Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Anglų kalbos gramatikos kursai grupėje

Anglų kalbos gramatikos kursai grupėje

Datos ir laikai

Tvarkaraštis

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

Pasitikslinkite tvarkraštyje

Grupės dydis

Iki 10 dalyvių

Kaina

100 EUR/8 pam. po 60 min.

Kitos sąlygos

Parsisiųsti

REGISTRUOTIS GALITE PASPAUDĘ ČIA. 

KURSŲ KAINA ASMENIUI

100 EUR/ 8 pamokos grupėje po 60 min.

PASIRINKITE SAU TINKAMO LYGIO GRUPĘ - 

PRIEŠ REGISTRUODAMIESI ATLIKITE NEMOKAMĄ LYGIO TESTĄ PASPAUDĘ ČIA. 

KURSŲ IŠSKIRTINUMAS

  • Specializuotumas. Vien tik gramatika. Kursas neskirtas lavinti šnekamąją kalbą ar skaitymo įgūdžius - jame mokysitės TIK gramatikos ir daugiau nieko, visas aštuonias pamokas. Kurso metu detaliai nagrinėsite laikus (Tenses), neveikiamąją rūšį (Passive Voice), šalutinius sąlygos sakinius (Conditionals), artikelius (Articles).
  • Sistemiškumas. Mokysime jus suvokti principus, ne išimtis. Stengsimės pateikti tik labai glaustą, svarbiausią informaciją. 
  • Papildomas darbas namuose. Gramatikos kurso pamokos vyksta kartą per savaitę po valandą - mokytojo darbas bus tą valandą išnaudoti maksimaliai: atrinkti tinkamiausią medžiagą, rasti suprantamiausią paaiškinimo būdą, o jūsų darbas bus nepaleisti pradėtos temos ir papildomai skirti laiko labai svarbiems namų darbams. 
  • Mokytojai. AKS mokytojai - svarbiausias Studijos turtas. Juos atsirenkame labai kruopščiai. Mūsų mokytojai supranta, kad pamokoje svarbiausia - labai aiškiai išaiškinti viską, kas gali būti neaišku, o visa kita - tik papildomos priemonės. 

KURSŲ TIKSLAS

Per trumpą laiką (aštuonias pamokas) susisteminti turimas žinias ir išsiaiškinti vis dar neaiškius gramatinius aspektus.

Kursas labai tinka tiems, kurie turi problemų su LAIKAIS - juos kurso metu AKS mokytojas išaiškina labai glaustai ir labai aiškiai. 

KURSŲ MEDŽIAGA

Visa kurso medžiaga suteikiama nemokamai. Kursas neparemtas vienu vadovėliu; medžiaga parenkama iš kelių skirtingų šaltinių.

KURSŲ REZULTATAS

Po kurso suvoksite, kokias esmines gramatines klaidas darydavote ir labiau atkreipsite dėmesį į kalbos taisyklingumą, įgysite sistemiškesnį supratimą apie laikų vartojimą, susisteminsite gramatikos žinias ir išmoksite jas greičiau pritaikyti tiek rašant, tiek kalbant.

GRUPĖS ALTERNATYVA

Jei nepageidaujate mokytis su grupe, visada galime pasiūlyti individualias pamokas jums tinkamu metu.

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS AKS MOKYKLOSE ČIA

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS NUOTOLINIU BŪDU ČIA.

Užsiregistruoti į anglų kalbos gramatikos kursus galite čia.