Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Šnekamosios anglų kalbos kursai grupėje suaugusiems

Šnekamosios anglų kalbos kursai grupėje suaugusiems

Registracija

Registracija į kursus

Datos ir laikai

Tvarkaraštis

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

Pasitikslinkite tvarkraštyje

Grupės dydis

Iki 10 dalyvių

Kaina

75 EUR/8 pam. po 90 min. arba 75 EUR/4 pam. po 180 min (savaitgalio grupėse)

Kitos sąlygos

Parsisiųsti

REGISTRUOTIS GALITE ČIA - ŠNEKAMOSIOS GRUPĖS VYKSTA NUOLATOS 

Šnekamosios anglų kalbos kursai skirti jaučiantiems, kad atlikti gramatikos pratimus ar rašyti angliškai nėra taip sunku, kaip reikšti mintis žodžiu; taip pat tiems, kuriems anglų kalba reikalinga tik bendravimui (konferencijose, bendraujant telefonu su klientais, keliaujant).

Kursas puikiai tiks ir tiems, kurie tiesiog labai mėgsta pašnekėti! Turime mokinių, kurie šnekamuosius kursus lanko metus ar dvejus - ne todėl, kad labai sunkiai sekasi mokytis, o todėl, kad smagu susipažinti su vis naujais žmonėmis ir gerai praleisti laiką. 

Pamokų metu susipažinsite su šnekamosios anglų kalbos subtilybėmis, išmoksite naujų žodžių, kalbėsite prieš klasę, ruošite prezentacijas, žiūrėsite trumpus video reportažus, klausysite įrašų, šnekinsite kolegas. Jei jūsų kalbėjimo įgūdžiai itin menki - pradžioje daugiau klausysite, bet praėjus kelioms pamokoms po truputį imsite kalbėti. 

Prie šnekamosios kalbos grupių galite prisijungti bet kada, jei tik jūsų pageidaujamoje grupėje yra vietos. Šnekamųjų kursų struktūra visai kita, nei bendrinių kursų, jie neturi pradžios datos, tiesiog visą laiką vyksta. 

AKS deklaruoja lėtą, nuoseklų mokymąsi vardan vertingų žinių, o ne paskubomis graibstomą informaciją vardan sertifikato. Visiems pas mus atėjusiems mokiniams, įsigijusiems kursus, sertifikatą galime išduoti kad ir pirmą kursų dieną - jei jūs nenorite mokytis, nesimokykite.

Lėtas ir nuoseklus mokymasis - tai užtikrintas kelias į kalbos išmokimą. Garsiai reklamuojami mažos apimties 'stebuklingi' kursai - ar esate sutikę nors vieną žmogų, kuris iškart po tokių kursų pradėjo laisvai kalbėti? Galbūt pasisėmė motyvacijos, įtikėjo savo jėgomis, bet ar tikrai toks buvo 'kursų' tikslas?

Kalba - gyvas organizmas, jai prisijaukinti reikia laiko. Didžiausia klaida - save skubinti, bausti už neįsimenamus dalykus, jaustis kvailesniu už greičiau besimokančius. Visi turi savo tempą, ir visoks jis yra geras. Kalba reikia domėtis, būti smalsiam kaip vaikui, rasti sau tinkamą būdą įsiminti ir jokiu būdu negalima savęs skubinti, nes tik įsivarysite nereikalingų kompleksų. Pasitikėkite jums skirtu mokytoju, pasidalinkite su juo savo baimėmis, leiskite jam jus vesti į priekį.

Kodėl verta mokytis šnekamosios anglų kalbos Anglų kalbos studijoje?

