1. Pradinis
  2. Anglų kalbos kursai suaugusiems
  3. Individualios anglų kalbos pamokos jūsų namuose ar biure

Individualios anglų kalbos pamokos jūsų namuose ar biure

Individualios anglų kalbos pamokos jūsų namuose ar biure skirtos visų anglų kalbos lygių suaugusiems, turintiems kalbos spragų, bet neturintiems laiko ar galimybių atvykti mokytis į kalbų mokyklą. AKS yra vienintelė mokykla Lietuvoje, teikianti mokymo namuose paslaugą. Pamokos vyksta Vilniuje ir Kaune. Visi mūsų mokytojai apmokyti, garantuojame pamokų kokybę.
Nuo 220 EUR iki 330 EUR/10 pam po 60 min. (priklauso nuo pasirinkto mokytojo kvalifikacijos)
Individualios anglų kalbos pamokos jūsų namuose ar biure
Nuo 220 EUR iki 330 EUR/10 pam po 60 min. (priklauso nuo pasirinkto mokytojo kvalifikacijos)
1-2 dalyviai (mokantis dviese, pamokos kainą dalinatės perpus)
Sąlygos (atsisiųsti)

REGISTRUOTIS Į INDIVIDUALIAS PAMOKAS DABAR

Jei ieškote nuotolinių anglų kalbos pamokų, daugiau informacijos rasite ČIA. 

Jei dėl įtempto tvarkaraščio ar gyvenamosios vietos negalite atvykti mokytis į AKS mokyklas, mūsų mokytojai atvyks pas jus! 

DĖMESIO: dėl nestabilios COVID-19 situacijos AKS mokytojai į jūsų namus laikinai nevyksta: laukiame jūsų mokyklose ir online!

NESATE TIKRI DĖL SAVO ANGLŲ KALBOS LYGIO? ATLIKITE NEMOKAMĄ TESTĄ!

INDIVIDUALIŲ ANGLŲ KALBOS PAMOKŲ JŪSŲ NAMUOSE AR BIURE KAINA:

Su PRADEDANČIUOJU MOKYTOJU: 220 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių 

Su PATYRUSIU MOKYTOJU: 280 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių 

Su MOKYTOJU EKSPERTU: 330 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių

Primename, kad pamokos gali vykti individualiai arba poroje (dalinantis nurodytą pamokų kainą perpus). Jei norite mokytis poroje, tačiau neturite savo lygio porininko, REGISTRUODAMIESI NURODYKITE, KAD IEŠKOTE STUDY BUDDY  ir pasistengsime artimiausiu metu rasti jums tinkamiausią bendramokslį.

KAIP PASIRINKTI ANGLŲ KALBOS MOKYTOJĄ

PRADEDANTYSIS MOKYTOJAS - mokytojas dirba pirmus metus, daug patirties neturi. Dirba su bendriniais kalbos lygiais iki B1, specializuotų kursų nedėsto.  

PATYRĘS MOKYTOJAS - mokytojas turi 2 - 5 metų darbo patirtį, išmano dėstymo metodikas, geba puikiai paruošti individualizuotą pamokų planą bet kokiu lygiu, tačiau nedirba su specializuotais kursais, nedėsto specialybinės kalbos, turi minimaliai patirties ruošiant egzaminams. 

MOKYTOJAS EKSPERTAS - turi 5 metų ar didesnę darbo patirtį, dirba su aukščiausiais kalbos lygiais (B2, C1, C2) ir dėsto specializuotus kursus (teisės, medicinos ir pan.), profesionaliai ruošia anglų kalbos egzaminams (IELTS, TOEFL, SAT, GMAT ir kt.), ruošia valstybės tarnautojus CEPT anglų kalbos patikrinimui.

Mūsų mokytojų video galite peržiūrėti čia. 

Anglų kalbos mokytoją (gali būti lietuvis arba užsienietis) pasirinkite pagal savo poreikius. Kuo aukštesnis jūsų lygis arba didesni lūkesčiai, tuo stipresnio pedagogo jums prireiks. 

JEI NEŽINOTE SAVO LYGIO, ATLIKTE TESTĄ. 

Primename, kad individuali pamoka jūsų namuose ar biure gali būti atšaukta arba nukelta ne vėliau kaip likus TRIMS valandoms iki suplanuotos pamokos pradžios; kitu atveju pamoka bus laikoma įvykusia. 

REGISTRACIJA Į PAMOKAS: 

Užsiregistruoti individualioms pamokoms galite  PASPAUDĘ ČIA arba parašę mums į namuose@anglustudija.lt, arba paskambinę Aurelijai 8 609 60697.

