygas.
  • Netikėtas atradimas. Po Studiją, ypač Žvėryne bei Žaliakalnyje, dažnai laksto draugiški šunys. Galite drąsiai juos glostyti, tik labai prašome nešerti. 

KURSŲ NAUDA

Moksleiviai įgyja pasitikėjimo savo jėgomis, susistemina žinias, atranda sau palankiausią mokymosi būdą.

Ankstyvas mokymosi spragų identifikavimas užtikrina efektyvesnį mokymąsi ateityje.

Kursų metu moksleiviai turi asmeninį mokytojo kontaktą ir gali susisiekti su juo visais su anglų kalba susijusiais klausimais ne pamokų metu.

KURSŲ REZULTATAS

Baigus minimalios rekomenduotinos trukmės kursą, jei mokinys vykdo mokytojo nurodymus, atlieka namų darbus ir sistemingai lanko pamokas, tikėtinas pažymių vidurkio mokykloje pakilimas vienu-dviem balais.

Moksleivis pradeda savarankiškai reikšti mintis rišliais angliškais sakiniais, įgyja pasitikėjimo savimi kalbos aplinkoje, išmoksta daug naujų žodžių ir išsigrynina patogiausią sau mokymosi būdą.

KURSŲ ALTERNATYVA

Jei nepageidaujate mokytis su grupe, visada galime pasiūlyti individualias pamokas jums tinkamu metu.

Pamokos individualiai/poroje:  25 EUR/60min mokant už 10 pamokų į priekį arba 30 EUR/60min mokant kaskart.

KITOS SĄLYGOS

Būtina išankstinė registracija jums artimiausios Studijos telefonu ar el. paštu.

Registruojantis el. paštu nurodykite moksleivio vardą ir pavardę, amžių, klasę, mokyklą ir kontaktinį telefono numerį.

MOKĖJIMAI ATLIEKAMI UŽ 10 PAMOKŲ Į PRIEKĮ, ne vėliau nei likus trims darbo dienoms iki pamokų pradžios.

Bandomosios pamokos moksleivių grupėse nerengiamos.

Praleistos pamokos nėra kompensuojamos, nebent atidedamos dėl sveikatos sutrikimų, gavus atitinkamos institucijos išrašą dėl ligos.

Kursai vyksta visus mokslo metus. Vasarą kursai vyksta kitu tvarkaraščiu.