1. Pradinis
 2. Anglų kalbos kursai suaugusiems
 3. Anglų kalbos tarimo tobulinimo kursai

Anglų kalbos tarimo tobulinimo kursai

Tarimo tobulinimo kursai skirti norintiems skirti dėmesio savo anglų kalbos tarimui, ištaisyti per laiką suformuotus klaidingus tarimo įgūdžius, nugludinti netinkamą akcentą.
100 EUR/8 pam. po 60 min.
Anglų kalbos tarimo tobulinimo kursai
100 EUR/8 pam. po 60 min.
Iki 10 dalyvių
Sąlygos (atsisiųsti)

REGISTRUOTIS GALITE PASPAUDĘ ČIA. 

Pamokų metu susipažinsite su anglų kabos tarimo specifika, kalbėsite prieš klasę, mokysitės garsų, sudėtingiau tariamų žodžių, greitakalbių, gilinsitės į skirtingus anglų kalbos akcentus.

Tarimo tobulinimo kursus veda patyrę AKS mokytojai, įvairiapusės, įdomios asmenybės - diplomatiškos, subtilios, leidžia atsiskleisti kiekvienam iš jūsų, pastebi jūsų asmenines klaidas, gali patarti dėl tolimesnio kalbinio tobulėjimo.

AKS deklaruoja lėtą, nuoseklų mokymąsi vardan vertingų žinių, o ne paskubomis graibstomą informaciją vardan sertifikato. Visiems pas mus atėjusiems mokiniams, įsigijusiems kursus, sertifikatą galime išduoti kad ir pirmą kursų dieną - jei jūs nenorite mokytis, nesimokykite.

Lėtas ir nuoseklus mokymasis - tai užtikrintas kelias į kalbos išmokimą. Skambiai reklamuojami mažos apimties 'stebuklingi' kursai - ar esate sutikę nors vieną žmogų, kuris po tokių kursų pradėjo laisvai naudoti kalbą? Galbūt pasisėmė motyvacijos, įtikėjo savo jėgomis, bet ar tikrai toks buvo 'kursų' tikslas?

Kalba - gyvas organizmas, jai prisijaukinti reikia laiko. Didžiausia klaida - save skubinti, bausti už neįsimenamus dalykus, jaustis kvailesniu už greičiau besimokančius. Visi turi savo tempą, ir visoks jis yra geras. Kalba reikia domėtis, būti smalsiam kaip vaikui, rasti sau tinkamą būdą įsiminti ir jokiu būdu negalima savęs skubinti, nes tik įsivarysite nereikalingų kompleksų. Pasitikėkite jums skirtu mokytoju, pasidalinkite su juo savo baimėmis, leiskite jam jus vesti į priekį.

Kodėl verta dalyvauti Tarimo tobulinimo kursuose Anglų Kalbos Studijoje?

 • Naujausia medžiaga. AKS kursams skirta medžiaga - visada nauja, išteklių bazė periodiškai atnaujinama. Būkite tikri, kad jūsų kursas bus paruoštas pagal naujausias užsienio kalbos mokymo tendencijas.
 • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA.
 • Savo darbą mylintys mokytojai. Tarimo tobulinimo kursus AKS veda išskirtiniai mokytojai. AKS siekis - tapti geidžiamiausia kalbų mokytojų darboviete, tad darome viską, kad mūsų mokytojai į darbą eitų su džiaugsmu. Mokiniai akivaizdžią naudą jaučia pirmieji.
 • Motyvuojantys namų darbai. Kursų metu mokiniai gauna vertingų, įvairiapusių namų darbų užduočių, skirtų jų asmeninėms kalbinėms spragoms užtaisyti.
 • Logiškas tempas. Kursas pritaikytas vidutinio tempo mokiniui, nėra nei perkrautas, nei per lengvas.
 • Finalinis įvertinimas. Kurso gale laikomas baigiamasis testas, kurio rezultatas įrašomas į kursų baigimo sertifikatą.
 • Jauki aplinka. Studijoje yra visko, ko jums gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką, vengiame pernelyg oficialaus ofiso įvaizdžio.
 • Svarbios smulkmenos. Studijoje siūlome pasidaryti arbatos, kavos, sulčių ir pasivaišinti užkandžiais - vaisiais ar sausainiais, o gal kuo rimtesniu - kaip kada.
 • Papildoma veikla. Jūsų dėmesiui mūsų biblioteka, iš kurios galima skolintis žurnalus (nuo tų apie mašinas iki gossip magazines) ir knygas.
 • Netikėtas atradimas.  Po studiją dažnai pamatysite lakstant kelis draugiškus šunis. Juos galima drąsiai paglostyti, bet prašome nešerti.
 • Asmeninis ryšys. Mūsų mokykla - vidutinio dydžio, administracija pažįsta visus mokinius, žino jų vardus, kartu geria arbatą prieš pamokas, bendrauja, stengiasi padėti, jei mokiniai turi nusiskundimų pamokomis. Visada stengiamės, kad patektumėte į jums labiausiai tinkančią grupę ir liktumėte patenkinti mūsų paslaugomis. Mes nedarome iš jūsų tik verslo - mes gyvename tuo, ką dirbame.
 • Renginiai. Visi AKS mokiniai kiekvieną paskutinį mėnesio penktadienį laukiami AKS Games' Night renginyje. Tai stalo žaidimų ir kino vakarai, juose dalyvauja AKS administracija, mokytojai ir mokiniai.  Praneškite savo mokytojui, kad norėtumėte dalyvauti, ir jis papasakos jums daugiau. Informacija apie artimiausius renginius taip pat skelbiama AKS Facebook profilyje www.facebook.com/anglustudija.lt.

GRUPĖS ALTERNATYVA

Jei nepageidaujate mokytis su grupe, visada galime pasiūlyti individualias pamokas jums tinkamu metu.

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS AKS MOKYKLOSE ČIA

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS NUOTOLINIU BŪDU ČIA.

Užsiregistruoti į tarimo tobulinimo kursus arba sužinoti apie juos daugiau kviečiame el. paštu ir studijos telefonais.