Po registracijos susisieksime su jumis ir sutarsime asmeninio susitikimo laiką jūsų pageidaujamoje pamokų vietoje. Susitikimo metu detaliai aptarsime jūsų lūkesčius, nuspręsime, koks pedagogas jums būtų tinkamiausias, įvertinsime, ar jūsų pasirinkta vieta tinka efektyviam mokymuisi, pašalinsime visus įmanomus nesklandumus ir, jei viskas gerai, pasirašysime mokymosi sutartį.

APIE INDIVIDUALIAS PAMOKAS JŪSŲ NAMUOSE AR BIURE:

Pamokos gali vykti Vilniuje ir Kaune lietuvių, rusų arba anglų kalba. Individualių pamokų metu didelis dėmesys skiriamas asmeninių spragų identifikavimui, sisteminimui, naujos medžiagos siejimui su jau turima, nuosekliam mokymuisi, dažnam kartojimui, kad jūs pamažu susikurtumėte mokymosi sistemą ir informacija jūsų galvose nebūtų padrika. Svarbu, kad numatytos pamokos vyktų kiek įmanoma pastovesniu tvarkaraščiu - tokiu atveju galėsime užtikrinti greitesnę pažangą ir jus bei jūsų mokytoją tenkinantį rezultatą. Taip pat pasirūpinkite, kad jūsų numatytoje pamokų vietoje būtų galima susikaupti, ten užtektų šviesos ir būtų patogus stalas rašymui.

PAMOKŲ TIKSLAS:

Sudaryti jūsų poreikius atitinkančią individualią mokymosi programą ir per trumpiausią laiką pasiekti geriausių įmanomų rezultatų. 

PAMOKŲ IŠSKIRTINUMAS:

  • Darbas jums ypač patogioje erdvėje. Jums nereikės niekur vykti iš namų ar biuro - mūsų mokytojas atvyks pas jus, taip taupydamas jūsų laiką. 
  • Galimybė lanksčiai planuoti tvarkaraštį pagal jūsų užimtumą.
  • Profesionalus bendradarbiavimas - pasirūpinsime mokytojo vadavimu, jei jums paskirtas pedagogas susirgs ar išvyks, užtikrinsime, kad visos pamokos vyktų laiku, vykdysime kokybės kontrolę.
  • Asmeninis planas. Kiekvienam besimokančiam sudaromas personalizuotas ilgalaikis mokymosi planas, atsižvelgiant į asmeninius tikslus.
  • Mokytojai. AKS mokytojai - svarbiausias Studijos turtas. Juos atsirenkame labai kruopščiai. Kiekvieno iš jūsų prieš kursą paklausiame, kokio mokytojo norėtumėte ir stengiamės rasti tokį, kuris labiausiai atitiktų jūsų lūkesčius. Po pirmųjų pamokų klausiame, ar jums parinktas mokytojas tinka, jei nelabai - ieškome dar geresnio varianto, kol randame tai, ko jums reikia.
  • Medžiaga. AKS pagrindinių vadovėlių bazę iš pagrindų naujiname kasmet, visa mūsų medžiaga originali ir atestuota.
  • Motyvacija. Mokytojai nuolat seka jūsų progresą, duoda vertingų patarimų, prisitaiko prie kiekvieno indiviualaus tempo ir poreikių. Namų darbams pasirinktinai gaunate užduočių, tiksliai parinktų pagal jūsų lygį, taip išlaikant motyvaciją.

PAMOKŲ NAUDA:

Besimokantysis įgyja pasitikėjimo savo jėgomis, susistemina žinias, atranda sau palankiausią mokymosi būdą ir taupo laiką, mokydamasis kalbos sau patogiausioje vietoje.

Kursų metu besimokantieji turi asmeninį mokytojo kontaktą ir gali susisiekti su juo visais su anglų kalba susijusiais klausimais ne pamokų metu. Ilgesnės nei 15 min konsultacijos bei pagalba su vertimu apmokestinamos.

Jei turite klausimų, susisiekite namuose@anglustudija.lt, arba paskambinę Aurelijai 8 609 60697.

Registruodamiesi į pamokas suteikite mums kuo daugiau informacijos - kokio mokytojo pageidaujate, kiek turite mokymosi patirties, ar planuojate skirti laiko namų darbams - visos šios detalės mums padės kuo geriau išpildyti jūsų lūkesčius ir užtikrinti, kad pamokos bus naudingos.