 • Specializuota kalbos praktika. Pasirinkę šnekamosios anglų kalbos kursus AKS visą savo kurso laiką skirsite tobulinti būtent savo kalbėjimo įgūdžius - jokio vadovėlio, jokių rutiniškų pratimų, tik šnekėjimo praktika.
 • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA.
 • Turinys. Dažnai pamokai ruošite prezentacijas paskirtomis temomis arba kolegų prezentacijų komentarus.
 • Savo darbą mylintys mokytojai. Kursus AKS veda išskirtiniai mokytojai. AKS siekis - tapti geidžiamiausia kalbų mokytojų darboviete, tad darome viską, kad mūsų mokytojai į darbą eitų su džiaugsmu. Mokiniai akivaizdžią naudą jaučia pirmieji.
 • Motyvuojantys namų darbai. Kursų metu mokiniai gauna vertingų įvairiapusių namų darbų užduočių - rašo dienoraščius, ruošia prezentacijas, skaito papildomą literatūrą (grožinę ir profesinę).
 • Logiškas tempas. Kursas pritaikytas vidutinio tempo mokiniui, nėra nei perkrautas, nei per lengvas.
 • Progreso sekimas. Kurso metu periodiškai rašysite žodyno mini atsiskaitymus, kurie padės stebėti savo pažangą gausinant aktyvųjį žodyną - taip įtvirtinama išmokta medžiaga ir matomas aiškus progresas. 
 • Finalinis įvertinimas. Baigę ne mažiau nei tris mėnesius šnekamųjų kursų, galite pasirinkti laikyti baigiamąjį testą, kurį sudaro žodyno patikrinimas ir 15min prezentacija pasirinkta tema - sėkmingai testą išlaikius jums įteiksime kursų baigimo sertifikatą
 • Jauki aplinka. Studijoje yra visko, ko jums gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką, vengiame pernelyg oficialaus įvaizdžio, kad mokiniai nesijaustų susikaustę.
 • Svarbios smulkmenos. Studijoje galima nemokamai išgerti arbatos, kavos ir rasti nemokamų užkandžių - vaisių ar sausainių, o gal ko rimtesnio - kaip kada.
 • Papildoma veikla. Mokinių dėmesiui mūsų biblioteka, iš kurios galima skolintis žurnalus (nuo tų apie mašinas iki gossip magazines) ir knygas.
 • Netikėtas atradimas. Po studiją, ypač Žvėryne, laksto draugiški šunys. Drąsiai galite juos paglostyti, bet prašome nešerti.
 • Asmeninis ryšys. Mūsų mokykla - vidutinio dydžio, administracija pažįsta visus mokinius, žino jų vardus, kartu geria arbatą prieš pamokas, bendrauja, stengiasi padėti, jei mokiniai turi nusiskundimų pamokomis. Visada stengiamės, kad patektumėte į jums labiausiai tinkančią grupę ir liktumėte patenkinti mūsų paslaugomis. Mes nedarome iš jūsų tik verslo - mes gyvename tuo, ką dirbame.

KITOS SĄLYGOS

Būtina išankstinė registracija.
Registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę, lygį (jei nežinote - atlikite testą puslapio dešinėje), pageidaujamą grupę.

Registruojami dalyviai turi būti ne žemesnio, nei A2 lygio.
Vieno kurso rekomenduojama (bet neprivaloma) trukmė - trys mėnesiai (48 akad. val./ 24 pamokos). Sertifikatas išduodamas išlankius ne mažiau kaip 24 pamokas.

Primename, kad registruojantis į šnekamąsias grupes, naujos grupės laukti visai nebūtina - priėmimas į jau veikiančias grupes vyksta, kai pageidaujamoje grupėje atsiranda vietų, ir uždaromas, kai vietų nebėra; visiškai naujos šnekamosios grupės formuojamos vos kartą per metus (į tvarkaraštį įtraukiami nauji laikai, jei yra poreikis).

Praleistos pamokos nėra kompensuojamos, nebent atidedamos dėl sveikatos sutrikimų, gavus atitinkamos institucijos išrašą dėl ligos, arba komandiruotės atveju, gavus darbovietės patvirtintą įsakymą komandiruotei.

Užsiregistruoti į šnekamuosius anglų kalbos kursus Vilniuje ar Kaune arba sužinoti apie juos daugiau kviečiame el. paštu ir studijos telefonais.

GRUPĖS ALTERNATYVA

Jei nepageidaujate mokytis su grupe, visada galime pasiūlyti individualias pamokas jums tinkamu metu.

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS AKS MOKYKLOSE ČIA

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS NUOTOLINIU BŪDU ČIA.