1. Pradinis
  2. Anglų kalbos kursai suaugusiems
  3. Anglų kalbos gramatikos kursai grupėje

Anglų kalbos gramatikos kursai grupėje

Trumpas sistemiškas kursas, kurio metu pakartojama/ prisimenama/ įsisavinama pagrindinė anglų kalbos gramatika, taisyklės ir laikų vartojimas. Į šį kursą gali registruotis ir 10-12 klasių moksleiviai, jei jų kalbos lygis atitinka renkamos grupės lygį (atlikite nemokamą testą). Gramatikos kursas labai tinkamas prieš pradedant šnekamąjį kursą arba iškart po jo, jei norima skirti papildomo laiko pasigilinti į neaiškius gramatikos aspektus.
100 EUR/8 pam. po 60 min.
Anglų kalbos gramatikos kursai grupėje
100 EUR/8 pam. po 60 min.
Iki 10 dalyvių
Sąlygos (atsisiųsti)

REGISTRUOTIS GALITE PASPAUDĘ ČIA. 

KURSŲ KAINA ASMENIUI

100 EUR/ 8 pamokos grupėje po 60 min.

PASIRINKITE SAU TINKAMO LYGIO GRUPĘ - 

PRIEŠ REGISTRUODAMIESI ATLIKITE NEMOKAMĄ LYGIO TESTĄ PASPAUDĘ ČIA. 

KURSŲ IŠSKIRTINUMAS

  • Specializuotumas. Vien tik gramatika. Kursas neskirtas lavinti šnekamąją kalbą ar skaitymo įgūdžius - jame mokysitės TIK gramatikos ir daugiau nieko, visas aštuonias pamokas. Kurso metu detaliai nagrinėsite laikus (Tenses), neveikiamąją rūšį (Passive Voice), šalutinius sąlygos sakinius (Conditionals), artikelius (Articles).
  • Sistemiškumas. Mokysime jus suvokti principus, ne išimtis. Stengsimės pateikti tik labai glaustą, svarbiausią informaciją. 
  • Papildomas darbas namuose. Gramatikos kurso pamokos vyksta kartą per savaitę po valandą - mokytojo darbas bus tą valandą išnaudoti maksimaliai: atrinkti tinkamiausią medžiagą, rasti suprantamiausią paaiškinimo būdą, o jūsų darbas bus nepaleisti pradėtos temos ir papildomai skirti laiko labai svarbiems namų darbams. 
  • Mokytojai. AKS mokytojai - svarbiausias Studijos turtas. Juos atsirenkame labai kruopščiai. Mūsų mokytojai supranta, kad pamokoje svarbiausia - labai aiškiai išaiškinti viską, kas gali būti neaišku, o visa kita - tik papildomos priemonės. 

KURSŲ TIKSLAS

Per trumpą laiką (aštuonias pamokas) susisteminti turimas žinias ir išsiaiškinti vis dar neaiškius gramatinius aspektus.

Kursas labai tinka tiems, kurie turi problemų su LAIKAIS - juos kurso metu AKS mokytojas išaiškina labai glaustai ir labai aiškiai. 

KURSŲ MEDŽIAGA

Visa kurso medžiaga suteikiama nemokamai. Kursas neparemtas vienu vadovėliu; medžiaga parenkama iš kelių skirtingų šaltinių.

KURSŲ REZULTATAS

Po kurso suvoksite, kokias esmines gramatines klaidas darydavote ir labiau atkreipsite dėmesį į kalbos taisyklingumą, įgysite sistemiškesnį supratimą apie laikų vartojimą, susisteminsite gramatikos žinias ir išmoksite jas greičiau pritaikyti tiek rašant, tiek kalbant.

GRUPĖS ALTERNATYVA

Jei nepageidaujate mokytis su grupe, visada galime pasiūlyti individualias pamokas jums tinkamu metu.

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS AKS MOKYKLOSE ČIA

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS NUOTOLINIU BŪDU ČIA.

Užsiregistruoti į anglų kalbos gramatikos kursus galite čia.