Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Verslo anglų kalbos kursai grupėje

Verslo anglų kalbos kursai grupėje

Registracija

Registracija į kursus

Datos ir laikai

Tvarkaraštis

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

Pasitikslinkite tvarkraštyje

Grupės dydis

Iki 10 dalyvių

Kaina

200 EUR/24 pam. po 90 min.+25 EUR/vadovėlis

Kitos sąlygos

Parsisiųsti

REGISTRUOTIS GALITE PASPAUDĘ ČIA. 

Verslo anglų kalbos kursai skirti norintiems nuosekliai tobulinti savo verslo anglų kalbos žinias, dirbant visuose keturiuose kalbos lygmenyse - rašyme, skaityme, kalbėjime ir gramatikoje, taip pat papildomai išmokti naujų žodžių, susijusių su verslo temomis (rinkodara, pardavimai, finansai ir pan.), gerinti bendrą kalbos suvokimą, pasipraktikuoti rašytinę verslo kalbą.

Grupiniai verslo anglų kalbos kursai nėra itin specializuoti, jie apima daugeliui verslo šakų aktualias temas, tad šie kursai tiks ir įmonių darbuotojams, ir verslo savininkams, kuriems trūksta verslo kalbos žodyno, tiek jauniems profesionalams, tiek seniai versle besisukantiems. Jei pageidaujate labai siauros specifikos verslo kursų, siūlytume verčiau rinktis individualias pamokas jums tinkamu tvarkaraščiu. 

Grupinių pamokų metu susipažinsite su anglų kalbos gramatika verslo kontekste, skaitysite, kalbėsite prieš klasę, ruošite prezentacijas, žiūrėsite trumpus video reportažus verslo tematika, klausysite įrašų, šnekinsite kolegas.

Verslo anglų kalbos kursus dėsto labiausiai patyrę AKS mokytojai, įvairiapusės, įdomios asmenybės - diplomatiškos, subtilios, jos suteikia galimybę atsiskleisti kiekvienam iš jūsų, pastebi jūsų asmenines klaidas, gali patarti dėl tolimesnio kalbinio tobulėjimo.

AKS deklaruoja lėtą, nuoseklų mokymąsi vardan vertingų žinių, o ne paskubomis graibstomą informaciją vardan sertifikato. Visiems pas mus atėjusiems mokiniams, įsigijusiems kursus, sertifikatą galėtumėme išduoti kad ir pirmąją kursų dieną. Jiems tereikėtų išlaikyti testą ir, jei nesinori mokytis, to daryti nėra būtina. 

Lėtas ir nuoseklus mokymasis - tai užtikrintas kelias į kalbos išmokimą. Dažnai garsiai reklamuojami trumpi ir greiti "stebuklingi" kursai. Tačiau ar esate sutikę nors vieną žmogų, kuris iškart po tokių kursų pradėjo laisvai kalbėti? Galbūt pasisėmė motyvacijos, įtikėjo savo jėgomis, bet ar tikrai toks buvo "kursų" tikslas?

Kalba - gyvas organizmas, jai prisijaukinti reikia laiko. Didžiausia klaida - save skubinti, bausti už neįsimenamus dalykus, jaustis kvailesniu už greičiau besimokančius. Visi turi savo tempą, ir visoks jis yra geras. Kalba reikia domėtis, būti smalsiam kaip vaikui, rasti sau tinkamą būdą įsiminti ir jokiu būdu negalima savęs skubinti, nes tik įsivarysite nereikalingų kompleksų. Pasitikėkite jums skirtu mokytoju, pasidalinkite su juo savo baimėmis, leiskite jam jus vesti į priekį.

Kodėl verta mokytis verslo anglų kalbos Anglų kalbos studijoje? 

