1. Pradinis
 2. Anglų kalbos kursai suaugusiems
 3. Šnekamosios anglų kalbos kursai grupėje suaugusiems

Šnekamosios anglų kalbos kursai grupėje suaugusiems

Kalbėjimas angliškai kelia stresą, vis pritrūkstate žodžių, jūsų sakiniai trumpi arba labai painūs? Reikia daugiau praktikos! Šnekamosios anglų kalbos kursai - puikus sprendimas retai turintiems galimybę anglų kalbą vartoti praktiškai. Šnekamajam kursui nereikalingas vadovėlis. Į grupę galite jungtis bet kada, jei joje yra vietos. Kviečiame registruotis nuo A2 ir aukštesnio kalbos lygio. Nesate tikri dėl savo lygio? Kreipkitės į bet kurią AKS mokyklą pasikonsultuoti dėl jums tinkamos grupės parinkimo.
80 EUR/8 pam. po 90 min
Šnekamosios anglų kalbos kursai grupėje suaugusiems
80 EUR/8 pam. po 90 min
Iki 8 dalyvių
Sąlygos (atsisiųsti)

Šnekamosios anglų kalbos kursai Vilniuje, Kaune ir nuotoliniu būdu


REGISTRUOTIS GALITE ČIA - ŠNEKAMOSIOS GRUPĖS VYKSTA NUOLATOS 

Šnekamosios anglų kalbos kursai skirti jaučiantiems, kad atlikti gramatikos pratimus ar rašyti angliškai nėra taip sunku, kaip reikšti mintis žodžiu; taip pat tiems, kuriems anglų kalba reikalinga tik bendravimui (konferencijose, bendraujant telefonu su klientais, keliaujant).

Pamokų metu išmoksite naujų žodžių ir iškart vartosite juos praktiškai, kalbėsite prieš klasę, ruošite prezentacijas, žiūrėsite trumpus video reportažus, klausysite įrašų, šnekinsite kolegas. Jei jūsų kalbėjimo įgūdžiai itin menki - pradžioje daugiau klausysite, bet praėjus kelioms pamokoms po truputį įsitrauksite į diskusijas. Pirmųjų pamokų metu dažnas naujas dalyvis stresuoja, jaučiasi silpnesnio lygio, nežino, nuo ko pradėti - nespauskite savęs, duokite sau laiko įsivažiuoti, po keturių - penkių pamokų jausitės kur kas tvirčiau!

Prie šnekamosios kalbos grupių galite prisijungti bet kada, jei tik jūsų pageidaujamoje grupėje yra vietos. Šnekamųjų kursų struktūra visai kita, nei bendrinių kursų, jie neturi pradžios datos, vyksta be pertraukų visus metus. 

Kodėl verta mokytis šnekamosios anglų kalbos Anglų kalbos studijoje?


 • Specializuota kalbos praktika. Pasirinkę šnekamosios anglų kalbos kursus AKS visą savo kurso laiką skirsite tobulinti būtent savo kalbėjimo įgūdžius - jokio vadovėlio, rutiniškų pratimų, tik šnekėjimo praktika.
 • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA.
 • Turinys. Dažnai pamokai ruošite prezentacijas paskirtomis temomis arba kolegų prezentacijų komentarus.
 • Savo darbą mylintys mokytojai. Šnekamuosius kursus AKS veda išskirtiniai mokytojai - taktiški, empatiški, gerai jaučiantys grupės tempą. Aukštesnių lygių šnekamąsias grupes dažniausiai veda gimtakalbiai, o žemesnių - lietuviškai kalbantys specialistai. 
 • Motyvuojantys namų darbai. Kursų metu mokiniai gauna vertingų įvairiapusių namų darbų užduočių - rašo dienoraščius, ruošia prezentacijas, skaito papildomą literatūrą (grožinę ir profesinę).
 • Logiškas tempas. Kursas pritaikytas vidutinio tempo mokiniui, nėra nei perkrautas, nei labai lengvas. 
 • Finalinis įvertinimas. Baigę ne mažiau nei tris mėnesius šnekamųjų kursų, galite pasirinkti laikyti baigiamąjį testą, kurį sudaro žodyno patikrinimas ir 15min prezentacija pasirinkta tema - sėkmingai testą išlaikius jums įteiksime kursų baigimo sertifikatą

PAPILDOMA INFORMACIJA APIE ŠNEKAMUOSIUS ANGLŲ KALBOS KURSUS GRUPĖJE


 • Prieš registruodamiesi atlikite nemokamą lygio nustatymo testą, kad galėtumėte pasirinkti jums tinkamą grupę. Dažniausiai testo parodytas žinių lygis raštu bus vienu lygiu aukštesnis, nei jūsų kalbėjimo lygis. 
 • Šnekamąsias pamokas galima įsigyti blokais po 8 be jokių įsipareigojimų - pasibaigus 8 pamokoms patys spręsite, ar norite kursus tęsti, ar daryti pertrauką.
 • Registruojami dalyviai turi būti ne žemesnio, nei A2 lygio.
 • Vieno kurso rekomenduojama trukmė - 3 mėnesiai (48 akad. val./ 24 pamokos). 
 • Sertifikatas išduodamas išlankius 24 pamokas ar daugiau.

GRUPĖS ALTERNATYVA

Jei nepageidaujate mokytis su grupe, visada galime pasiūlyti individualias pamokas jums tinkamu metu.

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS AKS MOKYKLOSE ČIA

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS NUOTOLINIU BŪDU ČIA.