Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Anglų kalbos gramatikos kursai grupėje

Anglų kalbos gramatikos kursai grupėje

Registracija

Registracija į kursus

Datos ir laikai

Tvarkaraštis

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

Pasitikslinkite tvarkraštyje

Grupės dydis

Iki 10 dalyvių

Kaina

100 EUR/8 pam. po 60 min.

Kitos sąlygos

Parsisiųsti

REGISTRUOTIS GALITE PASPAUDĘ ČIA. 

KURSŲ KAINA

100 EUR/ 8 pamokos grupėje po 60 min.

KURSŲ IŠSKIRTINUMAS

  • Specializuotumas. Vien tik gramatika. Kursas neskirtas lavinti šnekamąją kalbą ar skaitymo įgūdžius- jame mokysitės tik gramatikos ir daugiau nieko, visas aštuonias pamokas.
  • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA.
  • Mokytojai. AKS mokytojai - svarbiausias Studijos turtas. Juos atsirenkame labai kruopščiai. Mūsų mokytojai supranta, kad pamokoje svarbiausia - labai aiškiai išaiškinti viską, kas gali būti neaišku, o visa kita - tik papildomos priemonės. Mes darome viską, kad sukurtume kuo glaudesnį ryšį tarp AKS mokinių ir mokytojų. Mes už gražius santykius ir ilgalaikę draugystę.
  • Aplinka. Studijoje yra visko, ko jums gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką.
  • Svarbios smulkmenos. Studijoje kviečiame pasivaišinti arbata, kava ir užkandžiais - vaisiais ar sausainiais, o gal kuo rimtesniu - kaip kada.
  • Papildoma veikla. Jūsų dėmesiui mūsų biblioteka, iš kurios galima skolintis žurnalus (nuo tų apie mašinas iki gossip magazines) ir knygas.
  • Netikėtas atradimas.  Po studiją dažnai laksto keli draugiški šunys. Juos dažniausiai sutiksite Žvėryne ir Žaliakalnyje -  drąsiai paglostykite, bet prašome nešerti.
  • Asmeninis ryšys. Mūsų mokykla - vidutinio dydžio, administracija pažįsta visus mokinius, žino jų vardus, kartu geria arbatą prieš pamokas, bendrauja, stengiasi padėti, jei mokiniai turi nusiskundimų pamokomis. Visada stengiamės, kad patektumėte į jums labiausiai tinkančią grupę ir liktumėte patenkinti mūsų paslaugomis. Mes nedarome iš jūsų tik verslo - mes gyvename tuo, ką dirbame.
  • Renginiai. Visi AKS mokiniai kiekvieną paskutinį mėnesio penktadienį laukiami AKS Games' Night renginyje. Tai stalo žaidimų ir kino vakarai, juose dalyvauja AKS administracija, mokytojai ir mokiniai. Praneškite savo mokytojui, kad norėtumėte dalyvauti, ir jis papasakos jums daugiau. Informacija apie artimiausius renginius taip pat skelbiama AKS Facebook profilyje www.facebook.com/anglustudija.lt.

KURSŲ TIKSLAS

Per trumpą laiką (aštuonias pamokas) susisteminti turimas žinias ir išsiaiškinti vis dar neaiškius gramatinius aspektus.

Kursas labai tinka tiems, kurie turi problemų su LAIKAIS - juos kurso metu AKS mokytojas išaiškina labai glaustai ir labai aiškiai. 

KURSŲ MEDŽIAGA

Visa kurso medžiaga suteikiama nemokamai. Kursas neparemtas vienu vadovėliu; medžiaga renkama iš skirtingų šaltinių.

KURSŲ REZULTATAS

Po kurso suvoksite, kokias esmines gramatines klaidas darydavote ir jas panaikinsite, įgysite supratimą apie laikų vartojimą, susisteminsite gramatikos žinias ir išmoksite jas greitai pritaikyti tiek rašant, tiek kalbant.

GRUPĖS ALTERNATYVA

Jei nepageidaujate mokytis su grupe, visada galime pasiūlyti individualias pamokas jums tinkamu metu.

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS AKS MOKYKLOSE ČIA

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS NUOTOLINIU BŪDU ČIA.

Užsiregistruoti į anglų kalbos gramatikos kursus Vilniuje ar Kaune arba sužinoti apie juos daugiau kviečiame el. paštu ir Studijos telefonais.