 • Naujausi vadovėliai. AKS verslo kursams skirti vadovėliai - kasmet nauji, papildomų išteklių bazė taip pat periodiškai atnaujinama. Būkite tikri, kad jūsų kursas bus paruoštas pagal naujausias užsienio kalbos mokymo tendencijas.
 • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA. Labai retais atvejais mokytojas gali pasirinkti lietuvių kalbą, aiškindamas gramatikos temą. 
 • Daug šnekamosios kalbos. Trečdalį verslo anglų kalbos kurso - kur kas daugiau, nei kitose kalbų mokyklose - sudaro šnekamosios kalbos praktika.
 • Savo darbą mylintys mokytojai. Verslo kursus AKS veda išskirtiniai mokytojai. AKS siekis - tapti geidžiamiausia kalbų mokytojų darboviete, tad darome viską, kad mūsų mokytojai į darbą eitų su džiaugsmu. Mokiniai akivaizdžią naudą jaučia pirmieji.
 • Motyvuojantys namų darbai. Kursų metu mokiniai gauna vertingų, įvairiapusių namų darbų užduočių - ruošia prezentacijas, skaito papildomą literatūrą (grožinę ir profesinę).
 • Logiškas tempas. Kursas pritaikytas vidutinio tempo mokiniui, nėra nei perkrautas, nei per lengvas.
 • Progreso sekimas. Kurso metu mokiniai periodiškai rašo mini testus - taip įtvirtinama išmokta medžiaga ir matomas progresas.
 • Galutinis įvertinimas. Kurso pabaigoje laikomas baigiamasis testas, kurio rezultatas įrašomas į kursų baigimo sertifikatą.
 • Jauki aplinka. Studijoje yra visko, ko jums gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką, tačiau vengiame pernelyg oficialaus įvaizdžio, kad besimokantieji nesijaustų susikaustę.
 • Svarbios smulkmenos. Studijoje siūlome pasidaryti arbatos, kavos, sulčių ir pasivaišinti užkandžiais - vaisiais ar sausainiais, o gal kuo rimtesniu - kaip kada.
 • Papildoma veikla. Jūsų dėmesiui mūsų biblioteka, iš kurios galima skolintis žurnalus (nuo tų apie mašinas iki gossip magazines) ir knygas.
 • Netikėtas atradimas.  Po studiją (ypač Žvėryne) laksto draugiški šunys. Juos galima drąsiai paglostyti, bet prašome nešerti.
 • Asmeninis ryšys. Mūsų mokykla - vidutinio dydžio, administracija pažįsta visus mokinius, žino jų vardus, kartu geria arbatą prieš pamokas, bendrauja, stengiasi padėti, jei mokiniai turi nusiskundimų pamokomis. Visada stengiamės, kad patektumėte į jums labiausiai tinkančią grupę ir liktumėte patenkinti mūsų paslaugomis. Mes nedarome iš jūsų tik verslo - mes gyvename tuo, ką dirbame.
 • Renginiai. Visi AKS mokiniai kiekvieną paskutinį mėnesio penktadienį laukiami AKS Games' Night renginyje. Tai stalo žaidimų ir kino vakarai, juose dalyvauja AKS administracija, mokytojai ir mokiniai.  Praneškite savo mokytojui, kad norėtumėte dalyvauti, ir jis papasakos jums daugiau. Informacija apie artimiausius renginius taip pat skelbiama AKS Facebook profilyje www.facebook.com/anglustudija.lt.

KITOS SĄLYGOS

Būtina išankstinė registracija el. paštu arba Studijos telefonais.

Registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę, lygį (jei nežinote - atlikite testą), pageidaujamą grupę.

MOKĖJIMAS ATLIEKAMAS UŽ VISĄ KURSĄ, 200 EUR, ne vėliau nei likus trims darbo dienoms iki pamokų pradžios. Vieta rezervuojama tik gavus apmokėjimą. Mokėjimas už vadovėlį gali būti atliekamas drauge su kurso pavedimu arba grynais jau atvykus į pirmąją pamoką.

Bandomosios pamokos verslo grupėse nerengiamos.

Praleistos pamokos nėra kompensuojamos, nebent atidedamos dėl sveikatos sutrikimų, gavus atitinkamos institucijos išrašą dėl ligos, arba komandiruotės atveju, gavus darbovietės patvirtintą įsakymą komandiruotei.

Užsiregistruoti į verslo kursus arba sužinoti apie juos daugiau kviečiame el. paštu ir studijos telefonais.


GRUPĖS ALTERNATYVA

Jei nepageidaujate mokytis su grupe, visada galime pasiūlyti individualias pamokas jums tinkamu metu.

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS AKS MOKYKLOSE ČIA

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS NUOTOLINIU BŪDU ČIA.