1. Pradinis
 2. Anglų kalbos kursai suaugusiems
 3. Efektyvaus rašymo kursai

Efektyvaus rašymo kursai

Trumpas sistemiškas kursas, skirtas norintiems patobulinti savo anglų kalbos rašybą ir sužinoti, kaip rašyti glaustai, sklandžiai ir suprantamai. Kurso metu daug dėmesio skiriama teksto struktūros ir sakinių struktūros mokymuisi.
100 EUR/8 pam. po 60 min.
Efektyvaus rašymo kursai
100 EUR/8 pam. po 60 min.
Iki 10 dalyvių
Sąlygos (atsisiųsti)

REGISTRUOTIS GALITE PASPAUDĘ ČIA. 

KURSŲ TIKSLAS

Per trumpą laiką (aštuonias pamokas) patobulinti anglų kalbos rašybą ir pritaikyti įgytas teorines žinias praktiškai, atliekant rašto darbus.   

KURSŲ IŠSKIRTINUMAS

 • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA.
 • Specializuotumas  Kursas labai specifinis,  pritaikytas būtent rašymo praktikai . Kurse nedėstoma gramatika ar šnekamoji kalba - visas laikas skiriamas tik rašymo tobulinimui pagal specialią programą, taip pat integruotas  žodynas (mokomasi specifinių žodžių, kurių gali prireikti susirašinėjant, ypač verslo kontekste).
 • Mokytojai. AKS mokytojai - svarbiausias Studijos turtas. Juos atsirenkame labai kruopščiai. Mūsų mokytojai supranta, kad pamokoje svarbiausia - labai aiškiai išaiškinti viską, kas gali būti neaišku, o visa kita - tik papildomos priemonės. Mes darome viską, kad sukurtume kuo glaudesnį ryšį tarp AKS mokinių ir mokytojų. Mes už gražius santykius ir ilgalaikę draugystę.
 • Medžiaga. Visa kurso medžiaga suteikiama   nemokamai  . Kursas neparemtas vienu vadovėliu - medžiaga renkama iš skirtingų šaltinių ir adaptuojama pagal grupės poreikius.   
 • Aiški pamokų struktūra. Kiekvienos pamokos metu kurso dalyviai supažindinami su tam tikra teorine medžiaga apie rašymo subtilybes (pagal srities specifiką) ir praktine medžiaga (geros konstrukcijos pavyzdžiais, tinkamo žodyno pavyzdžiais, rašybos užduotimis).
 • Aplinka. Studijoje yra visko, ko jums gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką.
 • Svarbios smulkmenos. Studijoje kviečiame pasivaišinti arbata, kava, užkandžiais - vaisiais ar sausainiais, o gal kuo rimtesniu - kaip kada.
 • Papildoma veikla. Jūsų dėmesiui - mūsų biblioteka, iš kurios galima skolintis žurnalus (nuo tų apie mašinas iki gossip magazines) ir knygas.
 • Netikėtas atradimas.  Po studiją dažnai laksto keli draugiški šunys. Drąsiai galite jas paglostyti, bet prašome nešerti.
 • Asmeninis ryšys. Mūsų mokykla - vidutinio dydžio, administracija pažįsta visus mokinius, žino jų vardus, kartu geria arbatą prieš pamokas, bendrauja, stengiasi padėti, jei mokiniai turi nusiskundimų pamokomis. Visada stengiamės, kad patektumėte į jums labiausiai tinkančią grupę ir liktumėte patenkinti mūsų paslaugomis. Mes nedarome iš jūsų tik verslo - mes gyvename tuo, ką dirbame.       

KURSŲ NAUDA

Po kurso labiau pasitikėsite savo jėgomis reikšdami mintis raštu anglų kalba, žinosite, kaip tinkamai struktūruoti įvairaus pobūdžio tekstus, išmoksite sudaryti tinkamą teksto planą, taip pat nuosekliai dėstyti mintis raštu. Įsisavinsite daug angliškų trumpinių (ASAP, i.e., per se ir pan.)     

Kursų metu turėsite asmeninį savo mokytojo kontaktą ir galėsite susisiekti su juo visais su anglų kalba susijusiais klausimais ne pamokų metu. Ilgesnės nei 15 min. konsultacijos apmokestinamos.  

GRUPĖS ALTERNATYVA

Jei nepageidaujate mokytis su grupe, visada galime pasiūlyti individualias pamokas jums tinkamu metu.

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS AKS MOKYKLOSE ČIA

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS NUOTOLINIU BŪDU ČIA.